PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון ביתי כמה שאלות...

reuveng
21-10-07, 15:27
אז ככה,

אני מתאמן כל יום בבית ועושה את האימון הבא:

150 שכיבות סמיכה כפול 3 סטים

900 כפיפות בטן רגילות

400 כפיפות בטן צדדיות

20 מתח כפול 3

50 אולרים

30 תרגילי סופרמן ( למי שלא מכיר עבודה על הגב) כפול 5 סטים

200 כפיפות בטן רגילות

תרגילים שונים עם משקולות

3 סטים של תרגיל בטן סטטי

וריצות. ( כל שבוע אני מוסיף לסטים עוד חזרות )

הייתי רוצה לדעת האם זה נכון להתאמן כל יום או עדיף יום כן יום לא, מכיווןן שקראתי שאימון ללא מנוחה יכול להזיק אבל מצד שני אני רוצה להתאמן כל יום, כדי לא לאבד את ההתקדמות, ואת העיצוב.

קראתי שאימון עם הפסקות דווקא משפר את בניית השריר ולא יוצא מצב שאני תמיד נמצא עם שרירים קרועים ( מכיוון שאני כביכיול לא נח)

ואם אני יעבור עכשיו לאימון של יום כן ויום לא אז אני אתפתח יותר ממה שהתפתחתי עד עכשיו???

אז מה לעשות?????

המון תודה לעוזרים..

zrizi
21-10-07, 15:53
אם אתה עושה את זה כל יום אני חותך תזין. מעל 1000 כפיפות בטן ביום

Logout
21-10-07, 16:00
אם אתה עושה את זה באמת אז תפסקקק!!! Wtf?! אחי גם כל יום וגם למה 58 9068908 חזרות?!
חח תכלס זה לא נראה לי הגיוני שאתה עושה את זה.....חחח

reuveng
21-10-07, 16:03
אם אתה עושה את זה באמת אז תפסקקק!!! Wtf?! אחי גם כל יום וגם למה 58 9068908 חזרות?!
חח תכלס זה לא נראה לי הגיוני שאתה עושה את זה.....חחח

אני באמת עושה את זה...

ואם אפשר להיות עניניים ולענות לי על השאלות אני אשמח..

Logout
21-10-07, 16:06
אני באמת עושה את זה...

ואם אפשר להיות עניניים ולענות לי על השאלות אני אשמח..
לא אי אפשר..אי אפשר לתת לך להמשיך ככה...
אחי תעשה יום כן יום לא כי ככה אתה לא נותן לשרירים את המנוחה והיתאוששות שהם צריכים..וכפי שאתה יודע..השריר אינו גדל באימון אצמו...הוא גדל במנוחה... תעשה 3 סטים ו גג 12 חזרות של שכיבות שמיכה!..תוסיף עליך מישקל תבקש ממישהוא שיקשה עליו עם היד כי זה כבר לא יעיל להיפוטרפיה (מסה) 347320 חזרות....
ובישביל הריבועים לא צריך 4859090 כיפיפות בטן מספיק 3X 20 גג עם תוספת משקל ונגיד עוד תרגיך לאכסונים (צדדים) גם אותו דבר....אבל מה שיותר יביא לך את הריבועים זה התזונה שלך! ואחוזי השומן...אתה צריך להיות על אחוז שומן נמוך וקצת אימונים לבטן...תזונה =]

reuveng
21-10-07, 16:12
לא אי אפשר..אי אפשר לתת לך להמשיך ככה...
אחי תעשה יום כן יום לא כי ככה אתה לא נותן לשרירים את המנוחה והיתאוששות שהם צריכים..וכפי שאתה יודע..השריר אינו גדל באימון אצמו...הוא גדל במנוחה... תעשה 3 סטים ו גג 12 חזרות של שכיבות שמיכה!..תוסיף עליך מישקל תבקש ממישהוא שיקשה עליו עם היד כי זה כבר לא יעיל להיפוטרפיה (מסה) 347320 חזרות....
ובישביל הריבועים לא צריך 4859090 כיפיפות בטן מספיק 3X 20 גג עם תוספת משקל ונגיד עוד תרגיך לאכסונים (צדדים) גם אותו דבר....אבל מה שיותר יביא לך את הריבועים זה התזונה שלך! ואחוזי השומן...אתה צריך להיות על אחוז שומן נמוך וקצת אימונים לבטן...תזונה =]

אוקי תודה,עוד??

בוב השקנאי
21-10-07, 19:07
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
הפלת אותי מהכיסא מרוב צחוק
די די שמישהו יעצור אותו

שמע חבוב
אתה אחד הקרנפים היותר משוגעים שראיתי אם לא הכי משוגע..
למה לכל הרוחות ( והשדים) אתה עושה אלף חזרות בכול סט ?????????

לך לקטוף אורז בשק.. (או חול) ושים על הגב ותעשה כפיפות שמיכה.. או עם הרגליים על הקיר במצב של עמידת ידיים..או כפיפות שמיכה על יד אחת..או מקבילים ומתח או תרגילים שלא יהפשרו לך כמות חזרות כול כך גדולה.. תרגילים עם משקל שיהפשרו לך לעשות עד 12 חזרות בסט (לא 1000 על 100 גרם) אם אתה יכול יותר מ 12 אז תוסיף משקל..
והסטים צריכים להיות 12x3 גל כול שריר.. ותוסיף תרגילי רגליים כמו סקווט עם שק אורז או חול או אבנים או ברזלים או זבובים על הגב בתיק..
ותיתאמן יום כן יום לא..

BodyBone
21-10-07, 19:12
אתה נראה לי שור תעלה תמונות שלך אחי.