PDA

צפה בגרסא המלאה : [שאלה] כמה גרם פחמימה צריך על כל קילו של הגוף?

Valencia
14-10-07, 02:30
כמה גרם פחמימה צריך על כל קילו של הגוף? עד היום חשבתי שצריך איזה 2500 פחמימות ביום ולא הבנתי איך זה אפשרי ואז הסתקלתי שוב על התרפיטים פה באתר וראיתי שמדובר ב2500 קלוריות. ואז לא הבנתי כמה פחמימות צריך ביום על כל קילו? ואם אפשר שתגידו כמה מורכבות צריך ביום וכמה פשוטות (לא צריך את כל הקטע של לפני ואחרי פשוט כמה וזהו).

P-a-n-1-c
14-10-07, 08:44
לשאלה דבילית אני אענה בתשובה דבילית - פי 3-5~ ממשקל הגוף שלך.
למה זו שאלה דבילית? כי המספר הוא אינדיבידואלי לבנאדם, ז"א שלא כולם "יסתדרו" עם פי 3-5גרם פחמ' ממשקל הגוף [יתסדרו הכוונה יש כאלה שיצטרכו יותר ויש כאלה שפחות].
למה התשובה דבילית? כי הבאתי קו מנחה כללי מאוד, זאת הנורמה [אם אפשר להגיד את זה ככה].

כמובן מה שכתבתי מדבר על מאסה

NSH1
14-10-07, 11:05
כשהייתי בחיטוב הייתי על צריכה ממש מינמילית. גרם פר קילו. הרגשתי חרא.
עשיו אני במסה ודופק פחמימה בלי חשבון. מרגיש מעולה תודה לאל.

lightdelegate
14-10-07, 16:31
לא הבנתי למה מישהו ששואל בתמימות ומצפה לעזרה מהמביני עניין מקבל מכם יחס מזלזל ובוטה תוך שימוש בשפה גסה ומעליבה...
חברה גם אתם לא ידעתם בהתחלה...
קצת סובלנות וכבוד לאחרים ימנע מאיתנו להיראות בעולם כמו שאנחנו נראים :)

C.Ronaldo
14-10-07, 16:45
הוא רק ניסה להסביר בצורה קצת קשה ..כדי שיקלוט יותר טוב לדעתי.. את המצב..
בכל אופן אין דבר כזה תפריט כללי שכולם משתמשים בו.. לכל אחד צריך להיות מותאם תפריט אישי

P-a-n-1-c
14-10-07, 16:55
לא הבנתי למה מישהו ששואל בתמימות ומצפה לעזרה מהמביני עניין מקבל מכם יחס מזלזל ובוטה תוך שימוש בשפה גסה ומעליבה...
קצת סובלנות וכבוד לאחרים ימנע מאיתנו להיראות בעולם כמו שאנחנו נראים :)

מה הבעיה בתגובה שלי?

gman
14-10-07, 17:13
תלוי כמה קלוריות מהתפריט שלך אתה רוצה שיהיו פחמימות...אם למשל 50%, אז אתה לוקח את מספר הקלוריות שאתה מתכוון לצרוך, מחלק ב2 ואז מחלק ב4...

Valencia
14-10-07, 20:06
בסדר ברור שלא שאלתי כמה אני צריך שאלתי בכללי כמה בערך כל בנאדם צריך. תודה על התשובות

Cortex
14-10-07, 20:36
בסדר ברור שלא שאלתי כמה אני צריך שאלתי בכללי כמה בערך כל בנאדם צריך. תודה על התשובות
2-6 פר קילו

bigwave1
14-10-07, 23:01
הכל תלוי בתפריט שלך, אם אתה במאסה למשל ורוצה לאכול 2000 קלוריות שמתוכן 700 קלוריות זה החלבון ו400 קלוריות זה השומן אז השאר (2000-1100=900) תאכל פחמימות.

זהו אל תסתבך, העיקר תדאג לאכול מספיק חלבון ושומן .

dietman
14-10-07, 23:07
קצת סובלנות וכבוד לאחרים ימנע מאיתנו להיראות בעולם כמו שאנחנו נראים

הזברה
14-10-07, 23:53
0, אתה לא צריך כלום. יכול לחיות בלי. הסדרי גודל שראית כאן ,זה מה שנהוג לצרוך.עד כמה שאני יודע, השימוש היחיד שלהן, שאמור לעניין אותך, מעבר לשריפה לאנרגיה, זה למנוע מחלבונים להשרף לאנרגיה ולצמצם את כמות החלבון שאתה צריך לצרוך במהלך היום.

