PDA

צפה בגרסא המלאה : חלבונים ואבקת Whey

dolev
17-10-07, 00:28
שלום אני חדש פה :)

חבר שלי שמתאמן בח"כ המליץ לי לאכול 3 ביצים ביום.
לאכול צהוב אחד ו-3 לבנים (זאת אומרת לזרוק שתי צהובים לפח).
הוא אומר שיש בזה הרבה חלבון וככה יבנו לי השרירים.

עכשיו אמא שלי לא כל כך אוהבת את הרעיון והיא אומרת שזה שטות שאני לא צריך לאכול את הצהוב ושגם לא צריך לאכול יותר מידי מדבר אחד.
אני אוכל את ה-3 ביצים אחרי שאני חוזר מהח"כ (אימון שלישי היה היום P:).
רק כדי שתדעו אני דיי תת משקל. שוקל 53 קילו וגובה 1.74 מ'.

דבר שני. החבר הזה המליץ לי בנוסף לקנות אבקה (http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=140&CategoryID=89&Page=1). אני לא יודע אם זה בידיוק טוב לי. יש לזה תופעות לוואי? כדי לי בכלל?
מה זה ולמה זה טוב...

תודה לכולם (((((:

gil-Nissim
17-10-07, 00:31

עכשיו אמא שלי לא כל כך אוהבת את הרעיון והיא אומרת שזה שטות שאני לא צריך לאכול את הצהוב ושגם לא צריך לאכול יותר מידי מדבר אחד.

דבר שני. החבר הזה המליץ לי בנוסף לקנות אבקה (http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=140&CategoryID=89&Page=1). אני לא יודע אם זה בידיוק טוב לי. יש לזה תופעות לוואי? כדי לי בכלל?
מה זה ולמה זה טוב...

תודה לכולם (((((:
:ohmy: :laughing:
חחחחחחחחחחחחחחחחחח..
כמה עצוב לקרוא את זה..

תקרא קצת מאמרים תעשה טובה לעצמך, תמליץ את זה גם לחבר שלך אחי.

dolev
17-10-07, 00:35
:ohmy: :laughing:
חחחחחחחחחחחחחחחחחח..
כמה עצוב לקרוא את זה..

תקרא קצת מאמרים תעשה טובה לעצמך, תמליץ את זה גם לחבר שלך אחי.

קצת יותר פירוט ופחות לצחוק עליי יעזור.

iNtro
17-10-07, 00:36
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחהחח חחח

לא מאמין כזה פאג! מצתער!

Danzig
17-10-07, 00:42
מספיק לצחוק על הבנאדם מה אתם מסכנים כולה שמע ככה, הוא נוב אין מה לעשות זה מה יש.

תכנס ל www.israelbody.org, יש לך הרבה מאמרים על חלבונים, אבקות, ותזונה בכללי, תקרא ואם לא תבין משהו תחזור לפה, בהצלחה.

Ratm
17-10-07, 00:43

מה זה ולמה זה טוב...

תודה לכולם (((((:

גבר בביצה שלמה יש 7 גרם חלבון, בחלבון ביצה אחד יש 3.5 גרם חלבון. רק כדי שתקבל פרופורציה בקופסת טונה יש 27 גרם חלבון. אז תבין מיזה ש3 חלבונים וחלמון של ביצה לא יעזרו לך ממש לפתח שרירים. וכמו שאמרו פה כבר תקרא מאמרים באתר.

gil-Nissim
17-10-07, 00:55
קצת יותר פירוט ופחות לצחוק עליי יעזור.
אין בעיה אחי.

בשביל לקבל קצת רקע קודם כל תעיין במדריך הזה, לעלייה במסה.

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=72&CategoryID=81&Page=1

אחרי זה תעיין במדריך הכן גופך לקיץ,ואחרי זה תעיין בשאר המדריכים שיש באתר.

אבל קודם תתחיל עם המדריך לעלייה במסה.

dolev
17-10-07, 01:04
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחהחח חחח

לא מאמין כזה פאג! מצתער!

לפחות אני לא אידיוט כמוך.
ד"א כותבים מצטער -_-

dolev
17-10-07, 01:20
כנראה שלא הבנתם אותי נכון.
אני ממש אבל ממש לא רוצה גוף מוגזם.
כל מה שאני רוצה זה קצת לשפר.
אני לא רוצה להיות פנאטי לגבי זה, לאכול מה שהכי טוב וכו'.

gil-Nissim
17-10-07, 01:39
כנראה שלא הבנתם אותי נכון.
אני ממש אבל ממש לא רוצה גוף מוגזם.
כל מה שאני רוצה זה קצת לשפר.
אני לא רוצה להיות פנאטי לגבי זה, לאכול מה שהכי טוב וכו'.
:mellow:

שמע אתה חדש הכל טוב ויפה, אבל אתה כבר מתחיל לדבר שטויות וזה מעצבן.

מזה מוגזם בעינך בדיוק ?..

אתה חשוב שאם אתה תתאמן עכשיו אתה תיהיה עוד שנה רוני קולמן ?
אל תסתכל על מתחרים וכו', כי גם אם תרצה להגיע לדבר כזה אתה לא תגיע.

ובטח לא רק מ"אוכל"

יותם טלר
17-10-07, 13:21
לפותח הפוסט:

מה שניסו כאן להסביר לך, ואתה פירשת כהתקפה אישית כנגדך, זה שאתה שואל שאלות בסיסיות המעידות על חוסר הבנה והתמצאות בנושאים שנראים לרוב החבר'ה כאן כטריוויאליים.

אתה צריך בראש ובראשונה לרצות לעזור לעצמך, ואת זה תשיג באמצעות קריאה של מאמרים וחרישה על פוסטים ישנים כאן בפורום.
מהר מאד תגלה שאתה יכול לפתור לעצמך את רוב הדילמות והשאלות שהעלית.

במידה ויוותרו סוגיות בלתי פתורות לאחר הקריאה - אני כאן לרשותך, ואני משוכנע שעוד אנשים יתרמו ויסייעו לך.

קריאה מהנה, בהצלחה.
יותם.