PDA

צפה בגרסא המלאה : חדר כושר Shape - מה דעתכם עליו?

TZAHI10
14-11-06, 12:01
אני חושב אולי לעבור לחדר כושר הזה... נמצא בקניון רוטשילד בראשון. מה דעתכם על הרשת של חדרי הכושר האלה..?
כרגע מה שמפריע לי בעיקר בחדר כושר שלי זה שיש יותר מידי אנשים בשעות הערב ואז יש מכשירים תפוסים

Yoggie
14-11-06, 13:15
במילה אחת - גרוע.

כשחזרתי לארץ ורציתי לחזור לאימונים נסעתי ביחד עם גל T לחפש חדר כושר מכיוון שהוא גר בראשון ואני באיזור רחובות וביקרנו שם...
קודם כל יחס פלצני שכזה בחיים לא ראיתי, כשנגשנו לפקידת הקבלה ובקשנו סיור בחדר כושר על מנת להתרשם היא אמרה שללא תיאום טלפוני מראש עם נציג המכירות שלהם אסור לה להכניס אותנו לא משנה מה. עם כזה יחס ישר אמרנו לה בפרצוף שהיא הפסידה שני לקוחות.
דבר שני ממה שכן הצלחנו לראות דרך הזכוכית החיצונית (שזה כבר קטע דפוק שכל אחד שעובר בקניון רואה אותך מתאמן) הציוד שלהם נראה חדיש אבל ברמה מאוד ירודה המכשירים מתאימים יותר לאוכלוסיה של גיל הזהב ואין ציוד "הארדקור". מה גם שהמחיר שהם דורשים מופרז לגמרי...

OMRI-TURBO
14-11-06, 13:16
חדר כושר של פלצנים.
לא הייתי ניכנס לשם בחיים.

noni
14-11-06, 13:33
זה הבעיה בכול הרשתות הגדולות האלה הן הרגו כמעט לגמרי את חדרי הכושר הקטנים "השכונתיים" יותר שפנו לקהל יותר רציני מבחינת האימונים ובמחירים יותר הגיוניים וזה בולט בעיקר בערים הגדולות .

TZAHI10
14-11-06, 14:34
אני פעם עברתי שם וסתם התעניינתי ורצו לעשות לי סיור בחדר כושר בלי תיאום מראש..

Arielp
14-11-06, 14:54
אתה יכול ללכת לחיטובים שם יש אנשים אחלה... באתי עם חבר שלי סתם לראות תמקום וזה כבר 2 מדריכים שהתאמנו שם שאלו אותי אם אני צריך עזרה או אם קבעתי כבר תכנית אימון אבל אמרתי להם שאני סתם מבקר... אבל מה שהתאכזבתי זה הציוד שיש הרבה מוטות עם קצת חלודה ומשקולות מפוזרות בכל מקום ויש משקולות שכתוב ליברות ויש כאלה עם ק"ג... ובמכשירים לא כתוב מה המשקל זה לפי רמה 1,2,3...

ניגרי ענק
14-11-06, 14:55
ממה שאני הבנתי אפשר לעשות סיבוב אבל רק בליווי צמוד של אחד המדריכים או נציג של הרשת.
זכור לי שלפני שנתיים הגעתי במקרה לקניון בכרמיאל, והייתה לי שעה להרוג.
ראיתי את הסניף של "שייפ" בקומה העליונה, אמרתי נעשה סיבוב.
ואז הפקידה באמת אומרת לי שאם אני רוצה לעשות סיבוב אז רק עם מישהו מלווה.
הייתי בשוק, כמובן שעזבתי במקום.
עם זה, ממבט מבחוץ רואים שהמכשור חדיש, לא יודע לגבי מבחר.
אני מניח שברשת כזאת יש סטנדרטים לא תעבוד שם על מכשיר לא תקין, וכנראה לא תשמע שירי למבדה או טלנובלות (!!!!) כמו אצלי במכון.
בכל אופן בשביל מישהו שמתאמן במכון מג'ייף עם מכשור ענתיקה ואווירה של בית כלא להומואים, שייפ זה בשבילי חלום רטוב.
ומי שייקח אותי לאברי באדי בתל אביב בכלל מסתכן בכך שאני אכבול את עצמי לאחד המכשירים (החדישים) ואסרב להתפנות.

