PDA

צפה בגרסא המלאה : המכון נסגר סופית

גולן
14-11-06, 09:21
9 בבוקר כמו בכל בוקר אני מתייצב באבריבאדי בתל אביב, המכון שאני מנוי בו כבר שנתיים בינואר, סגור, בהתחלה חשבתי שסגור רק להיום, פגשתי שם מאמן אחד שאמר לי שהם פשטו רגל וזהו המכון נסגר סופית, ככה פתאום בבום, עוד אתמול התאמנתי שם בבוקר כאילו הכל ברגיל, והכי יפה שלא הודיעו לאף אחד שזה ייקרה, פשוט ביזיון, אלפי מנויים כעת צריכים לבטל עסקאות של אשראי על מנת לא להמשיך לשלם למכון, ועוד יותר עצוב זה שאין לי איפה להתאמן עכשיו ( ובמיוחד היום ).
זה אחד המכונים הכי נוחים שיש בתל אביב מבחינתי וכעת אני צריך להרשם למכון אחר, בא לי לבכות!:cry_1:

Yoggie
14-11-06, 09:46
זוכר מה אמרתי לך לפני שבוע? אתה מוזמן לבוא להתאמן איתי, תקבל שבוע נסיון חינם.

גולן
14-11-06, 09:53
תודה על ההצעה יוג אבל זה ממש רחוק, נראה לי אני יחפש איזה פסיכופת שמתאמן במרתף של הבית עם ציוד ליגה ואני יציע לו להיות השותף לאימונים שלו ( yeah right )

noni
14-11-06, 10:07
וואי איזה באסה לבוא ולמצא את המקום ככה, אבל אם אני זוכר טוב הם פשטו רגל כבר לפני 3 שנים והגיעו לאיזה סדר נושים שאיפשר לפתוח את המקום מחדש כנראה (באופן די צפוי ) זה לא כל כך ה לך להם וחבל מאוד אולי עוד יתאוששו מי יודע , מקווה בשבילך שלא שילמת את כול הסכום מראש, ואני באופן אישי די מיצער לשמוע את זה ,זה מקום די נחמד ומדי פעם הייתי קופץ לשם לעשות את אימוני ה Rm1 שלי.
אבל עם הישתלטות כול רשתות המכונים למינהם על כל איזור ת"א והסביבה, למקומות עצמאיים כאלה יהיה קשה מאוד לשרוד וזת התוצאה , חבל מאוד.

גולן
14-11-06, 10:12
וואי איזה באסה לבוא ולמצא את המקום ככה, אבל אם אני זוכר טוב הם פשטו רגל כבר לפני 3 שנים והגיעו לאיזה סדר נושים שאיפשר לפתוח את המקום מחדש כנראה (באופן די צפוי ) זה לא כל כך ה לך להם וחבל מאוד אולי עוד יתאוששו מי יודע , מקווה בשבילך שלא שילמת את כול הסכום מראש, ואני באופן אישי די מיצער לשמוע את זה ,זה מקום די נחמד ומדי פעם הייתי קופץ לשם לעשות את אימוני ה Rm1 שלי.
אבל עם הישתלטות כול רשתות המכונים למינהם על כל איזור ת"א והסביבה, למקומות עצמאיים כאלה יהיה קשה מאוד לשרוד וזת התוצאה , חבל מאוד.

אכן אתה צודק, לשמחתי המנוי שלי מסתיים בחודש הבא ולמרות זאת ביטלתי את העסקה, אני לא ישלם להם גרוש!
אני ממש אבל ממש שונא את כל הרשתות בתל אביב, אני מתעב כל מכון ומכון שנמצא פה, שום דבר לא מתקרב לאברי באדי מבחינת נוחות וציוד, השטח הגדול והשעות המתות שמאפשרות לך להתאמן בצורה איכותית מאוד, אין מכון פה בסביבה שהתקרב לרמה הזאת!

noni
14-11-06, 10:24
אכן אתה צודק, לשמחתי המנוי שלי מסתיים בחודש הבא ולמרות זאת ביטלתי את העסקה, אני לא ישלם להם גרוש!
אני ממש אבל ממש שונא את כל הרשתות בתל אביב, אני מתעב כל מכון ומכון שנמצא פה, שום דבר לא מתקרב לאברי באדי מבחינת נוחות וציוד, השטח הגדול והשעות המתות שמאפשרות לך להתאמן בצורה איכותית מאוד, אין מכון פה בסביבה שהתקרב לרמה הזאת!

