PDA

צפה בגרסא המלאה : NO xplode לא משפיע כל כך למה?

CHAMPIONS
21-10-07, 01:52
רכשתי 2 No Xplode ואני משתמש בו במשך 3 שבועות כבר בערך.... ולא רואה שום השפעה מיוחדת באימון..... התחלתי לקחת אפילו 2 סקופים חצי שעה לפני אימון... ומלבד עליית דופק והרגשת פאמפ קטנה מאוד... וגם זה מדי פעם אני לא מרגיש שום דבר מיוחד.... בשביל זה 400 שקל?? או שיש דרך יותר טובה להשתמש במוצר??

gil-Nissim
21-10-07, 01:59
רכשתי 2 No Xplode ואני משתמש בו במשך 3 שבועות כבר בערך.... ולא רואה שום השפעה מיוחדת באימון..... התחלתי לקחת אפילו 2 סקופים חצי שעה לפני אימון... ומלבד עליית דופק והרגשת פאמפ קטנה מאוד... וגם זה מדי פעם אני לא מרגיש שום דבר מיוחד.... בשביל זה 400 שקל?? או שיש דרך יותר טובה להשתמש במוצר??
חחחחחחחחח...
איפה דיזל איפה ??.............(עכשיו אל תתרץ שזה משפיע על חלק, וחלק לא)
שאמרתי בפעם המליון שהנו אקספלוד לא שווה את הכסף שלו ?....

אחי מצטער לבאס אותך,אבל זה המוצר!
טיפה פאמפ וקצת אנרגיה באימון, מעל לזה הוא לא שווה שקל! :diractor:

CHAMPIONS
21-10-07, 02:07
וואלה באמת ככה טיפה פאמפ ואנרגיה בגוף..... את זה גם Xl עושה.... אני לא מבין את זה...

eminemfan
21-10-07, 02:12
מה עם נוז?

gil-Nissim
21-10-07, 02:16
מה עם נוז?
אחלה מוצר!
קנתי 2 נוז מחו"ל, 2=500 שקל..(אנגליה יקרה)
אני לא מצטער על אף שקל,פאמפ מעולה,עלייה במשקלים,אין ספחית נוזלים.

eminemfan
21-10-07, 02:21
אחלה מוצר!
קנתי 2 נוז מחו"ל, 2=500 שקל..(אנגליה יקרה)
אני לא מצטער על אף שקל,פאמפ מעולה,עלייה במשקלים,אין ספחית נוזלים.
אין ספק שזה הקריאטין הבא שלי.

CHAMPIONS
21-10-07, 03:04
איך הבאת את הנוז גיל? מbb?

gil-Nissim
21-10-07, 03:12
איך הבאת את הנוז גיל? מbb?
לא אחי, דוד שלי.
אני מביא בקרוב את הנונו וויפור :sbb4:

גיל גרנות
21-10-07, 03:53
לא אחי, דוד שלי.
אני מביא בקרוב את הנונו וויפור :sbb4:

מה שלא יהיה, אל תנער אותו בשייקר. אלא אם אתה רוצה חגיגה על הבגדים.

Vin diesel
21-10-07, 11:11
אינדיוידואלי אחי. על אחד משפיע חזק,ועל מישהו אחר ישפיע פחות..אין מה לעשות.
בכל מקרה תנסה לישתות אותו 10 דקות ליפני שאתה מתחיל להזיז ברזלים. תראה איך הולך. או שמקסימום תנסה לערבב אותו אם בקבוק מיים קרים ותשתה אותו לאורך כל האימון.

CHAMPIONS
21-10-07, 11:41
גיל איך אתה מביא את הננו ואפור?? אני מת !!! להביא אותו גם.........

gil-Nissim
21-10-07, 13:30
גיל איך אתה מביא את הננו ואפור?? אני מת !!! להביא אותו גם.........
קרובת משפחה שבאה לארץ.

NIRAN
21-10-07, 17:57
ואללה דווקא מגניב No אחלה פאמפ ועלייה בכוח... כיף להתאמן עם פאמפ כזה מעלה תמוטיבציה

P-a-n-1-c
21-10-07, 18:43
אני גם לוקח את זה עכשיו.
עכשיו בשבועיים האחרונים אני עולה מאימון לאימון במשקלי עבודה, במשקל גוף גם עליתי טיפה ובהיקפים לא מדדתי. בעיקרון גם שיניתי תוכנית אז לא יודע אם זה בגלל זה או בגלל המוצר, אבל אני לא מרגיש פאמפ מטורף או אנרגיות מטורפות כמו שהובטח.. לא יודע, לא כזה מבסוט מהמוצר. מזל שעלה לי גרושים..
קניתי את זה רק בשביל מוטיבציה לאימונים, הייתי שבור ושבוז מהאימונים על הקרשים לא היה לי זין ללכת להתאמן, מאז שאני לוקח את המוצר יש לי מוטיבציה ואני לא מפספס אימונים. אז ברמת העיקרון המוצר עשה את שלו - הבאתי אותו כדי שתהיה לי מוטיבציה וזה עבד.

