PDA

צפה בגרסא המלאה : האם יש כ"כ הרבה נוזלים בחזה הודו\עוף?

P-a-n-1-c
18-10-07, 19:39
שמעו לפי החישוב שלי ממש +\- יוצא שהמשקל של החזה הודו לפני הבישול [אפייה בתנור] הוא בערך פי 2 יותר - זה נכון או שאני מגזים?

barak
18-10-07, 19:42
לי יצא שמ-350 ג' אחרי טיגון נשאר 200 וקצת. כלומר בערך 70%

maya
18-10-07, 19:47
זה עוף טרי או קפוא?
מדינת ישראל היא המדינה היחידה בעולם אשר בה אושר בחוק להזריק כמות (http://he.shvoong.com/tags/%D7%9B%D7%9E%D7%95%D7%AA/) מים גדולה לבשר הקפוא. בנוסף, היצרנים (http://he.shvoong.com/tags/%D7%94%D7%99%D7%A6%D7%A8%D7%A0%D7%99%D7%9D/) מזריקים גם חומרים (http://he.shvoong.com/tags/%D7%97%D7%95%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D/) נוספים, שחלקם אף עלולים לגרום למחלות מסוכנות ואף לסרטן.
בחודש מרץ 2002 המליצה הוועדה לפניות הציבור בכנסת בפני משרד הבריאות לבטל את התקנה (http://he.shvoong.com/tags/%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%94/) משנת 1993, שהתירה הזרקת מים לבשר, אך לא ברור מתי ההמלצה תיושם.
החקיקה בכנסת התקבלה בלחץ היצרנים ללא דיון או שלבי חקיקה.
התקנה מתירה הזרקה של עד 10 אחוז (http://he.shvoong.com/tags/%D7%90%D7%97%D7%95%D7%96/) מים, אלא שבפועל מזריקים 30 עד 50 אחוז
ואף 70 אחוז.
יחד עם המים מוזרקים גם חומרי שימור וצבע, כך שהצרכן רוכש הרבה מים, מעט בשר וכן חומרים נוספים (http://he.shvoong.com/tags/%D7%A0%D7%95%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%9D/) המסכנים את בריאותו.
החומרים העיקריים המתווספים לבשר הם ניטרטים ופוספטים.
מפעלים יכולים להחדיר גם מי ביוב ממוחזרים כאשר ההזרקה נעשית עם אותם מחטים המוחדרים באולם פתוח בזה אחר זה לגושי הבשר, ועלולים להעביר זיהומים של גושי הבשר השונים.
היצרנים מתעשרים, הפוליטיקאים מעלמים והציבור נפגע בריאותית.
מהו התהליך שעובר הבשר הקפוא המעובד ? - הבשר מגיע מחו"ל בגושים גדולים.
- הגושים מופשרים נחתכים , מוכשרים, ואז מוזרק להם מים ושאר החומרים.
- הבשר עובר תהליך טלטול לצורך פיזור החומרים (http://he.shvoong.com/tags/%D7%94%D7%97%D7%95%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D/) שהוזרקו לכל חלקי הבשר.
- הבשר מוקפא מחדש, ומקבל מכת קור של מינוס ארבעים מעלות כדי למנוע מהחומרים
המוזרקים לצאת מהבשר.

בשר המוצף במים מאבד גם את ערכו התזונתי, והוא דל בחלבון, שומנים וויטמינים.
כל מי שלא חס על בריאותו ימשיך לרכוש את הבשר הקפוא הזול יחסית
(מחיר גבוה עבור כמות הבשר בפועל הנמצאת במוצר…), אך מי שבריאותו חשובה לו יעדיף את הבשר הטרי או שימעיט באכילת בשר

P-a-n-1-c
18-10-07, 19:51
אני קונה טרי מהקצב [לא טיב טעם]

