PDA

צפה בגרסא המלאה : משהו שקרה לי במכון

Devilx
14-10-07, 16:30
התחלתי בבוקר להאתמן כמו במכון כשהגעתי לתרגיל הרביעי ברגליים פתאום התחלתי להרגיש מין כבדות מוזרה והראש נהיה כבד. המשכתי להתאמן-עשיתי תרגיל אחד לכתפיים ואז בתרגיל השני הרגשתי שהיה לי קשה למשוך את המשקולות (לא בגלל שהם היו כדות-הרי שבוע שעבר גם משכתי). לכן, עזבתי את האימון כי לא רציתי לראות מה עוד עלול לקרות.
חשבתי על כך, אולי כדאי לקחת מנוחה של שבוע מהאימונים ולחז כמו חדש או איזה יומיים? אני כבר מתאמן 8 חודשים ואף פעם לא היה לי צורך למנוחה ארוכה.

ואן דאם
14-10-07, 16:33
בוודאי שכדאי לקחת...

Devilx
14-10-07, 16:34
אין בעיה.

ואן דאם
14-10-07, 16:39
כל חודשיים שלוש תיקח לך מנוחה של שבוע... זה נותן לגוף לחדש מאגרים.. בנוסף אתה חוזר אחרי השבוע הזה חזק יותר .. יש כאלה שאפילו עולים במשקלים... אל תגיע למצב שאתה מתאמן כמה חודשים רצוף בלי מנוחה...

Mad_dog
14-10-07, 18:52
קח מנוחה גם לי זה קרה אבלאני המשכתי אתה אימון אבל הדבר הנכון היה לעשות זה להפסיק וללכת לנוח תקשיב לגוף שלך זה חשוב

talvolik
14-10-07, 20:32
הכי טוב זה להקשיב לגוף וכמו שעשית פשוט ללכת, לא לעשות מעבר למה שהגוף יכול.
כעיקרון כל חודשיים כדאי לקחת הפסקה של שבוע, חוזרים יותר חזקים ומלאי אנרגיות, אז למה לא? ;)

ThaiB0X
14-10-07, 20:46
כל חודשיים שלוש תיקח לך מנוחה של שבוע... זה נותן לגוף לחדש מאגרים.. בנוסף אתה חוזר אחרי השבוע הזה חזק יותר .. יש כאלה שאפילו עולים במשקלים... אל תגיע למצב שאתה מתאמן כמה חודשים רצוף בלי מנוחה...

תיאוריית הdual Factor.
כשאתה מתאמן, הגוף שלך צובר גם כושר וגם עייפות. העייפות למעשה מהווה מן מסכה לכושר שהושג, למזלנו לוקח שליש מהזמן שלוקח מלאבד את הכושר, לאבד עייפות.

אבל היא לא נחוצה למתאמנים מתחילים, משתמשים בה בפרדיודזציות מתקדמות יותר ולמתאמנים וותיקים.

בכל מקרה, שבוע מנוחה יכול לעשות לך רק טוב אחרי ה8 חודש האלו.

Logout
14-10-07, 22:50
היה לי כזה דבר והלכתי באמצע האימון נחתי כמה ימים והרגשתי מעולה ולא קרה שום דבר...רק טוב יצא מזה...

YOG558
15-10-07, 01:18
עשית טוב מאוד חובה לנו גם אני במנוחה עכשיו אחרי 4 חודש מסיביים שבוע אני לא עושה כלום חוץ מקצת בטן
שתידע לך שהגוף מאוד מתחזק במנוחה הזאת אתה חוזר עם ברקים למכון חח

הזברה
15-10-07, 01:33
תיאוריית הdual Factor.
כשאתה מתאמן, הגוף שלך צובר גם כושר וגם עייפות. העייפות למעשה מהווה מן מסכה לכושר שהושג, למזלנו לוקח שליש מהזמן שלוקח מלאבד את הכושר, לאבד עייפות.

אבל היא לא נחוצה למתאמנים מתחילים, משתמשים בה בפרדיודזציות מתקדמות יותר ולמתאמנים וותיקים.

בכל מקרה, שבוע מנוחה יכול לעשות לך רק טוב אחרי ה8 חודש האלו.
אאל"ט, ריפטו ידוע כאחד שאוהב את התאורייה הזאת...