PDA

צפה בגרסא המלאה : טריילרים של "המסור" 4

IronMind
29-10-07, 00:12
בעקבות המלצות פה בפורום על סרטי המסור, עשיתי לפני יומיים מרתון "המסור", בעיקר מתוך סקרנות לראות עד כמה באמת מגעיל הקטע עם החזירים במסור 3 כמו שניגרי ענק דאג לציין מידי פעם. :jockey: כנראה שסף הגועל שלי גבוה יותר ממה שחשבתי.

בכל אופן, נתקלתי בכמה טריילרים של "המסור" 4, חשבתי שזה יעניין את הפריקים פה של סרטי הסלשרים. :character63: אבל ראו הוזהרתם, זה קטעים מלאים לא בדיוק טריילרים, אז אם אתם לא רוצים להרוס לעצמכם - אל תראו.

http://saw-4-trailer.blogspot.com/

הורדתי גם את שני סרטי ההוסטל, השבוע אני אעשה להם גם מרתון.

ניגרי ענק
29-10-07, 00:19
מה שמפחיד בהוסטל, זו המחשבה שבתיאוריה - דבר מזוויע כזה במתכונת זו או אחרת, יכול להתרחש במציאות.
לעומת המסור שהוא לגמרי בידיוני, הרי אין באמת רוצחים עד כדי כך מתוחכמים, כמעט אל אנושיים.
בכל אופן, מבחינת איכות הסרט, לדעתי המסור (הראשון בלבד) עולה על הוסטל באלף דרגות.
לגבי 4, אני בהחלט אצפה בו כאשר ניתן יהיה להוריד למחשב.

IronMind
29-10-07, 00:35
אתה לא כותב איזה טור של ביקורות סרטים במקרה, נכון? :jockey: כי ראיתי איזו ביקורת מאוד דומה באתר כלשהוא. כתבו שהסרט הזה אמור להביע ביקורת על החברה האנושית באופן כללי, שנאת אדם, שנאת גזע וכו'.

וכן המסור הראשון איכותי כי הוא מקורי, והוא פאקינג גרם לי לקצוץ ציפורניים מרוב מתח. היו אפילו כמה שניות שעצרתי את הנשימה. אני רק לא מבין למה אנשים משייכים אותו לז'אנר אימה, הוא מותחן פסיכולוגי והוא מותכן פסיכולוגי מצוין. בחלקים האחרים לא הצליחו לשמור על מקוריות לצערי, ואפילו הרסו את העלילה עם היורשת המטופשת הזאת (כן פתאום היא הפכה לסאדיסטית כזאת, מה הוא עשה שטיפת מוח?), אבל חיפו בעזרת אקסטרה דם. :character63:

ניגרי ענק
29-10-07, 00:58
אתה לא כותב איזה טור של ביקורות סרטים במקרה, נכון? :jockey: כי ראיתי איזו ביקורת מאוד דומה באתר כלשהוא. כתבו שהסרט הזה אמור להביע ביקורת על החברה האנושית באופן כללי, שנאת אדם, שנאת גזע וכו'.

וכן המסור הראשון איכותי כי הוא מקורי, והוא פאקינג גרם לי לקצוץ ציפורניים מרוב מתח. היו אפילו כמה שניות שעצרתי את הנשימה. אני רק לא מבין למה אנשים משייכים אותו לז'אנר אימה, הוא מותחן פסיכולוגי והוא מותכן פסיכולוגי מצוין. בחלקים האחרים לא הצליחו לשמור על מקוריות לצערי, ואפילו הרסו את העלילה עם היורשת המטופשת הזאת (כן פתאום היא הפכה לסאדיסטית כזאת, מה הוא עשה שטיפת מוח?), אבל חיפו בעזרת אקסטרה דם. :character63:

לא אחי אני לא כותב טורים על קולנוע.
אני עובד כעת בשלושה עיתונים, כותב באחד בעיקר על פוליטיקה, באחר על עניינים מוניציפאליים, ובשלישי על ספורט.
קולנוע? לדעתי אדם צריך רקע בתחום כדי לבקר סרטים ברצינות.
אני יכול לכתוב רק את דעתי, כצופה.