ironman
21-10-07, 19:24
אני גם לוקח את זה עכשיו.
עכשיו בשבועיים האחרונים אני עולה מאימון לאימון במשקלי עבודה, במשקל גוף גם עליתי טיפה ובהיקפים לא מדדתי. בעיקרון גם שיניתי תוכנית אז לא יודע אם זה בגלל זה או בגלל המוצר, אבל אני לא מרגיש פאמפ מטורף או אנרגיות מטורפות כמו שהובטח.. לא יודע, לא כזה מבסוט מהמוצר. מזל שעלה לי גרושים..
קניתי את זה רק בשביל מוטיבציה לאימונים, הייתי שבור ושבוז מהאימונים על הקרשים לא היה לי זין ללכת להתאמן, מאז שאני לוקח את המוצר יש לי מוטיבציה ואני לא מפספס אימונים. אז ברמת העיקרון המוצר עשה את שלו - הבאתי אותו כדי שתהיה לי מוטיבציה וזה עבד.
בוא תשלם לי 420 שקל כל כחודש ותתקשר אליי לפני האימון אני יידרבן אותך טוב טוב להתאמן חזק אני יעשה תעבודה שלי:jockey:
אין לי מושג וואלה על איזה פאמפ אנשים פה מדברים האמת כי לא ניסיתי תמוצרים הללו שאתם מדברים
מה שכן יש לי פמפ באימון וורידים בכתפיים ובידיים גם בלי התוספות של העוגה מסביב.

P-a-n-1-c
21-10-07, 19:31
בוא תשלם לי 420 שקל כל כחודש ותתקשר אליי לפני האימון אני יידרבן אותך טוב טוב להתאמן חזק אני יעשה תעבודה שלי:jockey:
אין לי מושג וואלה על איזה פאמפ אנשים פה מדברים האמת כי לא ניסיתי תמוצרים הללו שאתם מדברים
מה שכן יש לי פמפ באימון וורידים בכתפיים ובידיים גם בלי התוספות של העוגה מסביב.

זהו גם לי.. אני בנאדם שהורידים שלו מתפוצצים בזמן אימון ויש לי פאמפ טוב גם בלי קשר למוצר, אז אנערף..
וזה עלה לי 160 שקל לא 420.. נראה לך שהייתי משלם 420 שקל??

ironman
21-10-07, 19:56
זהו גם לי.. אני בנאדם שהורידים שלו מתפוצצים בזמן אימון ויש לי פאמפ טוב גם בלי קשר למוצר, אז אנערף..
וזה עלה לי 160 שקל לא 420.. נראה לך שהייתי משלם 420 שקל??
שווה לנסות במחיר כזה הרבה היו קונים

P-a-n-1-c
21-10-07, 20:05
שווה לנסות במחיר כזה הרבה היו קונים

בדיוק.. לא הייתי קונה ב420. 160 שקל זה זול ופנאן, ניסיתי, לא אהבתי ויותר אנ'לא אקנה :basketball:

Logout
21-10-07, 20:08
בדיוק.. לא הייתי קונה ב420. 160 שקל זה זול ופנאן, ניסיתי, לא אהבתי ויותר אנ'לא אקנה :basketball:
מאיפה הבאת ב160?!

P-a-n-1-c
21-10-07, 20:13
מאיפה הבאת ב160?!

יש לי קשרים :flowers:

Avi
22-10-07, 01:29
אז מה אתם אומרים? קריאטין שווה או לא שווה את הכסף?

eminemfan
22-10-07, 01:34
ברור ששווה איזו שאלה

gil-Nissim
22-10-07, 01:43
דיברנו כאן על מוצר ספציפי.
לא אמרו שקראיטין לא שווה את הכסף"

Avi
22-10-07, 13:18
פשוט בסייקל הבא שלי אני רוצה להתחיל לקחת קריאטין שאני אגיע לטווח של ה 5 חזרות.
מקריאה בשרשורים אחרים הבנתי שלא כדאי לי להתחיל ישר מהנוז. אז מאיזה קריאטין אתם ממליצים לי להתחיל?

Avi
22-10-07, 21:00
מקפיץ