PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקת עילייה במסה

asi200022
14-10-07, 01:01
אפשר המלצה על אבקה לאליה במסה אבל אבקה תאימה! חשוב לי שתיהיה תאימה לא כמו האבקה שהייתה לי מקודם שהייתה מגעילה שתתי אותה בכוח וחצי זרקתי......

אני רוצה אבקה לעליה במסה אני מאוד רזהה איזה המלצה יש לכם ?
שמעתי על אבקה עוגיות שאי טעימה רצח

מתן18
14-10-07, 01:03
*עייילייהיה במשע עהחי

Vin diesel
14-10-07, 01:04
מה הנתונים שלך?משקל?גובה?אחוז שומן?גיל? תמונה של גוף כללי מאוד תעזור.+תפריט שאתה בארך אוכל כל היום מהבוקר עד הערב.
הסיריוס מאס 5.5 קילו אבקה טעם בננה הולך חזק.

asi200022
14-10-07, 01:40
באמא הייה לי תסיריוס מאס וניל הייה לו טעם הכי מגעיל בעולם . פשוט מגעיל הייה לו טעם מתוקקקקקקקקק הייה כבד לשתות את זה
גבוה 1.7 משקל משקל 56 גיל 19
תפריטתאמת אני לא אוכל מסודר אבל אני תאמת מנסה לאכול הכי הרבה שאפשר וכול הכיטוב שיש....
הרבה ירקות ארוחת בוקר טובה כול ארוחה אני לוקח איזה 5 כפיות של שמן זית אוכל שקדי המלך
ועוד דברים אבל לא מצליח לעלות במשקל אני תקוע אני מנסה לאט לאט להשפתר אמרתי נקנה אבקה לעליה במסה נשתה לפני שנה אני מאמין יעזור לי קצת
ובאמת שחשוב לי אבקה ממש טעימה למה באמת שהמצב שלי על הפנים....

גיל גרנות
14-10-07, 04:17
באמא הייה לי תסיריוס מאס וניל הייה לו טעם הכי מגעיל בעולם . פשוט מגעיל הייה לו טעם מתוקקקקקקקקק הייה כבד לשתות את זה
תפריטתאמת אני לא אוכל מסודר אבל אני תאמת מנסה לאכול הכי הרבה שאפשר וכול הכיטוב שיש....
הרבה ירקות ארוחת בוקר טובה כול ארוחה אני לוקח איזה 5 כפיות של שמן זית אוכל שקדי המלך
ועוד דברים אבל לא מצליח לעלות במשקל אני תקוע אני מנסה לאט לאט להשפתר אמרתי נקנה אבקה לעליה במסה נשתה לפני שנה אני מאמין יעזור לי קצת

שנייה, לפני שאתה מתחרע לך על אבקות, מה מצב התזונה שלך? גם את תיקח את האבקה הכי "טובה" בעולם לא תראה תוצאות עם לא תקפיד על תזונה נכונה, המינמום שאתה צריך הוא לדרוש מאזן קלורי חיובי. אחרת, כל הכסף שתשים ילך לטמיון. וחבל.
נסה להעזר במאמר הזה שבאתר, (http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=81&ArticleID=335&SearchParam=לבחור)

בהצלחה!

asi200022
14-10-07, 13:21
שנייה, לפני שאתה מתחרע לך על אבקות, מה מצב התזונה שלך? גם את תיקח את האבקה הכי "טובה" בעולם לא תראה תוצאות עם לא תקפיד על תזונה נכונה, המינמום שאתה צריך הוא לדרוש מאזן קלורי חיובי. אחרת, כל הכסף שתשים ילך לטמיון. וחבל.
נסה להעזר במאמר הזה שבאתר, (http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=81&ArticleID=335&SearchParam=לבחור)

בהצלחה!

