PDA

צפה בגרסא המלאה : המלצה לחדר כושר בחיפה, מישהו?

Crocker
29-10-07, 20:25
אהלן!
צריך המלצה למכון כושר מחיפה,
עשיתי היום סבב מכונים , הייתי בסילבר ג'ים ,קודם כל המכון נראה ממש סבבה, הבעיה שהמחיר יקר בטירוף, 700 שקל או קצת יותר לא זוכר ל3 חודש?! מה הם נורמלים?

הייתי בסקופ בנשר, המכון מפוצץ בכוסיות, ובכללי המכון נראה מצוין למרות שקצת צפוף, ממש בקצת יותר זול מסילבר ג'ים אולי ב200 שקל.

הייתי בטופ ג'ים שברוממה למי שמכיר, 670 שקל ל3 חודשים?! והמכון לא משהו אמנם יש מתקנים וברזלים אבל הדגש זה כל הכוסיות וההליכונים , שזה טוב אבל בסופו של דבר אני בא בשביל להתאמן לא לאונן.

כרגע יש לי מנוי באקסטרים בנשר, 500 ל3 חודשים אבל המכון באמת... בקושי באים אנשים, כל המכון עבר שריפה ענקית ולא טרחו לנקות שום דבר וכל הברזלים מלאים בפייח (גם כן ברזלים משקולות עד 20 קילו וכל שאר המתקנים עד 100 קילו, שמזמן עברתי את זה וצריך לאלתר משקלים).

בקיצור יש למישהו עוד רעיונות למכוני כושר שלא שמעתי עליהם?

ZoonD
29-10-07, 20:29
באיזה שעה ההית בסילבר ג'ים ?
נכון שהמכון קצת יקר אבל הוא איכותי אתה יכול לנסות בקריות
אני ידוע שהמכון של Nabba בקרית מוצקין הוא אחלה מכון

Crocker
29-10-07, 20:31
בסביבות 6וחצי, היה שם אחד בשם גיל או שהוא שמן ולא מתאמן בכלל או שהוא במסה רצינית ביותר (הייתי עם חולצה שחור-לבן פסים כזו),
סילבר ג'ים נראה באמת מכון על רמה ביחס לכל מה שראיתי עכשיו כולל ההוא מנשר, אבל מה ישר בטירוף.

מישהו מכיר בחיפה אולי פספסתי?

-בקשר להוא במוצקין הייתי שם מזמן , זה של אמנון גאון אשתו יושבת שם בקבלה , אני בערך מכיר אותו דיי באופן אישי הייתי מנוי במכון שלו בנווה יוסף עד שהוא עבר לקריות, המכון באמת לא יקר אשתו הציעה לי 4 חודשים ב500 שקל אבל לנסוע עד לשם? ועוד לחזור חזרה אחרי אימון זה חתיכת נהיגה מאשר קילומטר וחצי נסיעה ואני בבית.

Coleman
29-10-07, 21:06
בסביבות 6וחצי, היה שם אחד בשם גיל או שהוא שמן ולא מתאמן בכלל או שהוא במסה רצינית ביותר (הייתי עם חולצה שחור-לבן פסים כזו),
סילבר ג'ים נראה באמת מכון על רמה ביחס לכל מה שראיתי עכשיו כולל ההוא מנשר, אבל מה ישר בטירוף.

-בקשר להוא במוצקין הייתי שם מזמן , זה של אמנון גאון אשתו יושבת שם בקבלה , אני בערך מכיר אותו דיי באופן אישי הייתי מנוי במכון שלו בנווה יוסף עד שהוא עבר לקריות, המכון באמת לא יקר אשתו הציעה לי 4 חודשים ב500 שקל אבל לנסוע עד לשם? ועוד לחזור חזרה אחרי אימון זה חתיכת נהיגה מאשר קילומטר וחצי נסיעה ואני בבית.
אחי סילבר ג'ים זה המכון הכי טוב בחיפה אני מבטיח לך....מכון איכותי על רמה....אני אישית מתאמן שמה ואין לי שום טענות...בקשר לגיל...הוא לא במסה הוא פשוט אוהב לאכול והוא הפסיק להתאמן בגלל פציעה קשה בכתף שבקרוב תעבור...ההמלצה שלי-סילבר ג'ים בעינים עצומות לעוד פרטים תוסיף אותי לאייסיקיו אחי אני יספר לך גם כמה סיפורים על סקופ שיגרמו לך לא ללכת לשם

