PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיה/מתנה מוזרה

CriminaL
13-10-07, 23:19
פעם הייתי חייב לאכול 3 דברים מתוקים ביום :

1.בבוקר עם הקפה.
2.אחרי ארוחת צהריים.
3.לפני השינה.

למרות שהייתי אוכל בכמויות קטנות ,אבל עדיין הייתי מרגיש צורך חזק למתוק.

בשבועיים האחרונים משום מה נעלמה ההרגשה ואני יכול לא לאכול כל היום מתוק ואני לא מרגיש צורך לזה ,מישהו יודע ממה זה יכול להיות והאם זה בריא או שמראה על בעיה או משהו?

Vin diesel
13-10-07, 23:22
זה בסדר גמור.אין שום בעיה.חקה תראה,עוד כמה זמן יאבו לך איזה יום שתרצה מתוק אתה תיפול על כל המתוק שישך בבית.

CriminaL
13-10-07, 23:39
זה בסדר גמור.אין שום בעיה.חקה תראה,עוד כמה זמן יאבו לך איזה יום שתרצה מתוק אתה תיפול על כל המתוק שישך בבית.
חחח מקווה שלא :wub1:

tal0084
13-10-07, 23:44
הייתה לך מחלה כלשהי לאחרונה ?
לפני חודשיים הייתי חולה גלידה .. מה זה חולה ..
חצי קופסא ביום !
אחר כך חליתי היה לי איזה ווירוס יצאתי ממנו אחרי כמה ימים ולא הצלחתי להכניס גלידה לפה
אני רק חושב על גלידה יש לי בחילה ..
תופעה מוזרה

CriminaL
13-10-07, 23:45
הייתה לך מחלה כלשהי לאחרונה ?
לפני חודשיים הייתי חולה גלידה .. מה זה חולה ..
חצי קופסא ביום !
אחר כך חליתי היה לי איזה ווירוס יצאתי ממנו אחרי כמה ימים ולא הצלחתי להכניס גלידה לפה
אני רק חושב על גלידה יש לי בחילה ..
תופעה מוזרה
חחח לא, שום מחלה שום כלום.

lightdelegate
14-10-07, 16:17
תקנה תוסף שנקרא כרומיום פיקולינט - זה אמור להוריד מעט את הכמיהה למתוק:)
בהצלחה.

Sugarzaza
14-10-07, 16:31
טוב מאוד.

ואן דאם
14-10-07, 16:38
פעם הייתי חייב לאכול 3 דברים מתוקים ביום :

1.בבוקר עם הקפה.
2.אחרי ארוחת צהריים.
3.לפני השינה.

למרות שהייתי אוכל בכמויות קטנות ,אבל עדיין הייתי מרגיש צורך חזק למתוק.

בשבועיים האחרונים משום מה נעלמה ההרגשה ואני יכול לא לאכול כל היום מתוק ואני לא מרגיש צורך לזה ,מישהו יודע ממה זה יכול להיות והאם זה בריא או שמראה על בעיה או משהו?

לא מראה על שום בעיה... כמו כל דבר בחיים זה בא בתקופות.. עוד יגיע היום שיבוא לך מתוק תאמין לי... ד"א מתוק זה לא אסור וזה לא דבר רע .. בכל תקופה גם שאתה מחפש לרדת וגם שאתה מחפש לעלות.. מדי פעם להמתיק תחיים לא עושה כלום... וגם אם בא לך מתוק... במקום לאכול כל יום שלוש פעמים ביום משהו קטן.. פעם בשבועיים שלוש תדפוק לך מה שרק בא לך אם זה גלידה , פיצה , שוקולד וכו' וכו' ... יש כל כך הרבה אוכל טוב וטעים לא חסר מקורות....

Sugarzaza
14-10-07, 16:45
ד"א מתוק זה לא אסור וזה לא דבר רע .. בכל תקופה גם שאתה מחפש לרדת וגם שאתה מחפש לעלות.. מדי פעם להמתיק תחיים לא עושה כלום... וגם אם בא לך מתוק... במקום לאכול כל יום שלוש פעמים ביום משהו קטן.. פעם בשבועיים שלוש תדפוק לך מה שרק בא לך אם זה גלידה , פיצה , שוקולד וכו' וכו' ... יש כל כך הרבה אוכל טוב וטעים לא חסר מקורות....

נסכים שלא להסכים.

C.Ronaldo
14-10-07, 16:51
אני חושב שהוא התכוון שהוא יכול לאכול כמה שבא לו כל עוד זה לא יוצא מהמסגרת הקלורית לא ככה?

ואן דאם
14-10-07, 16:59
נסכים שלא להסכים.
תשמע אתה בוחר לאכול רק בריא וואלה כל הכבוד לך ...
אם טוב לך עם זה ובכייף שלך אז לבריאות .
חיים פעם אחת... שני דברים שיש בעולם הזה שבאמת שווים זה סקס ואוכל...
אז בן אדם שוואלה מפתח גוף... מתאמן בחד"כ ולוקח את התזונה ברצינות.. ושומר על תזונה בריאה יכול גם להנות פעם ב...
אני בטוח שיש איזה דבר מתוק שאתה אוהב ... אז למה לא לאכול אותו בשביל להרגיש טוב ? ולעשות קצת מתוק לחיים.. לתרום לתוצאות שלך זה לא יתרום (לפחות מהבחינה הפיזית , מהבחינה הנפשית זה יתרום הרבה) אבל זה גם לא יזיק לתוצאות אז למה לא לאכול ?
אני אישית פעם בשבועיים שלוש דופק מה שבא לי ... אם זה פיצה , לאפה שווארמה , גלידת ריבת חלב ועוד אלף דברים מתוקים וטעימים שאני אוהב... לפגוע זה לא פוגע .. זה רק עושה קצת טוב לנשמה.