Danzig
18-10-07, 20:35
זה עוף טרי או קפוא?
מדינת ישראל היא המדינה היחידה בעולם אשר בה אושר בחוק להזריק כמות (http://he.shvoong.com/tags/%D7%9B%D7%9E%D7%95%D7%AA/) מים גדולה לבשר הקפוא. בנוסף, היצרנים (http://he.shvoong.com/tags/%D7%94%D7%99%D7%A6%D7%A8%D7%A0%D7%99%D7%9D/) מזריקים גם חומרים (http://he.shvoong.com/tags/%D7%97%D7%95%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D/) נוספים, שחלקם אף עלולים לגרום למחלות מסוכנות ואף לסרטן.
בחודש מרץ 2002 המליצה הוועדה לפניות הציבור בכנסת בפני משרד הבריאות לבטל את התקנה (http://he.shvoong.com/tags/%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%94/) משנת 1993, שהתירה הזרקת מים לבשר, אך לא ברור מתי ההמלצה תיושם.
החקיקה בכנסת התקבלה בלחץ היצרנים ללא דיון או שלבי חקיקה.
התקנה מתירה הזרקה של עד 10 אחוז (http://he.shvoong.com/tags/%D7%90%D7%97%D7%95%D7%96/) מים, אלא שבפועל מזריקים 30 עד 50 אחוז
ואף 70 אחוז.
יחד עם המים מוזרקים גם חומרי שימור וצבע, כך שהצרכן רוכש הרבה מים, מעט בשר וכן חומרים נוספים (http://he.shvoong.com/tags/%D7%A0%D7%95%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%9D/) המסכנים את בריאותו.
החומרים העיקריים המתווספים לבשר הם ניטרטים ופוספטים.
מפעלים יכולים להחדיר גם מי ביוב ממוחזרים כאשר ההזרקה נעשית עם אותם מחטים המוחדרים באולם פתוח בזה אחר זה לגושי הבשר, ועלולים להעביר זיהומים של גושי הבשר השונים.
היצרנים מתעשרים, הפוליטיקאים מעלמים והציבור נפגע בריאותית.
מהו התהליך שעובר הבשר הקפוא המעובד ? - הבשר מגיע מחו"ל בגושים גדולים.
- הגושים מופשרים נחתכים , מוכשרים, ואז מוזרק להם מים ושאר החומרים.
- הבשר עובר תהליך טלטול לצורך פיזור החומרים (http://he.shvoong.com/tags/%D7%94%D7%97%D7%95%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D/) שהוזרקו לכל חלקי הבשר.
- הבשר מוקפא מחדש, ומקבל מכת קור של מינוס ארבעים מעלות כדי למנוע מהחומרים
המוזרקים לצאת מהבשר.

בשר המוצף במים מאבד גם את ערכו התזונתי, והוא דל בחלבון, שומנים וויטמינים.
כל מי שלא חס על בריאותו ימשיך לרכוש את הבשר הקפוא הזול יחסית
(מחיר גבוה עבור כמות הבשר בפועל הנמצאת במוצר…), אך מי שבריאותו חשובה לו יעדיף את הבשר הטרי או שימעיט באכילת בשר

wtf ממתי הבשר מגיע מחו"ל?

NSH1
18-10-07, 21:05
טוענים שהמים המוספים הם כ10 אחוז..
בפועל? לך תדע

toxicity
18-10-07, 21:07
טוענים שהמים המוספים הם כ10 אחוז..
בפועל? לך תדע
אני לא מבין אם המשפט בחתימה שלך הוא רציני או ציני

Skull
18-10-07, 21:44
שקלתי חזה הודו לפני צליה הוא שקל 150 ג' לא כולל התבלינים וכו' אחרי צליה במנגל חשמלי הוא שקל לי 83 גרם משהו כזה,ושקלתי את זה במשקל דיגיטלי עם דיוק של גרם

Ronush
18-10-07, 21:54
שמעו לפי החישוב שלי ממש +\- יוצא שהמשקל של החזה הודו לפני הבישול [אפייה בתנור] הוא בערך פי 2 יותר - זה נכון או שאני מגזים?

לא הגיוני פי 2 אולי תפס ים קרח.. אתה מגזים.

Sugarzaza
18-10-07, 21:57
היום לקחתי חזה הודו קפוא אורגני שאני יודע מי גידל ושחט אותו, אני אפילו מכיר את המשק אישית ודיברתי עם הבעלים כמה פעמים. אני יודע בוודאות שלא הוזרקו אליו בוודאות כל המים והחרא כי זה חלק מהדברים שבודקים במוצר אורגני. הוא היה 250 גרם לפני בישול, אחרי בישול (די ארוך למען האמת) הוא היה 150

Ronush
18-10-07, 22:01
היום לקחתי חזה הודו קפוא אורגני שאני יודע מי גידל ושחט אותו, אני אפילו מכיר את המשק אישית ודיברתי עם הבעלים כמה פעמים. אני יודע בוודאות שלא הוזרקו אליו בוודאות כל המים והחרא כי זה חלק מהדברים שבודקים במוצר אורגני. הוא היה 250 גרם לפני בישול, אחרי בישול (די ארוך למען האמת) הוא היה 150

כמו שאתה אומר הוא קפוא והקרח שוקל, תשקול את החזה הודו אחרי שהוא מפשיר, שהוא בלי קרח וספוג מהמים ואז תספר מה המשקל שלו יוצא.

עריכה: התכוונתי תספר מהו המשקל לפני הבישול !

Danzig
18-10-07, 22:03
כמו שאתה אומר הוא קפוא והקרח שוקל, תשקול את החזה הודו אחרי שהוא מפשיר, שהוא בלי קרח וספוג מהמים ואז תספר מה המשקל שלו יוצא.

+1.

Skull
18-10-07, 22:12
Sugarzaza
אתה מוכן לפרט ממי קנית ?
פשוט נימאס לי לאכול את כל החרא שדוחפים לאוכל שלי...
תודה מראש

r0y
18-10-07, 22:23
אז אם אני קונה חזה עוף קפוא כזה בשקיות אז הוא לא שווה..
כי הם באמת רושמים 18 גרם חלבון ל 100 גרם חזה הודו
אצלנו אפחד לא קונה מהקצב..הבשר שלו יותר ישן ממה שיש בשקיות חחח

Ronush
18-10-07, 22:25
אז אם אני קונה חזה עוף קפוא כזה בשקיות אז הוא לא שווה..
כי הם באמת רושמים 18 גרם חלבון ל 100 גרם חזה הודו
אצלנו אפחד לא קונה מהקצב..הבשר שלו יותר ישן ממה שיש בשקיות חחח

חרטא,

ואם לא יש סופרים ולא חסרים מקומות.