Crocker
29-10-07, 21:09
קולמן ברור שסילבר זה הכי רציני מכל מה שראיתי עד עכשיו, הבעיה שהוא גם הכי יקר, דיברתי עם אנשים אמרו לי שאפילו 500 שקל זה הרבה, אשכרה 700 שקל ל3 חודש זה המון , אפשר לחשוב המכון שלו ממוקם באמצע סביונים-דניה רמת אביב ביחד וכל המכשירים מזהב...

מה לגבי המכון של בריכת מכבי? יש שם מכון כושר עם בריכה הבנתי ב500 ל3 חודשים? יש למישהו מושג?

yonip
29-10-07, 21:12
שייפ קריון - 200 שקל לחודש התחייבות לשנה, אם זה רחוק לך אז זה לא משנה אבל זה אחד המכונים
הרבה ברזלים :>

יש לך הכל שם אחי , כל המוטות כלובים לסקוואט 3 ספות של לחיצה ועוד ספה אחת בשיפוע חיובי ועוד אחת בשיפוע שלילי.
אין מחסור במשקולות, רק אם אתה בא בערב 7-6 זה מציק, יש הרבה אנשים, אבל אני בא אחרי הבצפר \ בבוקר ופשוט תענוג אני שם עם עוד מקסימום 3 אנשים זה פשוט כיף =]

באיזור האירובי לא צפוף בכלל, ואחלה יחס במכון עצמו מהצוות וגם אחלה אנשים שם

Coleman
29-10-07, 21:25
שייפ קריון - 200 שקל לחודש התחייבות לשנה, אם זה רחוק לך אז זה לא משנה אבל זה אחד המכונים

יש לך הכל שם אחי , כל המוטות כלובים לסקוואט 3 ספות של לחיצה ועוד ספה אחת בשיפוע חיובי ועוד אחת בשיפוע שלילי.
אין מחסור במשקולות, רק אם אתה בא בערב 7-6 זה מציק, יש הרבה אנשים, אבל אני בא אחרי הבצפר \ בבוקר ופשוט תענוג אני שם עם עוד מקסימום 3 אנשים זה פשוט כיף =]

סילבר ג'ים המחירים 144 ש"ח לחודש בהתחייבות לשנה...170 נראה לי בהתחייבות לחצי שנה ו200 ומשו ל3 חודשים....אחי זה ממש לא יקר....ומקסימום תעשה מנוי לשנה תאמין לי שלא תתחרט....המכון היחידי שמשתווה לרמה של סילבר ג'ים בחיפה זה לייף אנד פיטנס בפנורמה...גם מכון מקצועי מאוד...
אבל עדיין סילבר ג'ים זה הכי אחי!

xLaes
29-10-07, 22:20
יש מכון אחד במלון,לא זוכר איך קוראים לו,אבל תבדוק גם בבתי מלון.
O.ם

yonip
29-10-07, 22:27
מלון מרידיאן? :o
וקלומן לא הבנתי למה ציטטת אותי חח

Coleman
29-10-07, 23:00
מלון מרידיאן? :o
וקלומן לא הבנתי למה ציטטת אותי חח
תאמת אחי גם אני לא

סטרואיד D:
30-10-07, 00:02
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חח אני מת פה מה שאמרו על גיל חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אחי, לך לסילבר ג'ים P:

Coleman
30-10-07, 00:55
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מת פה מה שאמרו על גיל חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אחי, לך לסילבר ג'ים P:
רוני עד גיללללללללללללללל!!!!!!! :mellow:
סילבר-ג'ים אימפריה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sixpounder
30-10-07, 01:00
יש גם את ספורטן זה בהנהלהת אמנון גאון עכשיו.

