PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה בבחירת אבקת חלבון חדשה + יצרנים.

RoyGush
22-10-07, 19:25
שלום,
נגמרה לי האבקה הקודמת שלי של צ'מפיון בטעם בננה - אגב טעם מצוין, רציתי לשנות הפעם ועומדות בפני שתי אפשרויות.
חלבון של Iss Matrix או חלבון של Isopreme.
כמובן שהטעם נשאר בננה.
השאלה היא מה מבינהם יותר טוב?
ולמה? הרי כל האבקות אותו דבר בסוף לא?
תודה

ואן דאם
22-10-07, 19:49
או שתישאר עם צמפ'יון או שתעבור לאופטימום...
אם יש לך בעיה של תקציב יש לך במבצע עכשיו את Abb ואת פרפקט וואי ...
בקשר לשאלה שלך אם כל האבקות אותו דבר.. בסופו של דבר חלבון הוא חלבון.. אבל אם תסתכל בערכים של האבקות ותשווה ביניהם אתה תראה תהבדלים... (שומן , סוכר , וכו' .. )
מבחינת ערכים האבקות הכי טובות הן אופטימום וצמפ'יון ....

RappiN
22-10-07, 20:46
שווה 50 שקל פחות ולהשקיע ב-abb או Mrm ?
מבינת ערכים כמובן. אם אפשר דוגמא או ממישהו שכן צרך

eminemfan
22-10-07, 22:24
צ'מפיון בננה או אופטימום שחור קרם עוגיות שתיהם מס' 1 אבל חלבון זה חלבון שורה תחתונה.

מתן18
22-10-07, 23:10
דווקא הabb נשמע (נראה) טוב..

ShaI^MymoN
22-10-07, 23:36
iss whey matrix אחת הטובות שיש ,הייתי הולך על קרם עוגיות
אולטימט אני לא אוהב בכלל

גלוטאוס מקסימוס
23-10-07, 00:22
iss whey matrix אחת הטובות שיש ,הייתי הולך על קרם עוגיות
אולטימט אני לא אוהב בכלל
כבר שמתי לב בעבר שאתה קופץ עם ה-ISS בכל פוסט של אבקות חלבון.
נראה לי משהו מסריח בעניין הזה.

ShaI^MymoN
23-10-07, 00:25
מסריח לא דווקא ל Iss יש ריח מעולה חחחחחח

רק לסדר לך את הראש אני שותה גם אופטימום :):):):) אז תהיה רגוע

androtest
23-10-07, 01:34
לא נוגע ב Iss.
בנינו יש עליה אין ספור סיפורים לא טובים. בארה"ב לא רואים אותם בכלל, על אף מדף של אף רשת. אני לא לוקח סיכונים. חוץ מזה היא רק 68 אחוז חלבון, מה אתה צריך כזה דבר. שתה Optimum או Nature"s Best, אלו המותגים היום הכי הכי חזקים בארה"ב, הם מעולים טעימים איכותים ושווים במחיר.

ShaI^MymoN
23-10-07, 01:44
לא נוגע ב Iss.
בנינו יש עליה אין ספור סיפורים לא טובים. בארה"ב לא רואים אותם בכלל, על אף מדף של אף רשת. אני לא לוקח סיכונים. חוץ מזה היא רק 68 אחוז חלבון, מה אתה צריך כזה דבר. שתה Optimum או Nature"s Best, אלו המותגים היום הכי הכי חזקים בארה"ב, הם מעולים טעימים איכותים ושווים במחיר.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחח

תרשה לי לצחוק אחי חחחחחחחחחחחחחחחח
קבל מותק

http://www.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/store/listingtop.htm

מתוך 449 חברות ISS מקום 22 במכירות,ניטטשר בסט מקום 32 וצמפיון 37 ואופטימום מקום מעולה למעלה,אני בניגוד אליך לא מלכלכך אל אף אחת מהחברות שאתה הזכרת ,לך תספר למישהו אחר ש ISS לא נמכרת טוב בארצות הברית,חבר שחזר משם ראה אותם בכל הרשתות הכי תותחיות שם,יאאלה אח שלנו תפרגן לא עולה כסף :basketball:

jonathan
23-10-07, 02:22
שלום,
נגמרה לי האבקה הקודמת שלי של צ'מפיון בטעם בננה - אגב טעם מצוין, רציתי לשנות הפעם ועומדות בפני שתי אפשרויות.
חלבון של Iss Matrix או חלבון של Isopreme.
כמובן שהטעם נשאר בננה.
השאלה היא מה מבינהם יותר טוב?
ולמה? הרי כל האבקות אותו דבר בסוף לא?
תודה
Isopreme.חלבון מבודד,איכותי עם יחס איכותי בין החומצות אמיניות

RoyGush
23-10-07, 16:44
אוקיי, אבל האם הוא עדיף על האבקות האחרות?

androtest
24-10-07, 03:19
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחח

תרשה לי לצחוק אחי חחחחחחחחחחחחחחחח
קבל מותק

http://www.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/store/listingtop.htm

מתוך 449 חברות ISS מקום 22 במכירות,ניטטשר בסט מקום 32 וצמפיון 37 ואופטימום מקום מעולה למעלה,אני בניגוד אליך לא מלכלכך אל אף אחת מהחברות שאתה הזכרת ,לך תספר למישהו אחר ש ISS לא נמכרת טוב בארצות הברית,חבר שחזר משם ראה אותם בכל הרשתות הכי תותחיות שם,יאאלה אח שלנו תפרגן לא עולה כסף :basketball:

ISS אולי טעימה, וזולה אבל לא איכותית. אבקה שיש בה 68 אחוזי חלבון לא שווה הרבה. ולא פלא שהיא זולה.
ברגע ש ISS מורידים את אחוז החלבון ב 10-15 אחוז מחברות אחרות, ככה כם המחיר שלה יורד. מה שהופך אותה ליותר זולה (אבל לא באמת) ויותר אנשים קונים אותה. זה חא אומר שהיא יותר טובה.
מאחר ואחוז החלבון של נמוך יותר, כמות הסוכר והפחמימות הפשוטות למנה יותר גבוה מכל חברה אחרת שציינת פה, יה להם 6 גרם לעומת 2 גרם!!! לא פלא שהיא תיהיה יותר טעימה.

תקרא את רשימת הרכיבים לאט לאט, אתה תקבל עוגה, לא אבקת חלבון ותבין שלא פלא למה זה טעים
Whey Matrix [Whey Protein Concentrate(Milk), Whey Protein Isolate(Milk) & Glutamine Peptides], Maltodextrin, Natural & Artificial Flavors, Creme Filled Chocolate Cookie Pieces [Sugar, Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid) Vegetable Oil, Shortening (Hydrogenated Soybean and/or Cottonseed Oils), Cocoa Processed With Alkali, High Fructose Corn Syrup, Corn Flour, Chocolate Liquor, Salt, Dextrose, Sodium Bicarbonate, Soy Lecithin, Natural Flavor], Lecithin, Acesulfame Potassium, Sucralose.

בקיצור,אם לא בא לך על ה'צפיון או הנייצ'ר בסט הן סוף הדרך, קנה OPTIMUM שהיא במקום הראשון , מה שמימון "שכח" להזכיר.