PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב+ויטה לייף 2000

CriminaL
25-10-07, 21:05
שלום :jockey: ,
אני נמצא עכשיו בתהליך חיטוב/דיאטה ונשארו לי 4-5 ק"ג אחרונים כדאי להגיע למשקל האידיאלי שאני צריך להיות בו.
עכשיו לשאלתי,
האם ויטה לייף 2000 ב4-5 ק"ג האחרונים יעזור לי לתת פוש אחרון ולהוריד את הק"ג האחרונים והמעצבנים האלה?

Moshe
25-10-07, 21:26
אני חושב שזה יהיה ביזובז כסף מוחלט , ויטה לייף 2000 מכיל כולה קפיאין ועוד דברים לא נחוצים , אם אתה רגיש לקפיאין אז תהנה.
תשקיע את הכסף שלך במשהו יותר רציני

CriminaL
25-10-07, 21:49
אני חושב שזה יהיה ביזובז כסף מוחלט , ויטה לייף 2000 מכיל כולה קפיאין ועוד דברים לא נחוצים , אם אתה רגיש לקפיאין אז תהנה.
תשקיע את הכסף שלך במשהו יותר רציני
איך אני יכול לדעת אם אני רגיש/לא רגיש לקפאין?

Moshe
25-10-07, 21:55
קח כוס , 2 כפות קפה שחור , חכה 20-40 דקות ואז תדע
(אישית לקחתי פעם 600 מ"ג בכדורים וזה לא הזיז לי תפיטמה אבל אם אפדרין זה פועל יפה)
יש מלא שורפי שומן "חוקיים" (באמת חוקיים) , שאפשר למצוא בשוק ששמעתי עליהם ביקורות טובות , יש ליפו 6-x (לא השפיע עלי , אבל אני לא מדד אני בן אדם מוזר) , ליפו 6 הרגיל , יש שורף שומן חדש של Bsn שהגיע לארץ אומרים שזה בומבה אחושרמוטה , יש את ההוט רוקס , לא חסר בקיצור ויטהלייף הייתי משלב בתור הקפיאין שלי ולא בתור התוסף העיקרי שאני אשתמש בו

CriminaL
25-10-07, 22:02
קח כוס , 2 כפות קפה שחור , חכה 20-40 דקות ואז תדע
(אישית לקחתי פעם 600 מ"ג בכדורים וזה לא הזיז לי תפיטמה אבל אם אפדרין זה פועל יפה)
יש מלא שורפי שומן "חוקיים" (באמת חוקיים) , שאפשר למצוא בשוק ששמעתי עליהם ביקורות טובות , יש ליפו 6-x (לא השפיע עלי , אבל אני לא מדד אני בן אדם מוזר) , ליפו 6 הרגיל , יש שורף שומן חדש של Bsn שהגיע לארץ אומרים שזה בומבה אחושרמוטה , יש את ההוט רוקס , לא חסר בקיצור ויטהלייף הייתי משלב בתור הקפיאין שלי ולא בתור התוסף העיקרי שאני אשתמש בו
אני שותה קופה שחור ,אבל זה לא באמת נותן לי כזאת דחיפה אתה יודע....יעני אני יכול לשתות קפה שחור 4 כפות וללכת לישון.
לגבי המוצרים שאמרת,הם נמצאים בחנות של ישראלבודי?