PDA

צפה בגרסא המלאה : כתבה על פיתוח גוף, וסטרואידים

///Efi///
28-10-07, 13:04
גרג ולנטינו הקוקסינל הזה מאשים את מה שקרה לו בביספס את הסטרואידים ואפילו לא מזכיר את הליטרים של סינטול שהוא דחף לשם!
מה גם שלכל אורך הכתבה פיתוח הגוף מוצג ככת מחתרתית ואפלולית...
(החלק השלישי לא לבעלי לב חלש!)

http://www.youtube.com/watch?v=-pU3E8DuLZw

Danzig
28-10-07, 13:16
פרסמו את זה פה דווקא לא כל כך מזמן, גרג סתם פוץ מטומטם ומסונטל הוא פשוט הורס את הספורט למרות שאפילו לא מייחסים אותו קשור לכך, וגם את חבריו המסונטלים.

Night_Wolf
28-10-07, 13:32
אני נורא נורא נורא מקווה!!!! שלגרג ולטינו יש גידול סרטני בבייספס שם שימות מזה ולא נישמע על הדרעק יותר לעולם הוא כבר מתחיל להימעס עלי וכל פעם שאני רואה אותו בא לי להקיא:nono: :crazy: :winked: :fellow:

Logout
28-10-07, 13:35
מחכה שזה יטען חח.....
מה יש לו גידול או משהו?
חח סעמק ראיתי שהוא תוקע ת'מזרק ביד כימעט הקאתי חח

anat18
28-10-07, 13:39
איזה גועל נפש#?#!$!$
איכסה

Logout
28-10-07, 13:41
איזה גועל נפש#?#!$!$
איכסה
חח כולם פה חושבים ככה..:character63:

sagi10
28-10-07, 13:43
אני ראיתי את כל חלקי הסרט הזה..
פשוט מזעזע..בן אדם מפגר .

Nicolas
28-10-07, 14:02
חח כולם פה חושבים ככה..:character63:

אני לא :mellow:

*רץ למקולת של מנחם ליד הבית כדי לקנות 2 ליטר סינטול* :sbb4:

almoni
28-10-07, 14:13
איזה גועל נפש#?#!$!$
איכסה
..........

///Efi///
28-10-07, 14:23
מה שהכי הורג אותי זה שהוא מאשים את הסטראואידים!!!
ביגללו אותו בחור בתחילת דרכו שרוצה להיות מפתח גוף מיקצועי צריך שאמא שלו תזיין לו ת'מוח ותידאג סתם!

Cortex
28-10-07, 14:40
כבר העלו את זה מלא פעמים ..

anat18
28-10-07, 15:36
מבהיל חבר שלי יפסיק להתאמן עכשו ככה באחריותי

Danzig
28-10-07, 15:38

הוא גם לא יגיע למימדים כאלה בלי להזריק קצת מיצים.

Cortex
28-10-07, 15:41
גם אם הוא יתחיל לעשות סייקלים 5 שנים הוא לא יגיע לדבר כזה בלי לסנטל

anat18
28-10-07, 17:56
:oo

Antonator1
28-10-07, 18:24
מה שהכי הורג אותי זה שהוא מאשים את הסטראואידים!!!
ביגללו אותו בחור בתחילת דרכו שרוצה להיות מפתח גוף מיקצועי צריך שאמא שלו תזיין לו ת'מוח ותידאג סתם!אם הוא בעצמו לא מבדיל (וכנראה הוא לא) אז זה לא משנה בינתיים.

Logout
28-10-07, 20:00
חח אל תידאגי... גם אם חבר שלך יזריק עד גיל 30 הוא לא יגיע לזה...בלי 300 ליטר של סינטול לפחות..חח...איכס מרוב הסינטול שהמכוער ההזה דחף שם אין צורה ...בע האיש הזה הוא בושה לענף פיתוח הגוף..!

Antonator1
28-10-07, 20:40
דאמיט! למה כל קרייני הסרטים הדוקומנטריים המטונפים האלה חושבים שהם כאלה חכמים כל הזמן?!

!Demon!
28-10-07, 21:14
איזה חמור צריך להיות בשביל זה כאילו זה לא יפה ולא יביא אותו לשום משקום חוץ מכמה סרטונים שכולם מזלזלים וצוחקים עליו + זה לא בריא אחושרוטה אז מה הקטע

Mr.Olimpia
28-10-07, 22:58
מסכנה..

סינטול = חרא

סטרואידים = בריא כמו מיץ תפוזים סחוט על הבוקר

Antonator1
29-10-07, 02:12
לכל הרוחות, עדיף שכבר ילדים בני 12 יחשבו שמייקל לואיס הוא מר אולימפיה מאשר המסכן הזה יוציא שם רע לענף!!! מי הוא בכלל חושב שהוא שבגלל הטיפשות והתסכול שלו ירכל על הספורטאים שלהבדיל ממנו קורעים ת'תחת עם המשקולות והאוכל! זה פשוט מוציא אותי מדעתי איך שהקריינית המזורגגת הזאת, שכביכול רוצה להישמע חכמה בטירוף אומרת שסטרואידים גורמים לחרא הזה. אין לתאר את זה.

kaga
29-10-07, 08:34
למה שלא יוציאו את הסטרואידים מהאנף? כי זה נהפך מפיתוח גוף לכיעור הגוף- הכל תלוי בכמה כסף יש לך כדי להשקיע על סטרואידים.

