PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה

yona1
23-10-07, 23:31
כאשר אני עובד בחדר כושר על היד הקידמית שלי,אני מרגיש עומס וכאבים בשורש כף היד למישו יש מושג למה זה קורה?

אשמח לתגובה

ArschGesicht
23-10-07, 23:35
בלע גם לי זה קורה =\
זה קורה במצב שכף היד פונה למעלה
בתנועות סיבוביות \ פתיחה-סגירה (בעצם, כל תנועה אפשרית =|)
אני אוכל מזה הכי הרבה חרא בבנץ' בחזרה ה-6\7 אני מרגיש שפרק כף היד כבר לא יכול לסחוב את המוט ואני חייב להניח אותו או שהוא יפול
ובפשיטת מרפקים עם מוט ישר
אה ויש לציין שהחרא הזה כבר לא עובר לי שבועיים

slim shady
23-10-07, 23:43
בלע גם לי זה קורה =\
זה קורה במצב שכף היד פונה למעלה
בתנועות סיבוביות \ פתיחה-סגירה (בעצם, כל תנועה אפשרית =|)
אני אוכל מזה הכי הרבה חרא בבנץ' בחזרה ה-6\7 אני מרגיש שפרק כף היד כבר לא יכול לסחוב את המוט ואני חייב להניח אותו או שהוא יפול
ובפשיטת מרפקים עם מוט ישר
אה ויש לציין שהחרא הזה כבר לא עובר לי שבועיים

בכפיפות מרפקים זה עוד ניחא עבר בבנץ' פרס זה לא צריך לקרות לך... תפסיק להניח את המוט על האצבעות וניח אותו על כריות כף היד... את לא מרים עם האצבעות אלא עם הכריות האצבעות שם רק כדי לייצב ולגרום למוט לא ליפול... תקפיד על זה וזה יעבור לך..
בקשר לכפיפות מרפקים אמ... אחת הבעיות של התרגיל תנסו לאמת את שרירי האמה חזק יותר ממש לכווץ אותם תראו שהכאב יורד... אחרת מה שאתם מפתחים זה דלקת...

ArschGesicht
23-10-07, 23:57
לא הבנת, זה לא כאב מהאצבעות, אני לא מרים עם האצבעות
פשוט המוט עושה לי איזה לחץ שמה במקום שכואב וכנראה שזו כן דלקת
למה קיבלתי את זה? כי ניסיתי לחזק את האמה.. אז תודה על העצה אבל אמות אני לא מתכוון לאמן יותר :)

slim shady
24-10-07, 00:30
לא הבנת, זה לא כאב מהאצבעות, אני לא מרים עם האצבעות
פשוט המוט עושה לי איזה לחץ שמה במקום שכואב וכנראה שזו כן דלקת
למה קיבלתי את זה? כי ניסיתי לחזק את האמה.. אז תודה על העצה אבל אמות אני לא מתכוון לאמן יותר :)

תקשיב למה שאני אומר לך ושים לב לזה באימון הבא שלך בבנץ' פרס... תחשוב על זה תוך כדי ביצוע טוב אחי.. תחשוב על זה ותבין על מה אני מדבר..

yona1
24-10-07, 00:58
אבל עדיין לא עניתם לי למה זה קורה...:character63:

slim shady
24-10-07, 01:09

בכפיפות מרפקים- כהיד ב-90 מעלות בערך מהגוף מופעל לחץ גדול על שורש כף היד- על המפרק מה שגורם לך לכאבים ודלקות.... כשאתה מאמץ את האמה אתה מפחית מהלחץ על המפרק ... :flowers:

ShaySE
24-10-07, 01:16

לא רק זה...

אתה גם כנראה מעקם את היד שלך... הכף יד עם האמה צריכים להיות בקו ישר, ובלי עיקום של כף היד.... אני מאמין כי כשאתה מוריד (בשלב האקצנטרי של התנועה) אתה מעקם את כפות הידיים והם כואבות לך. תוריד קצת משקל ותנסה לא לעקם אותן..

yona1
24-10-07, 01:20
בכפיפות מרפקים- כהיד ב-90 מעלות בערך מהגוף מופעל לחץ גדול על שורש כף היד- על המפרק מה שגורם לך לכאבים ודלקות.... כשאתה מאמץ את האמה אתה מפחית מהלחץ על המפרק ... :flowers:

אבל אני בכיסא כומר התנועה מוגבלת אני לא יכול להפעיל את האמות