PDA

צפה בגרסא המלאה : מה יותר קשה חזה שטוח או תחתון?

shade1
13-11-06, 19:17
מעניין אותי כי אני מרים הרבה בתחתון ובשטוח הרבה פחות

Bullet
13-11-06, 19:18
אם ככה, ענית לעצמך לא?

Yoshi-Moto
13-11-06, 19:19
כמו שבולט כבר אמר... ענית לעצמך...
שיפוע שלילי קל יותר

Gamerrrrr
13-11-06, 19:43
בתחתון הכתף שלך עובדת פחות והגב עובד חזק, אתה מרכז עבודה של שניים מ4 השרירים הכי חזקים, חזה וגב.

Yoshi-Moto
13-11-06, 19:49
בתחתון הכתף שלך עובדת פחות והגב עובד חזק, אתה מרכז עבודה של שניים מ4 השרירים הכי חזקים, חזה וגב.
מה הם ה2 האחרים?
הרגליים?(2 השרירים?)

Gamerrrrr
13-11-06, 19:50
מה הם ה2 האחרים?
הרגליים?(2 השרירים?)
רגליים ואני מחשיב גם את הכתפיים, למרות שהן יותר חלשות בהרבה מהחזה או הגב או הרגליים אבל לפי דעתי כל מי שמחשיב את עצמו לחזק צריך משקל גבוה בלחיצת כתפיים

Yoshi-Moto
13-11-06, 19:53
רגליים ואני מחשיב גם את הכתפיים, למרות שהן יותר חלשות בהרבה מהחזה או הגב או הרגליים אבל לפי דעתי כל מי שמחשיב את עצמו לחזק צריך משקל גבוה בלחיצת כתפיים
אוקיי... תודה חידשת לי משהו עכשיו :)

amir_lev
13-11-06, 20:21
למרות שהרבה מאמנים אמרו לי הרבה שטויות (בעיקר בשייפ), רובם אמרו שאם עובדים נכון עובדים על כל שרירי החזה בדחיקה רגילה (מאוזנת או איך שקוראים לזה, תסלחו לי אני לא מכיר את השפה המקצועית) ז"א אני עובד על זה כבר די הרבה זמן והמשקל שאני מרים מלבד דחיקה בשיפוע חיובי די דומה, בשיפוע חיובי זה בד"כ פחות 10 קילו בערך... נכון או שגם אלו שטויות?

Yoshi-Moto
13-11-06, 20:32
למרות שהרבה מאמנים אמרו לי הרבה שטויות (בעיקר בשייפ), רובם אמרו שאם עובדים נכון עובדים על כל שרירי החזה בדחיקה רגילה (מאוזנת או איך שקוראים לזה, תסלחו לי אני לא מכיר את השפה המקצועית) ז"א אני עובד על זה כבר די הרבה זמן והמשקל שאני מרים מלבד דחיקה בשיפוע חיובי די דומה, בשיפוע חיובי זה בד"כ פחות 10 קילו בערך... נכון או שגם אלו שטויות?
שוב רואים שאתה מדבר בלי ביטחון חח P: אתה יודע מה אתה אומר...
לחיצת חזה בשיפוע חיובי קשה יותר משטוח ומשיפוע שלילי...
איך אמר התינוק של במבה?"פתח פתח ביטחון" חחח

Dino Psaras
13-11-06, 20:57

אכן, שיפוע חיובי קשה יותר מלחיצה רגילה (יש יותר עומס על הכתפיים או משהו כזה).

shade1
14-11-06, 00:58
אכן, שיפוע חיובי קשה יותר מלחיצה רגילה (יש יותר עומס על הכתפיים או משהו כזה).

זה אני חושב שלא נכון למשל בשטוח בקושי מרים 90 קילו אבל שאני מגיע ל שיפוע שלילי אני מרים 110 קילו

Takima
14-11-06, 04:44
לחיצה בשיפוע שלילי קלה יותר כמו ששכיבת סמיכה בשיפוע חיובי קלה יותר.

Nimrod
14-11-06, 20:24
לחיצה בשיפוע שלילי קלה יותר כמו ששכיבת סמיכה בשיפוע חיובי קלה יותר.

ושיפוע חיובי יותר קשה כמו ששכיבות שמיכה בשיפוע שלילי יותר קשה.
זה גם ההסבר שאני חשבתי עליו.