PDA

צפה בגרסא המלאה : תזונה נכונה

יאיר
18-10-07, 14:24
אני מתאמן פעמיים 3 בשבוע [בבית] וגם נוסע באופניים במשך שעתיים. יום אנאירובי יום אירובי. הבעיה אצלי זה האוכל, אני אוכל בסדר, משתדל לא לאכול שטויות וסוכרים מיותרים. השאלה היא: היא איך אני משלב עם תוספי תזונה טובים, תזונה נכונה ועלייה במסה במקביל לירידה באחוזי שומן? והעניין הוא שאני לא רוצה להשתעבד לאימונים ולכושר, אין לי תלונות על הגוף שלי רק אני רוצה לשפר את התזונה שלי ולהוריד באחוזי שומן באזור הבטן.
הנתונים שלי הם:
בן 34, גובה 1.80, משקל: 84 קילו.
אשמח מאוד אם תעזרו לי.

jonathan
18-10-07, 14:32
אני מתאמן פעמיים 3 בשבוע [בבית] וגם נוסע באופניים במשך שעתיים. יום אנאירובי יום אירובי. הבעיה אצלי זה האוכל, אני אוכל בסדר, משתדל לא לאכול שטויות וסוכרים מיותרים. השאלה היא: היא איך אני משלב עם תוספי תזונה טובים, תזונה נכונה ועלייה במסה במקביל לירידה באחוזי שומן? והעניין הוא שאני לא רוצה להשתעבד לאימונים ולכושר, אין לי תלונות על הגוף שלי רק אני רוצה לשפר את התזונה שלי ולהוריד באחוזי שומן באזור הבטן.
הנתונים שלי הם:
בן 34, גובה 1.80, משקל: 84 קילו.
אשמח מאוד אם תעזרו לי.
אוקי אז ככה,לרדת באחוז שומן ובמקביל לעלות במסה זה לא אפשרי.
אם אתה אומר שאתה מרוצה מהגוף שלך,ואתה רוצה לרדת באחוזי שומן,הייתי ממליץ לך לבנות תפריט חיטוב ולשלב תוספי מזון.
את התפריט תוכל לבנות לבד,או שתוכל ללכת ליועץ תזונה.אם תרצה לבנות לבד תכנס לאתר הראשי של ישראלבודי יש שם מאמרים,מדריך לחיטוב..זה לא מסובך אבל דורש זמן.
אם אתה רוצה לחסוך את הזמן הזה אז יש את התזונאי שאני ממליץ עליו:
גיל גרנות
לגבי תוספי תזונה,בנוסף לתפריט חיטוב,ושילוב אירובי,תוכל לשלב שורף שומן(ויטה לייף)
ואבקת חלבון במידה ותרצה(נוח,טעים,ואיכותי)

שיהיה לך בהצלחה

יאיר
18-10-07, 14:34
אוקי אז ככה,לרדת באחוז שומן ובמקביל לעלות במסה זה לא אפשרי.
אם אתה אומר שאתה מרוצה מהגוף שלך,ואתה רוצה לרדת באחוזי שומן,הייתי ממליץ לך לבנות תפריט חיטוב ולשלב תוספי מזון.
את התפריט תוכל לבנות לבד,או שתוכל ללכת ליועץ תזונה.אם תרצה לבנות לבד תכנס לאתר הראשי של ישראלבודי יש שם מאמרים,מדריך לחיטוב..זה לא מסובך אבל דורש זמן.
אם אתה רוצה לחסוך את הזמן הזה אז יש את התזונאי שאני ממליץ עליו:
גיל גרנות
לגבי תוספי תזונה,בנוסף לתפריט חיטוב,ושילוב אירובי,תוכל לשלב שורף שומן(ויטה לייף)
ואבקת חלבון במידה ותרצה(נוח,טעים,ואיכותי)

שיהיה לך בהצלחה
איך אני מגיע לגיל גרנות בהקדם, כי התקשרתי פעם לקבוע ואמרו לי שזה רק בעוד חודשיים. איך אני מגיע אליו בהקדם האפשרי?

Roei
18-10-07, 14:43
איך אני מגיע לגיל גרנות בהקדם, כי התקשרתי פעם לקבוע ואמרו לי שזה רק בעוד חודשיים. איך אני מגיע אליו בהקדם האפשרי?
שוחד:whistle:

חח סתם...
ולא נראה לי שאתה יכול לזרז את התור שלך

jonathan
18-10-07, 14:44
אם התקשרת ואמרו לך בעוד חודשיים אז כן..בעוד חודשיים,תתקשר שוב אולי התבטלו פגישות,או שהתפנה לו זמן.
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=311&CategoryID=167&Page=1