ZoonD
30-10-07, 09:13
בונא אני באמת לא הבנת מה הקטע של גיל ..
הוא כל הזמן לקוח את המשקולות של הכוסיות ועושה מתיחות בדלפק !!

חחח אני כל הזמן נקרע עליו , הוא סבבה אבל אדמונד הוא זה שעוזר באמת
יענו הוא תמיד עוזר ומסביר זה מה שעוד יותר טוב במכון

maorstyle
30-10-07, 11:13
שייפ חיפה /הולמס פלייס

maorstyle
30-10-07, 11:15

אחי המכון בקרית מוצקין של אמנון גאון נסגר מלפני כימעט חצי שנה היתאמנתי שם.... מכון נחמד (היה)
עכשיו אני בשייפ קריון אחי זה גן עדן

AkunaMatata
30-10-07, 11:58

אין כלוב אחד בשייפ קריון ><"

Coleman
30-10-07, 13:10
בונא אני באמת לא הבנת מה הקטע של גיל ..
הוא כל הזמן לקוח את המשקולות של הכוסיות ועושה מתיחות בדלפק !!

חחח אני כל הזמן נקרע עליו , הוא סבבה אבל אדמונד הוא זה שעוזר באמת
יענו הוא תמיד עוזר ומסביר זה מה שעוד יותר טוב במכון
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח כפרעעע על גילללל חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אבל בראסמי הוא בנאדם טוב וזה מה שבאמת חשוב

Tamir H
30-10-07, 15:24
מה לגבי המכון של בריכת מכבי? יש שם מכון כושר עם בריכה הבנתי ב500 ל3 חודשים? יש למישהו מושג?

אני במכבי כי המכון עשה עסקה עם הבצפר שלי ככה שיוצא לי 800 לשנה

אבל בדוגרי הבריכה די מסריחה אבל המכון הארד קור ראיתי מלא חמורים ואיזה 10 עם גופיות
של BB.COM

מלא שם עושים סקואטים, דדליפטים ובנט אובר והמאמנים גם תומכים בזה ולא אומרים לך כלום הם רק יתקנו אותך אם עשית לא נכון

יש שם מדריכים שדי מבינים אני עוד לא ראיתי מדריך מדבר שטויות (מאלה שאני ראיתי)
אני יודע על 4 מדריכים שמבינים והם גם עושים את רוב המשמרות אולי יש עוד איזה 2 מדריכים שלגביהם אין לי מושג

אבל מה שכן יש קצת חלודה על הדאמבלים אבל חפיף
אה כן והמשקלים די גבוהים לא נראה לי שתהיה לך בעיה
אם כן מצבך טוב מאוד חחחח

GIJO
30-10-07, 19:52
כשתגיעו לחצי מהרמה שגיל הגיע אליה בתור בודיבילדר תוכלו לדבר
האדם עבר פציעה קשה שהולכת ומשתפרת.
במקום ללכלך מאחורי הגב ניראה אחד מכם בא ואומר לו את זה בפנים.
האדם מאמן בכיר ומבין עניין בודיבילדר בעברו עם גנטיקה מהטובות שראיתי אלוף ישראל וצה"ל בקראטה משקל על כבד
ומעסה רפואי בכיר ככה שכבודו במקומו מונח ואם הוא מבצע מתיחות או עיסוי עצמי עם כדור טניס זה מסיבה ברורה אחת והיא שהוא יודע מה הוא עושה כדי לעזור לעצמו להשתקם והוא עוד יראה לכולכם מאיפה הדג משתין.ברור פה שכולכם ילדים עוד ולא יודעים אל מה אתם מדברים!!!
מדיבור אישי איתו גיל מתחיל להתאמן השבוע בתחילת החודש והצפי הוא להגיע ל 12 אחוז שומן
עם מאסת שריר רצינית שכולכם הייתם מתים להשיג
וחבל שאתם מלכלכים כי בסופו של דבר אתם תאכלו את המילים שלכם וזה מובטח.

