PDA

צפה בגרסא המלאה : קיראטין של אינטראקטיב וחלבון של אינרוןטייפ

israel2290
13-10-07, 22:44
אבא של איזה חבר יש לו חנות של אנקות וכל זה...הוא יבואןןן נראה לי של צמפיון או אופטימום והוא גם מוכר לישראלבודי...אז הבן שלי אמר לי את שתי אלה הוא ידבר איתו שיעשה לי ב550 שווה?
ואיך החומרים?
קראתי על החלבון הזה זה מארהב ממה שרשום הוא קטלני והוא גם טעים מאוד...
למי שניסה עם החומרים אני ישמח אם יגיב פה...

israel2290
13-10-07, 23:00
אירוןןטיפ....

Vin diesel
13-10-07, 23:16
אבא שלו לא יבוהן לא של אופטימום ולא של צמפיון.אני מכיר את שני היבוהנים.
ניראלך הגיוני שהוא גם יבוהן של איזה חברה וגם יש לו חנות?המחיר גם כך נשמע לא משהו.ולא אמרת ביכלל לאיזה כמויות.והחברות האלה לא מוכרות לי.

עלוש
13-10-07, 23:22
על איזה חומרים אתה מדבר?

גיל גרנות
14-10-07, 03:56
אבא שלו לא יבוהן לא של אופטימום ולא של צמפיון.אני מכיר את שני היבוהנים.
ניראלך הגיוני שהוא גם יבוהן של איזה חברה וגם יש לו חנות?המחיר גם כך נשמע לא משהו.ולא אמרת ביכלל לאיזה כמויות.והחברות האלה לא מוכרות לי.

אלכס, הוא בטוח מדבר על החנות בראשון לציון, בקניון הרי החוף. הבן אדם מספר לכולם שהוא היבואן של כל העולם. אנחנו שומעים עליו הרבה סיפורים.

בכל מקרה, israel2290., לך על חברות מוכרות ושאנשים יכולים לתת לך חוות דעת.

אתה תמיד יכול ליצור קשר עם החנות של ישראלבודי ולקבל עזרה.
אם יש בעיה במחיר אתה יכול להכנס גם ללינק הזה (http://www.israelbody.com/showthread.php?t=29305)

בהצלחה

אלכס, אתה יכול ליצור איתי קשר במייל?

israel2290
14-10-07, 08:50
החנמות שלו בצפון בכביש ביאליק בקרית אתא...

israel2290
14-10-07, 08:52
קוראים לו רונן גולדנברג ויש לו מלא דברים עם הסמל של ישראלבודי שאלתי מה הם מוכקריןם לך אז הוא אמר לי שהוא מוכר לכם איזה סוג של דבר....אני יברר שוב היום ויחזור עם תשובות...

Vin diesel
14-10-07, 10:49
אלכס, הוא בטוח מדבר על החנות בראשון לציון, בקניון הרי החוף. הבן אדם מספר לכולם שהוא היבואן של כל העולם. אנחנו שומעים עליו הרבה סיפורים.
אלכס, אתה יכול ליצור איתי קשר במייל?
לא.
אם זה משהו דחוף,אתה יכול להתקשר אלי 0525628599

ShaI^MymoN
14-10-07, 11:06
חחחחחחחח זה ה Interactive,זאת החברה של מוסלמי קנדי אחד בשם עלי נסראלה חחח מדריך הראה לנו את הכיתוב מהאתר שלהם שהבעלים של החברה מוסלמי ערבי,אני לא גיזען אבל לכו תדעו מה הוא מכניס שם,המוצר גם נראה שוק הכרמל דלי צבע כזה מכוער עם מכסה כחול זאת בכלל חברה שמוכרים אותה רק בקנדה תזהרו כי כבר אכלנו אותה עם אבקות כמו פרפקט ווי של טבע ספו*** ק***

גיל גרנות
14-10-07, 14:32
המדבקות של ישראלבודי מודברות על המוצרים רק לאחר הקנייה זאת אומרת שקנו אותם אצלנו ושמו במקום אחר על המדף.
פנה אלי במייל אם אתה יכול, זה יעזור.

תודה!

iNtro
14-10-07, 14:35
אחי לא קראתי פה כלום כי לא צריך ! תאמין לי פה כולם עובדים אליך ולא עונים לך על השאלה !

כנס לנושא שלי חומצת אנימו ותיקרא הכל!