PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב

roykeren0079
19-10-07, 16:38
אני רושם אחרי מלא זמן שלא הייתי פה פשוט הייתי עסוק קצת עד היום הייתי בעלייה במסה אני על 115 קילו עכשיו אני חיטוב אני באמצע סייקל של אפדרין+300 גרם קופאין מה שכן באמת ליפני אימון יש לי כוח כמו לסוס פרא אבל עדיין אני לא יורד מהר כל כך מתי יבלטו הריבועים יש לציין שאני ענק מאוד תמיד הייתי אך יש כרס קטנה
יש לי תפריט יש לי הכל ואני אוכל סביבות ה350 גרם חלבון ליום
כמה זמן זה יכול לקחת לי?

idan1523
19-10-07, 16:39
אני רושם אחרי מלא זמן שלא הייתי פה פשוט הייתי עסוק קצת עד היום הייתי בעלייה במסה אני על 115 קילו עכשיו אני חיטוב אני באמצע סייקל של אפדרין+300 גרם קופאין מה שכן באמת ליפני אימון יש לי כוח כמו לסוס פרא אבל עדיין אני לא יורד מהר כל כך מתי יבלטו הריבועים יש לציין שאני ענק מאוד תמיד הייתי אך יש כרס קטנה
יש לי תפריט יש לי הכל ואני אוכל סביבות ה350 גרם חלבון ליום
כמה זמן זה יכול לקחת לי?

אתה יכול לפרט יותר בקשר לאפדרין?(מה זה סייקל דרך אגב)

trx--->sus
19-10-07, 18:58
על כמה קלוריות אתה ביום? וכמה פחמימות?

עריכה:
משקל מרשים מה הגובה והאחוז שומן?

roykeren0079
20-10-07, 17:46
אני לא סופר בדיוק' כמה קלוריות אבל לא יותר מ2500 אני לא יודע אחוז שומן אבל יכול להיות 15-20% אחוז שומן יש לציין שאני הרבתי לאכול ואני גדול ובגלל זה זה ממש קשה הקטע של החיטוב אני דוגל על 40% פחמימות 40% חלבון 20% שומן השומן זה אומגה 3 ושמן זית למיניהם
אני ביינתים על 50 מג אפדרין חצי בבוקר חצי ליפני אימון+200 מג קופאין כמה זמן יכול לקחת עד שאני יתחיל לראות תוצאות זה יכול להיות כמה חודשים טובים??
כי זה ממש הרגשה חרא ולא נעימה

גלוטאוס מקסימוס
20-10-07, 17:52
(מה זה סייקל דרך אגב)
אללה היסטר.

יותם טלר
20-10-07, 17:54
כל עוד אתה לא מצוי בגירעון קלורי קבוע אלא פשוט אוכל באופן אקראי, אף אחד לא יוכל לנבא את קצב הירידה העתידי שלך.

אגב, אם לא מתחשק לך לך שהפוסט הזה ינעל הייתי מציע שלא לנדב מידע על ה"סייקל" שאתה עושה.

Vin diesel
20-10-07, 20:09
roykeren0079 ,כמה אימוני מישקולות אתה עושה בשבוע?וכמה אימוני אירובי בשבוע?וכמה דקות יוצא אצלך סך הכל האירובי בשבוע?
האיתי ממליץ לך לירשום כאן את התפריט שלך.
*מה הגובה שלך?
*יש תמונה כללית של הגוף?כמה עיקיף יד?

Moshe
20-10-07, 20:19
אני חושב שהגירעון הקלורי קטן מדי ולכן אתה לא יורד כמצופה

Valter
20-10-07, 20:25
אם לאפדרין כבר קוראים סייקל.... :)
קשה יהיה לך להגיע לריבועים במצב כזה.... (לדעתי אצלך פשוט אין סדר לא באימונים ולא בתזונה)
דרך אגב אל תשכח שאחרי חודש/ חודש וחצי אתה כבר כמעט ולא תרגיש את אפדרין ;)

Moshe
20-10-07, 20:26
אם לאפדרין כבר קוראים סייקל.... :)
קשה יהיה לך להגיע לריבועים במצב כזה.... (לדעתי אצלך פשוט אין סדר לא באימונים ולא בתזונה)
דרך אגב אל תשכח שאחרי חודש/ חודש וחצי אתה כבר כמעט ולא תרגיש את אפדרין ;)
ההרגשה נעלמת אך האפקט נשאר

Valter
20-10-07, 20:30
ההרגשה נעלמת אך האפקט נשאר
וגם האפקט הולך וקטן מיום ליום כי הגוף מתרגל.

