PDA

צפה בגרסא המלאה : חלבון של אופטימום - בעיה ?

ג'וק בירידה
21-10-07, 18:36
שלום לכולם,

היום קיבלתי אבקת חלבון של אופטימיום בטעם קרם עוגיות אחרי שנגמרה לי אחרת בטעם וניל.

באבקה בטעם קרם עוגיות מפוזרים גרגירים שחורים והיא ממש ממש ממש מתוקה, ברמה שזה ממש מגעיל.
אני לא יודע אם זה כ"כ מתוק בגלל שהתרגלתי לטעם וניל או בגלל שהוספתי 2 כפיות (קטנות) של סוכר ענבים (אבל זה לא הגיוני כי גם קודם הוספתי).

קיצר - למי שמכיר את האבקה - זה נורמלי הגרגירים השחורים האלה והאם גם שלכם כ"כ מתוקה ?

תודה.

toxicity
21-10-07, 18:40
ברור שיש גרגרים שחורים.. ואני לקחתי את זה פעם עם 120 גרם סוכר ענבים וזה לא היה כל כך מתוק :o

CriminaL
21-10-07, 18:44
שלום לכולם,

היום קיבלתי אבקת חלבון של אופטימיום בטעם קרם עוגיות אחרי שנגמרה לי אחרת בטעם וניל.

באבקה בטעם קרם עוגיות מפוזרים גרגירים שחורים והיא ממש ממש ממש מתוקה, ברמה שזה ממש מגעיל.
אני לא יודע אם זה כ"כ מתוק בגלל שהתרגלתי לטעם וניל או בגלל שהוספתי 2 כפיות (קטנות) של סוכר ענבים (אבל זה לא הגיוני כי גם קודם הוספתי).

קיצר - למי שמכיר את האבקה - זה נורמלי הגרגירים השחורים האלה והאם גם שלכם כ"כ מתוקה ?

תודה.
בכל אבקה בטעם קרם עוגיות יש את הגרגירים השחורים אלו העוגיות ...
אני לוקח את האבקה של אולטימייט והיא מתוקה בטעם זאת אומרת לא נחנקים ממנה בטעם של גלידה .

Meir787
21-10-07, 18:53
אופטימום קרם עוגיות + סוכר ענבים = גלידה...

mrko
21-10-07, 18:59
אז מה עבדו עליי? לי איו שום גרגרים שחורים :(

number1
21-10-07, 19:03

חחחחחחחח

CriminaL
21-10-07, 19:04

קיבלת אבקה בטעם קרם ,אבל בלי עוגיות :laughing:

AX_MASS
21-10-07, 19:20
אני לא מבין מה הבעיה... בכל זאת, זה משקה שמוהלים במים\חלב, ככה שניתן לווסת את רמת המתיקות לפי רמת הנוזל.

ובכל מקרה, מספיק להיתפנק, המטרה היא אחת ויחידה - לגדול!!!111