PDA

צפה בגרסא המלאה : מבולבל ומתייעץ אתכם בקשר לגיינר

שפיצר
10-10-07, 15:18
שלום לכולם
אני שוקל 55 בן 17 עוד מעט גובה לא בדקתי ואני רוצה לקנות גיינר לעליה במשקל.
בהתחלה הייתי נעול על הסיריוס 5.5 קילו האריזת חיסכון שהיו עליה פידבקים חיוביים, אבל עכשיו שהתייעצתי עם מוכר בחנות לתוספי מזון הוא המליץ לי על whey של חברת interACTIVE..
הוא אמר לי זה הכי טוב ובנוסף לזה המליץ לי על עוד קופסה קטנה לפירוק חומרים מזורז משהו כזה, והוא אמר שהוא יבנה לי תכנית אימונים ב250 שקל (אגב, לא קצת יקר?).
עכשיו אני דיי מבולבל- אני יכול לקנות את הסיריוס בלבד ללא כל מיני תוספים אחרים ולהתאמן לבד- ולעלות במשקל וליצור מסת שרירים? או שאתם ממליצים לי להקשיב למוכר?
תודה.

Vin diesel
10-10-07, 15:48
מי זה הכלב הזה שאמר לך את הדברים האלה? תראה לי אותו ואני יורה בוא.
250 שקל על בניית תוכנית?למה מי מת?תבקש ממדריך בחדר כושר והוא יבנה לך בחינם.
השם של האבקה שהוא אמר לך לא מוכרת לי.בכל מקרה הסיריוס מאס זה הגיינר הכי טוב בשוק אין פה ויכוח ביכלל. תקנה סיריוס מאס תאכל טוב תתאמן חזק ואתה תגדל ותגיד למוכר שילך להזדיין.

bigbit
10-10-07, 15:57
מי זה הכלב הזה שאמר לך את הדברים האלה? תראה לי אותו ואני יורה בוא.
250 שקל על בניית תוכנית?למה מי מת?תבקש ממדריך בחדר כושר והוא יבנה לך בחינם.
השם של האבקה שהוא אמר לך לא מוכרת לי.בכל מקרה הסיריוס מאס זה הגיינר הכי טוב בשוק אין פה ויכוח ביכלל. תקנה סיריוס מאס תאכל טוב תתאמן חזק ואתה תגדל ותגיד למוכר שילך להזדיין.

חחחחחח יצא לך קיטור מהאוזניים עוד שניה

BIG DADDY
10-10-07, 16:12
כן סתם מוכר מניאק מה זה החברה הזו
כמו שדיזל אמר אפשר לקנות את הגיינר הזה וזהו
רק תקפיד לאכול מספיק חלבון כי הגיינר זה הרב פחמימות בלי הרבה חלבון

Cortex
10-10-07, 16:14
שלום לכולם
בהתחלה הייתי נעול על הסיריוס 5.5 קילו האריזת חיסכון שהיו עליה פידבקים חיוביים, אבל עכשיו שהתייעצתי עם מוכר בחנות לתוספי מזון הוא המליץ לי על whey של חברת interACTIVE..
הוא אמר לי זה הכי טוב ובנוסף לזה המליץ לי על עוד קופסה קטנה לפירוק חומרים מזורז משהו כזה, והוא אמר שהוא יבנה לי תכנית אימונים ב250 שקל (אגב, לא קצת יקר?).
עכשיו אני דיי מבולבל- אני יכול לקנות את הסיריוס בלבד ללא כל מיני תוספים אחרים ולהתאמן לבד- ולעלות במשקל וליצור מסת שרירים? או שאתם ממליצים לי להקשיב למוכר?
תודה.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגתה אותי ..
הבנאדם מנסה לעשות עליך כסף קל אחי ..
250 שקל על תכנית אימונים ???

Meir787
10-10-07, 16:14
אחי לדבר איתך בכנות - אל תקנה גיינר. פשוט אל. תקנה אבקת חלבון, ותאכל פחמימות כמו בנאדם. פשוט בזבוז של 200 שקל.