באסה רצינית אבל אם אתה מתעקש במרכז ת"א רוב המכונים די ריקים בשעות הבוקר
יש לך את ביונד או את ג'ימי (בגג של הסנטר),בביונד היתי קצת ציוד לא הכי אבל ניסבל, אבל זה מה יש
אתה גם יכול להגיע לגו אקטיב במרכז ויצמן שזה מכון סוףףף, בין הטובים בארץ היום אם לא הטוב ביותר זה האפשרויות אם לא בא לך על הולמס ושייפ למינהם, או שאתה יכול לבא להרביץ איתי אימונים עם הדאמליים והבארבל הפרימיטביים שלי... אבל עושים את העבודה..

n0x
14-11-06, 10:24
לא רק אצלך גולן, המכון שלי גם פשט רגל לפני חודש וחצי. בדיוק כמו שאתה מתאר באתי להתאמן וראיתי אותו סגור חשבתי ליום אחד... ואז מאמן אמר שבמכון פשט רגל והוא נסגר הוא לא שלם לאף אחד וכ"ו..
ד"א אני עדיין בלי מכון.. לא יודע לאיזה ללכת כולם רחוקים =[

גולן
14-11-06, 10:31
באסה רצינית אבל אם אתה מתעקש במרכז ת"א רוב המכונים די ריקים בשעות הבוקר
יש לך את ביונד או את ג'ימי (בגג של הסנטר),בביונד היתי קצת ציוד לא הכי אבל ניסבל, אבל זה מה יש
אתה גם יכול להגיע לגו אקטיב במרכז ויצמן שזה מכון סוףףף, בין הטובים בארץ היום אם לא הטוב ביותר זה האפשרויות אם לא בא לך על הולמס ושייפ למינהם, או שאתה יכול לבא להרביץ איתי אימונים עם הדאמליים והבארבל הפרימיטביים שלי... אבל עושים את העבודה..

ביונד מסריח ביותר, קטן וצפוף עם ציוד לילדים בכיתה ג'.
ג'ימי זה נטו פוזה, וגו אקטיב לא הייתי בו, הוא טוב אתה אומר? יש בו כלוב, לג פרס, בנצ'ים, עליון תחתון, קייבל קרוסים, ספסלים שטוחים מפוזרים, דאמבלים עד 50 קילו ?
פולדאונים, מכשיר חתירה ?
מה הולך אצלך בבית מה יש לך שמה? ( נשמע מפתה )

noni
14-11-06, 10:45
ביונד מסריח ביותר, קטן וצפוף עם ציוד לילדים בכיתה ג'.
ג'ימי זה נטו פוזה, וגו אקטיב לא הייתי בו, הוא טוב אתה אומר? יש בו כלוב, לג פרס, בנצ'ים, עליון תחתון, קייבל קרוסים, ספסלים שטוחים מפוזרים, דאמבלים עד 50 קילו ?
פולדאונים, מכשיר חתירה ?
מה הולך אצלך בבית מה יש לך שמה? ( נשמע מפתה )

גו אקטיב זה פשוט המקום הכי מרשים שראיתי בארץ יש שם ה כ ל כול הציוד שצריך (גם הכי פסיכופטים יבואו על סיפוקם שם) וציינת באיכות סופר גבוהה וסופר מקצוענית באמת משהו יוצא דופן מקום מאוד מרשים אם זה קרוב אליך אל תהסס לדעתי .
לגבי מה שיש לי - 2 דאמלים מוט W ספה מתכוננת ומתח, זה הכול וזה ע ושה ת'עבודה מצויין

גולן
14-11-06, 10:48
גו אקטיב זה פשוט המקום הכי מרשים שראיתי בארץ יש שם ה כ ל כול הציוד שצריך (גם הכי פסיכופטים יבואו על סיפוקם שם) וציינת באיכות סופר גבוהה וסופר מקצוענית באמת משהו יוצא דופן מקום מאוד מרשים אם זה קרוב אליך אל תהסס לדעתי .
לגבי מה שיש לי - 2 דאמלים מוט W ספה מתכוננת ומתח, זה הכול וזה ע ושה ת'עבודה מצויין

כן, מרכז ויצמן קרוב מאוד לבית, אני יילך לראות היום.

תודה

noni
14-11-06, 10:49
כן, מרכז ויצמן קרוב מאוד לבית, אני יילך לראות היום.

תודה

יופי, תעדכן איך היה

יותם טלר
14-11-06, 11:03
לעזאזל, עשיתי מנוי לפני שבוע וחצי לחודש אחד, ועוד ניסו לשכנע אותי לעשות מנוי לשנה.
איזה בזיון.

גולן, תעדכן אותי מה הולך בגו אקטיב.

ויוגי, אני זז כרגע לפגישת הייעוץ שלי (ולשאלתך, לא אצל רוני פריד), נדבר היום ב-msn.

Yoggie
14-11-06, 11:13
סבבה, אני אהיה מחובר בערב מחכה לשמוע ממך.

ran_z
14-11-06, 12:00
זה לא כ"כ נעים לראות גן סגור (או במקרה שלך מכון :jockey: ).
פשוט ביזיון מיצידם לסגור בלי להודיעה אנשים שילמו כסף ואני בטוח שהרבה שילמו במזומן לכל השנה או למס' חודשים ועכשיו לא יהיה להם עם מי לדבר ומאיפה להחזיר את הכסף כי המכון בפשיטת רגל.
מזל גדול גולן שאתה משלם באשראי ויכול לבטל.
אתה גר במרכז עם אני לא טועה? אני בטוח שיש במרכז ימבה מכונים טובים בסוף עוד תינעל על אחד על תדאג ותשכח בכלל את הקודם, הבעיה זה למצוא אחד טוב הכי קרוב לבית.

HHHEELLBBOOYY
14-11-06, 12:05
מה הבעיה למצוא מכון טוב?

Yoggie
14-11-06, 13:10
hellboy,
זה לא כל כך פשוט למצוא מכון טוב. מעטים המכונים שמחזיקים משקולות שמגיעות ל45-50 ק"ג ובעלי מגוון רחב שיאפשר עליה מתונה במשקלים. כמו גם כלוב לסקוואטים ולג פרס ברמה מקצועית.
למרות שהרוב פה מתאמן עם משקולות חופשיים ישנם מכשירים נהדרים שיכולים לעשות את העבודה אף טוב יותר כמו של האמר סטראץ' כשהתאמנתי כשגרתי בניו יורק. בארץ בנתיים שמעתי רק על מקום אחד שמחזיק כזה ציוד בקושי...
למי שעוסק בפאוורליפטינג זה בכלל קשה כי צריכים מוטות מקצועיים מאוד שעולים הרבה כסף ומכון רגיל לא ישקיע כסף בשביל מתאמן או שניים שעוסקים בזה.

Takima
14-11-06, 14:01
לאימונים איכותיים מספיק מוט אולימפי, פלטות, בנצ' ומתח.

ניגרי ענק
14-11-06, 15:48
איזו חוצפה, הם פשוט עזבו בלי להודיע?
אנשים האלה אין הגינות בסיסית, מה זה הדבר הזה?
שמעתי דברים טובים מאוד על המכון הזה, וכמו שראיתם הזכרתי אותו בפוסט אחר, חבל על כל מכון כושר שנסגר.
על כל פנים אני בטוח שמבחר מכוני הכושר במרכז יענה על הציפיות שלך.
עם יש רצון ומוטיבציה אפשר להתפתח גם במכון פחות טוב, אם כי ברור שקשה להתרגל.

Dr. Muscle
14-11-06, 16:55
התאמנתי כמה פעמים באבריבאדי ונהניתי. למרות שהמכון מכיל בחלקו הגדול הומואים ויש מוסיקה מציקה, הכל מרווח ונוח.
מאד מעניין אותי מה זה Go Active, אם נוני הענק אומר שכולם יכולים לבוא שם על סיפוקים, אז כנראה שזה מקום באמת רציני. זה נשמע כמו שם של משקה לבחורות המכון הזה, אבל נלך לנסות :)

גולן ספר כאן איך היה.