NSH1
18-10-07, 23:01
אני לא מבין אם המשפט בחתימה שלך הוא רציני או ציני

אם כבר אתה שואל
אני ב-80 אחוז סבור שכן, עפ"י מחקרים שקראתי ברשת, ועל סמך הודעה מפורשת של ניגרי ענק [מתחרה ומפתח גוף].

מה שכן, יש פה איזה חכמולוג פלצן אשכנזי בפורום שאני לא אזכיר את שמו כי יתנו לי השעיה, שבמקום להגיד לך "לא, זה לא ככה" הוא עוקץ ולא מוכיח כלום.

אז כן, המשפט שבחתימה שלי הוא רציני

yonip
18-10-07, 23:38
תקנו גלאט חלק - זה לדוסים שממש מקפידים , זה הכי נקי שיש והבשר עובר שחיטה כהלכה וכל זה :)
משום מה זה גם בשר יקר.

toxicity
18-10-07, 23:48
אם כבר אתה שואל
אני ב-80 אחוז סבור שכן, עפ"י מחקרים שקראתי ברשת, ועל סמך הודעה מפורשת של ניגרי ענק [מתחרה ומפתח גוף].

מה שכן, יש פה איזה חכמולוג פלצן אשכנזי בפורום שאני לא אזכיר את שמו כי יתנו לי השעיה, שבמקום להגיד לך "לא, זה לא ככה" הוא עוקץ ולא מוכיח כלום.

אז כן, המשפט שבחתימה שלי הוא רציני
אם כל הכבוד לניגרי ענק מה הוא כבר מבין? מה שהוא יודע זה מניסיון ונכון שניסיון זה דבר חשוב אבל המדע יותר מדוייק פה
הוכיחו כבר אני מסביר לך שזה לא משנה ואתה בא ראש מול הקיר ואומר שוב שהגוף לא יכול יותר?
איזה מחקרים ראית? ב ynet? תעשה לי טובה
ועוד בדיוק זה הנושא הכי חם פה בפורום ואתה עדיין לא הבנת איך זה הולך?

yonip
19-10-07, 00:34
מה באמת קורה לחלבון המיותר אם כבר נכנסתם לזה? למשל אם אני צורך 150 חלבון ביום, אם ביום אחד אני דופק 180 , מה קורה?

NSH1
19-10-07, 00:41
אם כל הכבוד לניגרי ענק מה הוא כבר מבין? מה שהוא יודע זה מניסיון ונכון שניסיון זה דבר חשוב אבל המדע יותר מדוייק פה
הוכיחו כבר אני מסביר לך שזה לא משנה ואתה בא ראש מול הקיר ואומר שוב שהגוף לא יכול יותר?
איזה מחקרים ראית? ב ynet? תעשה לי טובה
ועוד בדיוק זה הנושא הכי חם פה בפורום ואתה עדיין לא הבנת איך זה הולך?
איפה? מי? מתי?
במקום לזיין לי במוח תביא אתה מחקר שאומר להפך

Avi
19-10-07, 01:06
איפה קונים תבשר האורגני הזה משהו יודע?

הזברה
19-10-07, 01:55
איפה? מי? מתי?
במקום לזיין לי במוח תביא אתה מחקר שאומר להפך
קרא את הנושא הבא:
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=27528&page=3

מתוכו:
1.Eur J Clin Nutr. 1991 Mar;45(3):161-9.
Department of Human Biology, University of Limburg, Maastricht, The Netherlands.

Influence of the feeding frequency on nutrient utilization in man: consequences for energy metabolism.
A study was conducted to investigate whether there is a diurnal pattern of nutrient utilization in man and how this is affected by meal frequency to explain possible consequences of meal frequency for body weight regulation. When the daily energy intake is consumed in a small number of large meals, there is an increased chance to become overweight, possibly by an elevated lipogenesis (fat synthesis and accumulation) or storage of energy after the meal. Thirteen subjects, two males and eleven females, were fed to energy balance in two meals per day (gorging pattern) and seven meals per day (nibbling pattern) over 2-day intervals. On the second day on each feeding regimen, the diurnal pattern of nutrient utilization was calculated from simultaneous measurements of oxygen consumption, carbon dioxide production and urinary nitrogen excretion over 3 h intervals in a respiration chamber. A gorging pattern of energy intake resulted in a stronger diurnal periodicity of nutrient utilization, compared to a nibbling pattern. However, there were no consequences for the total 24 h energy expenditure (24 h EE) of the two feeding patterns (5.57 +/- 0.16 kJ/min for the gorging pattern; 5.44 +/- 0.18 kJ/min for the nibbling pattern). Concerning the periodicity of nutrient utilization, protein oxidation during the day did not change between the two feeding patterns. In the gorging pattern, carbohydrate oxidation was significantly elevated during the interval following the first meal (ie from 1200 h to 1500 h, P less than 0.01) and the second meal (ie from 1800 h to 2100 h, P less than 0.05). The decreased rate of carbohydrate oxidation observed during the fasting period (from rising in the morning until the first meal at 1200 h), was compensated by an increased fat oxidation from 0900 to 1200 h to cover energy needs. In the nibbling pattern, carbohydrate and fat oxidation remained relatively constant during the active hours of the day

2.

