PDA

צפה בגרסא המלאה : סימני מתיחה

ortalb25
12-10-07, 14:11
שלום,אולי זה לא ממש קשור לפורום אבל בכל את ארצה לשמוע תגובות. . אני בחורה בת 25 שבעצם כמעט תמיד היתה רזה. אך בשנתיים שלוש האחרונות כתוצאה ממשבר שעברתי, התחלתי לאכול הרבה - התייחסתי לאוכל כנחמה כדי לשכך את הכאב.בנוסף גם לא עשיתי איזושהי פעילות גופנית וגם לא יצאתי מהבית הרבה- כתוצאה מזה בשנתיים וחצי-שלוש האחרונות העלתי משקל ממש גדול של בערך 30 קילו למרות שמעולם לא היתה לי נטייה להשמנה. עכשיו כשהמצב רוח השתפר- התחלתי לעשות דיאטה - אבל דבר אחד מפריע לי מאוד ואלו הסימני מתיחה שנוצרו בעקבות ההשמנה - בבטן, מותניים, ירכיים. ומילא רק באיזורים האלו, ככה עוד יכלתי להתמודד עם זה כי אפשר לכסות אותם- אבל הסימנים הופיעו לי גם בידיים - עכשיו הם כבר לבנים אבל עדיין רואים חריצים מכוערים שנמשכים מאיזור הבית שחי ועד קצת לפני המרפק- רק באיזור הפנימי של היד. זה ממש מפריע לי ומכניס אותי לדיכאון. כי אני מתביישת ללבוש חולצות קצרות- שלא לדבר על גופיות , ופעם לפני שכל זה קרה כל הזמן הייתי לובשת גופיות כמו שכל בחורה רוצה ללבוש. הביטחון שלי ממש ברצפה ואני מרגישה דוחה. אם רק לפחות היו עוברים הסימנים בידיים הייתי מרגישה מרוצה. אני לא רוצה כל הזמן לנסות להסתיר עם שרוולים עד המרפק , אני רוצה להתלבש יפה כמו שתמיד התלבשתי. כרגע אין לי חבר ובנוסף אני מרגישה שאף אחד לא יהיה מוכן לקבל אותי ככה או לצאת עם מישהי עם הרבה סימני מתיחה ועוד בידיים. לכם אני רוצה לשאול שתי שאלות. א. יש איזשהו משהו- תכשיר או תהליך אסתטי שיכול לפחות אם לא להעלים אז רק לטשטש את הסימנים האלו? ב. האם אתם , הגברים הייתם מסוגלים לצאת ולקבל אישה עם סימני מתיחה כאלו או שזה היה ממש דוחה אתכם? מקווה לשמוע תשובות .ביי

Vin diesel
12-10-07, 14:26
א. אפשר לתשתש אותם רק אם שיזוף. לפי מה שאני יודע בלתי אפשרי לעלים אותם לגמרה. שמעתי בעבר על ניתוחי לייזר אבל אני לא חושב שיש באמת דבר כזה.צריח ליבדוק את זה.
ב. אם הבחורה יפה ובה לי עליה ויש לה סימני מתיחה זה לא מפריע לי ביכלל.
*אנחנו בדרך כלל מסתקלים על ציצי,תוסיק ופנים:jockey:

NSH1
12-10-07, 14:35
זה באמת באסה, רופא עור... בהצלחה

Vin diesel
12-10-07, 14:39
זה באמת באסה, רופא עור... בהצלחה
מה רופא עור יכול לעשות?

Moshe
12-10-07, 14:40
יש ניתוח לייזר וזה לא יקר בכלל , זה אותו עיקרון של להעלים צלקת , 1 ס"מ עולה בערך בין 400 ל600 שקל

Vin diesel
12-10-07, 14:47
משה הניתוחי לייזר זה באמת מעלים לך את הצלקות ב-100% ? האים עשית את זה בעבר?או שיש לך מישהו שאתה מכיר אישית שעשה ואין זכר לצלקת כלשהיא?

Moshe
12-10-07, 14:49
בת דודה שלי עשתה לפני כמה שנים , לקחו לה 1000 שקל על משהו כמו 2 וחצי ס"מ (מדובר על צלקת) ולא רואים כלום אולי רק אם תבוא עם זכוכית מגדלת.
כאשר מודבר על סימני מתיחה לאחר לידה למשל בבטן אז עושים מתיחת בטן וזה נעלם , כנ"ל על הרגליים
במקומות סטנדרטים קטנים ופיגמנטים שלא רוצים לראות זה יותר קל ויותר זול

ofirass
12-10-07, 14:51
תראי, אם ברמת בעיקרון הבעיה היא סימני מתיחה ולא עודפי עור זה כבר יותר טוב כי עודפי עור מסירים רק באמצעות ניתוח שנחשב למסובך וגם די יקר. סימני מתיחה ניתן להעלים חלקית ע"י שיזוף. בנוסף לכך, נסי גם בנוסף לדיאטה להיכנס לחדר כושר, עבודה על הרבה איזורים שבד"כ רפויים אצל נשים מביאה למיצוק של השרירים שבחלקו תורם גם למיצוב של העור באזורים "רופפים".
בנוסף ישנם מכונים מסויימים שמתעסקים בקוסמטיקה ובאמצעות טיפולים מסויימים עוזרים להעלים סימנים כאלו חלקית. אין פתרונות פלא אך כמו שאמרתי פעילות גופנית (פילאטיס לדוג') יכולה להועיל, כל אלו בשילוב סבלנות ועם הזמן זה ייטשטש.
בהצלחה :flowers:

Vin diesel
12-10-07, 14:52
וואלה קטלני....

Moshe
12-10-07, 14:52
תראי, אם ברמת בעיקרון הבעיה היא סימני מתיחה ולא עודפי עור זה כבר יותר טוב כי עודפי עור מסירים רק באמצעות ניתוח שנחשב למסובך וגם די יקר. סימני מתיחה ניתן להעלים חלקית ע"י שיזוף. בנוסף לכך, נסי גם בנוסף לדיאטה להיכנס לחדר כושר, עבודה על הרבה איזורים שבד"כ רפויים אצל נשים מביאה למיצוק של השרירים שבחלקו תורם גם למיצוב של העור באזורים "רופפים".
בנוסף ישנם מכונים מסויימים שמתעסקים בקוסמטיקה ובאמצעות טיפולים מסויימים עוזרים להעלים סימנים כאלו חלקית. אין פתרונות פלא אך כמו שאמרתי פעילות גופנית (פילאטיס לדוג') יכולה להועיל, כל אלו בשילוב סבלנות ועם הזמן זה ייטשטש.
בהצלחה :flowers:
עודפי עור אפשר להעלים לחלוטין על ידי עליה במסה

ofirass
12-10-07, 14:56
עודפי עור אפשר להעלים לחלוטין על ידי עליה במסה

תקשיב, אתה מדבר כאן עם בחורה, לא עם גבר ויש אזורים כמו בטן שאי אפשר להעלים בהם עודפי עור ע"י עליה במסה.

dietman
12-10-07, 14:58
תקשיבי מאמי גם לי יש מתיחה כמו שלך רק באזור היד זה לא נורא בכלל
ואנחנו מסתכלים במראה הכללי אל תקחי את זה כדבר שמפריע לנו

ortalb25
12-10-07, 15:06
היי תודה לכולם על התגובות. למשה- אתה יודע מה שם המכון שבו העלימה בת דודה שלך את הצלקת? ואתה בטוח שזה גם לסימני מתיחה?

Moshe
12-10-07, 15:29
כן , כל רופא פלסטי היום עושה את העניין , היא עשתה את זה ברחובות פרטים מדוייקים אני יכול לברר, תבררי עם איזשהוא רופא פלסטי קרוב לביתך (עדיף לפרטי) את הנתונים לגביך.

Moshe
12-10-07, 15:30
תקשיב, אתה מדבר כאן עם בחורה, לא עם גבר ויש אזורים כמו בטן שאי אפשר להעלים בהם עודפי עור ע"י עליה במסה.
התייחסתי רק למה שאמרת , ציינת מין/ "עובדה"
ולא עודפי עור זה כבר יותר טוב כי עודפי עור מסירים רק באמצעות ניתוח שנחשב למסובך וגם די יקר

לכן אמרתי שזה לא נכון

ofirass
12-10-07, 15:31
התייחסתי רק למה שאמרת , ציינת מין/ "עובדה"

לכן אמרתי שזה לא נכון

ועדיין אי אפשר להעלים עודפי עור בבטן כתוצאה מהשמנה ע"י עלייה במסה:diractor:

Moshe
12-10-07, 15:32
ועדיין אי אפשר להעלים עודפי עור בבטן כתוצאה מהשמנה ע"י עלייה במסה:diractor:
אתה מתווכח על שטויות , אפשרי ואפילו יותר , גש למנתח פלסטי הקרוב לביתך ותשאל אותו ותראה את התשובה , אני "קצת" יותר בקיא בעניין הפלסטי ממך.

ofirass
12-10-07, 15:42
אתה מתווכח על שטויות , אפשרי ואפילו יותר , גש למנתח פלסטי הקרוב לביתך ותשאל אותו ותראה את התשובה , אני "קצת" יותר בקיא בעניין הפלסטי ממך.

תגיד, אתה תמיד מגיב מבלי לקרוא את התגובות הקודמות?

אמרתי שעודפי עור בבטן לא ניתן להעלים באמצעות עליה במסה

אתה מבין מה ההבדל בין סימני מתיחה לעודפי עור?????????????

Moshe
12-10-07, 15:45
תגיד, אתה תמיד מגיב מבלי לקרוא את התגובות הקודמות?

אמרתי שעודפי עור בבטן לא ניתן להעלים באמצעות עליה במסה

אתה מבין מה ההבדל בין סימני מתיחה לעודפי עור?????????????
עוד אני לא יודע לקרוא? , התכוונתי טוב מאוד לעודפי עור ולא סימני מתיחה

ofirass
12-10-07, 15:47
עוד אני לא יודע לקרוא? , התכוונתי טוב מאוד לעודפי עור ולא סימני מתיחה

אז בוא ותאיר את עיני איך בדיוק אתה הולך להעלות מסה בבטן (ולא באמצעות השמנה חוזרת)...
זה לא כמו בידיים...

Moshe
12-10-07, 15:48
הא אי אפשר לעלות מסה בבטן?

ofirass
12-10-07, 15:49
הא אי אפשר לעלות מסה בבטן?

כמה כבר אפשר להעלות מסה בבטן???
חוץ מזה שהשרירים בבטן לא מקבלים נפח גדול כמו השרירים בידיים לדוג'

ofirass
12-10-07, 15:54
ותגיד לי, איזה מסה אתה יכול הוסיף כדי להיפטר מעודפי עור כאלה?

http://www.plasmetic.com/images/Panniculectomy.jpg

ואני מדבר על ללא ניתוחים...

Moshe
12-10-07, 16:00
להזריק Gh במצב הנ"ל , אבל אין לה את המצב הנ"ל , ברור שבמצבים קיצוניים צריך ניתוח אך זה לא המצב.
עלייה במסה בבטן אפשר לעלות יפה מאוד וגם הרבה מאוד , תלוי בגנטיקה/בן אדם / חומרים ושאר הפרמטרים.

ofirass
12-10-07, 16:06
להזריק Gh במצב הנ"ל , אבל אין לה את המצב הנ"ל , ברור שבמצבים קיצוניים צריך ניתוח אך זה לא המצב.
עלייה במסה בבטן אפשר לעלות יפה מאוד וגם הרבה מאוד , תלוי בגנטיקה/בן אדם / חומרים ושאר הפרמטרים.

תגיד לי אתה חי איזה סוג ש סרט על BB??? להזריק GH???

נראה לי שאתה עושה הכל כדי להצדיק את עצמך... ונראה לך שכל אחד (גם גברים) שעושה דיאטה יהפף להיות BB מקצועי כדי "למלא" את העור הזה בשריר??? ושוב פעם, תראה קצת טלוויזה, גם BB מקצועיים שהם לשעבר שמנים עושים ניתוחים כאלו וגינוקוסמטיקה (הסרת שדיים).

Moshe
12-10-07, 16:12
אני לא מצדיק את עצמי , אני פשוט יודע שאני צודק זה דבר בסיסי למדי שאפשר לעלות ועוד איך לעלות במסת השריר בבטן ולהעלים את כל העודפי עור שיש לך מהשמנה או מה שזה לא יהיה , אתה הולך ראש בקיר ,
יום טוב סיימתי את הדיון.

NSH1
13-10-07, 15:10
מה רופא עור יכול לעשות?

לא יודע אני לא רופא עור