Ori-Silver
14-11-06, 17:08
hellboy,
זה לא כל כך פשוט למצוא מכון טוב. מעטים המכונים שמחזיקים משקולות שמגיעות ל45-50 ק"ג ובעלי מגוון רחב שיאפשר עליה מתונה במשקלים. כמו גם כלוב לסקוואטים ולג פרס ברמה מקצועית.
למרות שהרוב פה מתאמן עם משקולות חופשיים ישנם מכשירים נהדרים שיכולים לעשות את העבודה אף טוב יותר כמו של האמר סטראץ' כשהתאמנתי כשגרתי בניו יורק. בארץ בנתיים שמעתי רק על מקום אחד שמחזיק כזה ציוד בקושי...
למי שעוסק בפאוורליפטינג זה בכלל קשה כי צריכים מוטות מקצועיים מאוד שעולים הרבה כסף ומכון רגיל לא ישקיע כסף בשביל מתאמן או שניים שעוסקים בזה.
המכון שמחזיק האמר סטראץ' זה הטרגט?

jonathan
14-11-06, 17:13
גולן איפה אתה גר בתל אביב?

Ori-Silver
14-11-06, 17:24
גולן תירשם לgo Active הייתי שם וזה המכון הכי טוב שיצא לי לראות עד היום יהיה לך את כל הציוד שאתה צריך וגם מעבר לזה

גולן
14-11-06, 19:07
כרגע מה שעומד לרשותי מבחינת מכון שמתקרב לציוד מינימלי שצריך על מנת לאפשר אימוני בודיבילדינג רצינים וקרוב לבית זה Sweat, לא גו אקטיב ולא שום דבר אחר, לפחות שם יש בר לסקוואט ואיזה בנצ' אחד ודאמבלס עד 45-50, שזה באמת המינימום, בנוגע להמשך אני מאוד מקווה שיפתח משהו זהה לאבריבאדי, כי מקום כמו זה בתל אביב מבחינת ציוד ונוחות אימונים לא קייים.

Leo
14-11-06, 19:11
זוכר מה שאמרתי לך בקשר לאימוני גוף פעם... יאללה תן תוכנית לגיוון בינתיים
וגם אפשר לאמן רגליים אבל צריך מקום טוב ( כמו ספה כבדה ) או מישהו שיחזיק אלך את הרגליים יש תרגיל מצויין שנראה לי 80% לא מציליחם אותו בלברג' מלא פה אפילו לא פעם אחת אבל אפשר לשלוט על ההתנגדות

עד שאתה מוצא מקום , אם יש לך יום אחד פנוי תלך בשכונות מגורים ראיתי מלא מכונים שנמצאים ככה במקום דיי מוחבא מתחת לאיזה בית ושמה זה הדברים הכי טובים כמו המכון שאני מתאמן בו שלא ידעתי בכלל שהוא קיים עד שלא אמרו לי עליו והייתי במקום 10000 פעמים

גולן
14-11-06, 19:13
זוכר מה שאמרתי לך בקשר לאימוני גוף פעם... יאללה תן תוכנית לגיוון בינתיים
וגם אפשר לאמן רגליים אבל צריך מקום טוב ( כמו ספה כבדה ) או מישהו שיחזיק אלך את הרגליים יש תרגיל מצויין שנראה לי 80% לא מציליחם אותו בלברג' מלא פה אפילו לא פעם אחת אבל אפשר לשלוט על ההתנגדות

עד שאתה מוצא מקום , אם יש לך יום אחד פנוי תלך בשכונות מגורים ראיתי מלא מכונים שנמצאים ככה במקום דיי מוחבא מתחת לאיזה בית ושמה זה הדברים הכי טובים כמו המכון שאני מתאמן בו שלא ידעתי בכלל שהוא קיים עד שלא אמרו לי עליו והייתי במקום 10000 פעמים

תודה אבל עכשיו חורף ובבית אין לי מקום להתאמן ואני לא יתאמן בחוץ בקור ובגשם, ומבחינת מכונים, אין מכון בתל אביב שאני לא מכיר, ולא הייתי בו, ממש כמעט בכולם, חוץ מגו אקטיב וכמה סניפים של הולמס אולי שממש לא מעניינים אותי הייתי בכולם, וברוב גם התאמנתי.