עוד על שייפ?
קח:

http://194.90.203.6/

Gamerrrrr
14-11-06, 14:59
אני מתלבט באופן אישי, כרגע מפאת בעיות מרחק רק החדר כושר שלי מתאים אבל כאשר אני יקבל רשיון, ללכת לשייפ או לא?? זאת השאלה

ניגרי ענק
14-11-06, 15:01
דווקא המכון שלך סבבה איתי, מהסיור שיואב עשה לי נראה בסדר גמור, לא פנסי אבל בסדר.
העיצוב קצת מוזר, חולני משהו, אולי יצלמו שם סרט המשך ל"קיוב", אבל סך הכל לא צריכות להיות לך תלונות.
אתם צריכים לבוא פעם אלי לקיסר ואז לא תתלוננו יותר בחיים.

Gamerrrrr
14-11-06, 15:09
דווקא המכון שלך סבבה איתי, מהסיור שיואב עשה לי נראה בסדר גמור, לא פנסי אבל בסדר.
העיצוב קצת מוזר, חולני משהו, אולי יצלמו שם סרט המשך ל"קיוב", אבל סך הכל לא צריכות להיות לך תלונות.
אתם צריכים לבוא פעם אלי לקיסר ואז לא תתלוננו יותר בחיים.
חחחחחחח הוא חמוד המכון אבל התחיל גל ענק של ילדונים שאתה פתאום רואה אותם עושים שארג'ס כדי לעבוד על הידיים :\

ניגרי ענק
14-11-06, 15:17
זה לא טוב אבל זה יעבור.
טיבם של ילדונים שהם מגיעים לחודש ונמאס להם, לפעמים אפילו פחות.
אגב זה רווח נקי לבעלי המכונים: מידיעה אני אומר לך שהרבה אידיוטים עושים מנוי שנתי או חצי שנתי, מממשים רק כמה שבועות וחוזרים לכורסא מול הטלוויזיה.

TZAHI10
14-11-06, 16:01
ניגרי ענק - זה שנותנים לך לעשות סיור רק עם מלווה, מה כלכך רע בזה? לדעתי זה טוב כי אפשר לשאול אותו שאלות וכדומה..

noni
14-11-06, 16:06
זה שנותנים לעשות סיור עם מלווה זה בעיקר מסיבות בטיחוטיות ע"מ שמישהו לא יכנס ללא מלווה נוגע באיזה מכשיר או חוטף מכה מאיזה משקולת ותובע את המקום, זאת הסיבה העיקרית

ניגרי ענק
14-11-06, 16:10
לא אמרתי שרע, ונכון מה שאמר שלומי, שהסיבה היא בטיחותית.
באותו יום היא אמרה לי "אם תרצה להמתין רבע שעה שהוא יתפנה ויעשה איתך סיבוב אז אתה יכול לחכות".
לא התאים לי.

n0x
14-11-06, 16:28
איזה מכון אתה עכשיו? ספרינט? יש שם מלאה אנשים?
חחח רציתי להרשם לשם :ph34r:
בראשון יש לך סטייל\שייפ\ספרינט..

ari
14-11-06, 16:30
לא אמרתי שרע, ונכון מה שאמר שלומי, שהסיבה היא בטיחותית.
באותו יום היא אמרה לי "אם תרצה להמתין רבע שעה שהוא יתפנה ויעשה איתך סיבוב אז אתה יכול לחכות".
לא התאים לי.

תגיד באיזה מכון אתה מתאמן עכשיו? בקיסר נכון ?
לא טוב שם ?..

TZAHI10
14-11-06, 19:24
"חיטובים" ? איפה זה?.. אני צריך קרוב לבית. סטייל מתאמנים שם אנשים שאני לא אוהב, ספרינט נחמד אבל בשעות הערב דיי צפוף. יש סוג של מתקן אחד שתפוס כל הזמן... ויש רק אחד כזה בכל החדר כושר...
אני או אעבור לshape או אשאר בספרינט

Leo
14-11-06, 20:03
נתתם לי רעיול לאשכול חדש

DropDead
14-11-06, 23:05
אבל ברסמי זה לא הכי משנה איפה תתאמן בכל מכון ממוצע יש את המכשירים הבסיסים והטובים
פשוט צריך להתאמן נכון וחזק .. זה שהמכון נקי יותר, יפה יותר, מפוצץ פחות, חדיש יותר וכו'.. זה נחמד אבל לא מה שקובע ..

