PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית אימונים תנו לי ביקורת

shahar761
23-10-07, 20:15
ראשון:
שריר א':בטן
2תרגילים[תלוי אני יגוון]30 דקות
שריר ב:חזה
2[פרפר,לחיצת משקולות יד]30דקות

שני:
חדר כושר שעה

שלישי
שריר א:
רגליים
3תרגילים חצי שעה

רביעי
ידיים [אחורי וקדמי]
3תרגילים 3/4 שעה
כתפיים רבע שעה

חמישי :
חדר כושר

שישי ושבת:מנוחה

*אימונים אירוביים יהיו בימים ד'-ו'[ויהיו כ45 דקות]
האימונים זה בשביל חיטוב [אני מתחיל את זה עם תזונה בריאה]
אני די מתחיל[4חודשים של חדר כושר פעמיים בשבוע]

shahar761
23-10-07, 20:23
רציתי לדעת אם העמסתי על עצמי[כאילו בקטע של מנוחת שרירים וכל זה]
גיל 13 כמעט משקל 67

!Demon!
23-10-07, 20:23
לא הבנתי בדיוק לגבי התרגילים לא בחדר כושר..
תזביר קצת מה ואיך בדיוק בחצי שעה הזאת אתה עושה

Mad_dog
23-10-07, 20:24
מה ?

shahar761
23-10-07, 20:38
את התרגילים אני לפעמים ישנה בשביל גיוון אז לפעמים יהיה סתם למשל לחיצות חזה ולפעמים דברים אחרים,תלוי אם ניהיה לי קל בתרגיל אחד או שאני יוסףמשקל או שאני יעיבר תרגיל,לגבי החצי שעה אני חושב שבגלל שאני מנסה לשמור מסה ואני עכשיו יהיה במאזן שלילי אז אני מנסה לא להעמיס אחרי החדר כושר

Mad_dog
23-10-07, 20:43
אתה סתם מבלבל תרשום אתהתוכנית שלך מסודר וזהו

shahar761
23-10-07, 20:48
בתכלס אני עובד בממוצע על שני שרירים כל יום הבעיה זה שבאמצע יש חפיפות של חדר כושר ובו אני נותן עצימות אני מפחד שהם לא ינוחו[שרירים] אז העומס בסדר?

Mad_dog
23-10-07, 21:01
בתכלס אני עובד בממוצע על שני שרירים כל יום הבעיה זה שבאמצע יש חפיפות של חדר כושר ובו אני נותן עצימות אני מפחד שהם לא ינוחו[שרירים] אז העומס בסדר?

מה הכוונה שלך בן אדם ????
בחדר כושר מתאמים מה הכוונה שלך חדר כושר

shahar761
24-10-07, 06:17
כי זה חדר כושר כזה לילדים אז זה באמת חדר קטן כזה שאנחנו עושים לפי ההדרכה של המדריל בלבד וזה בד"כ כל השרירים

!Demon!
24-10-07, 12:10
תשמתאתמים לא עובדים על שריר זמן מסוים..יש כמות סטים , מכשירים חזרות ועוד..
ככה שתתרגם את זה..

shahar761
24-10-07, 12:14
אוקיי אז על כל שריר 3 סטים ו8-12 חזרות[אני רוצה ניפוח וחיטוב אני יודע שזה קשה או כמעט בלתי אפשרי אבל ניתן לעשות את זה]בגלל שאני מתחיל ממשקל יחסית גדול ואיכשהו לא ממש הבנתי איך המאמן שלי אמר שאני יכול להתחטב ולנפח לא הרבה לנפח אבל קצת וחיטוב בערך בו זמנית מקסימום אחר כך אני יעשה טיפה מסה של חודש לעלות ב3-4 קילו אני לא יכול יותר מיזה כי אז אני יהיה חריג בממוצע רק שבמשקל הוא יהיה יותר עם שרירים מאשר שומן...

זה קצת לא מובן :סליחה:

!Demon!
24-10-07, 12:18
אוקיי אז על כל שריר 3 סטים ו8-12 חזרות[אני רוצה ניפוח וחיטוב אני יודע שזה קשה או כמעט בלתי אפשרי אבל ניתן לעשות את זה]בגלל שאני מתחיל ממשקל יחסית גדול ואיכשהו לא ממש הבנתי איך המאמן שלי אמר שאני יכול להתחטב ולנפח לא הרבה לנפח אבל קצת וחיטוב בערך בו זמנית מקסימום אחר כך אני יעשה טיפה מסה של חודש לעלות ב3-4 קילו אני לא יכול יותר מיזה כי אז אני יהיה חריג בממוצע רק שבמשקל הוא יהיה יותר עם שרירים מאשר שומן...

