PDA

צפה בגרסא המלאה : בושה וחרפה!! רוצים לשחרר מחבלת מתאבדת שנעצרה!

OMRI-TURBO
14-11-06, 20:55
תושבת טירה שהואשמה "דיווחה על נסיון לגייסה"

פרקליטה של ורוד קאסם, תושבת טירה בת 20 שהואשמה בתכנון פיגוע במסעדת ספגטים ברעננה, טען בבית המשפט כי מדובר בנערה במצוקה. "היא דיווחה לעובדת סוציאלית על הניסיונות לגייסה לארגוני הטרור, סיפרה שהיא מפחדת מהם, אך מפחדת גם לפנות למשטרה". בית המשפט שלח אותה להסתכלות

בית המשפט המחוזי בתל אביב שלח היום (ג') להסתכלות את ורוד קאסם, בת ה-20 מטירה, אשר הואשמה לאחרונה בתכנון פיגוע במסעדת "ספגטים" ברעננה (http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3320700,00.html) . עורך-דינה, איהאב ג'לג'ולי, טען היום בבית המשפט כי מחומר הראיות עולה שקאסם דיווחה לעובדות סוציאליות על הניסיונות של גורמים עוינים לגייס אותה כדי לבצע פיגוע בישראל. בעקבות הלחץ שבו הייתה היא אף אושפזה פעמיים בבית חולים.

"בעקבות הפניה שנעשתה כלפיה מצד הגורמים העוינים והלחץ שהופעל עליה, היא אושפזה בבית חולים.
לאחר מכן פנתה לעובדת סוציאלית בטירה ודיווחה לה על הפחד והחרדה בהם היא שרויה", סיפר ג'לג'ולי. "היא דיווחה להם על ניסיונות הגיוס שלה, סיפרה שהיא מפחדת מאותם גורמים ומפחדת לפנות למשטרה מחשש שלא יאמינו לה. מחומר הראיות עולה שהעובדות הסוציאליות התקשרו למפקח שלהן במשרד העבודה והרווחה, אשר דיווח על כך לקצין האבטחה. כל זה לא עלה עד היום בבית המשפט".

לטענתו של עו"ד ג'לג'ולי, עד היום היא הוצגה כמחבלת עוינת, כאשר למעשה מדובר בנערה בת 20, אזרחית מצוינת, אשר ביקשה סיוע. היום בבית המשפט הציג ג'לג'ולי את הדברים בפני השופט דויד רוזן ואמר כי היה לה רקע פסיכוטי, דבר שגרם פעמיים לאשפוזה למשך מספר ימים בכל פעם. עקב כך כאמור, ביהמ"ש שלח אותה היום להסתכלות.

ממשרד המשפטים נמסר בתגובה כי "על פי עובדות כתב האישום, הנאשמת גויסה ופעלה בשורות גדודי חללי אל אקצה. במהלך ההפעלה העבירה מטען. רק לאחר העברת המטען דיווחה לגורמי הרווחה, דיווח חלקי בלבד ולפיו מנסים לגייסה והיא מסרבת. בתגובה, נציגי הרווחה הנחו אותה לנתק מגע ולפנות למשטרה והיא נמנעה מלעשות כן, ואף הגדילה לעשות כשהמשיכה ליצור קשר עם חברי החוליה ואף נשאה נשק במקרה אחד לפחות. במקביל דיווחו גורמי הרווחה למשטרה את שנאמר להם מפי הנאשמת".

כתב האישום נגד קאסם הוגש לפני למעלה משבועיים על ידי פרקליטות מחוז מרכז בבית המשפט המחוזי בתל אביב. קאסם נאשמת בעבירות חמורות נגד ביטחון המדינה, ובתכנון לבצע פיגוע במסעדה ברעננה. עוד היא נאשמת בקשירת קשר לסייע לאויב במלחמה, סיוע לאויב במלחמה, מגע עם סוכן חוץ, נשיאת נשק שלא כדין וחברות בארגון טרור.

לפי כתב האישום, במאי 2006 החליט תושב קלקיליה באסל חאמד להקים חוליית טרור במסגרת ארגון חללי אל אקצה, כאשר מטרת החוליה בין השאר היתה לפעול נגד חיילי צה"ל, לבצע פיגועי ירי לעבר משרדי הקישור בקלקיליה ולחטוף ולחקור פלסטינים המשתפים פעולה עם שלטונות ישראל. קאסם גוייסה לחולייה ופעלה במסגרתה לתכנון פיגועים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3328188,00.html

HHHEELLBBOOYY
14-11-06, 20:59
פי איזה גועל כל הערבים מהכפרים המשתפי פעולה האלה
צריך לתת לה כלא ל20 שנה ישר על המקום

יאלה לילה טוב זזתי לשווארמה בא לי לאפה טובה

Leo
14-11-06, 21:12
לשחרר אותה על תנאי , אי אפשלר לשלוט בפלסטינים עם יד ברזל זה חוזר בנו בסוף בבדעת קהל העולמית של אירופה וכל הפאגים האלה...
גם מומלת לעשות מזה סיפור
היום המדיה דיי חשובה לכן לא יתנו לה לעשות עוד פיגוע כי זה ייהיה בחדשות בכל מקום (אם בכלל היא תצליח) והפלסטינים ידועים באובססיה שלהם לדעת קהל.

