PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה|בכושר

HorseBody
15-11-06, 15:13
שמעו אני בן 14 וחודשיים משהו כזה בקיצור אני לא כזה גבוה אני 1.45 ואני שוקל 38 ואני מרים משקולות 4 קילו כבר חודשיים ואני רוצה לדעת אם כדי שאני יפסיק שזה לא יעצור לי את הגדילה ואם אתם חושבים שלא קראתי מה שרשום פה באתר אז כן קראתי אבל לא הבנתי כל כך אז בכל זאת זה יעצור לי את הגדילה..?

תודה לעוזרים!!!

jonathan
15-11-06, 16:37
לא זה לא יעצור לך את הגדילה,עלי.
ויש לי הרגשה שאני מכיר אותך.
איפה אתה לומד?

XxgalxX
15-11-06, 16:48
לא אחי זה לא יעצור לך את הגדילה גם אני היתאמנתי בבבית איזה חצי שנה עם מישקולות של 6 קילו ועשיתי כל יום מטח וכפיפות והכל. וגם אני בן 14 וגם אני לא משהו גבוה אני גובה 1.49 ...יצא משהו אבל לא עד כדי כךך..אז נירשמתי למכון אני כבר חודש במכון ד"א אני יעשה בקרוב תמונות.....בקיצורר זה לא יפגע לך בגובה..
נ.ב המאמן במכון שלי אמר לי שעם אני מרים מישקלים שהם פי 2 ממישקל הגוף שלי מעל הראש אז זה יכול ליפגוע בגובה זה נכון?...אני לא יודע עם להאמין או לא אבל אני בכל זאת לא מרים מישקליים ממש כבדים כמו 50 קילו ומעלה...{בנתיים}

igorek
15-11-06, 16:51
לא אחי זה לא יעצור לך את הגדילה גם אני היתאמנתי בבבית איזה חצי שנה עם מישקולות של 6 קילו ועשיתי כל יום מטח וכפיפות והכל. וגם אני בן 14 וגם אני לא משהו גבוה אני גובה 1.49 ...יצא משהו אבל לא עד כדי כךך..אז נירשמתי למכון אני כבר חודש במכון ד"א אני יעשה בקרוב תמונות.....בקיצורר זה לא יפגע לך בגובה..
נ.ב המאמן במכון שלי אמר לי שעם אני מרים מישקלים שהם פי 2 ממישקל הגוף שלי מעל הראש אז זה יכול ליפגוע בגובה זה נכון?...אני לא יודע עם להאמין או לא אבל אני בכל זאת לא מרים מישקליים ממש כבדים כמו 50 קילו ומעלה...{בנתיים}
בלי קשר אם זה נכון או לא אתה לא תראה מישהו בגיל שלך מרים משקלים פי 2 ממשקל הגוף שלו מעל הראש, אלא אם כן הוא משקולן אולימפי שמתאמן מגיל 8.

XxgalxX
15-11-06, 16:53
אז רגע איגור אחי לא הבנתי...זה בסדר מה ששאלתי או לא?

igorek
15-11-06, 16:55
אז רגע איגור אחי לא הבנתי...זה בסדר מה ששאלתי או לא?
אני אישית לא מאמין שזה נכון כי לא ראיתי הוכחות שזה נכון אבל הנקודה שלי היא שאתה לא צריך לדאוג לזה כי אתה לא הולך להרים משקלים כאלה בזמן הקרוב גם אם ממש תרצה.

XxgalxX
15-11-06, 16:56
נכון אני גם לא ירצה זה יפגע לי בגב...חבל על הזמן

HorseBody
16-11-06, 15:23
תודה אחים שלי אז יענו אני יכול להרים?

אהה אחי אני גר בפרדס חנה אתה בטוח מכיר גבר?

Leo
16-11-06, 15:36
כמה שבא לך\יכול , כל עוד תאכל כמו שצריך ולא תרעיב את עצמך או תהיה שנה בחיטוב לא תפסיק לגבוהה.

אליאב קרייסלר
16-11-06, 19:47
תאורתית הוכח שזה לא פוגע , ואפילו תורם להפרשת הורמונים ככה שזה יכול לסייע אפילו בגדילה...

אבל בפועל זה כן נכון , מאז שאני מתאמן חזק אני בקושי גבוהה..ואני כולה בן 16 , מצד שני יכול להיות שזאת פשוט תקופה כזאת ובעוד שנתיים ככה אני אתן קפיצה.