PDA

צפה בגרסא המלאה : האם מותר לילדים מתבגרים לעבוד בפחות מ-rm6?

assito
18-10-07, 19:02
שלום,
האם מותר לילדים מתבגרים לעבוד בפחות מrm6 ?
מצד אחד אני שומע שאסור, מכיוון שהעצמות עדין לא מספיק "דחוסות" בשביל אימון כזה. מצד שני, ההבדל למשל בין Rm7 לrm5, הוא בסה"כ משהו כמו 3 קילו בחלק מהתרגילים (סתם דוגמא). בקיצור, אני די מבולבל, האם זה מותר?
אשמח לתשובות רציניות.

Takima
18-10-07, 19:11
אני חושב שמותר. תלוי בגיל, בתרגיל, ביצוע התרגיל, כמות, משקל ותדירות הביצוע.
תחשוב על זה, כשהתחלתי לעשות מתח בתור ילד נראה לי התחלתי מ-4rm ככה...

kaga
18-10-07, 19:57
פחות מ- 4 חזרות (אם משקל המקסימלי לחזרות אלו) לא כדי לילדים בגילאי 15 ומטה.

PcGunMan
18-10-07, 19:59
שטיוות במיץ חסה:ohmy:

Leo
18-10-07, 20:01
אפשר , אני לא יודע בקשר לסכנה של פציעה , אני דיי בטוח שלילדים ישנה סכנה גבוהה להפצע בגלל שכמעט אין להם טסט'(טסטוסטרון) בגוף (טסט' בין היתר עוזר לרפות פציעות ונמצא ביחס ישירבין הריכוז ולעמידית לנפח עבודה)
לילדים "מתבגרים" ז"א גילאים 14+-2 כבר זה לא גורם רציני.

בקשר לגביהה , אימון אינטנסיבי מאט גביהה בזמן ההתאוששות, אבל לא משפיע על הגובה הסופי ב90%+ מהמקרים.

בקשר לעומסים: סיבולת (ריצות וכל זה) ביחד עם פוורליפטינג מסכנות הכי הרבה , 4-20 חזרות זה בטוח לדעתי בגלל שרוב הנזק הוא על השריר והסיכון לכשלון מכני(קריעה , תלמדו מושגים קצת חח) בעיקר בהרמות מקסימליות ונזק משחיקה הוא בעיקר בסיבולת.

קיצר: יש הרבה יותר סיכוי שתהייה פציעה "פנימית" מכדורגל מאשר מאימון

assito
18-10-07, 21:30
אפשר , אני לא יודע בקשר לסכנה של פציעה , אני דיי בטוח שלילדים ישנה סכנה גבוהה להפצע בגלל שכמעט אין להם טסט'(טסטוסטרון) בגוף (טסט' בין היתר עוזר לרפות פציעות ונמצא ביחס ישירבין הריכוז ולעמידית לנפח עבודה)
לילדים "מתבגרים" ז"א גילאים 14+-2 כבר זה לא גורם רציני.

בקשר לגביהה , אימון אינטנסיבי מאט גביהה בזמן ההתאוששות, אבל לא משפיע על הגובה הסופי ב90%+ מהמקרים.

בקשר לעומסים: סיבולת (ריצות וכל זה) ביחד עם פוורליפטינג מסכנות הכי הרבה , 4-20 חזרות זה בטוח לדעתי בגלל שרוב הנזק הוא על השריר והסיכון לכשלון מכני(קריעה , תלמדו מושגים קצת חח) בעיקר בהרמות מקסימליות ונזק משחיקה הוא בעיקר בסיבולת.

קיצר: יש הרבה יותר סיכוי שתהייה פציעה "פנימית" מכדורגל מאשר מאימון

רגע, אז מותר לרדת מRM6, לRM4 לדוגמא?
ומה ז"א שלא ישפיע על הגובה הסופי ב90 אחוז +- מהמקרים? אז כן יכול להיות השפעה על הגובה? :unsure:

Coleman
18-10-07, 21:47
רגע, אז מותר לרדת מRM6, לRM4 לדוגמא?
ומה ז"א שלא ישפיע על הגובה הסופי ב90 אחוז +- מהמקרים? אז כן יכול להיות השפעה על הגובה? :unsure:
במידה ואתה לא נותן מספיק זמן להתאוששות ולא אוכל מספיק אז כן

netanel680
19-10-07, 00:57
בטח שאפשר מה זה השטויות האלה