OMRI-TURBO
14-11-06, 23:35
לשחרר אותה על תנאי , אי אפשלר לשלוט בפלסטינים עם יד ברזל זה חוזר בנו בסוף בבדעת קהל העולמית של אירופה וכל הפאגים האלה...
גם מומלת לעשות מזה סיפור
היום המדיה דיי חשובה לכן לא יתנו לה לעשות עוד פיגוע כי זה ייהיה בחדשות בכל מקום (אם בכלל היא תצליח) והפלסטינים ידועים באובססיה שלהם לדעת קהל.

מוות בתליה.

Ori-Silver
14-11-06, 23:56
פחח איזה בדיחה אני לא יתפלא עם פתאום כל השמאלנים האלה ששלחו אותה להסתקלות יגידו שצריך להביא לה פיצוים כי הוחזקה במעצר שלא כצדק לדעתי את כל המחבלים האלה צריך להוציא להורג כי אם לא אז מה שקורה זה שאחרי זה הם חוטפים חייל ואנחנו עוד פעם צריכים לשחרר איזה 3000 מחבלים בעדו

טל יואב
15-11-06, 00:01
מוות בתליה.

תגיד מה יש לך עם מוות בתלייה איזה סרט ראית היום טורבו ? לב אמיץ ?

לא . לא מוות בתלייה כסא חשמלי אני מתנדב להוריד את "השאלטר " לכולם מבטיח לך לא יהיו יותר פיגועים או ניסיונות לפיגועים .

....." בזרוע נטויה וביד חזקה ...." על קצה חרבך תחייה " THERS NO OTHER WAY KILL OR DIE
עצוב אבל נכון .

OMRI-TURBO
15-11-06, 00:33

לא . לא מוות בתלייה כסא חשמלי אני מתנדב להוריד את "השאלטר " לכולם מבטיח לך לא יהיו יותר פיגועים או ניסיונות לפיגועים .

....." בזרוע נטויה וביד חזקה ...." על קצה חרבך תחייה " THERS NO OTHER WAY KILL OR DIE
עצוב אבל נכון .

כן, הגעתי למסקנה שככה צריך להתנהג לפושעים החמורים ביותר, כמו למשל מחבלים מתאבדים!!!! או אנסים של ילדות קטנות.
זה מה שהיו עושים בתקופות טובות יותר במקום לשלוח אותם לטיפול, שאלוהים יתן להם טיפול בעולם הבא.
אין סיבה שלא יהיו עונשי מוות, לא צריך לחכות לאייכמן בשביל לתת עונש מוות.

dstyle
15-11-06, 08:22
להתעלל בה עד מוותd:

Night_Wolf
15-11-06, 18:02
לא הייתי בפורום כמה ימים כי המחשב שלי בתיקון...ואני נידהם מהפוסט הזה!

לשחרר מחבלת מיתאבדת ?!?! אני מתפלא למה מכניסים ת'זבלים האלה לכלא בכלל שיהרגו אותם! שיתנו להם ליסבול למות לאט שיזרקו אותה באיזה צינוק אם דלי לעשות ת'צרכים שלה ושלא תיראה אור יום ושתיקרב שם וכל שעה עגולה לבוא להצליף בה אם שוט זה מה שצריך !!

אנשים המדינה שלנו מדרדרת אם הגענו לכזה מצב..

Bodybuilder
15-11-06, 18:09

עצוב אבל נכון .

לא. לא מסקים !
יהיו יותר פיגועים !
צריך להבין שמחבל "מתאבד" אולך להיתאבד הוא יודע שהו לא חוזר מזה חיי ! הוא מתאבד< !
אז תלייה או כיסא חשמלי במצב הזה לא יעזור !

זה לא אותו סיפור כמו שהיו חותכים לגנבים יד ימין ואז הם לא היו גונבים עוד ...
זה מתאבד שגם ככה מת,אחרי שהם מתאבדים אנכנו (אנשים) לא יכולים לעניש אותם !
אבל עונש הם יקבלו ! לא מאיתנו :jockey:

Night_Wolf
16-11-06, 18:49
לא. לא מסקים !
יהיו יותר פיגועים !
צריך להבין שמחבל "מתאבד" אולך להיתאבד הוא יודע שהו לא חוזר מזה חיי ! הוא מתאבד< !
אז תלייה או כיסא חשמלי במצב הזה לא יעזור !

זה לא אותו סיפור כמו שהיו חותכים לגנבים יד ימין ואז הם לא היו גונבים עוד ...
זה מתאבד שגם ככה מת,אחרי שהם מתאבדים אנכנו (אנשים) לא יכולים לעניש אותם !
אבל עונש הם יקבלו ! לא מאיתנו :jockey:

מה פתאום אחי מה אתה גנוב...הם חוזרים לכפר המעפן שלהם יושבים שם יום יומיים מעמיסים כפול חומר נפץ והולכים למקום אחר לעשות פיגוע צריך לשרוף תזונה הזאת חיה

Leo
16-11-06, 19:24
תקחו אותה שבוייה וזהו , לא צריך להיות כזה דבר בארץ הזאת הוצאה להורג

אם כל הכבוד לכל הפאשיסטים בפורום כאן זה לא המאה ה16 או איזה מדינה משנות ה30 שחושבת שהיא במאה ה16