PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות בקשר למטרת האימונים

XxX-DriX
13-10-07, 20:39
אז ככה,אני רוצה לעלות בהדרגה במאסה,אבל לא לעלות כ"כ באחוזי שומן
עכשיו הבעייה היא שיש לי בעייה גדולה לשמור על תזונה נכונה ולאכול תפריט נכון,זתומרת שאני אוכל כמעט רק אוכל בריא אבל,אני ממש לא רוצה להכנס למשטר תזונה של כל מיני תפריטים והכול

בכל אופן,האם אני כן יעלה במסת שריר בצורה נורמאלית בלי תפריט מסודר?,
ואם אני משלב אירובי לפעמים בסוף אימון (חצי שעה ככה פעמיים בשבוע אחרי אימון),האם צריך לאכול בנוסף למה שאני אוכל בימים ללא אירובי עוד משהו,כדי לא לשרוף שריר?

דבר אחרון,האם ממש חשוב לקחת אבקת חלבון אחרי האימון,או שזה בסדר פשוט לאכול טונה במים+כמה תמרים?

אגב אני מצטער אם אני רושם את זה באשכול חדש,פשוט בקודם לא הגיבו לי וזה מאוד חשוב לי,כי אני מתאמן מחר שוב:
המאמן בנה לי מחדש תוכנית FBW מאוד מוזרה:
תרגיל אחד לכל קבוצת שריר....זה הגיוני דבר כזה??,כי בתוכנית הקודמת שהייתה לי שהיא AB היו הרבה יותר תרגילים....
הינה התוכנית:

חזה:
לחיצת חזה כנגד מכשיר:4X10

גב:
פולי עליון כנגד מכונה 4X8

כתפיים:
לחיצת כתפיים:3X12

יד קדמית:
כפיפה בישיבה עם שיפוע 2X15

יד אחורית:
2X15 kickback

בטן:
כפיפות בטן 3X20
אלכסונים:2X30

רגליים:
לחיצת רגליים 4X10

מה לעשות,לבקש ממאמן אחר שיכתוב לי עוד פעם תוכנית חדשה?
או שפשוט אפשר לקחת מהאתר של ישראלבודי תוכנית למתחילים וזהו?

r0y
13-10-07, 21:37
כן אתה יכול לעלות בלי תפריט מסודר..אני ככה ועולה יופי
אתה רק צריך לאכול הרבה ולהסתכל מה אתה אוכל ולדעת מה להשלים בשביל להגיע למה שצריך פחות או יותר..ובכל מקרה תעשה תפריט ותשתדל לאכול כל מה שיש בו במשך היום...מתי שנוח לך

למה אתה רוצה לשלב אירובי..אתה הרי רוצה לעלות במסה אל תשרוף קלוריות..אם אתה ממש רוצה אז תאכל עוד בשביל להחזיר את הקלוריות ששרפת בריצה

לא ממש חשוב לקחת אבקת חלבון אחרי אימון..אתה יכול חלבון מטונה במים ותוסיף גם פחממה אני הייתי אומר תאכל לחם או פיתה או בננה כי תמרים זה מגעיל אבל איך שתרוצה

בקשר לתוכנית..בעיקרון זה תוכנית שלא צריך להיות בה כל כך הרבה תרגילים..
תיכנס ללוג שלי (Getting Big) ותראה את התוכנית שלי...תשים תרגילים שיהיו קצת יותר מורכבים וזה אומר שתיהיה בלי מכונות אפשר מכונה 2 אבל לא יותר מדיי..ובידיים תוריד את הכמות חזרות..

מקווה שעזרתי לך

jonathan
13-10-07, 21:47
לא חובה תפריט מסודר,תכנסי את כמות אבות המזון שאתה צריך ביום(כדי לעלות במסה),תתאמן כמו שצריך,וכן אין סיבה שלא תעלה.
טונה בסדר גמור.
ובתוכנית פול בודי וורקאוט אין בעיה עם זה שיש תרגיל אחד לשריר,העיקר זה כמות הסטים(וכמובן סוג התרגיל)

XxX-DriX
14-10-07, 00:24
אוקיי תודה רבה...
אבל מה שמוזר זה שבתוכנית Ab למשל יש הרבה יותר סוגי תרגילים איך זה יכול להיות?,זה כאילו עובדים יותר טוב ככה על השרירים,כי יש כמה תרגילים לכל שריר ולא רק אחד..אני לא צודק?
מה עדיף תוכנית Ab מגוונת 4 פעמים בשבוע,או Fbw כמו שיש לי עכשיו 3 פעמים בשבוע?

בקשר לתרגילים חופשיים....על איזה קבוצות שרירים אתם ממליצים לעבוד חופשי?

ועוד משהו אחרון ומאוד חשוב,בקשר לשעות שינה....יוצא לי הרבה פעמים שאני הולך לישון באיזה 5 בבוקר...אבל יושן את ה7-8 שעות....זה בסדר ככה או שחייבים לישון בלילה?

r0y
14-10-07, 09:53
השינה בסדר..
תעבוד חופשי בל מה שאתה יכול..חזה רגליים גב ידיים כתפיים
בתוכנית Ab יש יותר תרגילים אבל אתה עושה אותם פעמיים בשבוע..בfbw אתה עושה 3 פעמים ובגלל זה צריך להוריד תעצימות של האימון שלא יהיה עמוס מדיי ואתה תגידע לאימון יתר והאימונים לא יהיו אפקטיבים

XxX-DriX
15-10-07, 01:50
אבל זה מצדיק רק תרגיל אחד לכל שריר??

מישהו יכול אולי בבקשה לבנות לי תוכנית Fbw שיש בה יותר מתרגיל אחד לכל שריר?