Stote KS et. al. A controlled trial of reduced meal frequency without caloric restriction in healthy, normal-weight, middle-aged adults. Am J Clin Nutr. 2007 Apr;85(4):981-8.

BACKGROUND: Although consumption of 3 meals/d is the most common pattern of eating in industrialized countries, a scientific rationale for this meal frequency with respect to optimal health is lacking. A diet with less meal frequency can improve the health and extend the lifespan of laboratory animals, but its effect on humans has never been tested. OBJECTIVE: A pilot study was conducted to establish the effects of a reduced-meal-frequency diet on health indicators in healthy, normal-weight adults. DESIGN: The study was a randomized crossover design with two 8-wk treatment periods. During the treatment periods, subjects consumed all of the calories needed for weight maintenance in either 3 meals/d or 1 meal/d. RESULTS: Subjects who completed the study maintained their body weight within 2 kg of their initial weight throughout the 6-mo period. There were no significant effects of meal frequency on heart rate, body temperature, or most of the blood variables measured. However, when consuming 1 meal/d, subjects had a significant increase in hunger; a significant modification of body composition, including reductions in fat mass; significant increases in blood pressure and in total, LDL-, and HDL-cholesterol concentrations; and a significant decrease in concentrations of cortisol. CONCLUSIONS: Normal-weight subjects are able to comply with a 1 meal/d diet. When meal frequency is decreased without a reduction in overall calorie intake, modest changes occur in body composition, some cardiovascular disease risk factors, and hematologic variables. Diurnal variations may affect outcomes.

3.
J Nutr. 2000 Jul;130(7):1700-4

Protein feeding pattern does not affect protein retention in young women.

Arnal MA, Mosoni L, Boirie Y, Houlier ML, Morin L, Verdier E, Ritz P, Antoine JM, Prugnaud J, Beaufrere B, Mirand PP.

Unite d'Etude du Metabolisme Azote, Institut National de la Recherche Agronomique et Centre de Recherche en Nutrition Humaine, Clermont-Ferrand-Theix, France

This study was undertaken to determine whether a pulse protein feeding pattern was more efficient than a spread pattern to improve protein anabolism in young women as was already shown in elderly women. After a 15-d adaptive period [1.2 g protein/(kg fat-free mass. d)], 16 young women (age 26 +/- 1 y) were given a 14-d diet providing 1.7 g protein/(kg fat-free mass. d), using either a pulse pattern (protein consumed mainly in one meal, n = 8), or a spread pattern (spreading daily protein intake over four meals, n = 8). Nitrogen balance was determined at the end of both the 15-d adaptive and the 14-d experimental periods. Whole-body protein turnover was determined at the end of the 14-d experimental period using [(15)N]glycine as an oral tracer. Nitrogen balance was 17 +/- 5 mg N/(kg fat-free mass. d) during the adaptive period. It was higher during the experimental period, but not significantly different in the women fed the spread or the pulse patterns [59 +/- 12 and 36 +/- 8 mg N/(kg fat-free mass. d) respectively]. No significant effects of the protein feeding pattern were detected on either whole-body protein turnover [5.5 +/- 0.2 vs. 6.1 +/- 0.3 g protein/(kg fat-free mass. d) for spread and pulse pattern, respectively] or whole-body protein synthesis and protein breakdown. Thus, in young women, these protein feeding patterns did not have significantly different effects on protein retention

גם מפה:
http://www.clalit20plus.co.il/NR/rdo...nabol ism.pdf
שני הלינקים גם לא עובדים לי, את המחקר הראשון מצאתי אבל את השני שלא. אם יש למישהו את השם המלא שלו אני אשמח.

ציטוט מתוך המאמר שכן השגתי (1):

There was a tendency for a higher nitrogen balance in young women fed four protein-containing meals a day compared with young women fed three meals a day, with lunch providing 80% of daily protein intake [25]. However, for adequate intakes of energy and protein, there was no difference in nitrogen balance between young women fed three or six meals per day [26].

משמע, עבור צריכה מתאימה של חלבון וקלוריות, אין הבדל בין דפוסי הארוחות. יעל דרור כנראה קוראת מאמרים סלקטיבית.

עוד ציטוט:

In young subjects, the differences in protein anabolism were minor between the spread and the pulse patterns because the response of muscle protein synthesis to feeding was similar whatever the feeding pattern.

(1) Current Opinion in Clinical Nutrition & Metabolic Care. 6(3):301-306, May 2003.
Type and timing of protein feeding to optimize anabolism

אם כבר אתה שואל

מה הקשר בין זה שהוא מתחרה , לזה שזה נכון?

