PDA

צפה בגרסא המלאה : לחם אחיד=פצעים?

אשכנזי
09-10-07, 20:11
יש איזשהו קשר בין לחם לבן לפצעים על הפנים?

ואן דאם
09-10-07, 20:12
תפסיק לשפשף לא יהיו פצעים .. :character63:

TzachimmortaL
09-10-07, 20:36
אני בולס 8 פרוסות לפחות כל יום (כן כן של לחם לבן)
ולשמחתי, אין פצעים :)

maya
09-10-07, 20:36
איך לאכול כדי להקטין פצעי בגרות (אקנה)? (javascript:none())
סמן נגד אקנה טוב לאכול ירקות ופירות ולשתות הרבה מים. רבים גורסים שיש להימנע מאוכל מטוגן, שוקולד, מרגרינה, פיצוחים ומאכלים עתירי שומן אם כי לרוב לא הצליח המחקר להראות קשר בין צריכתם לבין אקנה.

Nicolas
09-10-07, 20:45
תפסיק לשפשף לא יהיו פצעים .. :character63:

אתה לא יודעה עד כמה שאתה צודק אחי

אשכנזי
09-10-07, 20:52
מצאתי את זה בגוגל לא יודע אם זה נכון או לא

מומלץ להפחית: אוכל המכיל הרבה סוכר, עוגות, ממתקים וגלידות. ובעיקר מאפים המבוססים על קמח לבן כמו עוגיות , לחם לבן, חלות מתוקות.

Dr. Recoba
09-10-07, 20:58
אתה לא יודעה עד כמה שאתה צודק אחי

במה בדיוק הוא צודק?

Sugarzaza
09-10-07, 21:26
הביאו לפה מחקר שיש קשר בין אינדקס גליקמי של מזון לבין פצעים..

C.Ronaldo
09-10-07, 22:50
תפסיק לעשות ביד!!!:diractor:

Sugarzaza
09-10-07, 22:51
תפסיק לעשות ביד!!!:diractor:
מה הקשר?

toxicity
09-10-07, 22:53
הביאו לפה מחקר שיש קשר בין אינדקס גליקמי של מזון לבין פצעים..
לאוכל יש קשר מאוד מאוד קטן לחצ'קונים..

Ja Rule
09-10-07, 23:03
יש קשר לפי מה שאני יודע,
אוננות מפרישה הורמונים בגוף, זה ידוע.
וחלק מההורמונים הללו אחראים על הפצעים..

Sugarzaza
09-10-07, 23:33
יש קשר לפי מה שאני יודע,
אוננות מפרישה הורמונים בגוף, זה ידוע.
וחלק מההורמונים הללו אחראים על הפצעים..
כן, אתה יודע, אמרו גם על 30 חזרות לחיטוב שזה ידוע.

בולשיט. מה זה שייך לאקט עצמו? מה זה משנה אם אתה משפשף לעצמך או מישהי עושה לך את זה?

Sugarzaza
09-10-07, 23:35
לאוכל יש קשר מאוד מאוד קטן לחצ'קונים..

תתפלא.

אשכנזי
09-10-07, 23:40
לאוכל יש השפעה גדולה על פצעים אצל הרבה אנשים למשל אם אני ישתה חצי קרטון חלב/חצי חפיסת שוקולד/במבה ביסלי וכל החרא הזה מהר מאוד הפנים יהיו מלאות

Ja Rule
10-10-07, 00:10
כן, אתה יודע, אמרו גם על 30 חזרות לחיטוב שזה ידוע.

בולשיט. מה זה שייך לאקט עצמו? מה זה משנה אם אתה משפשף לעצמך או מישהי עושה לך את זה?

אני מדבר על התהליך עצמו, של ההורמונים.
לא משנה כרגע האקט.

bigbit
10-10-07, 00:24
תתפלא.

אני לא מבין למה כל פעם שאתה קורא מחקר אתה ישר נוטה להאמין שזה בהכרח נכון
לא כל מחקר שיוצא מקובל על הקהילה המדעית
לדוגמא פורסם מחקר בידיעות אחרונות שהראה שאיזה מישהו הוכיח שקיימים עולמות מקבילים..אבל בפועל כל הקהילה המדעית לא קיבלה את הטענה שלו כי היא לא מספיק מבוססת
אותו דבר עניין האקנה והאוכל..אולי פורסם מאמר אבל זה לא אומר שזה מבוסס עדיין
לא נעשה מחקר מקיף או מס' מחקרים שמראים ללא דופי וללא כל ספק שיש השפעה לסוג אוכל מסויים על אקנה..
בתכלס כל רופא עור שדיברתי איתו אמר לי שזה לא הוכח חד משמעית
זה לא כמו סטרואידים נניח שאתה יכול בוודאות להגיד שאחת התופעות לוואי של זה זה אקנה..
מה תגיד שאחת התופעות לוואי של צריכת יתר של שוקולד ומאכלים מטוגנים זה אקנה?