ניגרי ענק
14-11-06, 23:17
תגיד באיזה מכון אתה מתאמן עכשיו? בקיסר נכון ?
לא טוב שם ?..

כן קיסר מה לעשות.
תראה אני לא מפונק וצריך לזכור שיש יתרונות לקיסר כמו הבריכה החמה שהיא חופשית (למרות שכמעט לא יצא לי לבלות בה) או הסאונה, שלא לדבר על הבריכה למעלה, בקיץ.
אתה גם מקבל לוקר חינם ומגבת, כל זה טוב ויפה.
אבל המיכשור ענתיקה, אין משקל חופשי מעל 35 (צריך להרכיב וגם הדאמבלים כל כך ישנים שכבר אין להם חריצים), בערב צפוף רצח, ועל המוזיקה עדיף שלא לדבר.
ניסיתי כבר מאה פעמים להגיד להם גם להביא דיסקים, אבל בסופו של דבר תמיד שמים את אותו דיסק מעפן שרץ מהבוקר עד הלילה קבוע, ואם אתה במכון יותר משעה, נגזר עליך לשמוע חמש פעמים את "או בייבי", או איך שקוראים לזבלה הזה.
הם גם נורא עיצבנו אותי השנה שלא רצו לתת לי חסות לתחרות, ובכלל נשבר לי מהם.
שמעתי שבחמי טבריה מתוכנן שיפוץ רציני וקלאב הוטל גם כן פתחו משהו.
כשייגמר לי המנוי אבדוק את האופציות האלה, גם המכון של אריק (בכיכר המסגד) נראה הרבה יותר טוב.
היה לי מזל גדול שכל ההכנה לתחרות עשיתי אצל האדמור בבית אייל (שבניגוד להנהלה המטומטמת של קיסר ידעו לזהות פוטנציאל נתנו לי חסות ונהנו ממגה פרסום אחרי התחרות), שם אפשר להינות מש מהאירובי.
אתה רץ על הליכון ליגה, מול פלאזמה קטנה, עם אוזניות ומעביר שעה הליכה כמו כלום.
בקיסר עם הטלוויזיה העקומה שמחוברת פיראטית לכבלים ובלי ווליום, האירובי זה אשכרא יציאת מצריים.
אגב, אתה טברייני?

P-a-n-1-c
14-11-06, 23:25
לפותח האשכול - שייפ המכון הכי טוב בראשון. אין אפילו מה לדבר.
חיטובים גם מכון בן :):):):) אבל הוא במערב ואמרת שאתה גר במרכז.
אל תלך לסטייל, תברח משם כל עוד אתה יכול! מכון כמו החדר שלי עם איבזור עלוב.
ספרינט איכשהו בסדר אבל גם הוא ככה ככה.
קיצר אם יש לך תקציב שייפ הוא האופציה האולטימטיבית.

ari
15-11-06, 00:39
כן קיסר מה לעשות.
תראה אני לא מפונק וצריך לזכור שיש יתרונות לקיסר כמו הבריכה החמה שהיא חופשית (למרות שכמעט לא יצא לי לבלות בה) או הסאונה, שלא לדבר על הבריכה למעלה, בקיץ.
אתה גם מקבל לוקר חינם ומגבת, כל זה טוב ויפה.
אבל המיכשור ענתיקה, אין משקל חופשי מעל 35 (צריך להרכיב וגם הדאמבלים כל כך ישנים שכבר אין להם חריצים), בערב צפוף רצח, ועל המוזיקה עדיף שלא לדבר.
ניסיתי כבר מאה פעמים להגיד להם גם להביא דיסקים, אבל בסופו של דבר תמיד שמים את אותו דיסק מעפן שרץ מהבוקר עד הלילה קבוע, ואם אתה במכון יותר משעה, נגזר עליך לשמוע חמש פעמים את "או בייבי", או איך שקוראים לזבלה הזה.
הם גם נורא עיצבנו אותי השנה שלא רצו לתת לי חסות לתחרות, ובכלל נשבר לי מהם.
שמעתי שבחמי טבריה מתוכנן שיפוץ רציני וקלאב הוטל גם כן פתחו משהו.
כשייגמר לי המנוי אבדוק את האופציות האלה, גם המכון של אריק (בכיכר המסגד) נראה הרבה יותר טוב.
היה לי מזל גדול שכל ההכנה לתחרות עשיתי אצל האדמור בבית אייל (שבניגוד להנהלה המטומטמת של קיסר ידעו לזהות פוטנציאל נתנו לי חסות ונהנו ממגה פרסום אחרי התחרות), שם אפשר להינות מש מהאירובי.
אתה רץ על הליכון ליגה, מול פלאזמה קטנה, עם אוזניות ומעביר שעה הליכה כמו כלום.
בקיסר עם הטלוויזיה העקומה שמחוברת פיראטית לכבלים ובלי ווליום, האירובי זה אשכרא יציאת מצריים.
אגב, אתה טברייני?

