PDA

צפה בגרסא המלאה : מי יודע לזהות מי זה האיש שבתמונה...???? איזה גוף יפה (:

אליאב
17-11-06, 19:54
חייב לדעת איך קוראים לו:
http://pics20.mekusharim.co.il/data/2550000/files_pols/2595874.jpg

איזה גוף...

אליאב
17-11-06, 19:55
מה שאני כן יודע שהוא לא מישראל :jockey:

Troya
17-11-06, 19:56
אם אני לא טועה ליונתן מהמעלית יש אותו בחתימה אולי הוא יודע מי זה..

Fatty
17-11-06, 19:59
בטח עוד רגע גיימר יבוא ויגיד "חחח סתם שחיף, אני הייתי ככה חודש אחרי שהתחלתי להתאמן."

בכל מקרה אני הייתי רוצה להיות פחות או יורת כמו הבחור הזה. האמת שקצת יותר. בטח כשאני אגיע למצב הזה (אם אני אגיע) ואני מניח שגם אפשר להגיע אליו באופן טבעי, אני ארצה יותר גדול

אליאב
17-11-06, 20:01
בטח עוד רגע גיימר יבוא ויגיד "חחח סתם שחיף, אני הייתי ככה חודש אחרי שהתחלתי להתאמן."

בכל מקרה אני הייתי רוצה להיות פחות או יורת כמו הבחור הזה. האמת שקצת יותר. בטח כשאני אגיע למצב הזה (אם אני אגיע) ואני מניח שגם אפשר להגיע אליו באופן טבעי, אני ארצה יותר גדול
גיימר לא יגיד את זה כי הוא רואה שהאיש בתמונה עם מסה גדולה משלו, הוא לא יעשה מעצמו צחוק, הוא בחור לעניין.

BenM
17-11-06, 20:02
חייב לדעת איך קוראים לו:
http://pics20.mekusharim.co.il/data/2550000/files_pols/2595874.jpg

איזה גוף...

אתה הומו?

אליאב
17-11-06, 20:06
אתה הומו?
תרשה לי להגיב ככה בשביל שלא ינעלו את הפוסט הזה ובשביל שלא יביאו לשנינו אזהרות כי אני רואה לאן זה מוביל - אני יעשה כאילו לא שמעתי את ההערה שלך למרות שמזה בא לי להגיב אתה לא יודע כמה.
אז אני יגיב בקטנה בשקט ונסגור את זה ככה:
זה פורום פיתוח גוף, אנשים שמפתחים גוף רואים באנשים אחרים שיש להם גוף מפותח כאנשים שאפשר לקחת מהם מוטיבציה ולשאוף להגיע ל... אם הייתי שם תמונה של רוני קולמן לא היית כותב כלום, בגלל שאתה לא מכיר את האיש בתמונה אתה כותב שטויות, לך לבית ספר או משהו אתה ילד קטן בלי הרבה שכל.
אל תגיב על ההודעה בכלל בשביל שלא נפתח ריב.

VoRteX
17-11-06, 20:07
גיימר לא יכול להגיד את זה כי הוא יעשה מעצמו צחוק
הוא לא מתקרב לגוף שבתמונה
ראיתי עשרות תמונות של גיימר יש לו גוף יפה אבל לא קרוב למה שהעלתי
אני חוזר ל-א ק-ר-ו-ב....
מדובר בגוף חלום על מה אתה מדבר יותר מזה זה מאוד קשה ואם אתה רוצה יותר מזה אתה יכול לנסות חומרים מסוימים שיקצרו את התהליך אם אתה רוצה להיות טבעי (כמו שאני רוצה ויהיה תמיד) זה גוף ששווה לקחת ממנו מוטיבציה.

מה אתה עושה השוואות בכלל?

אתה הומו?

מה קשור? הבנאדם כולה אמר שיש לו גוף יפה

אליאב
17-11-06, 20:09
[QUOTE=VoRteX]מה אתה עושה השוואות בכלל?