Coleman
30-10-07, 20:22
כשתגיעו לחצי מהרמה שגיל הגיע אליה בתור בודיבילדר תוכלו לדבר
האדם עבר פציעה קשה שהולכת ומשתפרת.
במקום ללכלך מאחורי הגב ניראה אחד מכם בא ואומר לו את זה בפנים.
האדם מאמן בכיר ומבין עניין בודיבילדר בעברו עם גנטיקה מהטובות שראיתי אלוף ישראל וצה"ל בקראטה משקל על כבד
ומעסה רפואי בכיר ככה שכבודו במקומו מונח ואם הוא מבצע מתיחות או עיסוי עצמי עם כדור טניס זה מסיבה ברורה אחת והיא שהוא יודע מה הוא עושה כדי לעזור לעצמו להשתקם והוא עוד יראה לכולכם מאיפה הדג משתין.ברור פה שכולכם ילדים עוד ולא יודעים אל מה אתם מדברים!!!
מדיבור אישי איתו גיל מתחיל להתאמן השבוע בתחילת החודש והצפי הוא להגיע ל 12 אחוז שומן
עם מאסת שריר רצינית שכולכם הייתם מתים להשיג
וחבל שאתם מלכלכים כי בסופו של דבר אתם תאכלו את המילים שלכם וזה מובטח.
גיל אחלה בנאדם ואני כבר כתבתי את זה פההה!!!!!!! כבר אמרתי שהבנאדם הגיע לרמה מטורפת ובגלל פציעה הוא הפסיק להתאמן...מחזק את כל מה שאמרת :)

GIJO
30-10-07, 20:35
לכל המעוניין שיבקש מגיל המדריך לראות תמונות שלו לפני חיטוב (לפני הפציעה )
ולאחר מכן תפתחו פה ותדברו עליו .אחלה בן אדם ואחלה מדריך.
ההסתלבטות עליו היא לא לעניין מצדכם המתאמנים
כי למיטב הבנתי הוא מדבר איתכם בגובה עיניים תמיד ולא מתנשא ומשוויץ כמו מדריכים אחרים.

אז באמת שהוא אדם משכמו ומעלה ולא היתי ממעיט בערכו צוחק עליו או מזלזל בו אבל אולי אני צריך לדבר איתו לומר לו איך מדברים עליו מתאמנים וניראה כבר איך שהוא יגיב.
פארשים!!!.

Coleman
30-10-07, 20:51
לכל המעוניין שיבקש מגיל המדריך לראות תמונות שלו לפני חיטוב (לפני הפציעה )
ולאחר מכן תפתחו פה ותדברו עליו .אחלה בן אדם ואחלה מדריך
וקולמן ידידי גם לך לא חסר שגיל ישמע איך הסתלבטת עליו יחד עם אחרים שמתאמנים
כי למיטב הבנתי הוא מדבר איתכם בגובה עיניים תמיד ולא מתנשא ומשוויץ כמו מדריכים אחרים
אז באמת שהוא אדם משכמו ומעלה ולא היתי ממעיט בערכו צוחק עליו או מזלזל בו אבל אולי אני צריך לדבר איתו לומר לו איך מדברים עליו מתאמנים וניראה כבר איך שהוא יגיב.
פארשים!!!.
ג'יג'ו ידידי חסר לך שתדבר עליי ככה כשאני הגנתי אליו כי אני עוד עלול להתגנב אליך הביתה ולגנוב לך את כל האבקות חלבוןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZoonD
30-10-07, 20:54
אף אחד לא לכלך עליו ....
הפציעה ידוע , והכל מובן , למה את תוקף ?

גיל בנאדם 10 , אבל הדגשתי שאדמונד הוא הדומיננטי
כי אני מכיר אותו מלפני כמה שנים ....

מי יתן וגיל יגיעה לרמות שהוא מסוגל אליהם
האו באמת בנאדם מגודל

Coleman
30-10-07, 20:55
אף אחד לא לכלך עליו ....
הפציעה ידוע , והכל מובן , למה את תוקף ?