חח נתחיל בזה שתשקיע בשיעורי הבעה (בצחוק)
עכשיו אני לא יודע איך נראה הגוף שלך..ככה שאם אתה רזה , אין לך צורך בחיטוב אלה רק מסה..אם המצב שונה ויש עלייך שכבת שומן מכובדת אז בהתחלה תעשה מסה ואז חיטוב..אני לא יודע דביוק כמה אפשר לתת עומס לילד בגיל שלך ככה ש3 של 10 זה בסדר , תעשה איזה שני מכשירים ניראה לי זה יספיק..

shahar761
24-10-07, 12:30
אז ככה לגבי שכבת שומן יש שכבה קצת נכבדת לא הייתי אומר שלא אבל הרבה גם משרירים אז הוא אמר לי שקודם כל עם תזונה נכונה אני מוריד 15 קילו בלי להתאמן אחרי זה עוד יותר עם מכשיר אחד,אני עובד על כל השרירים ובבית עם דאמבל עושה עוד הוא אמר לי שבגלל שאני ככה [אני לא יודע איך להגדיר את זה ממש] אז תוך כדי האימון אני יכול לפתח גם שרירים תוך כדי החיטוב...
אני לא אבנה מסה כמו שעושים במסה נקייה אבל אני יצליח לפתח שרירים באופן נכבד אחר כך אחרי שאני יסיים חיטוב אני יעשה קצת מסה [כי בחזה שלי יש שומן רב...]אז ברגע שאני יסיים להתחטב אני יעשה מסה קטנה לשיפור כי עוד פעם אני יכול לעשות מסה עכשיו תוך כדי החיטוב...

!Demon!
24-10-07, 12:37
אז ככה לגבי שכבת שומן יש שכבה קצת נכבדת לא הייתי אומר שלא אבל הרבה גם משרירים אז הוא אמר לי שקודם כל עם תזונה נכונה אני מוריד 15 קילו בלי להתאמן אחרי זה עוד יותר עם מכשיר אחד,אני עובד על כל השרירים ובבית עם דאמבל עושה עוד הוא אמר לי שבגלל שאני ככה [אני לא יודע איך להגדיר את זה ממש] אז תוך כדי האימון אני יכול לפתח גם שרירים תוך כדי החיטוב...
אני לא אבנה מסה כמו שעושים במסה נקייה אבל אני יצליח לפתח שרירים באופן נכבד אחר כך אחרי שאני יסיים חיטוב אני יעשה קצת מסה [כי בחזה שלי יש שומן רב...]אז ברגע שאני יסיים להתחטב אני יעשה מסה קטנה לשיפור כי עוד פעם אני יכול לעשות מסה עכשיו תוך כדי החיטוב...
מה ???מי זה המאמן שלך אני יכנס בו
תעשה קודם מסה כי כשאתה עושה מסה אתה אוכל הרבה..ככה שלרוב אחוזי שומן גם עולים ואחרי זה חיטוב..בחיטוב לא עולים במסת שריר להיפך הרבה מבדים , וכם משקל הגוף והעקפים קטנים..יש לך הרבה זמן ככה שתשקיע במסה וכשתעלה איזה 7 קילו נגיד תתחיל חיטוב..בחיטוב אתה אמור להכניס לגוף פחות כלוריות מאשר אתה שורף

shahar761
24-10-07, 12:40
אני יודע שזה הנורמל אבל איכשהו הבנתי שבגלל הגיל והמשקל אני יכול טיפה לנפח שרירים ולעשות חיטוב אבל זה רק אם בתזונה במקום חצי מהפחמימות אני מכניס חלבונים וקורע את עצמי...