אני לא עושה השוואות אני אומר שגיימר לא יגיד דבר כזה כתגובה לFATTY
אני הייתי בצד של גיימר לא נגדו

Fatty
17-11-06, 20:11
תרשה לי להגיב ככה בשביל שלא ינעלו את הפוסט הזה ובשביל שלא יביאו לשנינו אזהרות כי אני רואה לאן זה מוביל - אני יעשה כאילו לא שמעתי את ההערה שלך למרות שמזה בא לי להגיב אתה לא יודע כמה.
זה פורום פיתוח גוף, אנשים שמפתחים גוף רואים באנשים אחרים שיש להם גוף מפותח כאנשים שאפשר לקחת מהם מוטיבציה ולשאוף להגיע ל... אם הייתי שם תמונה של רוני קולמן לא היית כותב כלום, בגלל שאתה לא מכיר את האיש בתמונה אתה כותב שטויות, לך לבית ספר או משהו אתה ילד קטן בלי הרבה שכל.

לדעתי כל הפורום צריך לקחת דוגמא ממך. זאת היתה תגובה ממש בוגרת ונורא נורא נדיר לראות אחת כזאת בפורום. כל הכבוד.

בקשר למה שאמרתי על גיימר, אמרתי את זה עם חצי חיוך. ברור שגיימר היה רוצה להראות ככה

VoRteX
17-11-06, 20:12
[QUOTE=VoRteX]מה אתה עושה השוואות בכלל?

אני לא עושה השוואות אני אומר שגיימר לא יגיד דבר כזה כתגובה לFATTY
אני הייתי בצד של גיימר לא נגדו

תשמע קראתי הרבה תגובות שלך בפורום ואתה עושה רושם של בנאדם נחמד מאוד..
אבל התגובה שהבאת על גיימר לא לעניין... גם התגובה של Fatty לא לעניין זה רק יכול לגרום לריבים נוספים.

אליאב
17-11-06, 20:15
[QUOTE=אליאב]

תשמע קראתי הרבה תגובות שלך בפורום ואתה עושה רושם של בנאדם נחמד מאוד..
אבל התגובה שהבאת על גיימר לעניין... גם התגובה של Fatty לא לעניין זה רק יכול לגרום לריבים נוספים.
ערכתי.

The Rock
17-11-06, 20:26
אתה הומו?

תגיד מה אתה עולה עליו ככה...
ישר הסקת הומו מאיפה אתה מכיר אותו? יודע בככל מיהו?
יאנו אם זה לא רוני קולמן הוא יחשב להומו כי הוא יחשבו שיש לו גוף טוב!?
יאנו איפה אתה מעמיד את עצמך...אתה אפילו אומר שהוא נראה טוב ועוד אתה אומר לו הומו..לא אמרת כאן שיש לו גוף טוב אבל אני שזה מה שאתה חושב כי ככה כולם חושבים...
אני גם חושב שיש לו גוף מעולה ורוב אנשי הפורום גם חושבים ככה...
אז בבקשה אם אתה רוצה לדרת על מישהו ולהגביר בכך את הביטחון העצמי הירוד שלך אז בבקשה לא פה...

תודה יום טוב

P-a-n-1-c
17-11-06, 20:29
:):):):) מצחיק אותי שאתם מדברים על גיימר בלי לדעת את הדעה שלו.
"גיימר עכשיו יבוא ויגיד שהוא שחיף"
"ברור שגיימר היה רוצה להראות כמוהו"
"גיימר יודע שיש לאיש בתמונה יותר מאסה ממנו"

אולי פשוט תחכו לתגובה שלו וזהו? :jockey:

Ilia_vcp
17-11-06, 20:45
אתה הומו?
מה זה ההערות האלו לעזאזל?? אולי תתבגר עלוב נפש שכמותך.

עכשיו עברתי על לא קצת אשכולות במערכת פורומים, וזה פשוט מאכזב. מצפים מפורום כזה להיות ברמה הגבוהה ביותר שיש, אך כל פוסט שני כולל קללות, כינויי גנאי, והעלבות על רקע מיני.
ולא שהמנהלים יהיו אובייקטיבים, ויתנהגו בצורה נכונה עם אותם תינוקות. אלא הם מעלימים עין, ולא פעם אף תומכים בתגובות אלו.!