גם אני אומר את זה , יש לך בעיה איתי ? משה הביא מליון מחקרים, אתה מביא רק השמצות...

הזברה
19-10-07, 02:02
אה ותביא אתה עכשיו את המחקרים שלך...

Sugarzaza
19-10-07, 08:42

כן זה נכון, אבל אני לא מפשיר לפני הבישול, אני דוחף ישר לסיר וזה מפשיר שם אני מניח :basketball:

http://www.organinet.co.il/
זה המקום, זה משק שמגדל, שוחט ומוכר את כל העופות והבקר. הוא קיבל את כל האישורים הווטרינריים וגם את האישורים שהבשר הוא אורגני - כלומר אין בו תוספות, חומרי שימור, פוספטים, צבעי מאכל, הורמונים, אנטיביוטיקה והרשימה ממשיכה. הם עושים משלוח עד הבית וזה אחלה בשר

רק לשם המחשה לכל אלה שלא בטוחים מה זה אורגני -

זה ההבדל (http://www.israelbody.com/attachment.php?attachmentid=712&stc=1&d=1192776591)

Sugarzaza
19-10-07, 08:51
אה ותביא אתה עכשיו את המחקרים שלך...

שמע, אין לו מה לומר חוץ מלהתבסס על דעתו המלומדת של ניגרי. לא שאני מזלזל בו, זה פשוט לא משהו שאפשר לבדוק על בשרך, ויש המון מחקרים שמראים אחרת.

קיצור, נראה אם לא נענה להם הם ילכו לבד.

NSH1
19-10-07, 11:05
קרא את הנושא הבא:
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=27528&page=3

מתוכו:
1.Eur J Clin Nutr. 1991 Mar;45(3):161-9.
Department of Human Biology, University of Limburg, Maastricht, The Netherlands.

Influence of the feeding frequency on nutrient utilization in man: consequences for energy metabolism.
A study was conducted to investigate whether there is a diurnal pattern of nutrient utilization in man and how this is affected by meal frequency to explain possible consequences of meal frequency for body weight regulation. When the daily energy intake is consumed in a small number of large meals, there is an increased chance to become overweight, possibly by an elevated lipogenesis (fat synthesis and accumulation) or storage of energy after the meal. Thirteen subjects, two males and eleven females, were fed to energy balance in two meals per day (gorging pattern) and seven meals per day (nibbling pattern) over 2-day intervals. On the second day on each feeding regimen, the diurnal pattern of nutrient utilization was calculated from simultaneous measurements of oxygen consumption, carbon dioxide production and urinary nitrogen excretion over 3 h intervals in a respiration chamber. A gorging pattern of energy intake resulted in a stronger diurnal periodicity of nutrient utilization, compared to a nibbling pattern. However, there were no consequences for the total 24 h energy expenditure (24 h EE) of the two feeding patterns (5.57 +/- 0.16 kJ/min for the gorging pattern; 5.44 +/- 0.18 kJ/min for the nibbling pattern). Concerning the periodicity of nutrient utilization, protein oxidation during the day did not change between the two feeding patterns. In the gorging pattern, carbohydrate oxidation was significantly elevated during the interval following the first meal (ie from 1200 h to 1500 h, P less than 0.01) and the second meal (ie from 1800 h to 2100 h, P less than 0.05). The decreased rate of carbohydrate oxidation observed during the fasting period (from rising in the morning until the first meal at 1200 h), was compensated by an increased fat oxidation from 0900 to 1200 h to cover energy needs. In the nibbling pattern, carbohydrate and fat oxidation remained relatively constant during the active hours of the day

2.

Stote KS et. al. A controlled trial of reduced meal frequency without caloric restriction in healthy, normal-weight, middle-aged adults. Am J Clin Nutr. 2007 Apr;85(4):981-8.

BACKGROUND: Although consumption of 3 meals/d is the most common pattern of eating in industrialized countries, a scientific rationale for this meal frequency with respect to optimal health is lacking. A diet with less meal frequency can improve the health and extend the lifespan of laboratory animals, but its effect on humans has never been tested. OBJECTIVE: A pilot study was conducted to establish the effects of a reduced-meal-frequency diet on health indicators in healthy, normal-weight adults. DESIGN: The study was a randomized crossover design with two 8-wk treatment periods. During the treatment periods, subjects consumed all of the calories needed for weight maintenance in either 3 meals/d or 1 meal/d. RESULTS: Subjects who completed the study maintained their body weight within 2 kg of their initial weight throughout the 6-mo period. There were no significant effects of meal frequency on heart rate, body temperature, or most of the blood variables measured. However, when consuming 1 meal/d, subjects had a significant increase in hunger; a significant modification of body composition, including reductions in fat mass; significant increases in blood pressure and in total, LDL-, and HDL-cholesterol concentrations; and a significant decrease in concentrations of cortisol. CONCLUSIONS: Normal-weight subjects are able to comply with a 1 meal/d diet. When meal frequency is decreased without a reduction in overall calorie intake, modest changes occur in body composition, some cardiovascular disease risk factors, and hematologic variables. Diurnal variations may affect outcomes.

