PDA

צפה בגרסא המלאה : אנאירובי ללא אירובי כלל.

Danzig
15-10-07, 02:43
אני לא זוכר בדיוק איפה קראתי או מאיפה שמעתי את הנושא, אבל הוא דיי מעניין אותי ואשמח לשמוע דעה.

בכל אופן היה מדובר שם על כך שעשיית פעילות אנאירובית ללא אירובי כלל (כמובן תחת עומסים) מזיקה ולא בריאה ללב, ומומלץ לעשות פעילות אירובית לשפר את סיבולת הלב והריאה.

יש בכך אמת?

תודה מראש לעונים.

Protein
15-10-07, 05:13
אימוני משוקולות, כלומר אנאירובים, גורמים ברמות מסוימות כאלה ואחרות להיפרטרופיה קונצנטרית של הלב, ובכך בעצם מקטינה אותו. הלב גודל כלפי פנים(הדופן השרירית שלו), נדחס כלפי פנים(החדרים) , נשמע מפחיד אבל זה לא ברמה מטורפת , וככה בעצם בן אדם שרק עושה אנאירובי בצורה אינטנסיבית ללא אירובי בסופו של דבר יכול לגרום לעצמו לתופעה הזו , והלב שלו יקטן, וכך יזרים פחות דם בכל פעימה וכיוצא מלב יותר קטן... אבל זה לא ברמות מטורפות , אבל בכל זאת אני תמיד משלב קצת אירובי , גם במסה וזה אחד השיקולים שלי... , בריאות מעל הכל.

P-a-n-1-c
15-10-07, 06:51
חשוב לשלב אירובי, אבל בתכלאס למי יש כוח?

Protein
15-10-07, 07:03
חשוב לשלב אירובי, אבל בתכלאס למי יש כוח?

זה אפשרי.. לא צריך בטירוף אבל זה אפשרי גם את המינימום 20 דקות 3 פעמים בשבוע בערך.. זה גם בסדר.. , וזה חשוב..

P-a-n-1-c
15-10-07, 07:05
זה אפשרי.. לא צריך בטירוף אבל זה אפשרי גם את המינימום 20 דקות 3 פעמים בשבוע בערך.. זה גם בסדר.. , וזה חשוב..

אתה צוחק איתי? 3X20 הייתי עושה בחיטוב :laughing:
עכשיו המקסימום אירובי שאני עושה זה ללכת מהמכון הביתה מהבית למכון :flowers:

eyalamzleg
15-10-07, 11:15
:):):):) גם אני אני חייב להכניס עליתי 5 קילו לסבתא שלי יש יותר כושר מימני

Logout
15-10-07, 11:18
חח כנ"ל כאילו תאכלס..אתה אחרי אימון ואתה גמור..למי יש זין לעלות על ההליכון?!
חח למרות שאני חייב להתחיל שוב...

Sugarzaza
15-10-07, 11:21
עושים בימים שאין אימון, הכי טוב

Danzig
15-10-07, 11:40
אימוני משוקולות, כלומר אנאירובים, גורמים ברמות מסוימות כאלה ואחרות להיפרטרופיה קונצנטרית של הלב, ובכך בעצם מקטינה אותו. הלב גודל כלפי פנים(הדופן השרירית שלו), נדחס כלפי פנים(החדרים) , נשמע מפחיד אבל זה לא ברמה מטורפת , וככה בעצם בן אדם שרק עושה אנאירובי בצורה אינטנסיבית ללא אירובי בסופו של דבר יכול לגרום לעצמו לתופעה הזו , והלב שלו יקטן, וכך יזרים פחות דם בכל פעימה וכיוצא מלב יותר קטן... אבל זה לא ברמות מטורפות , אבל בכל זאת אני תמיד משלב קצת אירובי , גם במסה וזה אחד השיקולים שלי... , בריאות מעל הכל.

לא נשמע בריא בכלל תאמת, אם מוזרם פחות דם ללב זה נראה לי כן מגיע לרמות מטורפות.