PDA

צפה בגרסא המלאה : חלבונים כללי

almoni
16-10-07, 19:05
שלום אני חדשש בפורום ...
אני מיתאמן כמה חודשים בחדר כושרר אני רזה כמובן שלא שחיף...
אני רוצה להתחיל להוסיף תזונה דרך האבקות חלבונים להוסיף קלוריות...
יש לי בעיהה אבל ההורים מתנגדים לזה מאוד אומרים שיש שם הורמונים בתוך האבקות....
תעזרו לי אנשים טובים

P-a-n-1-c
16-10-07, 19:06
צריך לדבר עם גיל שאפשר יהיה להירשם לפורום רק ע"י הזמנה

ArschGesicht
16-10-07, 19:09
תראה להם מאמרים, תסביר להם שחלבונים באבקת חלבון הם בדיוק כמו בקוטג'\חלב\ביצה וכו' (בכללי)
שלאכול אבקה == לאכול כל דבר אחר בקיצר - ד"א אבקת חלבון זה ממש לא חובה
תכין תפריט מסודר ובמקום אבקה תמיד אפשר לשים קוטג' \ טונה, למרות שקוטג' יותר יקר מסקופ ויש בו אקסטרה שומן וטונה עולה בערך אותו דבר אבל יש בה כספית וטעם של תחת :)
ונגיד והם כן מרשים לך, שלא תבזבז להם את הכסף תקנה אבקה בלי תפריט מסודר!

number1
16-10-07, 22:13
תראה להם מאמרים, תסביר להם שחלבונים באבקת חלבון הם בדיוק כמו בקוטג'\חלב\ביצה וכו' (בכללי)
שלאכול אבקה == לאכול כל דבר אחר בקיצר - ד"א אבקת חלבון זה ממש לא חובה
תכין תפריט מסודר ובמקום אבקה תמיד אפשר לשים קוטג' \ טונה, למרות שקוטג' יותר יקר מסקופ ויש בו אקסטרה שומן וטונה עולה בערך אותו דבר אבל יש בה כספית וטעם של תחת :)
ונגיד והם כן מרשים לך, שלא תבזבז להם את הכסף תקנה אבקה בלי תפריט מסודר!

תקשיב לו אחי זה בדיוק מה שקרה לי לא היה לי תפריט והאבקה חוללה שינוי אבל לא כמו שציפיתי וזרקתי כסף יקר לפח כמו כלום...
תבנה תפריט+תוכנית אימונים טובה ואז אחרי כמה זמן תראה אם בכלל אתה מעוניין באיזשהו תוסף

almoni
17-10-07, 18:32
אני כבר כמה חודשים מתאמן ולא מצליח לעלות במשקל עכשיו מישו בנה לי תוכנית אימון ותזונה חדשהה....ואני רוצה להוסיף אבקת חללבון ואני מקוה באמת שזה יעזור לי לעלות במשקל....
יש כמה שאלות....שמספיקים עם האבקות יש ירידה במשקל??איזה תופעות לוואי יש משימוש באבקות??
תודה אחים שליי

NSH1
17-10-07, 21:23
צריך לדבר עם גיל שאפשר יהיה להירשם לפורום רק ע"י הזמנה

מחזק, פלוס מבחני התאמה.
לא מבחני ידע. מבחנים שכליים. שיראו שאתה מסוגל לעבד מידע חדש, להגיב באופן ברור, לתרום ידע, לשתף וכו'.

almoni
18-10-07, 00:28
חחחחחחח איזה אנשים חארות יש פה כמה גברים שואלים אותכם שאלות ..מה אתה משחקק אותה יש כאלה שלא יודעים