Bullet
20-10-07, 20:43
ההרגשה נעלמת אך האפקט נשארהאפקט שנשאר הוא בעיקר תרמוגנזיס, אף אחד לא צריך את זה... צריכים את גירוי הSNS והרצפטורים האדרנרגיים מתרגלים לאפדרין ופה טמונה הבעיה.

roykeren0079
20-10-07, 21:55
גובה 1.78 היקף יד 44-45 מיתאמן תוכנית Abcd אירובי 20 דקות אחרי כל אימון יש לי תפריט מסודר בראש אין לי את זה מסודר בכתב דרך אגב האפדרין זה סייקל של חודש גג אח"כ ידוע שהוף מיתרגל ירדתי 5-6 קילו ורק שאני מכניס את הבטן רואים את 2 הקוביות העליונות השאר עוד לא הופיעו

Moshe
20-10-07, 22:06
האפקט שנשאר הוא בעיקר תרמוגנזיס, אף אחד לא צריך את זה... צריכים את גירוי הSNS והרצפטורים האדרנרגיים מתרגלים לאפדרין ופה טמונה הבעיה.
מזה משנה הגירוי או לא , העזרה בירידה במשקל היא אותה ירידה (תלוי באחוז שומן) כמו שהתחלת לקחת זה עובד באותה האפקטיביות , זה שזה לא מביא לך בוסט לפני האימון זו בעיה אחרת תתנזר לשבוע-שבועיים או שאל תקח כל יום (נגיד אל תקח בימים שאתה לא מתאמן)

Bullet
20-10-07, 22:16
מזה משנה הגירוי או לא , העזרה בירידה במשקל היא אותה ירידה (תלוי באחוז שומן) כמו שהתחלת לקחת זה עובד באותה האפקטיביות , זה שזה לא מביא לך בוסט לפני האימון זו בעיה אחרת תתנזר לשבוע-שבועיים או שאל תקח כל יום (נגיד אל תקח בימים שאתה לא מתאמן)לא לוקחים את זה כדי לרדת במשקל, לוקחים כדי לשמר מסת שריר וכדי שיהיה לך אנרגיה וכדי לדכא תיאבון.

בכל אופן אני זז לישון... מחר שוב שבוע ואולי אפילו סוגר שבועיים! :(

Vin diesel
20-10-07, 22:16
גובה 1.78 היקף יד 44-45 מיתאמן תוכנית Abcd אירובי 20 דקות אחרי כל אימון יש לי תפריט מסודר בראש אין לי את זה מסודר בכתב דרך אגב האפדרין זה סייקל של חודש גג אח"כ ידוע שהוף מיתרגל ירדתי 5-6 קילו ורק שאני מכניס את הבטן רואים את 2 הקוביות העליונות השאר עוד לא הופיעו
תגביר את האירובי ל-180 דקות בשבוע.
+תוריד עוד 400 קלוריות מהתפריט. תוריד מהשומנים ומהפחמימות.
תעלה ל-75 את אהE . בבוקר 25 + 50 ליפני אימונים.

Moshe
20-10-07, 22:19
לא לוקחים את זה כדי לרדת במשקל, לוקחים כדי לשמר מסת שריר וכדי שיהיה לך אנרגיה וכדי לדכא תיאבון.

בכל אופן אני זז לישון... מחר שוב שבוע ואולי אפילו סוגר שבועיים! :(
לוקחים את זה כדי להמריץ את המטבוליזם בעצם פעולה תרמית שמקנה לך ירידה יותר גדולה במשקל.
כמובן שדיכוי התאבון והבוסט לפני האירובי יותר מאשר המשקולות מקנה לך פלוסים נכבדים.
אנשים שלקחו אפדרין +קפיאין ואנשים שלקחו פלצבו במשך כ8 שבועות משהו כזה עם אותה תוכנית אימונים ותזונה הראו תוצאות הרבה יותר מרשימות לגבי האפדרין פי 2 אפילו עד 3 איבוד שומן בתקופה ושמירה על השריר

גיל גרנות
21-10-07, 04:03

נתונים מרשימים. אין ספק.
כמו שיותם טלר אמר, הגרעון הקלורי והעיקביות הם המפתח להצלחה, תוספות שונות יעזרו לך להאיץ בדרך זו או אחרת את התהליך ולהקל עליו. אך כל עוד לא תשמור על הגרעון אתה תדחה את התוצאה הסופית.
המלצתי, שמור על אירובי סביר (100-180 דק שבועיות) במקביל לאימוני המשקולות (4-5), בהתחשב בנתונים שסיפקת, אתה עדיין יכול לאכול "טוב" ולרדת באחוז השומן.
אם תזדקק לעזרה, אנחנו פה.

בהצלחה.

roykeren0079
21-10-07, 16:09
תודה לכולם דרך אגב גיל למה אתה אף פעם לא בחנות בראשון?

trx--->sus
21-10-07, 16:33
לדעתי תשמור את האפרדין לשלבים יותר מתקדמים של החיטוב

roykeren0079
21-10-07, 16:47
לדעתי תשמור את האפרדין לשלבים יותר מתקדמים של החיטוב

לא אחי אני רוצה לשלב את האפדרין לפחות סייקל של חודש ומשהו ואז להפסיק עוד מעט אני סוגר חודש חיטוב

Nicolas
21-10-07, 20:48
חחח לאיזה מצב היגענו אפדריין נחשב לסייקל

roykeren0079
21-10-07, 22:04
תיהיה בריא אחי