3.
J Nutr. 2000 Jul;130(7):1700-4

Arnal MA, Mosoni L, Boirie Y, Houlier ML, Morin L, Verdier E, Ritz P, Antoine JM, Prugnaud J, Beaufrere B, Mirand PP.

Unite d'Etude du Metabolisme Azote, Institut National de la Recherche Agronomique et Centre de Recherche en Nutrition Humaine, Clermont-Ferrand-Theix, France

This study was undertaken to determine whether a pulse protein feeding pattern was more efficient than a spread pattern to improve protein anabolism in young women as was already shown in elderly women. After a 15-d adaptive period [1.2 g protein/(kg fat-free mass. d)], 16 young women (age 26 +/- 1 y) were given a 14-d diet providing 1.7 g protein/(kg fat-free mass. d), using either a pulse pattern (protein consumed mainly in one meal, n = 8), or a spread pattern (spreading daily protein intake over four meals, n = 8). Nitrogen balance was determined at the end of both the 15-d adaptive and the 14-d experimental periods. Whole-body protein turnover was determined at the end of the 14-d experimental period using [(15)N]glycine as an oral tracer. Nitrogen balance was 17 +/- 5 mg N/(kg fat-free mass. d) during the adaptive period. It was higher during the experimental period, but not significantly different in the women fed the spread or the pulse patterns [59 +/- 12 and 36 +/- 8 mg N/(kg fat-free mass. d) respectively]. No significant effects of the protein feeding pattern were detected on either whole-body protein turnover [5.5 +/- 0.2 vs. 6.1 +/- 0.3 g protein/(kg fat-free mass. d) for spread and pulse pattern, respectively] or whole-body protein synthesis and protein breakdown. Thus, in young women, these protein feeding patterns did not have significantly different effects on protein retention

גם מפה:
http://www.clalit20plus.co.il/NR/rdo...nabol ism.pdf

מה הקשר בין זה שהוא מתחרה , לזה שזה נכון?

גם אני אומר את זה , יש לך בעיה איתי ? משה הביא מליון מחקרים, אתה מביא רק השמצות...
המאמר הראשון, כלל אינו רלוונטי לסינטזת החלבון בארוחה אחת; המאמר הראשון מדבר על שיטות שונות בתדירות הארוחות, ע"ע meal frequency, ואיננו מתייחס לכמויות של חלבון בארוחה אחת, ומה קורה איתו.

המאמר השני, גם הוא, פחות או יותר מתייחס לאותו הנושא כמו I, ומסביר שכאשר אוכלים ארוחה אחת, או שלוש, פר יום אזי התוצאה היא "There were no significant effects of meal frequency on heart rate, body temperature, or most of the blood variables measured."

ובכן, עדיין לא מצאתי התייחסות לניצול החלבון, כמות פר ארוחה, היעילות\ הספיגה של הכמות בארוחה אחת וכן הלאה.

לגבי המאמר השלישי, ובכן - שתי נקודות.
1. המחקר עצמו מושתת על הבדלים בצריכת חלבון (על בסיס של "מכה אחת", ועל בסיס "פיזור יומי") בין נשים צעירות ונשים מבוגרות. עדיף שהיה מדובר על מפתחי גוף או על אנשים שעוסקים בפיתוח גוף \ אנשים שמתאמנים באופן אינטנסיבי.

2. נקודה שניה, גם אצל הנשים (צעירות, זקנות) נמצאו הבדלים. הבדלים קטנים, אך בכל זאת.

toxicity
19-10-07, 11:33
המאמר הראשון, כלל אינו רלוונטי לסינטזת החלבון בארוחה אחת; המאמר הראשון מדבר על שיטות שונות בתדירות הארוחות, ע"ע meal frequency, ואיננו מתייחס לכמויות של חלבון בארוחה אחת, ומה קורה איתו.

המאמר השני, גם הוא, פחות או יותר מתייחס לאותו הנושא כמו I, ומסביר שכאשר אוכלים ארוחה אחת, או שלוש, פר יום אזי התוצאה היא "There were no significant effects of meal frequency on heart rate, body temperature, or most of the blood variables measured."

ובכן, עדיין לא מצאתי התייחסות לניצול החלבון, כמות פר ארוחה, היעילות\ הספיגה של הכמות בארוחה אחת וכן הלאה.

1. המחקר עצמו מושתת על הבדלים בצריכת חלבון (על בסיס של "מכה אחת", ועל בסיס "פיזור יומי") בין נשים צעירות ונשים מבוגרות. עדיף שהיה מדובר על מפתחי גוף או על אנשים שעוסקים בפיתוח גוף \ אנשים שמתאמנים באופן אינטנסיבי.

2. נקודה שניה, גם אצל הנשים (צעירות, זקנות) נמצאו הבדלים. הבדלים קטנים, אך בכל זאת.
אל תשחק אותה ראש קטן, אם אין הבדל בין ארוחה אחת ל3, זה אומר שהחלבן כן נספג.

Moshe
19-10-07, 12:53
לא נמאס לכם?

