PDA

צפה בגרסא המלאה : חדר כושר וגדילה

Tddman
11-10-07, 10:23
אני רוצה עכשיו תשובה ברורה בבקשה האם החדר כושר פוגע בגדילה, ואם כן האם יש דרך כלשהי להנמיך את הפגיעה?
תודה ^^

ThaiB0X
11-10-07, 10:29
לא פוגע.
תורם לגדילה, חד משמעית.

Tddman
11-10-07, 10:31
לא פוגע.
תורם לגדילה, חד משמעית.
תודה, ונגיד אם אני עובד על מסה...
כלומר 8 חזרות... אני יכול לעשות זאת גם עם תרגילי הגב? או שעדיף לא להעמיס?

ThaiB0X
11-10-07, 10:37
???????????????????????????????????????

מסה זה לא "קצת חזרות".
מסה זה עודף קלורי.

אתה לא גודל בגלל החדר כושר, אתה גודל בגלל שאתה אוכל יותר ממה שאתה מוציא. החדר כושר רק עוזר לך לשפר את יחס השריר:שומן שנבנה כתוצאה מהעודף הקלורי.

Tddman
11-10-07, 10:38
???????????????????????????????????????

מסה זה לא "קצת חזרות".
מסה זה עודף קלורי.

אתה לא גודל בגלל החדר כושר, אתה גודל בגלל שאתה אוכל יותר ממה שאתה מוציא. החדר כושר רק עוזר לך לשפר את יחס השריר:שומן שנבנה כתוצאה מהעודף הקלורי.
אוקיי, אבל מותר להעמיס קצת יותר מהנורמלי או שלא כדאי?

ThaiB0X
11-10-07, 10:44
אני לא מבין אותך

ice13
11-10-07, 10:55
לא פוגע.
תורם לגדילה, חד משמעית.
מאיפה הבאת את זה?

zrizi
11-10-07, 10:59
מאיפה הבאת את זה?

:whistle:

ThaiB0X
11-10-07, 11:00
מאיפה הבאת את זה?

לא צריך להיות גאון הדור בשביל להבין את זה.
זה גם נכתב בהמון המון מקומות, תריץ חיפוש בגוגל ותחכים.
עבודת התנגדות גורמת להפרשת הורמונים מוגברת ביניהם הורמון גדילה (למרות שרמתו בגוף קטנה משמעותית מבגיל מבוגר יותר), המשפיע קלות בין היתר גם על הגובה (באופן חיובי), למרות שזה בעיקר גנטי.
בנוסף, עבודת התנגדות מעלה את צפיפות העצם שזה דבר חיובי מאוד בפני עצמו, במיוחד בתהליך הגדילה וההתבגרות.

בקיצור - שרירים חזקים יותר, עצמות חזקות יותר. תרומה לגדילה.

tomerA
11-10-07, 11:00
מאיפה הבאת את זה?

:laughing:

sagi10
11-10-07, 11:56
עבודת התנגדות גורמת להפרשת הורמונים מוגברת ביניהם הורמון גדילה (למרות שרמתו בגוף קטנה משמעותית מבגיל מבוגר יותר), המשפיע קלות בין היתר גם על הגובה (באופן חיובי), למרות שזה בעיקר גנטי.
בנוסף, עבודת התנגדות מעלה את צפיפות העצם שזה דבר חיובי מאוד בפני עצמו, במיוחד בתהליך הגדילה וההתבגרות.

ice13 - You Just Got Owned

ice13
11-10-07, 12:07

הפרשת ההורמונים המוגבר לא עוזרת, כי ההורמונים האלו משמשים לצורך התפתחות השרירים.
אין קשר בין צפיפות עצם לגביהה.

אין יודע שאימון לא פוגע בגדילה אבל הוא לא תורם.

הזברה
11-10-07, 12:16
הרמת משקולות ואימוני התנגדות ,הם סוג הספורט היחיד שעוזר לצפיפות עצם ברמה חזקה מספיק כדי לתרום לבריאות.
למעט הרמה של משקלים כבדים ,אין דרך לעבוד על צפיפות העצם בצורה חזקה ,כי היא מושפעת מגודל המשקל שמונח עליה(חוק וולף) ובשאר סוגי הספורט, אין כדרך קבע משקל כבד מספיק על העצם, בפרט ארובי.

בקשר לgh ,לא יודע , הורמון עד כמה שאני יודע לא יכול לבחור לאיפה הוא נקשר ,הוא פשוט מופרש בדם. מה שכן ,בזמן האימון יש הזרמת דם מוגברת לשרירים ואאל"ט גם לעצמות, אז יכול להיות שכן.

Tddman
11-10-07, 14:30
אוקיי, תודה, הבנתי. :bow: