PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה חשובה מאד - אפדרין

JoeTwille
21-10-07, 07:05
אני יודע שאסור לדבר על זה פה אבל השאלה חשובה מדי אז מנהלים תשאירו את הפוסט הזה פתוח עד שאני יקבל תשובה בבקשה...תודה על ההבנה.

אני עכשיו מתאמן ליום סיירות ואז לגיבושים.. היום סיירות הוא בינאור ואני רוצה לדעת מתי להפסיק לקחת אפדרין כדי שלא יראו שיש לו אותו בבדיקת דם ויזרקו אותי קיבינימט

יום טוב

Berk0
21-10-07, 09:04
אני ממליץ לך להפסיק עם האפדרין לפני היום סיירות מכיון שביום סיירות יופעלו עלייך מאמצים חבל''ז, שעם האפדרין ביחד הדרך לחטוף שבץ,התקף לב, מכת חום דיי קצרה...

בנוגע למציאת אפדרין בבדיקות זה שטות לא יבדקו אותך על אפדרין, אבל אפדרין לשלב עם מאמצים כמו שיש בגיבושים ויום סיירות זה מתכון בטוח למות.

Moshe
21-10-07, 09:20
תפסיק נגיד ~שבוע לפני למרות שאפשר גם יום אבל בשביל הסר ספק , ולא בודקים את זה בבדיקת דם אלא בשתן ולא יבדקו לך את הפרמטרים לראות אם לקחת או לא מה שכן בלי האפדרין הכושר שלך יהיה הרבה פחות "טוב" ממה שהיה לך עם ככה שתתכונן בהתאם

ran_z
21-10-07, 11:20
חשוב חשוב אבל יש חוקים לא? מנהל האתר החליט שבפורום זה לא מדברים על חומרים אסורים,
ואתה יודע את זה ובכל זאת מתעלם?
באותה נשימה יכולת לפתוח פוסט שאתה בסייקל טסטוסטרון ונשרו לך כל השערות בביצים וצמחו לך מחדש באוזן, זה גם שאלה חשובה אבל מה לעשות ביקשו לא לדבר.
שים לב פעם הבאה, אני לא רוצה להשעות אותך.
שבוע טוב.