Leo
14-11-06, 19:18
אולי יש משהו שאתה לא מכיר מפה
תנסה לסנן את כל מה שמכליל חיטוב הרזייה ופילאטיס
http://www.d.co.il/?area=3&arena=Business&city_name=%FA%EC%20%E0%E1%E9%E1&displayFullResults=48&esi=cf9f04d72c6a9548aadff73f905bee32&formGroup=main&headingCode=27900&headingName=%EE%EB%E5%F0%E9%20%EB%E5%F9%F8%20%E5%F A%F8%E1%E5%FA%20%E4%E2%E5%F3&language=HEB&multipage__startIndex=0&page=Business-Results&previousPage=Summaries&queryHeading=%E7%E3%F8%20%EB%E5%F9%F8&sessionId=154591163524768&x=0&y=0

TZAHI10
15-11-06, 07:53
מי היה מאמין?! יש אפילו כתבה בואללה על החדר כושר שלך שפשט את הרגל! כתוב שהבעלים שלו ברחו מהארץ !!

http://news.walla.co.il/?w=//1008093

כתוב שהוא היה פתוח 24 שעות ביממה... וואווו !

גולן
15-11-06, 10:10
עדכון- הלכתי היום בבוקר לראות את שייפ בסנטר, הייתי בהלם, באתי ב-9 וחצי לראות ת'מכון כי חבר שלי מתאמן שם והמליץ לי, והבחור בדלפק אמר לי שאני לא יכול לראות ת'מכון עכשיו כי אין מי שיראה לי אותו, אמרתי לו "תגיד לי אתה בסדר? אני רוצה לראות ת'מכון לצאת ולהרשם, ואתה אומר לי שאני לא יכול לראות ת'מכון?" הוא אמר לי שהוא מצטער אבל אין מי שיראה לי אותו, אז אמרתי לו חבל מאוד כי כרגע הפסדת 30 מנויים.
לאחר מכן הלכתי לsweat, המכון ביגאל אלון שחבר שלי מאמן בו, באתי ביקשתי לראות ת'מכון היא אמרה לי " בבקשה תרגיש בנח" הסתובבתי שם לבד כמה דקות בדקתי מה שצריך בלי שיציקו לי בשאלות וכדומה, סיימתי ת'סיבוב באתי לדלפק ונרשמתי במקום לשנה וקיבלתי 5 חודשים מתנה.
למי שלא מכיר אז תקציר קצרעל המכון :

Sweat כתובת: יגאל אלון 55 תל אביב

ממוקם בקומה ראשונה בבניין משרדים, הכניסה דרך מעלית.
המכון עצמו לא גדול בכלל אך האווירה מצוינת, יש משטח פנימי של ציוד מעולה שכולל בתוכו: בנצ' אחד שטוח, בנצ' אחד עליון, סמית', קייבל קרוס קטן-צר, משכירים ללחיצות חזה ופולדאו'נס ויש שם מכשיר ל-cable Row שממש התלהבתי ממנו, אני חולה על התרגיל הזה, וכמובן עוד כמה ספסלים ומשקולות, יש גם טי באר בפנים.
בנוסף יש משטח חיצוני על המרפסת עם גג כמובן, שם יש עוד בנצ' שטוח ותחתון, 2 מכונות לג פרס, קייבל קרוס גדול, תאומים בישיבה, עוד טי באר, עוד סמית', עוד לחיצת רגליים רק שהפעם הגוף הוא זה שזז ( שואה לכתפיים ) וכמובן בר לסקוואט, ודאמבלס עד 40 קילו ( אולי ה-45 התחבאו שם אפישהו).
קרוב ל-10 הליכונים ומספר סטפרים וקרוס טריינרים ואופניים גם.
שוב אני אומר המכון עצמו קטן, אך יש שם את המינימום שאני צריך וזה מה שחשוב, לגביי המחיר, יקר מאוד אבל אין הרבה מה לעשות, זה יוצא למען האמת 290 ש"ח לחודש למשך 12 חודשים + 5 חודשים מתנה, אז אם מחלקים את כל הסכום ל-17 חודשים יוצא 217 לשנה ( יש ביטוח של 200 שקל ).

gal.T
15-11-06, 10:18
מי היה מאמין?! יש אפילו כתבה בואללה על החדר כושר שלך שפשט את הרגל! כתוב שהבעלים שלו ברחו מהארץ !!

http://news.walla.co.il/?w=//1008093

כתוב שהוא היה פתוח 24 שעות ביממה... וואווו !
כן, גם דיברו על זה קצת בחדשות.

n0x
15-11-06, 10:19
כן, גם דיברו על זה קצת בחדשות.
אתה מראשון? באיזה מכון אתה מתאמן?

oR1515
15-11-06, 15:48
גולן באיזה איזור בת"א אתה גר?