גיל בנאדם 10 , אבל הדגשתי שאדמונד הוא הדומיננטי
כי אני מכיר אותו מלפני כמה שנים ....

מי יתן וגיל יגיעה לרמות שהוא מסוגל אליהם
האו באמת בנאדם מגודל
מחזק

Crocker
31-10-07, 12:41
המשכתי בסבב המכונים
הייתי בפנורמה - לייף אנד פיטנס, המקום באמת על רמה אין מה להגיד (אפילו רוז'ה זה מהאתר כאן מתאמן שם) אבל בשביל לעשות שם מנוי אני צריך למשכן את האוטו

בבריכת מכבי - בריכה יחסית קטנה, במכון ראיתי (הייתי בסביבות 5) יש אחלה מתקנים ואחלה מכשירים עם משקלים גבוהים, הבעיה זה מלא ילדים וזה הורס, אני רוצה קצת יותר בגילאים שלי והלאה, המחיר 630 שקל ל3 חודשים כולל בריכה והמכון סאונה וג'קוזי שזה ממש זול מכל מה שראיתי.

הייתי בשייפ בקניון חיפה, המקום ענק, מפוצץ אנשים מפוצץ כוסיות ,לא אהבתי בכלל את המקום הכל פתוח , 50 אופניים ליד זה עם המשקולות בקיצור חרא, וגם המחירים 300!!! שקל לחודש למנוי של חצי שנה.

בקיצור ממה שנראה לי אני יעשה במכבי רק בגלל המחיר למרות כל הילדים , יש למישהו אולי רעיון לעוד מכון בחיפה?

הייתי גם מזמן לפני כמה חודשים בבודי-סטאר של אמנון גאון במוצקין, מכון על רמה והכל נראה מצוין. הציעו לי 500 ל4 חודשים אבל המרחק...

אודיגו
31-10-07, 12:45
המשכתי בסבב המכונים
הייתי בפנורמה - לייף אנד פיטנס, המקום באמת על רמה אין מה להגיד (אפילו רוז'ה זה מהאתר כאן מתאמן שם) אבל בשביל לעשות שם מנוי אני צריך למשכן את האוטו

בבריכת מכבי - בריכה יחסית קטנה, במכון ראיתי (הייתי בסביבות 5) יש אחלה מתקנים ואחלה מכשירים עם משקלים גבוהים, הבעיה זה מלא ילדים וזה הורס, אני רוצה קצת יותר בגילאים שלי והלאה, המחיר 630 שקל ל3 חודשים כולל בריכה והמכון סאונה וג'קוזי שזה ממש זול מכל מה שראיתי.

הייתי בשייפ בקניון חיפה, המקום ענק, מפוצץ אנשים מפוצץ כוסיות ,לא אהבתי בכלל את המקום הכל פתוח , 50 אופניים ליד זה עם המשקולות בקיצור חרא, וגם המחירים 300!!! שקל לחודש למנוי של חצי שנה.

בקיצור ממה שנראה לי אני יעשה במכבי רק בגלל המחיר למרות כל הילדים , יש למישהו אולי רעיון לעוד מכון בחיפה?

הייתי גם מזמן לפני כמה חודשים בבודי-סטאר של אמנון גאון במוצקין, מכון על רמה והכל נראה מצוין. הציעו לי 500 ל4 חודשים אבל המרחק...
יש את מכון ליאובק..
קרוב בהרבה מקניון חיפה. 1800 שקל לשנה+בריכה+סאונה+ג'קוזי.
מכון קטן עם כל המיכשור שצריך עם מדריכים מביני עניין.