Sugarzaza
10-10-07, 09:00
אבל אתה לא יכול לצאת בהצהרות כמו "הקשר בין אוכל לאקנה הוא מאוד מאוד קטן" כשיש עדויות שזה אחרת. אפילו אם זה לא חד משמעי, אפילו אם אין הרבה מחקרים. זה פשוט לא נושא שהקהילה המדעית מקדישה לו תשומת לב, ולכן התגליות וההתפתחות בו הם איטיים

Bigbit, אני לא יודע מה הקשר של שוקולד ומטוגנים, אבל אם ימצאו קשר אז זה יהיה אותו דבר כמו המרגרינה והשומני טראנס, הביצים והכולסטרול ועוד אלפי מזונות שצריכה שלו יכולה להוביל לפגעים

Moshe
10-10-07, 09:40
גם מבחינת הגיון יש התחמצנות של מזון מסויים בגוף אשר מפריש רעלים לכן יש את האנטיאוקסידנט(נוגדי חימצון) למינהם אשר נמצאים ברוב בפירות ירקות.
מזון גם יכול למנוע סרטנים מסוייימים ובעיות לב , בעיות כבד , פרופיל של כל מיני דברים בדם כגון שומנים וכו' וכו'..
אז אקנה לא? , גם בלי מחקר אפשר לדעת שזה נכון צריך להפעיל קצת שיקול דעת והגיון בריא (ושלא יהיה ספק יש מספר מחקרים על מזונות בעלי GI גבוה ו"חצ'קונים").
לגבי bigbit זכותך לא להסכים עם מה שנאמר , אבל לגרור את זה לריבים ילדותיים זה דיי פתטי...

bigbit
10-10-07, 12:34
גם מבחינת הגיון יש התחמצנות של מזון מסויים בגוף אשר מפריש רעלים לכן יש את האנטיאוקסידנט(נוגדי חימצון) למינהם אשר נמצאים ברוב בפירות ירקות.
מזון גם יכול למנוע סרטנים מסוייימים ובעיות לב , בעיות כבד , פרופיל של כל מיני דברים בדם כגון שומנים וכו' וכו'..
אז אקנה לא? , גם בלי מחקר אפשר לדעת שזה נכון צריך להפעיל קצת שיקול דעת והגיון בריא (ושלא יהיה ספק יש מספר מחקרים על מזונות בעלי GI גבוה ו"חצ'קונים").
לגבי bigbit זכותך לא להסכים עם מה שנאמר , אבל לגרור את זה לריבים ילדותיים זה דיי פתטי...

אני גורר את זה לריבים ילדותיים?..זה בדיוק ההפך..בוא נאמר שאני לא נמנע מהם אבל אני לא יוזם אותם
וחוץ מזה נראה לי שלא שמעת על חופש הביטוי..אחרת לא היה לך בעיה עם התגובות שלי

Moshe
10-10-07, 12:39
אני גורר את זה לריבים ילדותיים?..זה בדיוק ההפך..בוא נאמר שאני לא נמנע מהם אבל אני לא יוזם אותם
וחוץ מזה נראה לי שלא שמעת על חופש הביטוי..אחרת לא היה לך בעיה עם התגובות שלי
גם אני הולך לפעמים ראש בראש עם אנשים שעקוצים או אומרים משהו לא במקום אבל אצלך כל דבר מדעי שמתפרסם בפרוום אתה ישר קופץ על זה כאילו זה לא יודע מה , relax אחי כולה פורום , טוב לך איך שאתה עם הדרך שלך , תמשיך ככה סוס מנצח לא מחליפים עד שהוא לא מת

bigbit
10-10-07, 12:44
גם אני הולך לפעמים ראש בראש עם אנשים שעקוצים או אומרים משהו לא במקום אבל אצלך כל דבר מדעי שמתפרסם בפרוום אתה ישר קופץ על זה כאילו זה לא יודע מה , relax אחי כולה פורום , טוב לך איך שאתה עם הדרך שלך , תמשיך ככה סוס מנצח לא מחליפים עד שהוא לא מת

חחחחחחח

m0she
10-10-07, 12:46
bigbit, אני חושב שכדאי לך לעשות קורס בסטטיסטיקה.. אני לא צוחק, זה באמת עוזר להבין למה מחקר תקף ואם מחקר תקף בכלל. מה אפשר לבדוק, מה אי אפשר לבדוק, איך בודקים.

bigbit
10-10-07, 12:48
bigbit, אני חושב שכדאי לך לעשות קורס בסטטיסטיקה.. אני לא צוחק, זה באמת עוזר להבין למה מחקר תקף ואם מחקר תקף בכלל. מה אפשר לבדוק, מה אי אפשר לבדוק, איך בודקים.

וואלה אני מעדיף להשקיע את הכסף שלי בקורסים אחרים..

Sugarzaza
10-10-07, 21:57
אני מדבר על התהליך עצמו, של ההורמונים.
לא משנה כרגע האקט.
אז אתה אומר שאקנה זה תופעת לוואי של סקס? זה לא נשמע לך מגוחך? יש לך סימוכין בעניין? אני אפילו אסתפק במשפט מאיש מקצוע.

Nicolas
11-10-07, 09:36
מה הקשר?

יש חומר שניקרא לציטין והוא יוצא ביחד עם הדברים האחרים
החומר הזה משתתף בתהליך של שרפת שומן וריפוי פצעים(לא רק פצעים על הפנים)

Sugarzaza
11-10-07, 16:37
יש חומר שניקרא לציטין והוא יוצא ביחד עם הדברים האחרים
החומר הזה משתתף בתהליך של שרפת שומן וריפוי פצעים(לא רק פצעים על הפנים)
יכול להיות, אבל זה בטח לא משמעותי מספיק בשביל לנסח כלל אזהרה כמו שעשו למעלה. חוץ מזה שלציטין אתה אמור לקבל מהתזונה

lightdelegate
11-10-07, 16:54
למה לאכול לחם לבן ולא לספק לגוף דלק איכותי שיניע אותו יותר טוב ?!?!?
בכל אופן לא נשמע לי הגיוני קשר בין לחם לבן לפצעים.
בד"כ פצעים נוצרים כנסיון של הגוף להיפטר מעודפים של חום או שומן.
תנסה לבדוק אם אתה מנצל את האנרגיה שאתה מספק לגוף או שנותרת הרבה אנרגי מיותרת ואז כמובן הגוף מנקה עצמו. גם נקיון מרעלים הגוף מבצע לא פעם דרך העור.