PDA

צפה בגרסא המלאה : עליה במסה...

israel2290
23-10-07, 20:37
יש לי תפריט מסודר למסה לפני שבועים יצאתי מחיטוב קטלני הגעתי ל6 וחצי אחוז שומן אבל זה הגעיל אותיי כי זה גם חיטב לי תפנים חחח...עכשיו אני כבר בשבועים של מסה תפריט מסודר....אני מאתמן פעמים בשבוע ועוד 4 פעמים בבית Abc ואני עליתי בשבוע הראשון שתי קילו ובשבוע השני עליתי קילו וחצי...מה אתם אומרים זה טוב נכון?ואני לא אוכל שטויות לא כלום נטוו תתפריט......

tipakess
23-10-07, 20:38
יש לי תפריט מסודר למסה לפני שבועים יצאתי מחיטוב קטלני הגעתי ל6 וחצי אחוז שומן אבל זה הגעיל אותיי כי זה גם חיטב לי תפנים חחח...עכשיו אני כבר בשבועים של מסה תפריט מסודר....אני מאתמן פעמים בשבוע ועוד 4 פעמים בבית Abc ואני עליתי בשבוע הראשון שתי קילו ובשבוע השני עליתי קילו וחצי...מה אתם אומרים זה טוב נכון?ואני לא אוכל שטויות לא כלום נטוו תתפריט......

א)אם אתה יכול להשים פו את התפריט חיטוב שלך
ב)אנחנו צריכים לירארות את תפריט מסה בשביל לענות
ג)יש לך תמונה או משהו?

r0y
23-10-07, 20:42
3 וחצי קילו בשבועיים?חחחחחח לא יכול להיות..רק אם אתה גובה מטר 70 לפחות ושוקל פחות מ 45 חחח
אנשים לוקח להם חודשיים לעלות את זה

Sugarzaza
23-10-07, 20:43
3 וחצי קילו בשבועיים?חחחחחח לא יכול להיות..רק אם אתה גובה מטר 70 לפחות ושוקל פחות מ 45 חחח
אנשים לוקח להם חודשיים לעלות את זה

נוזלים אחי

israel2290
23-10-07, 20:56
יש לי תמונה ממש ישנה שהיא לפני אני מאמין חודשים שהייתי באמצא חיטוב.....אני יחפש תכף....
אבל התפריט חיטוב לא הייתי נוגע בפחממות פרט לארוחת צוהרים שזה היה 150 גרם אורג תפוח אדמה וכו' ופרי וגם לפני השינה וובבוקר ברנפלקס ואכלתי המון חלבון והייתי עושה אירובי כל יום חצי שעה ......וזה לא נוזלים ני מרגיש שגדלתי אבל אולי זה גם...

התפריט עכשיו שלי הוא
ארוחת בוקר שאני מתעוור
קוטג שלם עם 6 לחם פרוס +פלפפון+עגבניה אם בא לי חחח
אחרי שעתים וחצי עד שלוש...גבינה לבנה או קוטג וכמו בארוחת בוקר.....
צוהרים 300 גרם בערך אורז אטריות פסטה וכו =200 חזה עוף פלוס מלפפון.
לפני אימון קפה אבל אני עושה 3 ימים עםפ קפה לפני אימון 3 ימים בלי..התוכנית שלי Abc
אחרי אימון או 8 תמרים או 2 בנניות+טונה במים +6 לחם פרוס..
ארוחת בינים לפני הלילה שזה 8 בערך קוטג+4-6 לחם פרוס +אגוזים חופן...ותפוז או משו כזה..
לפני השינה אני אוכל ביופלקס ו2 יוגורט ביו

ובכל ארוחה אני משתדל לשתות חצי ליטר מים......ככה גם היה בחיטוב.....ושום מיץ שום שוקולוד שום כלום מקפיד על זה כמו שעוןן אני עובד......ואני מתאמן שלוחודש כמו בן אדם.....מתאמן אבל בבית

israel2290
23-10-07, 21:08
http://img219.imageshack.us/my.php?image=2916012011343bli2.jpg

התמונה ממש ישנה זה כזה באמצא חיטוב

r0y
23-10-07, 22:01
חטוב מאוד...אז מה אתה רצה לדעת?התפריט שלך נראה בסדר למאסה..תרשום כמה קלוריות וכל זה ותרשום תנתונים ותראה אם זה מתאים..3 וחצי קילו בשבועיים זה הרבה אבל יכול להיות נוזלים

tipakess
23-10-07, 22:14
יש לי תמונה ממש ישנה שהיא לפני אני מאמין חודשים שהייתי באמצא חיטוב.....אני יחפש תכף....
אבל התפריט חיטוב לא הייתי נוגע בפחממות פרט לארוחת צוהרים שזה היה 150 גרם אורג תפוח אדמה וכו' ופרי וגם לפני השינה וובבוקר ברנפלקס ואכלתי המון חלבון והייתי עושה אירובי כל יום חצי שעה ......וזה לא נוזלים ני מרגיש שגדלתי אבל אולי זה גם...

התפריט עכשיו שלי הוא
ארוחת בוקר שאני מתעוור
קוטג שלם עם 6 לחם פרוס +פלפפון+עגבניה אם בא לי חחח
אחרי שעתים וחצי עד שלוש...גבינה לבנה או קוטג וכמו בארוחת בוקר.....
צוהרים 300 גרם בערך אורז אטריות פסטה וכו =200 חזה עוף פלוס מלפפון.
לפני אימון קפה אבל אני עושה 3 ימים עםפ קפה לפני אימון 3 ימים בלי..התוכנית שלי Abc
אחרי אימון או 8 תמרים או 2 בנניות+טונה במים +6 לחם פרוס..
ארוחת בינים לפני הלילה שזה 8 בערך קוטג+4-6 לחם פרוס +אגוזים חופן...ותפוז או משו כזה..
לפני השינה אני אוכל ביופלקס ו2 יוגורט ביו

ובכל ארוחה אני משתדל לשתות חצי ליטר מים......ככה גם היה בחיטוב.....ושום מיץ שום שוקולוד שום כלום מקפיד על זה כמו שעוןן אני עובד......ואני מתאמן שלוחודש כמו בן אדם.....מתאמן אבל בבית
אחי אתה יכול להעלות פריט חיטוב שלך?
נ.ב כמה קלוריות זה היה?
וכנה זמן עשיתה וכמה ירדתה?

israel2290
23-10-07, 22:59
בחודשים ירדתי ב10 ל6 וחצי .....זה בדוק ........
והייתיי עושה אירובי בבוקר לפני הארוחה השניה של 11 ואז אוכל תארוחה

וזה היה תפריט מלא מלא בחלבונים הרבה יוגרטים חזה עוף המון קוטג 1 ביום טונה

והיום אני אוכל מלא קוטג חח כל יום 3 ולפעמים 4

tipakess
23-10-07, 23:06
בחודשים ירדתי ב10 ל6 וחצי .....זה בדוק ........
והייתיי עושה אירובי בבוקר לפני הארוחה השניה של 11 ואז אוכל תארוחה

וזה היה תפריט מלא מלא בחלבונים הרבה יוגרטים חזה עוף המון קוטג 1 ביום טונה

והיום אני אוכל מלא קוטג חח כל יום 3 ולפעמים 4
יש לך איסי או מסנ אני רוצה לדבר איתך:diractor:

Avi
24-10-07, 00:34
באמת מעצבן הקטע הזה בחיטוב שזה מחטב גם תפנים.

israel2290
24-10-07, 10:49
כן יש לי איסקיו 316554341