אני תאמת יוכל להגיע לאיזה 4 ארוחות ביום פעם פחות פעם יותר כי פשוט אין מה לאכול פשוט לא יודע מה לאכול ........ תמיד אני אוכל משהו אחר תמיד אין לי תזונה מסודרת
אבל יש לי גם בעיה שאני בקושי אוכל פחמימות רק מנסה לאכול לחם אבל בקושי אני אוכל פחמימות וזאות הבעיה הכי גדולה
אמרתי אולי ניקח איזה אבקה (לא משנה איזה רק שתיהיה טעימה מאוד)
ונשתה אותה בערב נחסוך עוד ארוחה ואני מאמין שאני יעלה איזה 2-3 קילו שזה הרהמאוד
כי פשוט כבר אני מרגיש שאין לי טעם לאכול לפעמים אני אוכל הרבה אבל ממש הרבה ביוםםם אפילו אבא שלי אומר לי אתה לא מפסיק לאכול אבל לא עוזר כלום אני קם בבוקר כאילו לא אכלתי כלום

P-a-n-1-c
14-10-07, 13:24

שקדי המלך חחחחחחחחח הרגת אותי!!!

תקנה את הסיריוס מאס או את ההאביוויט, תתקשר לחנות תתייעץ.

Danzig
14-10-07, 13:29
שקדי המלך, אהבתי, איך הם טעימים?

talvolik
14-10-07, 13:45
חחחחחחחחחחחח שקדי המלך.... משו חדש? זה שומן איכותי? אפשר לגוון סוף סוף :p

asi200022
14-10-07, 13:49
סריוס מאס לא נוגע יש לו טעם מגעיל רצח

גיל גרנות
14-10-07, 14:28
Ok, נסה להכניס פחמיות ממקורות אחרים כגון ארוז/פסטה/תפוחי אדמה ואפילו פירות.
אם אתה משלב את הגיינר, שתה אותו כפעמיים ביום, ושלב איתו פרי כלשהו להוספת פחמימות.

המלצה לגיינר טוב, מלבד הסיריוס- פרפקט 3000 ש"מפוצץ" בפחמימות או Shw1200 של צ'מפיון. אתה יכול להתקשר לחנות ויעזרו לך,
מקווה שעזתי,

asi200022
14-10-07, 22:13
Ok, נסה להכניס פחמיות ממקורות אחרים כגון ארוז/פסטה/תפוחי אדמה ואפילו פירות.
אם אתה משלב את הגיינר, שתה אותו כפעמיים ביום, ושלב איתו פרי כלשהו להוספת פחמימות.

המלצה לגיינר טוב, מלבד הסיריוס- פרפקט 3000 ש"מפוצץ" בפחמימות או Shw1200 של צ'מפיון. אתה יכול להתקשר לחנות ויעזרו לך,
מקווה שעזתי,
אין בעיות תודה אחי
Super Heavyweight Gainer 1200 זה SHW1200 נכון ???

אני חשבתי על פרפקט ו Super Heavyweight Gainer 1200
איזה אבקה יותר תעימה אחי למה ממש חשוב לי הטעם כי אני ידוע שיש אבקות ממש טעימות שכיף לשתות בלי סבל

תודה אחי יום טוב

מתן18
14-10-07, 22:16

בהצלחה!

סחתיין גיל

Vin diesel
14-10-07, 22:20
סריוס מאס לא נוגע יש לו טעם מגעיל רצח
לקחתה וניל אחי..אני מסכים איתך שזה טעם לא הכי טעים בעולם גם אני לא אוהב וניל.
הבננה מאוד טעים!!ואם אתה אחד שאוהב שוקו אז לך על שוקו.

trhetrhe
14-10-07, 22:57
לך על הסיריוס מאס שוקו..אחד הטעימים!
זה כאילו אתה שותה שוקו (אם אתה מערבב את זה עם חלב)

asi200022
15-10-07, 00:22
וואלה אני מפחד רצח

תאמין לי פעם שעברה קניתי מי האתר סריוס מאס בקשתי שוקו הם נתנו לי ווניל
עכשיו פתחתי את זה לא חשבתי על זה שהתנו לי וונילל הם עושים לי אי אפשר להחזיר השקעתי סתם 400 שקל

אני מפחד לקנות תסריוס מאס מפחד עם הייה כופסא קטנה שאפשר לטעום בכסף זה הייה טוב