FFS... פשוט בזיון.

BenM
17-11-06, 20:51

פשוט אמרת את זה בצורה הומואית.
לא אמרתי שאתה הומו, שאלתי..אם אתה לא, אז סבבה.:jockey:

תגיד מה אתה עולה עליו ככה...
ישר הסקת הומו מאיפה אתה מכיר אותו? יודע בככל מיהו?
יאנו אם זה לא רוני קולמן הוא יחשב להומו כי הוא יחשבו שיש לו גוף טוב!?
יאנו איפה אתה מעמיד את עצמך...אתה אפילו אומר שהוא נראה טוב ועוד אתה אומר לו הומו..לא אמרת כאן שיש לו גוף טוב אבל אני שזה מה שאתה חושב כי ככה כולם חושבים...
אני גם חושב שיש לו גוף מעולה ורוב אנשי הפורום גם חושבים ככה...
אז בבקשה אם אתה רוצה לדרת על מישהו ולהגביר בכך את הביטחון העצמי הירוד שלך אז בבקשה לא פה...

תודה יום טוב

בוא'נה אתה ממש חסר שכל.
קודם כל לא הסקתי שהוא הומו, שאלתי אם הוא הומו.
"אתה אפילו אומר שהוא נראה טוב ועוד אתה אומר לו הומו.."

איפה לעזעאל ראית שאמרתי את זה??
מאיפה לך לדעת מה אני חושב?
איזה אידיוט.

:wacko:

HHHEELLBBOOYY
17-11-06, 21:07
מעניין מה תהיה הדעה של גיימר!@

Fatty
17-11-06, 21:13
חחחח כן אה? כולם מחכים בחוסר סבלנות

אליאב
17-11-06, 21:21
ממש ממש לא מעניין אותי מה הדעה שלו
מה אתם מדברים על זה בכלל
אותי מעניין מי זה האיש בתמונה איך קוראים לו
זה עניין הפוסט
אז חברים שיכולים לעזור תעזרו לי

pohdem
17-11-06, 22:48
BenM
היה עדיף שתישתוק.. כי אם היה מראה פה גוף של אחד מהסיגנון של רוני קולמן אז היית אומר שיש לו גוף יפה.. אז זה אומר שאתה הומו? תתבגר אחי..

Real
18-11-06, 01:28
גם אני רוצה מועדון מעריצים כמו לאיתי =(

Gamerrrrr
18-11-06, 01:52
חיכתם אז קיבלתם:
גוף אלוהי!! וואו, אני עוד שנייה גומר

ועכשיו לתגובה עיניינת ואחרונה, עכשיו, עשרה לאחת בלילה שבין ה16 ל17 לחודש ה11, ואני נראה כמעט זהה לבחור בתמונה אבל מישהו פה היה רואה אותי בשייפ השיא שלי, משהו כמו במר ישראל באוגוסט, או אפילו חודש אחרי, הייתם מבינים שהבחור בתמונה הוא די דחליל לעומתי, יש לי את עומרי, גולן, יואב, ד"ר אלון, אליאב קרייסלר, נייט וולף (גלעד), אייל (djsapcex) וגיל שראו אותי ויודעים בדיוק איך אני נראה, זאת התגובה האחרונה שאני אתן בפוסט הזה,אני הולך לישון.

Ori_D
18-11-06, 02:28
חיטובים ממש יפים
והוא יותר מאסיבי מדוגמן טיפוסי

Night_Wolf
18-11-06, 04:45
ניראה טוב אבל לא מספיק גדול ...

Nimrod
18-11-06, 10:31
יחסית לדוגמן הוא מאסיבי, ובכללי יש לו גוף יפה שהרבה מאיתנו היום רוצים!
אבל כמובן שמורעל כמוני היה שם עליו עוד איזה 10-20 קילו שריר :)

בכל מקרה, יש לו גוף בסימטריה יפה ובכלל גוף יפה לדוגמן, אבל הוא לא bb ולא קרוב לזה.