NSH1
19-10-07, 12:55
אל תשחק אותה ראש קטן, אם אין הבדל בין ארוחה אחת ל3, זה אומר שהחלבן כן נספג.
אמרתי לך תוכיח.
לא הצלחת לא הוכחת, התבלבלת, הסתבכת עם עצמך ועכשיו אתה אומר ראש קטן. אם בטח גם גבר.

2pac2
19-10-07, 12:57
אם אתה קונה קפוא בדר"כ יש בתוכו עמילן משמין ששמו אותו בשביל שיחזיק תמים שמזריקים לבשר (ככה הוא שוקל יותר)

נסה לקנות טרי תראה איך המחבת שלך לא מוצף

Ronush
19-10-07, 13:28
כן זה נכון, אבל אני לא מפשיר לפני הבישול, אני דוחף ישר לסיר וזה מפשיר שם אני מניח :basketball:

לא מתאים, חצי שעה לפני הטיגון קח את הבשר מהמקפיא שפוך עליו מים(תוציא את הקרח)
תניח בחוץ תוך 15-30דק' הבשר מופשר לחלוטין.

ואם אתה בא כ"כ רעב קח קערה שים בתוכה את הבשר הקפוא תוך 10-5דק' הוא מפושר.

עריכה:
לאחר שהבשר מופשר לחלוטין תתטגן ! ייצא יותר טעים והמטבח ישאר יותר נקי לאמא שלך חח ;)

Ronush
19-10-07, 13:31
למחוק !

Ronush
19-10-07, 13:32
אמרתי לך תוכיח.
לא הצלחת לא הוכחת, התבלבלת, הסתבכת עם עצמך ועכשיו אתה אומר ראש קטן. אם בטח גם גבר.

אני אלך עם הראש שלך, אז אתה יכול להגיד לי מהי ההגבלה של החלבון בארוחה ?

אם הטענות שלך נכונות, אז ככל שבנאדם עולה במשקל כך גם מספר הארוחות שלו ביום עולות !

NSH1
19-10-07, 14:11
אני אלך עם הראש שלך, אז אתה יכול להגיד לי מהי ההגבלה של החלבון בארוחה ?

עד 35-40 גרם חלבון בארוחה, על סמך מחקרים ורפרנסים שהבאתי בעבר [בשם משתמש הקודם שלי, לכן קשה לחפש בהודעות הקודמות]

ועל סמך דעתו של ניגרי ענק שכתב את אותו דבר. כאן (http://www.israelbody.com/showthread.php?p=487479#post487479).

אם הטענות שלך נכונות, אז ככל שבנאדם עולה במשקל כך גם מספר הארוחות שלו ביום עולות !
ניתן לומר שכן!
אבל זה לא קריטי. למשל -
35 גרם חלבון בארוחה כפול 5 ארוחות - 175 גרם חלבון. כמות שלא תבייש שום מפתח גוף במשקל מכובד מאוד.
35 גרם חלבון בארוחה כפול 6 ארוחות - 210 גרם חלבון. כמות שלא תבייש שום ב"ב.
35 גרם חלבון בארוחה כפול 7 ארוחות - 245 גרם חלבון. גם כמות שלא תבייש שום ב"ב..

הזברה
19-10-07, 15:41
protein oxidation during the day did not change between the two feeding patterns.
חימצון החלבון לא השתנה במהלך היום. כלומר שלא משנה איך הם אכלו אותו ,בשבע ארוחות או בשתיים, הוא לא נעלם לשום מקום.

אל תתמם בבקשה, לפי מה שכתוב בחתימה שלך, היה צריך להיות הבדל בין שני הדפוסים ולא היה. יכול להיות שהעניין של החלבון מוזכר במאמר המלא, שבוע הבא אם יתחיל הסמסטר אני אנסה לבדוק.

בחייך , תסתכל על המסקנות :
CONCLUSIONS: Normal-weight subjects are able to comply with a 1 meal/d diet. When meal frequency is decreased without a reduction in overall calorie intake, modest changes occur in body composition, some cardiovascular disease risk factors, and hematologic variables. Diurnal variations may affect outcomes.
כלומר אין שינויים רציניים בהרכב הגוף. שוב לא הגיוני לפי החתימה שלך.

1.אז גוף של נשים יודע לשמור ולספוג כמויות גדולות מאוד של חלבון בארוחה אחת ושל באדיבלדר לא? מה זה השטויות האלו. רק לגבי הארוחה אחרי ולפני האימון אפשר להתווכח, אבל בין האימונים קצת קשה לי לראות את הקייס שלך.אנחנו לא מספיק חשובים עדיין בשביל שיעשו עלינו מחקר, סביר שגם זה יגיע בסוף.
2.כתוב שם שההבדלים קטנים מכדי שיהיה אפשר לקשר אותם ממש לניסוי ולא לטעות סטטיסטית. בכל ניסוי יש כאלה, אי אפשר להסיק מהם מסקנות.

משה הביא שם עוד אחד, אגב:
Nutr. 2000 Jul;130(7):1700-4

אגב, אני עדיין רוצה לראות על מה אתה מסתמך.

