PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה:תפריט +ייעוץ

number1
10-10-07, 17:58
אחים שלי תקשיבו אני בברוך רציני ואני מבקששש ממכם את כל העזרה שתוכלו לתת ואני מודה לכם מראשששש באמת שמתי לב שיש הרבה עזרה בפורום ואנשים פה טובי לב ומה שאני הולך לבקש הוא מוגזם ויותר מזה חצוף.. אבל אני נתקעתי כי הייה לי גיינר של 5.5 קילו של סריוס מאס השתמשתי בו הוא עלה לי 400 שקל (חבר'ה זה כסף לא קטן) הוא החזיק לי די הרבה זמן אבל לא ראיתי תוצאות ממשיות שמתי לב שהוא חיזק אותי הבעייה שלי היא שאני צריך לקנות שוב עוד שק ואבא שלי לא מרוצה כי הוא אמר שאין תוצאות ממשיות והכל עבודה בעיניים והוא בהתחלה עודד את אמא שלי לקנות את השק
בקיצור ולעיניין אמרתי שאם יהיה לי תפריט מסודר על בטוח יראו תוצאות טובות יותר ומהירות יותר והוא ישנה את דעתו לכן אני פונה אליכם בבקשה מיוחדת

תבנו לי תפריט בבקשה כל המידע שתצטרכו אני ייתן לכם כל עזרה מתקבלת בברכה וח'ברה אל תכעסו על הבקשה ועל הטלנובלה ששמעתם פה כרגע!
אני יישמח אם מישהו מעוניין ליצור קשר באייסיקיו או לתת לי תמספר של האייסי שלו כי אני רוב הזמן באייסי ונוח יותר לדבר שם תודה

ZoonD
10-10-07, 18:32
נתונים בקשה ...
מבין את המצב בהחלט מביש ומבאס :unsure:

LTP
10-10-07, 18:41
מבין אותך בן אדם.. תביא נתנים נננסה לעזור

number1
10-10-07, 20:49
ככה אחים שלי אני בן 17
גובה: 1.86
אחוז שומן: מאמין 12% אפילו פחות
משקל: 69
מתאמן 4 פעמים בשבוע
bmr: 1844
בעיקרון צריך תפריט למאסה אני מעוניין לעלות מאסה נקייה בערך המטרה שלי היא כמו 10 קילו משו כזה...

תודה רבה לעוזרים....