ArschGesicht
15-10-07, 07:50
אין נוסחאות כאלה כמה בן אדם צריך פר קילו במסה \ חיטוב?

ironman
15-10-07, 11:18
במסה צריך לפחות 2 גרם פר פאונד עד 3 גרם
ויש המלצות גם ליותר 2.5-3.5 פר פאונד כמובן הכל משתנה אצל כל אחד לפי העדפות של יחסים .
צריך לשחק עם זה לראות כמה מתאים לך מתחילים מהמינימום חודש רואים מה קורה אם צריך לעלות וכמה אם צוברים יותר שומן משריר מורידים קצת ואולי צריך לתת העדפה לחלבון. תלמד את הגוף שלך ותעלה בחוכמה.
יש פה שיטה מעניינת נסו תגידו לי איךhttp://findarticles.com/p/articles/mi_m0KFY/is_7_22/ai_n6170377

gal.T
15-10-07, 12:20
אין נוסחאות כאלה כמה בן אדם צריך פר קילו במסה \ חיטוב?
יש נוסחאות לכל דבר היום, אך זה לא אומר שהן נחשבות כ'צורך'. בד"כ זו פשוט המלצה שנשלפת מהתחת.

בנוגע לפחמימות, מאוד מומלץ לא להמנע מהן לגמרי, אך הן לא צורך מיוחד שהגוף לא יכול להסתדר בלעדיו להבדל משומנים וחלבונים. ההמלצה הכי טובה שאני יכול לתת לך היא; תנסה ותיווכח בעצמך מה הכי מתאים לך.
תתחיל מקביעת כמות החלבונים, כמות מינימלית של שומנים, וכשלב סופי תעבור למשחק בין השומנים והפחמימות (כאשר ניתן לשחק גם עם החלבונים, אך זה בד"כ פחות מקובל). חשוב שתזכור\תבין שבגדול כל זה לא ישנה בצורה משמעותית את מידת ההצלחה שלך, זה רק "ליטוש" שכזה של הדיאטה.

CriminaL
15-10-07, 12:24
0, אתה לא צריך כלום. יכול לחיות בלי. הסדרי גודל שראית כאן ,זה מה שנהוג לצרוך.עד כמה שאני יודע, השימוש היחיד שלהם, שאמור לעניין אותך, מעבר לשריפה לאנרגיה, זה למנוע מחלבונים להשרף לאנרגיה ולצמצם את כמות החלבון שאתה צריך לצרוך במהלך היום.
חחחחחחחחחחחח גרמת לי לצחוק.
שמעת על המונח 'פסיכולוגיה' ,אתה מוזמן לקרוא מאמרים שאם אין סרטונין במוח הגוף נכנס לדיכאון (לא דיכאון רגיל כזה ליום-יומיים) שיכול לסכן את הבריאות ומאיפה מקבלים את הסרטונין? מפחמימות.

gal.T
15-10-07, 12:33
חחחחחחחחחחחח גרמת לי לצחוק.
שמעת על המונח 'פסיכולוגיה' ,אתה מוזמן לקרוא מאמרים שאם אין סרטונין במוח הגוף נכנס לדיכאון (לא דיכאון רגיל כזה ליום-יומיים) שיכול לסכן את הבריאות ומאיפה מקבלים את הסרטונין? מפחמימות.
מפחמימות, בין היתר.
ככה שזה לא ממש מצחיק, הגוף יכול לשרוד ללא פחמימות ממש בקלות ואף להסתגל לכך עם הזמן. וכל עוד הוא שורד, ה"האקסטרא פלז'ור" שנותן לך הסרטונין מהפחמימות יוגדר כמותרות גרידא ולא כצורך היולי.

m0she
15-10-07, 12:42
חוץ מזה שמחסור בפחמימות יוביל לקטוזיס, משמע תהיה עליה ברמות הbhb שגורם לאופוריה מסויימת בעצמו.