בקשר לאיתי, לאיתי יש יותר גוף של bb לאיש הזה אין גב מפלצתי או מבנה של באדי בילדר.

Fatty
18-11-06, 12:40
אוי, ידעתי שהתגובה של איתי תהיה ככה. לא מפתיע.
אני יודע שתמונות לא קובעות, אבל כמו שאני אשפוט אותך עכשיו לפי תמונה שלך, אני גם שופט אותו לפי תמונה שלו.
לך אין חזה כזה גדול ואין כזה חיטוב, וזהו.
איתי, אם היית ככה, למה לא העלו תמונה של הגוף שלך וחצי מהפורום היה אומר שהוא רוצה להיות ככה?

אני לא רוצה לפתוח איזה ריב (אני גם יודע שעכשיו התגובה שלך תהיה "קודם תראה כמוני ואז תתחיל לדבר!" או שעכשיו יבוא איזה גולן או עומרי שהם חברים שלך ויגידו לי שאם אני אמשיך לדבר ככה אני אקבל אזהרה למרות שאתה מדבר ככה להמון משתמשים אחרים. שורה התחתונה היא שהתסריט הזה כבר קרה עשרות פעמים), אז לכן אני אסכם במילים טובות:

גיימר, יש לך גוף מטורף שבטוח שהרבה בפורום היו רוצים שיהיה להם אותו, אבל קצת כבוד, סימפטיה, הערכה וצניעות לא יזיקו.

ולאיש בתמונה יש גוף הרבה יותר מטורף :)

Nareznoy
18-11-06, 13:01
אחלה מסה, זאת בדיוק המטרה שלי... מישהו יודע אם אפשר להגיע
לדבר כזה טבעי?

Ori-Silver
18-11-06, 13:13
אני לא יודע מה התלהבתם יש לו גוף יפה אבל הוא ממש רחוק מלהיות באדיבילדר יש לו מבנה של דוגמן ולא של באדיבילדר

Leo
18-11-06, 13:19
סתם פוזה אם עור ואולי פוטושופ , שתבינו שכל הדוגמנושים שלכם עשויים מפוטושופ כמעט טהור וטונות של איפור (וזה כולל את מיקל לואיס)

יש פה מיליון בפורום שנרים יותר טוב ממנו.

Gamerrrrr
18-11-06, 13:51
אני יודע שתמונות לא קובעות, אבל כמו שאני אשפוט אותך עכשיו לפי תמונה שלך, אני גם שופט אותו לפי תמונה שלו.
איתי, אם היית ככה, למה לא העלו תמונה של הגוף שלך וחצי מהפורום היה אומר שהוא רוצה להיות ככה?

אני לא רוצה לפתוח איזה ריב (אני גם יודע שעכשיו התגובה שלך תהיה "קודם תראה כמוני ואז תתחיל לדבר!" או שעכשיו יבוא איזה גולן או עומרי שהם חברים שלך ויגידו לי שאם אני אמשיך לדבר ככה אני אקבל אזהרה למרות שאתה מדבר ככה להמון משתמשים אחרים. שורה התחתונה היא שהתסריט הזה כבר קרה עשרות פעמים), אז לכן אני אסכם במילים טובות:

גיימר, יש לך גוף מטורף שבטוח שהרבה בפורום היו רוצים שיהיה להם אותו, אבל קצת כבוד, סימפטיה, הערכה וצניעות לא יזיקו.

תשמע אני לא אתחיל להתווכח איתך אני יכתוב רק את זה,
את הצילום הזה עשה צלם מקצועי, אחרי שהוא שיזף והוריד שיעורת, עכשיו את התמונות שלי אתה מקבל ממצלמה דיגטלית משנת 2003 שגם אז היא נחשבה מיושנת בלי שיזוף ובלי כלום. אהההה ובקשר לחיטוב, וורידים במרפק מספיק חטוב לך.?