ליאו בק

הסדר הנחות לרכישת מנויים

לעובדי וגמלאי בתי זיקוק ובני משפחותיהם בלבד
(חובה להציג כרטיס עובד במקום)

סוג המנוי מחיר למנוי חדש
תקופת המנוי
01/01/07-31/03/08 מחיר למנוי מחדש (ותיק)

יחיד 1800 ₪(כולל חגים ושבתות) 1650 ₪ (לא כולל חגים ושבתות)
זוגי 2675 ₪ 2450 ₪ חידוש מנוי
משפחתי 3150 ₪ 2890 ₪ חידוש מנוי

• במנוי משפחתי אין הגבלה במספר הילדים (עד גיל 18)
• במנוי משפחתי ניתן לצרף ילד עד גיל 21 בתוספת של 575 ₪
• מנוי ללא שבתות וחגים – 10% הנחה
• תוקף המנוי עד לתאריך 31/03/08

ניתן לשלם בחדר תרבות ב- 12 תשלומים

טלפון – 04-8300505 פקס – 04-8300506

מרכז הספורט לאו בק ע"ש א. אופמן
מציע בריכת שחייה מקורה ומחוממת, בריכת פעוטות, ג'קוזי, סאונה, היכל ספורט, חדר כושר משוכלל, מגרשי טניס, חוגים ומשטחי נופש.
כתובת: דרך צרפת 90
טל. 04-8331081.
שעות פתיחה: יום א' 16:00-22:00
יום ב' 06:00-22:00
יום ג'¬ 07:00-22:00
יום ד' 06:00-22:00
יום ¬ה' 07:00-22:00
יום ¬ו' 06:00-18:00
יום שבת 08:00-18:00

maorstyle
31-10-07, 12:46
הייתי גם מזמן לפני כמה חודשים בבודי-סטאר של אמנון גאון במוצקין, מכון על רמה והכל נראה מצוין. הציעו לי 500 ל4 חודשים אבל המרחק...[/quote]

אמרתי לך אחי גם אם היית רוצה להירשם למכון של אמנון גאון אתה לא יכול הוא סגור=(

-_- לך על שייפ קריון מכון בן :):):):) אבל איך שאתה רוצה אחי

Crocker
31-10-07, 13:52
סתם מעניין למה בודי סטאר נסגר? אמנון פותח מכון כושר באיזשהו שלב?

Tamir H
31-10-07, 14:50
המשכתי בסבב המכונים

אחי במכבי לפעמים יש ילדים אבל רוב הזמן אין אני כבר שם הרבה זמן ויש הרבה מאוד פעמים שרק אני ועוד מישהו אחד ברחבה של המשקולות.
אני לא מדבר על ההליכונים כי שם תמיד תראה מישהו חחחחח

עריכה: איזה מאמן היה שם כשהלכת?

Crocker
31-10-07, 17:21
לא זכור איך קראו לו ,אבל אחד איזה 1.80 שיער קצר קוצים כזה בהיר ויחסית מנופח, ידיים טובות וזה טובים הייתי אומר איזה 13% שומן... :d

נ.ב בשום פורום אחר לא תראו תיאור של מישהו כמו שאני כתבתי במידה ולא זוכרים איך קוראים לו :11:

IronMind
31-10-07, 17:48
"המכון של אודי" במרכז הכרמל, אם זה פתוח עדיין.

Crocker
31-10-07, 18:04
שמעתי עליו והייתי שם כמה פעמים היה לי חבר שהיה מאמן שם , המקום על הפנים כל הרצפה מלאה פקרטים שבורים , אין מזגן בקושי מאוררים ובדרך כלל כל החלונות פתוחים בשביל אוויר
היתרון היחידי שזה ברזלים נטו וזה מה שצריך אבל צריך הרבה יותר מזה בשביל להנות מהאימון.

בכל מקרה אני הולך להירשם היום למכבי , 630 שקל ל3 חודשים כולל 2 בריכות (קצת קטנות אמנם) סאונה וג'קוזי + מכון כושר שנראה לא רע בכלל.

