PDA

צפה בגרסא המלאה : ניסה לאנוס, ונענש בעבודות שירות

TZAHI10
14-11-06, 23:01
קטע וידיאו :

http://news.walla.co.il/?w=//1008067

שלושה שופטים של בית המשפט המחוזי בתל אביב גזרו היום על יאיר בינדר בן ה-26 ששה חודשי עבודות שירות, לאחר שעקב אחרי צעריה, עלה לביתה, התפרץ לדירתה וניסה לאנוס אותה. בהמשך האירוע איים כי ירצח את אחותה של הצעירה, משום שזו זעקה לעזרה. אחיהן של הצעירות הצליח להבריח את בינדר מהדירה.

לבינדר אין עבר פלילי, והוא הודה במעשה והביע חרטה. עם זאת, גזר דינו מעורר תמיהה, משום שלפי החוק, העונש על ניסיון אונס שלא צלח זהה לאונס. הפרקליטות במשפט הודיעה שבכוונתה לערער על העונש, ואילו עורך דינו של בינדר מציין כי "אלה היו 10 דקות של מעשה מטופש".
---------------------------------------------------------

לדעתי עונש קל מאוד.
לאנסים, סוטי מין וכל מיני פושעים הרבה יותר קל לעשות את פשעיהם כי הם יודעים שלא יקבלו עונש קשה.. מה זה עבודות שירות?! זה אפילו לא עונש..

Bullet
14-11-06, 23:02
אחיהן הצליח להבריח.... חח אני כבר הייתי הורג אותו והולך לכלא על רצח

OMRI-TURBO
14-11-06, 23:35
הם צריכים להענש בתליה.

HHHEELLBBOOYY
14-11-06, 23:36
לא מבין תראש שלו למה לאנוס ולהיות בכלא, הרי כל האנסים נתפסים
הוא לא יכל לארגן 200 שקל לאיזה מכון?

טל יואב
14-11-06, 23:57
הם צריכים להענש בתליה.

חוק חובה במדינת ישראל שאמן יצא לפועל בקרוב .

אנסת ? תסורס מיד בלי משפט .

נתפבת על אותה עבירה שלוש פעמים ? - מאסר עולם ללא אפשרות חנינה .

תאמינו לי רק ככה יהיה לנו שקט , כל העבריינים אחרי שהיו בכלא פעם אחת שום דבר כבר לא מפחיד אותם גילו כי השד לא נורא כל כך לכן כל מערכת החוקה והמבצעת לא מרתיעים אותם בשיט אני יודע מניסיון עבדתי בעבר עם הציבור הזה .
רק עונשים חמורים וקשים ימנעו מהייצר של האדם הייצר החייתי להשתלט עליו .:ph34r:

OMRI-TURBO
15-11-06, 00:36
חוק חובה במדינת ישראל שאמן יצא לפועל בקרוב .

אנסת ? תסורס מיד בלי משפט .

נתפבת על אותה עבירה שלוש פעמים ? - מאסר עולם ללא אפשרות חנינה .

תאמינו לי רק ככה יהיה לנו שקט , כל העבריינים אחרי שהיו בכלא פעם אחת שום דבר כבר לא מפחיד אותם גילו כי השד לא נורא כל כך לכן כל מערכת החוקה והמבצעת לא מרתיעים אותם בשיט אני יודע מניסיון עבדתי בעבר עם הציבור הזה .
רק עונשים חמורים וקשים ימנעו מהייצר של האדם הייצר החייתי להשתלט עליו .:ph34r:

המערכת המשפטית הליברלית של העולם המערבי מתייחסת לפושעים כקורבנות במקום כפושעים.
י

TZAHI10
15-11-06, 08:13
ואם נגיד הוא ניסה לאנוס בעבר וגם הצליח? את זה הם לא יודעים. איך הם מרתיעים בפניו לא לנסות את זה שוב בהמשך חייו? והעורך דין הזה שאמר שזה "10 דקות של טיפשות" - בא לי פשוט לחנוק אותו. הוא מתייחס לזה כאילו זה לא מיקרה חמור ששווה התייחסות בכלל. לנסות לאנוס? לנסות לרצוח? - "זה הרי שטויות.. קורה לכל אחד לפעמים נכון?"
מעשה טיפשי זה אולי: להגיד משהו לא במקום, להעליב מישהו, לעשות מעשה קונדס... ליגנוב סוכריה מהמכולת.. אפילו לא היו צריכים להחליט שהוא משוגע בשביל לתת לו עונש קל. בן אדם לא משנה מה הסטיות שלו עדיין אחראי על מעשיו כי יש הבדל בין לפנטז לבין לעשות (ועוד לעשות משהו בכוח) לכן הוא חייב לשאת במלוא האחריות את העונש הקיים בחוק שזה עונש בידיוק כמו אונס רגיל. הרי עצרו אותו זה לא שהוא התחרט והפסיק לבד.. והוא גם מן הסתם היה אונס אם לא היו עוצרים אותו. אז מה היה ההבדל?? שהספיקו לעצור אותו בזמן? זה עדיין אותו מעשה. אין שום הבדל!!! ועם עונש כזה הוא עוד עלול בחיים שלו לעשות את זה עוד פעם.
מה יקרה מחר? מישהו ינסה לשדוד כמה מיליונים בבנק ולא יצליח ואז יתנו לו כמה חודשי עבודות שירות כמו ילדים בני 16 שעושים מחויבות אישית, הוא גם יגיד "אלו היו 10 דקות של טיפשות".. האנס (כן כן הוא אנס ככה צריך לקרוא לו) בן 26 והוא בטוח כבר ראה אלפי בחורות ברחוב במשך חייו וזה שהוא החליט לעשות מעשה ולעקוב אחרי מישהי ולאנוס אותה הוא צריך לשאת באחריות המלאה. הוא פשוט ברח מאחריות! זאת הייתה ההחלטה שלו לאנוס.. אף אחד לא הכריח אותו ולא החליט במקומו. לדעתי צריך לעשות משהו נגד השופטים האלה כי הם נתנו החלטה שהיא שונה לגמרי מהחוק שאומר שאונס וניסיון לאונס זה אותו דבר.
אני פשוט לא מבין איך שופטים קנו את המישפט הזה "10 דקות של טיפשות" - תנו לי 10 דקות של טיפשות כאלה לחנוק את העורך דין... הוא ישכב בבית חולים ויראה אותי מסתובב לחופשי בלי שיעשו לי כלום, כי זה הרי יהיו רק 10 דקות של טיפשות הלא כן?