כן, מוזר תמיד חשבתי שקיסר זה המכון הכי טוב בטבריה..
אני מתאמן בשרתון.. כרגע שרתון זאת האופציה הכי טובה בשבילי, (כי אני עדיין מתחיל)
יש בריכה מקורה, סאונה, ג'קוזי, פתוח שישי-שבת עד 6 בערב.
דיי ריק שם, כשאני מתאמן בדרך כלל בשעות הערב נמצאים איתי 3-4 אנשים, ובשעות העומס יש גג 12 אנשים שחצי מהם עושים רק אירובי.
יש טלוויזיות קטנות על ההליכונים =]]
בקשר למכשור, "סביר-מינוס", יש 3 הליכונים, אופניים, סקי, 2 מכשירים לגב, 2 לחזה, 2 לבטן, 4 לרגליים. ספה אחת! וכיסא לבייספס
הדאמבלים מגיעים עד 25 קילו, ואין מוט ישר, רק מוט W , שחישבתי ועם כל המשקלים שאפשר לשים בו אפשר להגיע למשהו כמו 140 קילו רק, והספה בלי תופסנים ככה שלדחיקת חזה אתה חייב מישהו שישמור ויביא לך את המוט :\
בעקרון מכון כושר של מתחילים, אבל האווירה וחוסר האנשים ממש טובים בשבילי , יש לי תכנית מגיל גרנות ואני עושה פשוט תרגיל אחרי תרגיל כמו שכתוב ולא יוצא לי מצב שאני צריך לחכות למשהו אז זה מסתדר לי יופי.

אם יוסיפו מוט ישר, משקלים, ספה והרחבה לדאמבלים זה יהיה מכון שבאמת אפשר להתאמן בו..

ד"א בקשר לבודישייפ (בכיכר המסגד), המיכשור שם ממש טוב
הבעיה היחידה זה העומס הרב.. פשוט מפוצץ שם בכל רגע נתון

TZAHI10
15-11-06, 07:57
לפותח האשכול - שייפ המכון הכי טוב בראשון. אין אפילו מה לדבר.
חיטובים גם מכון בן זונה אבל הוא במערב ואמרת שאתה גר במרכז.
אל תלך לסטייל, תברח משם כל עוד אתה יכול! מכון כמו החדר שלי עם איבזור עלוב.
ספרינט איכשהו בסדר אבל גם הוא ככה ככה.
קיצר אם יש לך תקציב שייפ הוא האופציה האולטימטיבית.

להגיד זה טוב וזה רע, זה מאוד קל. אבל לא פירטת אפילו סיבה אחת מה טוב בSHAPE שאין לאחרים

noni
15-11-06, 08:45
אני ממש לא טברייני אבל שנה שעברה הייתי במלון המלך שלמה בטבריה והיתאמנתי בחדר כושר שלהם , מקום ממש נחמד , ציוד בסיס טוב ומספק לכול חלקי האימון , מקום לא גדול אבל היה ממש נעים להיתאמן שם , יש שם את כול מה שהייתי צריך ויש אפילו סאונה קטנה וג'קוזי ממש מקום מאוד נחמד