!Demon!
24-10-07, 12:42
אני יודע שזה הנורמל אבל איכשהו הבנתי שבגלל הגיל והמשקל אני יכול טיפה לנפח שרירים ולעשות חיטוב אבל זה רק אם בתזונה במקום חצי מהפחמימות אני מכניס חלבונים וקורע את עצמי...
תאמת לא יודע איך זה אצל מישהו בגילך אבל לא ניראה לי שZה יכול להיות כלכך שונה..

shahar761
24-10-07, 12:43
כמובן שאחר כך אני יעשה מסה קטנה של 5-6 קילו
אני יעבוד בעיקר [במסה]על ידיים חזה ובטן[רגליים חזקות אש וגב אני יעבוד טיפה כי ברגע שאני יעשה את החיטוב יתחילו לצוץ לי שרירים שעוד פעם הסתתרו בשומן[כמו בטן 2 ריבועים שקצת רואים אפילו ועוד]

Logout
24-10-07, 12:54

אחי בחייאת אבל אל נגיד יתר ניפוח.... תגיד מסה או מה שאתה רוצה חח אבל ניפוח...מה זה מנפחים את שריר באוויר? תודה והמשך יום טוב לכולם:flowers:

shahar761
24-10-07, 13:14
בסדר...
אגב תגידו היקף של 31 ביד [בלי שאני מאמץ את השריר] זה טוב?
וברגליים בתאומים 37 ובירכיים 57

!Demon!
24-10-07, 15:03
בסדר...
אגב תגידו היקף של 31 ביד [בלי שאני מאמץ את השריר] זה טוב?
וברגליים בתאומים 37 ובירכיים 57
זה דיי היקף של מתחילים..

shahar761
24-10-07, 15:13
שאתה אומר מתחילים אתה מתכוון לכאלה בגילאים 17-20 שהתחילו כבר להתאמן?
תראה אם אני יעשה עכשיו מסה אני יהיה פשוט טוטאלוס
אחרי החיטוב אני יעשה מסה אני מקווה לעשות כזאת יחד עם גיל בשביל לעשות אותה נקייה
אז נראה כבר תוצאות לא?

!Demon!
24-10-07, 15:17
שאתה אומר מתחילים אתה מתכוון לכאלה בגילאים 17-20 שהתחילו כבר להתאמן?
תראה אם אני יעשה עכשיו מסה אני יהיה פשוט טוטאלוס
אחרי החיטוב אני יעשה מסה אני מקווה לעשות כזאת יחד עם גיל בשביל לעשות אותה נקייה
אז נראה כבר תוצאות לא?
מממ זה לא תמיד תלוי בגיל.אני מכיר אחד בן 18 כמוני היקף היד שלו 28..חח
אפשר גם חיטוב אחרי זה מסה , אף אחד לא אמר שזה לא טוב :)

shahar761
24-10-07, 15:22
אם אני מצליח להתפתח תוך כדי החיטוב שרירית יראו את זה נכון [קוביות וזה אני מרגיש שם שרירים חזקים...]ידיים צריכות אימון חזה שריר חזק אבל צריך להוריד ממנו שומן כל אלה רגליים לאמן טיפה
בטן להוריד היקפים ולחזק אותה [כפיפות בטן וv up או אחרים
יש מצב שאחרי החיטוב כבר יראו כאילו עשיתי טיפה מסה לא?

!Demon!
24-10-07, 15:26
אם אני מצליח להתפתח תוך כדי החיטוב שרירית יראו את זה נכון [קוביות וזה אני מרגיש שם שרירים חזקים...]ידיים צריכות אימון חזה שריר חזק אבל צריך להוריד ממנו שומן כל אלה רגליים לאמן טיפה
בטן להוריד היקפים ולחזק אותה [כפיפות בטן וv up או אחרים
יש מצב שאחרי החיטוב כבר יראו כאילו עשיתי טיפה מסה לא?

מה שכן יראו לך טוב יותר תשרירים ..

shahar761
24-10-07, 15:39
אז אני לא אבוד...
טוב אז נקווה נראה מה יהיה עוד חדשיים שלושה חטוב נעלה במסה
חצי שנה שנה למסה זה טוב לא?[בהתחשב בעובדה שאני התייעץ עם גיל או יועץ אחר ויעלה רק שרירים בלי אחוז שומן]

!Demon!
24-10-07, 17:05
אז אני לא אבוד...
טוב אז נקווה נראה מה יהיה עוד חדשיים שלושה חטוב נעלה במסה
חצי שנה שנה למסה זה טוב לא?[בהתחשב בעובדה שאני התייעץ עם גיל או יועץ אחר ויעלה רק שרירים בלי אחוז שומן]
זה טוב אבל תמיד אפשר יותר...

YOG558
25-10-07, 02:41
לא הבנתי כלום ממה שאמרת פה מה זה חדר כושר מה אתה עושה שם תכתוב