Gamerrrrr
15-11-06, 12:26
בכלא הם יושבים במדורים שלאבטחה קלה, לא כבדים כמו האנסים הסידרתיים יותר, כלומר יותר משני מקרי אונס.

מי שיושב במדורים עם האבטחה היותר כבדה אם העבריינים היותר רציניים, מתעללים בהם שם, הם נהפכים לכלבות שלהם, אנס שנכנס לשם יוצא נאנס

Xchromosome
15-11-06, 13:51
Gamerrr מאיפה הידע ?
זה נכון !
אנס זה הדבר הכי גרוע בכלא !
פותחים אותם שם

Leo
15-11-06, 13:52
בלי משפט? סליחה זה יתן לכמה בנות פה פה גדול שכל אחת תתחיל להאשים חצי מהעולם שאונסים אותה אם מסתכלים עליה מ10 מטר

אבל מי שאונס ועם משפט והכל שיגיד בי בי למפעל הטסט שלו

Real
15-11-06, 14:40
בדוגרי דיי לזיין בביצים,

אני אומר שצריך להעניש אותם קשה ת'אנסים האלה,
מאסר עולם בלאגנים,סירוס זה רעיון מעולה(ועושים אתזה בחצי מהעולם כבר),
אבל,

היום הבחורות ובעיקר השרמוטות הדפוקות האלה בארץ,
ת'תישכב אם בחורה ויקרה בינכם משהו ותזרוק אותה,
היא תחתוך לעצמה ת'ורידים ת'דפוק לעצמה ת'ראש בקיר ותילך למשטרה להגיד שאנסת אותה,
וזהו נדפקת,ומה על כלום 15-20 שנה וסירוס?.. באמת..

הם לא יודעים מה לעשות.. הם לא יודעים מה נכון ומה לא נכון..

ועוד יש ת'קטע הכי מעצבן,שהם יוצאות באיזה 2 בלילה לבלות באיזה פרק שעשועים של נרקומנים..
ואז אתה שומע בחדשות 2 בלילה שתי צעירות בנות 15 עד 16 נאנסו,
באמת צריך קצת אחריות,אתה רוצה לתמוך בבחורה להביא צער ת'כבר לא יכול ת'לא יודע מה אמת כבר..

jonathan
15-11-06, 15:39
בדוגרי דיי לזיין בביצים,

אני אומר שצריך להעניש אותם קשה ת'אנסים האלה,
מאסר עולם בלאגנים,סירוס זה רעיון מעולה(ועושים אתזה בחצי מהעולם כבר),
אבל,

היום הבחורות ובעיקר השרמוטות הדפוקות האלה בארץ,
ת'תישכב אם בחורה ויקרה בינכם משהו ותזרוק אותה,
היא תחתוך לעצמה ת'ורידים ת'דפוק לעצמה ת'ראש בקיר ותילך למשטרה להגיד שאנסת אותה,
וזהו נדפקת,ומה על כלום 15-20 שנה וסירוס?.. באמת..

הם לא יודעים מה לעשות.. הם לא יודעים מה נכון ומה לא נכון..

ועוד יש ת'קטע הכי מעצבן,שהם יוצאות באיזה 2 בלילה לבלות באיזה פרק שעשועים של נרקומנים..
ואז אתה שומע בחדשות 2 בלילה שתי צעירות בנות 15 עד 16 נאנסו,
באמת צריך קצת אחריות,אתה רוצה לתמוך בבחורה להביא צער ת'כבר לא יכול ת'לא יודע מה אמת כבר..

צודק אחי במאה אחוז!

Gamerrrrr
15-11-06, 15:41
Gamerrr מאיפה הידע ?
זה נכון !
אנס זה הדבר הכי גרוע בכלא !
פותחים אותם שם

ניסיון :D

סתם, דיברתי עם סוהר שמתאמן אצלינו במכון
וסבא שלי ישב בכלא צבאי, שד"א חייל שנתפס אונס הולך לשם גם.

Night_Wolf
15-11-06, 17:55
בכלא הם יושבים במדורים שלאבטחה קלה, לא כבדים כמו האנסים הסידרתיים יותר, כלומר יותר משני מקרי אונס.

מי שיושב במדורים עם האבטחה היותר כבדה אם העבריינים היותר רציניים, מתעללים בהם שם, הם נהפכים לכלבות שלהם, אנס שנכנס לשם יוצא נאנס

בידיוק!

צריך להעניס אנסים כמו שהענישו פעם אנסים באיראן,חותכים להם תזין...אם חרב