TZAHI10
15-11-06, 09:01
חברים נראה שהסיכוי שאני ארשם לshape הוא נמוך מאוד... בזה הרגע גיליתי שהם לא פתוחים ביום שבת בערב.. ואני רגיל כמעט כל שבת בערב להתאמן!!! (בבוקר אני בעבודה) חבל... דווקא חשבתי שהם בתור רשת יהיו פתוחים יותר זמן מספרינט. בימים רגילים פתוחים מהבוקר עד 23 בלילה שזה לא שונה מספרינט גם.. קיצור נדפקתי

n0x
15-11-06, 10:18
חברים נראה שהסיכוי שאני ארשם לshape הוא נמוך מאוד... בזה הרגע גיליתי שהם לא פתוחים ביום שבת בערב.. ואני רגיל כמעט כל שבת בערב להתאמן!!! (בבוקר אני בעבודה) חבל... דווקא חשבתי שהם בתור רשת יהיו פתוחים יותר זמן מספרינט. בימים רגילים פתוחים מהבוקר עד 23 בלילה שזה לא שונה מספרינט גם.. קיצור נדפקתי
באיזה איזור אתה גר?
את יכול להרשם לקאנטרי נווה הדרים.. שמעתי יש להם מכון טוב.

Yoggie
15-11-06, 13:56
תקרא את ההודעה שרשמתי על אינשייפ בפוסט של החדרי כושר. 10 דקות נסיעה מראשון.

P-a-n-1-c
15-11-06, 15:29
להגיד זה טוב וזה רע, זה מאוד קל. אבל לא פירטת אפילו סיבה אחת מה טוב בSHAPE שאין לאחרים

מה אין לו שאין לאחרים?
שפע של משקולות, שפע של מכונות. מכל דבר יש לך כמה ואין תור.
הכל חדש לא חלוד ומשנת 1800.
אם יש לך כסף זה המכון האידיאלי!

oR1515
15-11-06, 15:36
צחי אני גם גר בראשון הייתי בחדר כושר הזה הוא גדול ומפואר כן.. אבל לא יודע היה באסה להיתאמן שם כזה =\ ומתקנים לא ממש מקצועיים ובאמת פלצנים:p אני אומר לך עדיף לך סטייל גם תשים לב אם תרשם לך לא לבוא אחרי 5 כי ה"מקצוענים" של המכון מתאמנים שם אנא ערף אבל תלך שים זין:) אבל אני חושב שעדיף לך ללכת לסטייל

TZAHI10
16-11-06, 11:42
צחי אני גם גר בראשון הייתי בחדר כושר הזה הוא גדול ומפואר כן.. אבל לא יודע היה באסה להיתאמן שם כזה =\ ומתקנים לא ממש מקצועיים ובאמת פלצנים:p אני אומר לך עדיף לך סטייל גם תשים לב אם תרשם לך לא לבוא אחרי 5 כי ה"מקצוענים" של המכון מתאמנים שם אנא ערף אבל תלך שים זין:) אבל אני חושב שעדיף לך ללכת לסטייל

אתה אומר שאחרי 5 ביום שבת אפשר בכל זאת ללכת לSHAPE להתאמן?
אני לא יכול ללכת לשאר המכונים שהצעתם כי אני לא נייד ויכול ללכת לחדר כושר שנמצא במרחק הליכה.. אז זה או ספרינט או SHAPE או סטייל. לסטייל אני מעדיף לא ללכת מסיבות אישיות שיש לי עם כמה אנשים שמתאמנים שם.. אז או ספרינט או SHAPE אם SHAPE איאפשר להתאמן ביום שבת אז זה דיי בעיה אני רוצה להיות כמה שיותר גמיש מבחינת שעות.

surfface
16-11-06, 14:55
פשוט לך לקבלה שם ותשאל

P-a-n-1-c
16-11-06, 14:57
אתה אומר שאחרי 5 ביום שבת אפשר בכל זאת ללכת לSHAPE להתאמן?
אני לא יכול ללכת לשאר המכונים שהצעתם כי אני לא נייד ויכול ללכת לחדר כושר שנמצא במרחק הליכה.. אז זה או ספרינט או SHAPE או סטייל. לסטייל אני מעדיף לא ללכת מסיבות אישיות שיש לי עם כמה אנשים שמתאמנים שם.. אז או ספרינט או SHAPE אם SHAPE איאפשר להתאמן ביום שבת אז זה דיי בעיה אני רוצה להיות כמה שיותר גמיש מבחינת שעות.

