PDA

צפה בגרסא המלאה : blast straps & still rings

Leo
16-11-06, 14:43
אחד מסוגי הציוד הכי פרודוקטיביים שאפשר להשיג , אפשר להשוות אותו באימוני כוח מה שחבל קפיצה זה באירובי , חתיכת ציוד זול מאוד שאפשר לעשות בו הרבה מאוד דברים בצורה הרבה יותר יעילה מדברים יקרים יותר...
העיקרון הוא שבמקום מוט יש לכם שתי ידיות תלויות שיכולות לזוז חופשי...
אפילו האנשים מefts (דייב טייט וכל אלה) מוכרים גרסה משלהם

אפשר לעשות בזה:
muscleups - שילוב של מטח ומקבילים , שלא כמו במוט לא דורש השקעה חזקה מאוד במטח וקצת בשלב של המקבילים אלא זה שווה , חוץ מהכתפיים הצדדיות זה מאמן לכם את כל הגוף עליון)
מקבילים - שלא כמו מקבילים על מוטות , מקבילים על טבעות הרבה יותר קשים אם אתם יכולים לעשות אפילו 40 חזרות עם משקל הגוף או אם הרבה משקל תלוי עליכם סביר להניח שלא תעשו יותר מ5 על טבעות
מטח- אותו דבר כמו מקבילים
פרפר- תשימו את הטבעות קרובות לרצפה ותחזיקו אותם , עכשיו אתם יכולים לעשות מין שכיבות שמיכה אבל עם התנועהשל הרפר , במילים אחרות עד35% ממשקל הגוף שלכם על כל יד! (אבל אפשר לשלוט במשקל בקלות מה שעוזר לדרופסטים)
מטח הפוך- מטח שבמקום הגב עובדים הכתפיים , שלא כמו upright rows לא טוחן את הרוטטור קאף
חתירה - במקום לעשות חתירה במכשירים ומוטות אפשר לעשות אותה עם משקל הגוף שלכם מה שיכול להצעיל את הגב התחתון שלכם מאימון יתר אחרי כמה דדליפטים מקודם

ועוד מלא (יותר מ100) תרגילים שונים שחלקם גימנסטיקה חלקם אילתורים מוזרים אבל לא תשתעממו אם זה

ועוד מלא דברים ....
אפשר לקנות ( וזה מגיע לארץ)
משתי האתרים האלה (לדעתי הכי זול וטוב)
www.elitefts.com (http://www.elitefts.com/)
www.ringtraning.com (http://www.ringtraning.com/)

אפשר גם לקנות את הרצועות האלה בנפרד ואיזה סוג של ידית מהום סנטר ולהרכיב אותם לבד מה שהופך את זה לדבר ממש זול ( פחות מ60 שקל נראה לי) ואפשר לתלות אותם במלא מקומות כמו הפוור ראק

מה דעתכם על זה ?

Yoggie
16-11-06, 15:22
לאימונים לא הייתי לוקח את זה אבל אולי זאת ערכה לטיולים כשאתה בחו"ל ואין לך חדר כושר....
נראה לי יותר כמו פרסומת לאחד המוצרים של ערוץ הקניות שמתאים יותר לאוכ' הפחות רצינית

HHHEELLBBOOYY
16-11-06, 15:29
זה כל כך נחוץ?

Leo
16-11-06, 16:29
הקטע הוא שמלא אנשים נגיד באים לקנות ציוד לאימון ביתי , אז הם משקיעים 5000 קל על מולטי טריינרים והליכונים ומלא שטויות כשהם לא צריכים להוציא עשירית מזה על משהו יותר טוב