Antonator1
29-10-07, 09:12
למה שלא יוציאו את הסטרואידים מהאנף? כי זה נהפך מפיתוח גוף לכיעור הגוף- הכל תלוי בכמה כסף יש לך כדי להשקיע על סטרואידים.
עכשיו סטרואידים מואשמים כבר ישירות ב"כיעור הגוף"? כנראה אכלת את הנקודה השקרית שהסרט מנסה להעביר.

kaga
29-10-07, 09:51
עכשיו סטרואידים מואשמים כבר ישירות ב"כיעור הגוף"? כנראה אכלת את הנקודה השקרית שהסרט מנסה להעביר.
אם אני לא טועה אנטון, עד לא ממזמן אתה בעצמך אמרתה את אותם הדברים, שאתה מעדיף את האימונים כמו של פעם ועוד... מה שאני אומר שהאנף הזה הוא כבר לא ספורט כי הכל תלוי בחומרים כנ"ל לעוד ענפים.

anat18
29-10-07, 12:20
מסכימה איתך זה נהיה פשוט עצוב

Yoshi-Moto
29-10-07, 14:08
מסכימה איתך זה נהיה פשוט עצוב
קודם כל, לגבי קודם את יכולה להיות רגועה לגבי חבר שלך, אם הוא לא יגע בחומרים הוא לא יתקרב למאית מזה.

דבר שני, להוציא את הסטרודיאים מהענף זה יהיה שיא הטפשות.

זה ידרדר את הענף ב30 רמות.

חוץ מזה, שאם זה לא יהיה בענף וכל התחרויות יהיו של אנשים טבעיים, למה נראה לכם שכולם באמת יהיו טבעיים?

ניגרי ענק
29-10-07, 14:28
א: ולנטינו הוא אידיוט, סוחר סמים, עבריין מוצהר, וגימיק עלוב שעושה שם רע לחלטורה.

ב: אי אפשר להוציא את הסטרואידים מהענף, מפני שהם חלק בלתי נפרד ממנו.
אנשים משלמים כדי לראות מפלצות אדם, ולא כדי לראות אנשים שהם יכולים לראות ביום יום.
אחרי שראו על הבמה אנשים כמו קטלר או מרטינס, אף אחד לא יסכים לראות באולימפיה מתחרים קטנים מהם בחצי וחטובים פחות, ועדיין למחוא כפיים.

ג: עם זאת, לגבי האמירה של "הכל תלוי כמה כסף יש לך לחומרים" - ממש לא נכון.
אם זה ככה כולם היו אלופים. אני מכיר אנשים שהשקיעו בלי סוף בסייקלים ועדיין קחו את סיקס פאק (אלון) מהפורום, הוא נראה פי מיליון טוב מהם, שלא לדבר על עומר לנדאו שהוא טבעי לגמרי (מידיעה) והרבה סייקליסטים יכולים לחלום על מה שהוא הגיע אליו.
חומרים זה חשוב (מאוד) אבל הרבה תלוי בגנטיקה, באוכל, באימונים ובידע.

ZoonD
29-10-07, 15:37
פשוט בנאדם מלוכלך ...
להפיל את כל האשמה על הסטרואידים
בזמן שהוא דופק סינטולים מפה עד הודעה חדשה
זה פשוט חוצפה ..
בעוד שאנשים שלא מבינים בנושא , ולא מכירים את האיש
עלולים לחשוב שאלה תוצאות מלקיחת סטרואידים ..

אני בעד להשאר טבעי , לא כל אחד רוצה להיות קולמן וגם לא כל אחד יכול
אבל בכל זאת זה לכלוך מארץ הלכלוכים !

Tamir H
29-10-07, 18:56
אם זה ככה כולם היו אלופים. אני מכיר אנשים שהשקיעו בלי סוף בסייקלים ועדיין קחו את סיקס פאק (אלון) מהפורום, הוא נראה פי מיליון טוב מהם, שלא לדבר על עומר לנדאו שהוא טבעי לגמרי (מידיעה) והרבה סייקליסטים יכולים לחלום על מה שהוא הגיע אליו.
חומרים זה חשוב (מאוד) אבל הרבה תלוי בגנטיקה, באוכל, באימונים ובידע.

עומר טבעי? :sbb4:
אחלה גנטיקה וגם השקעה אני מניח

הגרג ולנטינו הזה נמאס ממנו כבר
יש שם סרט למטה שהכותרת שלו Dont use steroeids (the story of greg...)
צריך להוציא קמפיין נגד ולנטינו חחח

Antonator1
29-10-07, 19:10
יש את סטיב מהייליק, שאמנם נראה מעולה, אבל הוא טוען שהוא זכה ב - 90% אחוז מהתארים שלו טבעי (זה כולל מר אמריקה ועולם פחחח) והתאמן בשיטות ממש שגויות - אבל העיקר להאשים את הסטרואידים בכל בעיה בריאותית שהייתה לו אי פעם. והעיקר גם להגיד לכל מי שמתאמן במכון שלו כל מיני שטויות.

Danzig
29-10-07, 19:45
עומר טבעי? :mellow:

ZoonD
29-10-07, 20:26
אתם ראיתם איך הוא הוציא את הדם מהבייסיפס
עם המזרק ?
בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע
כזה בנאדם מסריח עוד לא ראיתי...

חבל שהוא לא מת מהזיהום, סוחר !