PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה| אבקת חלבון.

-Niv-
29-10-07, 17:06
אני מתאמן משהו כמו חודש-חודש וחצי ועד עכשיו אכלתי טונה אחרי כל אימון.
עכשיו חשבתי לקנות אבקת חלבון כי אמרו לי (חברים שמתאמנים) שזה יותר אפקטיבי ובריא.

עכשיו שאלתי רופא אם כדאי להשתמש בזה והוא אמר שזה ממש לא בריא :/

מישהו יכול להסביר לי?
*אם יש לכם איזה מאמר על האבקת חלבון שמוכיח שזה לא פוגע או משהו אני אשמח.

תודה.

נ.ב.
בן 17
שוקל 62 ק"ג
גובה: 173

eminemfan
29-10-07, 17:28
הרופא שלך אידיוט,ותקרא מאמרים באתר ותראה שזה בריא מאוד זה חלבון כמו טונה וקוטג' רק בצורת אבקה.

Duvdev
29-10-07, 18:50
אני בגילך, קצת יותר צעיר..16 וחצי. יש לי שני הורים רופאים, ואני משתמש באבקת חלבון כבר שנתיים (מתאמן שנתיים וחצי). מספיק בטוח בשבילך?

אבקת חלבון היא לא סטראוידים והיא לא אבקת קסם, היא בסה"כ נותנת לך חלבון איכותי לגוף.
אבקת חלבון היא פשוט חלבון בצורת אבקה, כתחליף לטונה, קוטג' או חזה עוף..בשלב מסויים אחרי שאתה מתאמן הרבה זמן מתחיל להמאס מהטונה ומהקוטג' ומכל העבודה שצריכה להיעשות כל פעם ולכן מומלצת קניית אבקה. הרבה מאוד נרתעים מאבקות חלבון בטענה שהם לא מספיק רציניים בשביל "לעבור לאבקות" - נשמע דיי רע אבל שמעתי את זה מהרבה חברים שלי.
בקיצור, בשורה התחתונה, אבא שלי מממן לי את האבקות חלבון כבר שנתיים ואנחנו מזמינים ביחד

eminemfan
29-10-07, 18:53
אני בגילך, קצת יותר צעיר..16 וחצי. יש לי שני הורים רופאים, ואני משתמש באבקת חלבון כבר שנתיים (מתאמן שנתיים וחצי). מספיק בטוח בשבילך?

אבקת חלבון היא לא סטראוידים והיא לא אבקת קסם, היא בסה"כ נותנת לך חלבון איכותי לגוף.
אבקת חלבון היא פשוט חלבון בצורת אבקה, כתחליף לטונה, קוטג' או חזה עוף..בשלב מסויים אחרי שאתה מתאמן הרבה זמן מתחיל להמאס מהטונה ומהקוטג' ומכל העבודה שצריכה להיעשות כל פעם ולכן מומלצת קניית אבקה. הרבה מאוד נרתעים מאבקות חלבון בטענה שהם לא מספיק רציניים בשביל "לעבור לאבקות" - נשמע דיי רע אבל שמעתי את זה מהרבה חברים שלי.
בקיצור, בשורה התחתונה, אבא שלי מממן לי את האבקות חלבון כבר שנתיים ואנחנו מזמינים ביחד מטבע ספורט **** כבר הרבה מאוד שנים (אני אישית התחלתי להזמין חלבון רק בשנתיים האחרונות, אבל הוא מזמין שם המון).
+1,והסיבה שמשתמשים באבקה כזו היא מטעמי נוחות ובגלל זה חלבון זמין שנספג מהר בגוף.

maya
29-10-07, 19:18
אבקת חלבון היא פשוט תחליף זמין ונוח במקום להיסחב עם טונה ואוכל למכון ככה אתה שותה את השייק ופטרתה את הבעיה של הארוחה אחרי אימון .
אבקה לא עושה שום נזק .

-Niv-
29-10-07, 23:12
תודה על העזרה.

ד"א בלי קשר שמעתי שמחירי האבקות הולך לעלות משמעותית, זה נכון?

r0y
29-10-07, 23:38
כבר עלה

-Niv-
29-10-07, 23:44
כבר עלה
מכמה לכמה?

שי
30-10-07, 09:50
, תגיע לחנות ותבדוק