Leo
18-11-06, 13:58
את הצילום הזה עשה צלם מקצועי, אחרי שהוא שיזף והוריד שיעורת, עכשיו את התמונות שלי אתה מקבל ממצלמה דיגטלית משנת 2003 שגם אז היא נחשבה מיושנת בלי שיזוף ובלי כלום. אהההה ובקשר לחיטוב, וורידים במרפק מספיק חטוב לך.?
קצת יותר משיזוף וצלם מקצועי לדעתי........

Nimrod
18-11-06, 14:13

בנוסף לזה שכל הדוגמנים עוברים פוטושופ.
זה מגיע לרמות שאם נגיד לוקחים דוגמן לפרסם מכון כושר ורוצים אותו מאסיבי? יוסיפו לו מסה בפוטושופ.
רוצים שדוגמן מאסיבי קצת יותר מידי יהיה דוגמן של חברת ביגוד? הם יורידו לו מסה.

(כמובן גם הורדת חצקונים, שינוי צורת אף קצת לפעמים ועוד...)

ואני אומר את זה כי אני מכיר אנשים מהעולם.

pohdem
18-11-06, 14:18
יש לו גוף פצצה.. אף אחד לא דיבר על אם הוא מתאים לבודיבילדינג או לא...
הייתם מתים לגוף כזה חבר'ס... שקרן יהיה האדם שיגיד שלא.

Ori_D
18-11-06, 18:06
אני גם ראיתי את איתי במציאות לפי מה שאני זוכר איתי אכן יותר מאסיבי ממנו

tamir23
18-11-06, 18:32
חיכתם אז קיבלתם:

ועכשיו לתגובה עיניינת ואחרונה, עכשיו, עשרה לאחת בלילה שבין ה16 ל17 לחודש ה11, ואני נראה כמעט זהה לבחור בתמונה אבל מישהו פה היה רואה אותי בשייפ השיא שלי, משהו כמו במר ישראל באוגוסט, או אפילו חודש אחרי, הייתם מבינים שהבחור בתמונה הוא די דחליל לעומתי, יש לי את עומרי, גולן, יואב, ד"ר אלון, אליאב קרייסלר, נייט וולף (גלעד), אייל (djsapcex) וגיל שראו אותי ויודעים בדיוק איך אני נראה, זאת התגובה האחרונה שאני אתן בפוסט הזה,אני הולך לישון.

חחחחחחחחחחח ... אין לי כוח אפילו להגיב לך

jonathan
18-11-06, 18:43
אם כבר משווים
דבר ראשון לאיתי יש גוף יותר מסיבי ממנו
דבר שני אם תראה את האיש בתמונה במציאות,אתם תראו שהוא לא כמו בתמונה(הרבה פחות)
וכמו שאיתי אמר,המצלמה השיזוף והפוטושופ עושה אותו יותר טוב
וחלאס להשוות אנשים זה דבילי

SuzukiR
18-11-06, 18:59

כל מילה זהב

HHHEELLBBOOYY
18-11-06, 19:10
כל מילה זהב

אתה מחוק

SuzukiR
18-11-06, 19:47
אתה מחוק

ממש אכפת לי באמת חחחחחחח
אתה באמת חושב שאני סם על מה שאתה אומר ?
אם כן אז אתה באמת מקרה קשה יותר קשה ממה שזה ניראה עכשיו.

Gamerrrrr
18-11-06, 20:00
ממש אכפת לי באמת חחחחחחח
אתה באמת חושב שאני סם על מה שאתה אומר ?
אם כן אז אתה באמת מקרה קשה יותר קשה ממה שזה ניראה עכשיו.
כשאני חושב על זה, אתה לא השחיף שרצה להיות שומר מועדונים או משהו?? :P

אליאב
18-11-06, 20:14
חיכתם אז קיבלתם:

:cry_1: :cry_1: :cry_1:

אליאב קרייסלר
18-11-06, 20:32

עזוב גיימר , אליאב קרייסלר אומר את זה כרגע:jockey:

אליאב קרייסלר
18-11-06, 20:34
חיכתם אז קיבלתם:

ברצינות? חבל לי לשמוע את זה...כשראיתי אותך במר ישראל הייתי ככה - :ph34r:

SuzukiR
18-11-06, 20:38

אין לך שכל אמרתי את זה בצחוק

אבל עדיין

חבל שאין לך קצת ערכים קצת אבל
כמו צינעות למשל

SuzukiR
18-11-06, 20:40

אליאב אחי ראיתי תמונות שלך מלפני המון זמן אחי
אני חייב להגיד אתה סוס אחי!!
לא יודע למה אתה מוכר לי ....
כל מקרה בהצלחה אחי!

HHHEELLBBOOYY
18-11-06, 21:35

איזה שומר מועדונים??
לא הייתי נותן לו לעשות בייביסיטר על פודל

SuzukiR
18-11-06, 21:47
איזה שומר מועדונים??
לא הייתי נותן לו לעשות בייביסיטר על פודל

סע מפה יא מכועררר
אפילו שרמוטות לא יתנו לך לזיין אותן מרוב שאתה מכוער

PcGunMan
18-11-06, 22:24
סע מפה יא מכועררר
אפילו שרמוטות לא יתנו לך לזיין אותן מרוב שאתה מכוער

שללו לו את הרישיון!!

Leo
18-11-06, 22:29
ואללה כל הנובים השחיפים שרוצים "כחוביות בבטן" עכשיו מהללים אותו , כמו שכל האנורקסיות מהללות את הדוגמניות הערוכות בצילומים

נ.ב
סוזוקי , סע לpushup.co.il מקומך לא באתר בודיבילדינג
פעם עשיתי יוזר פה מין פרודיה על זה אבל לא יצא לי מה לרשום =\ עדיין לא עשו לי באן

Gamerrrrr
18-11-06, 22:47
חחחחח תודה אחי

אבל עדיין

כמו צינעות למשל
תאמין לי שאני צנוע, אבל כשאני רואה מפגן שחיפיות כזה אני חייב להתערב מפריע לך דורמן??

Night_Wolf
18-11-06, 23:43
חחחחח תודה אחי

אבל עדיין

כמו צינעות למשל
תאמין לי שאני צנוע, אבל כשאני רואה מפגן שחיפיות כזה אני חייב להתערב מפריע לך דורמן??

גם אני אצתרף לדיעות האנטישחיפיות,הבן אדם בתמונה שחיף צריך מסה זהו ניגמר הסיפור !

maradona
19-11-06, 00:30
שמעו כל מה שנאמר בפוסט הזה נאמר מתוך דעה ולא מתוך עובדה
כך שיש לקחת את הדברים בפרופרציות ולכבד את דעתו של אדם!
הבנאדם שאל איך קוראים לבנאדם בתמונה שלדעתו יש לו גוף יפה מאוד ולא שאל אם לאיתי יש גוף מסיבי יותר ממנו!
יכול מאוד להיות ואפילו אני חושב ככה שאיתי אכן יותר מסיבי מהבנאדם בתמונה
אבל מה זה משנה?
זה עונה על שאלתו של פותח הפוסט?!התשובה היא לא!!
קצת בגרות וכבוד אחד לשני יכולה רק לתרום =]

BenM
19-11-06, 00:32
שמעו כל מה שנאמר בפוסט הזה נאמר מתוך דעה ולא מתוך עובדה
כך שיש לקחת את הדברים בפרופרציות ולכבד את דעתו של אדם!
הבנאדם שאל איך קוראים לבנאדם בתמונה שלדעתו יש לו גוף יפה מאוד ולא שאל אם לאיתי יש גוף מסיבי יותר ממנו!
יכול מאוד להיות ואפילו אני חושב ככה שאיתי אכן יותר מסיבי מהבנאדם בתמונה
אבל מה זה משנה?
זה עונה על שאלתו של פותח הפוסט?!התשובה היא לא!!
קצת בגרות וכבוד אחד לשני יכולה רק לתרום =]

חומבזון.:1eye: