PDA

צפה בגרסא המלאה : חולשה ועייפות

CriminaL
13-10-07, 11:03
אני נמצא עכשיו בדיאטה/חיטוב ואני לא אוכל כ"כ הרבה פחמימה..
באימונים אין לי כוח כמו שהיה לי פעם ומה שמאוד מציק לי שאני יכול לישון בצהריים 7 שעות ועדיין להירדם מוקדם בערב.

אני רוצה לצאת עם חברים(במקרה יש שביתה/חופש) אבל אני מרגיש סמרטוט,מה יכול לעזור לי?
אל תגידו לי לישון כי אני ישן ביממה מעל 12 שעות.

zrizi
13-10-07, 11:14
באימונים אין לי כוח כמו שהיה לי פעם ומה שמאוד מציק לי שאני יכול לישון בצהריים 7 שעות ועדיין להירדם מוקדם בערב.

אני רוצה לצאת עם חברים(במקרה יש שביתה/חופש) אבל אני מרגיש סמרטוט,מה יכול לעזור לי?

על כמה גרם חמימה אתה ביום?
כמה אתה שוקל?
מה הגירעון היומי?

Mazoz3
13-10-07, 11:16
סעמק מה 12 שעות ?!
תן לי 6 אני מוצץ לך כל היום :,(

CriminaL
13-10-07, 11:22
על כמה גרם חמימה אתה ביום?
כמה אתה שוקל?
מה הגירעון היומי?
אני יכול להגיד לך שכל הפחמימות שאני אוכל מגיעות מירקות,קטניות ולא ממוצרים כגון:לחם,פסטה,אורז.

אני אוכל בממוצע 1500 קלוריות ביום כאשר BMR 1833 וכל אימון ממוצע שורף 900 קלוריות(4 אימונים בשבוע)

שוקל 75.

ואן דאם
13-10-07, 12:10
מתי בפעם האחרונה לקחת שבוע מנוחה טוטאלית ?
כמה זמן אתה כבר בחיטוב ? (פעם בחודשיים תן לגוף שבוע מנוחה מוחלטת מאימונים ..)

הזברה
13-10-07, 12:19
איך אתה דואג לויטמינים?
כמה שומן יש לך בתפריט (אכותי ולא?)

מה התוכנית? כמה סטים? איך משקלי העבודה?

אני לא יכול לדעת כלום בלי שתתן עוד מידע...

עריכה, רק ראיתי עכשיואת הנושא שלך בעניין של המחלוקת עם המדריך. נשארה השאלה עם התוכנית והויטמינים...

CriminaL
13-10-07, 12:27
אני נמצא כבר בדיאטה שלושה חודשים,מתאמן כבר שלושה חודשים שכל שבוע מורכב מ4-5 אימונים שכוללים 40 דקות אירובי+שעה כוח[כל תרגיל מורכב מ-3 סטים*15 חזרות].
שומן? אני אוכל כף שמן זית ביום וגם לא כל הזמן.
ויטמינים לא נראה לי שחסר כי אני אוכל המון ירקות ומקפיד על 1000 מ"ג סידן ביום.

ואן דאם
13-10-07, 12:34
קח מנוחה טוטאלית מאימונים של שבוע... (על התזונה תשמור ! ) אחרי שבוע תחזור כמו חדש להפציץ...

הזברה
13-10-07, 12:58
אני נמצא כבר בדיאטה שלושה חודשים,מתאמן כבר שלושה חודשים שכל שבוע מורכב מ4-5 אימונים שכוללים 40 דקות אירובי+שעה כוח[כל תרגיל מורכב מ-3 סטים*15 חזרות].
שומן? אני אוכל כף שמן זית ביום וגם לא כל הזמן.
ויטמינים לא נראה לי שחסר כי אני אוכל המון ירקות ומקפיד על 1000 מ"ג סידן ביום.
אתה אוכל משהו עם אינדקס גליקמי גבוה, בין האנארובי לארובי?

אתה כנראה באימון יתר.
אני הייתי לוקח בין כמה ימים לשבוע הפסקה מהחיטוב, כולל להוריד קצת\הרבה את האירובי, תלוי בך. להפסיק רק את האימונים ,לא יעזור הרבה על מאזן קלורי שלילי, כי הגוף שלך לא יצליח להשתקם על הצד הטוב ביותר עם גרעון קלורי. אני לא אומר לך להשתולל בתזונה, אבל לאכול נטרלי(מחושב בערך) או אפילו קצת יותר, כן. אל תדאג, אתה תמשיך לרדת קצת בשומן בימים הראשונים ויש גם סיכוי שתקבל ווש שישפר לך קצת את המראה.
אני מאמין שכל כמה שבועות של דיאטה, אפשר וצריך לקחת הפסקה, כדי לא להגיע לאימון יתר. גם מאימונים צריך, אבל זה לא חייב להיות חופף ואפשר לתת גם דלוד רגיל ,עם משקלים נמוכים וזהו.

עוד משהו , מה החלוקה שלך?
כטווח יחיד, זה טווח חזרות גרוע לחיטוב ,כמה תרגילים לכל שריר?
הכל לכשל?
תדאג לשלב להבא העמסות , הן עוזרות לך להמנע ממצב כזה.

Mad_dog
13-10-07, 14:16

איך אתה מסוגל לישון 12 שעות ??
אתה יותר מחצי חיים שלך ישן איזה ביזבוז אני בקושי ישן 5-6 שעות

CriminaL
13-10-07, 14:20
איך אתה מסוגל לישון 12 שעות ??
אתה יותר מחצי חיים שלך ישן איזה ביזבוז אני בקושי ישן 5-6 שעות
חחח