PDA

צפה בגרסא המלאה : חלבון חסר

Ori-Silver
09-10-07, 15:31
האם אתם מחשיבים בחישוב של החלבון גם את החלבון החסר?

maradona
09-10-07, 15:33
ברור

Avi
09-10-07, 15:33
עד היום החשבתי. אבל אני מתחיל לספור רק חלבון מלא. עם אתה יודע את הצירופים ליצירת חלבון מלא, ויש לך עצבים לכל השלובים האלה, אז אין סיבה שלא.

Vin diesel
09-10-07, 15:34
לא מחשיב...

Danzig
09-10-07, 15:34
תאמת אני סופר רק חלבון מלא, הלא מלא זה סוג של בונוס בכמות היומית.

trx--->sus
09-10-07, 16:05
וואי כמה פעמים היה את הוויכוח הזה

אני סופר חלבון מלא וזורק מספר (איזה 20 גרם) שישלים החלבון הלא מלא (אני גם משלב הרבה פעמים קטניה ודגן זה ממש טעים מג'דרה או אורז עם שעועית)

Nicolas
09-10-07, 16:16
וואי כמה פעמים היה את הוויכוח הזה

אני סופר חלבון מלא וזורק מספר (איזה 20 גרם) שישלים החלבון הלא מלא (אני גם משלב הרבה פעמים קטניה ודגן זה ממש טעים מג'דרה או אורז עם שעועית)

קוניאה זה דגן אם אני לא טועה ויש שם חלבון מלא.........

m0she
09-10-07, 16:21
עד היום החשבתי. אבל אני מתחיל לספור רק חלבון מלא. עם אתה יודע את הצירופים ליצירת חלבון מלא, ויש לך עצבים לכל השלובים האלה, אז אין סיבה שלא.

אתה לא צריך לחשוב על השילובים, המקורות משלימים את עצמם ממילא כיוון שאתה צורך חלבון ממקורות מגוונים.

Sugarzaza
09-10-07, 16:21
עוד פעם זה? תעשה חיפוש, לא נמאס שיש 500 נושאים על אותה שאלה?

Avi
09-10-07, 16:53
אתה לא צריך לחשוב על השילובים, המקורות משלימים את עצמם ממילא כיוון שאתה צורך חלבון ממקורות מגוונים.
אני יודע אחי. אבל אם אני אוכל על כל קילו שלי 1.5 גרם חלבון מלא אז אני שקט שכבר יש לי מספיק חלבון. איך משהו פה רשם, חלבון חסר זה בונוס. גם ככה איזה 90 אחוז מהחלבון שלנו הוא חלבון מלא.

Sugarzaza
09-10-07, 17:22
אני יודע אחי. אבל אם אני אוכל על כל קילו שלי 1.5 גרם חלבון מלא אז אני שקט שכבר יש לי מספיק חלבון. איך משהו פה רשם, חלבון חסר זה בונוס. גם ככה איזה 90 אחוז מהחלבון שלנו הוא חלבון מלא.

ההודעה שלך מראה שאתה לא מבין את הקונספט של "חלבון מלא". זה פשוט אומר שהחלבון מהמזון היחיד הזה יותר מאוזן ומתאים לצריכה של בני אדם, כלומר, יש שם את כל החומצות אמינו ברמה טובה. חלבון לא מלא, זה חלבון לכל דבר, רק עם מינונים שונים של חומצות אמינו - חלק יותר, חלק פחות. כל עוד אתה לא מתקיים על אורז ופירות, זה לא משנה. אתה יכול גם לא לאכול מוצרי חלב ובשר ולהתקיים על קטניות ודגנים - כל עוד תאכל את החלבון שאתה צריך, זה לא משנה. זה אותו חלבון

trx--->sus
09-10-07, 18:37
קוניאה זה דגן אם אני לא טועה ויש שם חלבון מלא.........

אני יודע אבל זה כמו מלט פעם אהבתי את זה כי אמא שלי בישלה את עם מרק בצל אבל היא כבר לא עושה את זה

toxicity
09-10-07, 21:30
אתה מאוד מושפע מhell

Sugarzaza
09-10-07, 22:14
אתה מאוד מושפע מhell

אם לומר שטויות זה להיות מושפע מHELL, אז כן, הוא מושפע מHELL מאוד

Ronush
09-10-07, 22:16
מחשב את החלבון המלא, כמו שנאמר פה לפעמים את החלבון החסר מחשיב בשביל "בונוס/תוספת"
חלבון לארוחה.

toxicity
09-10-07, 22:17
אם לומר שטויות זה להיות מושפע מHELL, אז כן, הוא מושפע מHELL מאוד
וזה עצוב שדווקא את הדבר הדבר הזה הם מעתיקים ממנו.. מי שגדול הם חושבים מבין הכי הרבה והוא יאני אולד סקול משו מטורף תעשה מה שהוא עושה תגדל ביום!!!
hell בלי להעליב אותך פשוט אמרתי שאין להם מושג על מה הם מדברים ופשוט מעתיקים אותך

Avi
10-10-07, 00:02
למה מדבר שטויות? אני לא פסלתי פה אף אחד. אני לא אמרתי שאסור לספור חלבון לא מלא. אני פשוט רוצה לדעת במיליון אחוז שאני מקבל מספיק חלבון. ומבחינת החלבון מלא אני הולך על 1.5 גרם על כל קילו של משקל הגוף שלי. ככה שאני לא משתגע עם כמויות החלבון.

Sugarzaza
10-10-07, 16:55
למה מדבר שטויות? אני לא פסלתי פה אף אחד. אני לא אמרתי שאסור לספור חלבון לא מלא. אני פשוט רוצה לדעת במיליון אחוז שאני מקבל מספיק חלבון. ומבחינת החלבון מלא אני הולך על 1.5 גרם על כל קילו של משקל הגוף שלי. ככה שאני לא משתגע עם כמויות החלבון.
בקיצור, אין טעם שאני אטרח להסביר דברים להבא, בכל מקרה לא יוצא מזה כלום בסופו של דבר ואנחנו חוזרים לבדיוק אותה נקודה.

הזברה
10-10-07, 18:02
רק חלבון מלא ומוסיף בערך את התוספת של החסר ,כי יש גבול לעד כמה אפשר לחפור.