שפיצר
10-10-07, 16:18
אחי לדבר איתך בכנות - אל תקנה גיינר. פשוט אל. תקנה אבקת חלבון, ותאכל פחמימות כמו בנאדם. פשוט בזבוז של 200 שקל.
למה לא לקנות גיינר זה פוגע או משהו?
ואני צריך לעלות במסה, ודחוף. וקראתי שהסיריוס מאס הכי טוב.
אבקת חלבונים תעזור כאן?
חח דיזל תודה אחשלי אל תדאג עלי לא יעשו כסף קל בגלל זה אני מתייעץ אתכם.

gil-Nissim
10-10-07, 16:54
אבקת חלבונים תעזור כאן?
:mellow:

שמע אתה ממש אבוד, אני לא חושב שיש לך גם ידע באימונים ובתוזנה וכו'.
אתה אולי מאלה שחושבים שאבקת חלבון "מנפחת" אותך :laughing:

אבקת חלבון=תחליף לארוחה, תלוי איזה אבקה וכ'ו, בכללי אתה יכול לקחת את אותם החלבונים והפחממות מאוכל, אבל יהיה לך קשה להגיע לכמות קלוריות כל כך גבוה כמו שיש בסריוס מס.

בכל מקרה אני מציע לך קודם להיכנס וליקרוא את המאמר כאן. (http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=72&CategoryID=81&Page=1)
אני בטוח שהוא יחדד לך הרבה דברים.

בהצלחה.

ודרך אגב המוכר הזה סתם מנסה לעשות עליך כסף :book:

LTP
10-10-07, 18:54
שמע אחי אני מאוד ממליץ לך על הסריוס מאס.. היו לי מלא המלצות עליו אז גם אני החלטתי לקנות אותו.. ואני מאוד מרוצה ממנו.. עזוב את המוכר הזה 250 שקל לבניית תפריט?!? גיל לוקח פחות ואני בטוח ב100% שתפריט של גיל+התוכנית אימונים שלו תיהיה הרבה יותר יעילה מהתפריט של המוכר הזה.. בקיצור הסריוס מאס ממולץ מאוד!! רק אל תשכח שזה לא הדבר היחיד.. אתה עדיין חייב לעבוד קשה גם במכון/בבית.. ובמיוחד במטבח.. אם אתה לא רוצה ללכת לגיל אז אתה יכול בהחלט לקרוא מאמרים בישראלבודי ולבנות לעצמך אחלה תפריט ואחלה תוכנית אימונים.. בכל מקרה אני ממליץ לך מאוד לקרוא מאמרים באתר של ישראלבודי גם אם תלך וגם אם לא תלך לגיל.. חשוב מאוד לדעת במה אתה עוסק במיוחד כשמדובר בבריאות שלך.. וכמו שהרבה פה אומרים.. כשתבין תגדל..

Meir787
10-10-07, 21:16
אבקת חלבונים תעזור כאן?
פוגע ? פוגע לך בכיס אחי... מה הבעיה לאכול תפוחי אדמה, אורז, כוסמת, שיבולת שועל במקום ?

LTP
10-10-07, 21:27
פוגע ? פוגע לך בכיס אחי... מה הבעיה לאכול תפוחי אדמה, אורז, כוסמת, שיבולת שועל במקום ?

שמע אחי זה לא פוגע בכיס.. אני וחבר שלי עשינו חישוב של כל האוכל והכל ביחד שאני אמור לאכל.. וזה יוצא יותר יקר מהאבקה.. אתה רק חושב שזה יותר זול כי אתה קונה את זה בנפרד.. אם אתה תקנה הכל ביחד אתה תראה שזה יותר יקר.. כי זה לא רק כמה מרכיבים זה די הרבה דברים ביחד..

Meir787
10-10-07, 23:40
שמע אחי זה לא פוגע בכיס.. אני וחבר שלי עשינו חישוב של כל האוכל והכל ביחד שאני אמור לאכל.. וזה יוצא יותר יקר מהאבקה.. אתה רק חושב שזה יותר זול כי אתה קונה את זה בנפרד.. אם אתה תקנה הכל ביחד אתה תראה שזה יותר יקר.. כי זה לא רק כמה מרכיבים זה די הרבה דברים ביחד..
מה נדפקת ? קילו אורז עולה 5 שקל!! אני מדבר על הגיינר, לא על האבקה הרגילה!