ניתן לומר שכן!
אבל זה לא קריטי. למשל -
35 גרם חלבון בארוחה כפול 5 ארוחות - 175 גרם חלבון. כמות שלא תבייש שום מפתח גוף במשקל מכובד מאוד.
35 גרם חלבון בארוחה כפול 6 ארוחות - 210 גרם חלבון. כמות שלא תבייש שום ב"ב.
35 גרם חלבון בארוחה כפול 7 ארוחות - 245 גרם חלבון. גם כמות שלא תבייש שום ב"ב..
אני לא מבין בחומרים, כי אין לי צורך בהם. אבל אדם ששוקל מאה קילו ועושה סייקל אוכל 3-4 גרם חלבון לקילו ואפילו יותר....

Avi
19-10-07, 15:44

עריכה:
לאחר שהבשר מופשר לחלוטין תתטגן ! ייצא יותר טעים והמטבח ישאר יותר נקי לאמא שלך חח ;)

בשר צריכים להפשיר במקרר. מה שאומר יום לפניי ולא 15 דקות לפני.

trx--->sus
19-10-07, 16:16
אני קונה טרי מהקצב [לא טיב טעם]
חבל תנסה לקנות בטיב טעם בשר עוף בתיבול רוק חתולים זה טעים

Ronush
19-10-07, 16:37
בשר צריכים להפשיר במקרר. מה שאומר יום לפניי ולא 15 דקות לפני.

צר לי לאכזב אתך, אבל אפשרי להוציא מהמקפיא ולהפשיר בחוץ.

Sugarzaza
19-10-07, 17:01

עריכה:

אני מבשל לא מטגן

Ronush
19-10-07, 17:10
אני מבשל לא מטגן

אותו דבר, מי מבשל בשר קפוא ?:ohmy:

Sugarzaza
19-10-07, 17:12
אותו דבר, מי מבשל בשר קפוא ?:ohmy:
זה מפשיר בסיר תוך חצי דקה, מה זה משנה?

Danzig
19-10-07, 18:07
בואנה תגידו לי מה נסגר איתכם?
Nsh עם כל הכבוד, מה קשור לעזאזל הדעה של ניגרי ענק? בגלל שהוא Bb? שטויות.

זאזא, תהיה לי בריא מי מבשל בשר קפוא? אם הוא קפוא מוציאים שופכים עליו מים שמים בכיור או משהו עד שהוא מפשיר ואז מבשלים, לבשל בשר קפוא זה הרס לבשר.

Sugarzaza
19-10-07, 20:14
בואנה תגידו לי מה נסגר איתכם?
Nsh עם כל הכבוד, מה קשור לעזאזל הדעה של ניגרי ענק? בגלל שהוא Bb? שטויות.

זאזא, תהיה לי בריא מי מבשל בשר קפוא? אם הוא קפוא מוציאים שופכים עליו מים שמים בכיור או משהו עד שהוא מפשיר ואז מבשלים, לבשל בשר קפוא זה הרס לבשר.
מה זה משנה? בכל מקרה אני עושה את זה שהמים רותחים תוך כדי שהבשר בפני. מה זה משנה אם זה בכיור או בתוך הסיר? דווקא נראה לי שהפשרה בטמפרטורת החדר היא זו שפוגעת בבשר

Ronush
19-10-07, 20:59
מה זה משנה? בכל מקרה אני עושה את זה שהמים רותחים תוך כדי שהבשר בפני. מה זה משנה אם זה בכיור או בתוך הסיר? דווקא נראה לי שהפשרה בטמפרטורת החדר היא זו שפוגעת בבשר

בשר צריך להפשיר בהדרגה ולא בבום.
הכי טוב להפשיר במקרר אבל בגלל שאנחנו ממהרים,
אז לא מפריע להפשיר בחוץ.
לתת לו מכת חום ישר שהוא יוצא מהמפקיא זה לא נכון לעשות !

Danzig
19-10-07, 21:21

טעות טעות ושוב טעות.
בטח שזה משנה, וכן יש חוקים מסויימים להפשרה, במיוחד שלא זורקים למים רותחים בשר קפוא, בשר צריך להיות פושר בשביל לבשל אותו, ראית פעם במסעדה מישהו זורק בשר קפוא לבישול \ טיגון?
זה הורס אותו.

Sugarzaza
19-10-07, 21:41
טעות טעות ושוב טעות.
בטח שזה משנה, וכן יש חוקים מסויימים להפשרה, במיוחד שלא זורקים למים רותחים בשר קפוא, בשר צריך להיות פושר בשביל לבשל אותו, ראית פעם במסעדה מישהו זורק בשר קפוא לבישול \ טיגון?
זה הורס אותו.
למה שזה יהרוס אותו? אני אוכל ככה כמה חודשים והכל בסדר, אני עדיין חי וגדל

toxicity
19-10-07, 21:58
"גם אני חושב כמוך.

בפרט שקראתי את שיטת If [אכילה לאחר צום של 16-20 שעות]"
יש לך פיצול אישיות אולי?