שייפ אפשר להתאמן ביום שבת, ככה לפחות חבר שלי אמר לי.
ואם יש לך כסף אז אל תחשוב פעמיים ולך לשייפ.

oR1515
16-11-06, 15:07
מזה אם יש לך כסף מה עשיתם משייפ מכון של עשירים? 400 שקל חודשיים ואם לשנה אז 12 כפול 170
מכון מגעיל של ילדי כפות
אל תילך לshape או ספרינט או סטייל=\

TZAHI10
16-11-06, 16:16
פשוט לך לקבלה שם ותשאל

באתר שלהם רשום את הלוח זמנים. כדי לוודא, התקשרתי אליהם ושאלתי.. אמרו לי שיום שבת נסגר ב5 אחרי צהריים ולא פתוח בערב. אבל בכל זאת אני אשאל שם, אם המכון כן פתוח וזה תלוי באם אני ארשם או לא אולי כן יתנו לי

יצחק
18-11-06, 14:17
יש את פרפקט בודי מכון מעולה http://www.pbody.co.il/HTMLs/Home.aspx

TZAHI10
18-11-06, 14:29
יש את פרפקט בודי מכון מעולה http://www.pbody.co.il/HTMLs/Home.aspx

תודה אחי אבל כפי שציינתי מקודם אני לא נייד אני צריך משהו במרחק הליכה במרכז ראשון מהבית ופרפקט בודי נמצא בנאות אשלים במערב...

יצחק
18-11-06, 14:33
סרגיי עוד מדריך בספרינט ?

TZAHI10
18-11-06, 14:36
סרגיי עוד מדריך בספרינט ?

כן עדיין

MaorLv5
18-11-06, 16:32
אינ מתאמן בשייפ, אמנם לא מכון "הארדקור" אבל יש שם כל מה שאתה צריך וגם כל מכשיר יש כמה פעמים אז לא צריך לחכות למכשירים זה אחד מהיתרונות של השייפ.

TZAHI10
18-11-06, 16:58
למכון שהוא לא הארדקור אולי יש דווקא יתרונות כי אולי יש בו יותר כוסיות?
(יותר הליכונים יותר= כוסיות?)

MaorLv5
18-11-06, 17:00
למכון שהוא לא הארדקור אולי יש דווקא יתרונות כי אולי יש בו יותר כוסיות?
(יותר הליכונים יותר= כוסיות?)
אני אישית מעדיף מכון כושר ללא בחורות.
למה אתה צקיך שהעיניים שלך יסתובבו באמצע האימון?
יש לנו פה מכון כושר בכרמיאל פגאסוס, 2 מכושים שלהם אחד בנות אחד בנים אני חושב ללכת לשם שייגמר לי המנוי בשייפ.

Gamerrrrr
18-11-06, 17:07
אני אישית מעדיף מכון כושר ללא בחורות.
למה אתה צקיך שהעיניים שלך יסתובבו באמצע האימון?
יש לנו פה מכון כושר בכרמיאל פגאסוס, 2 מכושים שלהם אחד בנות אחד בנים אני חושב ללכת לשם שייגמר לי המנוי בשייפ.
זה כבר פוזה, אני לא אתאמן במכון מסוים כי יש שם בחורות יפות??? למה לא?? לא מגיע להן? כאילו לי מותר ללכת לכל מכון שבא לי עם כמה שאני ארצה שהגוף שלי יהיה חשוף אבל לבחורה אסור ללכת במכון עם חזיית אימון נגיד כי אני אתסכל עליה??

דווקא זה יותר נחמד, לא במחינת מוטיבציה אבל זה דווקא נחמד שאתה יכול ללכת ולדבר עם בנות המין השני אחרי אימון או לפני.

MaorLv5
18-11-06, 17:10
ממש לא פוזה אחי.
אני מעדיף לראות גורילות בחדר כושר ולקבל מוטיבציה.
ואני אישית מתיד סוטה מהאימון ומתחיל לדבר עם ידידות אז אני יודע שזה פוטגע לי באיכות האימון.
בגלל זה אני מעדיף מכון כושר בלי בחורות.