LTP
10-10-07, 23:47
גם אני מדבר על הגיינר.. אז מה אם קילו אורז עולה 5 שקל.. אם תחשב את הפחמימות שאתה מקבל מהאורז ומכל הדברים שאתה אכול בארוחה ואז תחשב את הזמן שאתה משתמש בגיינר.. אז אתה תראה שלאורך הזמן.. כל הדברים שאתה צורך יהיו יותר יקרים מהגיינר.. כי זה לא רק הקילו של האורז.. זה עוד פחמימות ועוד חלבונים ושמונים מינלרים ועוד.. שהגוף צריך ושאתה צריך לקנות.. מה אם אתה קונה את הקילו אורז הזה אתה מסיים את כל הסיפור.. יש לך עוד הרבה דברים שאתה צריך לקנות.. הבאת פה דוגמה קטנה.. ממש קטנה.. זה לא חצי ארוחה האורז הזה.. אני לוקח את זה בבוקר ואחרי אימון.. אם נגיד אני אוכל אחרי אימון טונה במים עם לחמניה ושתי ירקות (זאת סתם דוגמא לא משו שאני אוכל) אז לקחת רק את הגיינר במקום כל זה, זה יותר משתלם.. מילה שלי..

תעשה את החישוב.. במקרה שתעשה אותו נכון אתה תראה שאני צודק..;)

Meir787
10-10-07, 23:50
מה נסתם לך השכל ? ממתי באבקת חלבון יש פחמימות ?

LTP
11-10-07, 00:25
אני לא מדבר על האבקה.. אני מדבר עם הגיינר

ShaI^MymoN
11-10-07, 00:48
שלום לכולם
תודה.

חחח תגיד לי מה אתה גנוב על כל הראש? ה INTER ACTIVE גיינר יש בו 80 גרם סוכר למנה חחחחח שלא תעיז לגעת בו

דרך אגב מדריך אצלנו הביא הוכחה שהחברה הזאת בבעלות של ערבי קנדי בשם עלי נסראלה חח לא פחות ולא יותר נסראלה :):):):) ,לך תדע מה הערבים האלה שמים שם :):):):),אני לא גזען חס וחלילה אבל הייתי נזהר חחח,סתם חברה חארטה שמוכרים רק בקנדה תזהר שלא יעבדו עלינו כמו עם הפרפט ניוטרישן של טבע *****

ShaI^MymoN
11-10-07, 00:59
שלום לכולם
תודה.

חח מוכר בחנות טבע אמר יבנה לך תוכנית אימונים? חח איזו חנות זאת? ההיא בנתניה?

Danzig
11-10-07, 01:04
חח מוכר בחנות טבע אמר יבנה לך תוכנית אימונים? חח איזו חנות זאת? ההיא בנתניה?

איזה חנות יש בנתניה?

Meir787
11-10-07, 03:14
אני לא מדבר על האבקה.. אני מדבר עם הגיינר
נו, אז שיקנה אבקה וישיג את הפחמימות שהוא צריך דרך אוכל. איפה הוא צריך את הגיינר כאן ?

LTP
11-10-07, 09:30
סבבה הוא יכול לעשות גם את זה.. אני הייתי מציע לו לקנות גיינר כי לדעתי זה יותר טוב..

וגם השאלה שלו זה לגבי הגיינר אז עניתי לו על הגיינר ולא על האבקה..

Meir787
11-10-07, 17:30
סבבה הוא יכול לעשות גם את זה.. אני הייתי מציע לו לקנות גיינר כי לדעתי זה יותר טוב..

וגם השאלה שלו זה לגבי הגיינר אז עניתי לו על הגיינר ולא על האבקה..
תבין שאין פה עניין של דעה. לקנות אבקה לבד ופחמימות לבד כאוכל יצא לו יותר משתלם, נקודה.

שפיצר
11-10-07, 17:35
מישהו יכול לתת לי המלצה לאבקה טובה? בהנחה שאני לא יקנה את הגיינר.
ועוד שאלה,
האבקות האלו והגיינרים למיניהם פוגעים בלחץ דם? סתם פארנויה שלי..

LTP
11-10-07, 17:55
תבין שאין פה עניין של דעה. לקנות אבקה לבד ופחמימות לבד כאוכל יצא לו יותר משתלם, נקודה.

את זה אני לא יודע.. אני דיברתי רק על הגיינר.. המלצה שלי עדיף לקנות את גיינר

Meir787
11-10-07, 20:19
מישהו יכול לתת לי המלצה לאבקה טובה? בהנחה שאני לא יקנה את הגיינר.
ועוד שאלה,
האבקות האלו והגיינרים למיניהם פוגעים בלחץ דם? סתם פארנויה שלי..
לא. אני חוזר ואומר - לא משתלם לקנות גיינר!

LTP
11-10-07, 20:23
אתה יכול למצוא בישראלבודי על אבקות חלבון