Tamir H
31-10-07, 20:17
לא זכור איך קראו לו ,אבל אחד איזה 1.80 שיער קצר קוצים כזה בהיר ויחסית מנופח, ידיים טובות וזה טובים הייתי אומר איזה 13% שומן... :d

נ.ב בשום פורום אחר לא תראו תיאור של מישהו כמו שאני כתבתי במידה ולא זוכרים איך קוראים לו :11:

אתה תראה ש90% מהמדריכים שם סוסים

Crocker
31-10-07, 21:31
חזרתי מהמכון במכבי, אני אומר לכם בשביל אחד שמתאמן חזק ורציני פשוט תת רמה...
המזגן? יש אבל קצת חלש, ביקשתי להגביר בסדר הסכימו
המוזיקה? אין בכלל יש רדיו גלגלצ ששומעים יחסית בסדר, כמות האנשים אולי 10 בכל המכון.

המשקלים- אמנם גבוהים אבל המשקלים הגבוהים מה שבאמת צריך מפוזרים, שום דבר לא מסודר ! יש 2 מדפים של משקלים אחד מכל צד, אני בא לקחת משקולת של 25 קילו ומתחיל לגרור אותה לצד השני של המכון לקחת את השניה מהמדף השני כי אנשים פשוט זורקים אותם איפה שבא להם כנראה כבד להחזיר 2 ביחד מעל 20 קילו

המכונות עצמם בסדר וגם הספסלים, מה שכן אני בא לעשות תרגיל על מיטה אחת בשיפוע ואני שוכב על הבטן, 25 קילו בכל יד שלי (תרגיל של גב וכרגיל כולם מסתכלים) ורק מהמשקל שהיה לי בידיים הספה מתחילה לנסוע לי במכון (יעני חליקה מהמקום שלה) , הלכתי למדריך מה זה אין ספסלים שלא זזים?! מסתכל עלי אומר תשים משקולת, שמתי 50 קילו ברגל של הספסל יותר לא זז.

האוכלוסיה או זקנים טוטאלית או צעירים שחיפים מתים בני 14, נכנסתי בחולצה צמודה כל המכון מסתכל עלי כאילו בחיים שלהם לא ראו אחד כזה, מה שכן תאכלס כל המכון שחיפים אף אחד לא מנופח , אפילו המדריך היה חצי ממני בגודל(אני לא משוויץ או משהו רק מתאר מצב שלא נעים שכל העיניים עלייך כל תנועה שתעושה).

אי אפשר להקפיא את המנוי כי זה רק 3 חודשים (wtf) אבל אפשר להעביר למישהו אחר, אז נראה מה אני יעשה כבר, למישהו שמתאמן כבד זה לא מתאים ,לאחד מתחיל זה מכון מצוין להתחיל בו.

Tamir H
31-10-07, 22:53
חזרתי מהמכון במכבי, אני אומר לכם בשביל אחד שמתאמן חזק ורציני פשוט תת רמה...
המזגן? יש אבל קצת חלש, ביקשתי להגביר בסדר הסכימו
המוזיקה? אין בכלל יש רדיו גלגלצ ששומעים יחסית בסדר, כמות האנשים אולי 10 בכל המכון.

המשקלים- אמנם גבוהים אבל המשקלים הגבוהים מה שבאמת צריך מפוזרים, שום דבר לא מסודר ! יש 2 מדפים של משקלים אחד מכל צד, אני בא לקחת משקולת של 25 קילו ומתחיל לגרור אותה לצד השני של המכון לקחת את השניה מהמדף השני כי אנשים פשוט זורקים אותם איפה שבא להם כנראה כבד להחזיר 2 ביחד מעל 20 קילו

המכונות עצמם בסדר וגם הספסלים, מה שכן אני בא לעשות תרגיל על מיטה אחת בשיפוע ואני שוכב על הבטן, 25 קילו בכל יד שלי (תרגיל של גב וכרגיל כולם מסתכלים) ורק מהמשקל שהיה לי בידיים הספה מתחילה לנסוע לי במכון (יעני חליקה מהמקום שלה) , הלכתי למדריך מה זה אין ספסלים שלא זזים?! מסתכל עלי אומר תשים משקולת, שמתי 50 קילו ברגל של הספסל יותר לא זז.

האוכלוסיה או זקנים טוטאלית או צעירים שחיפים מתים בני 14, נכנסתי בחולצה צמודה כל המכון מסתכל עלי כאילו בחיים שלהם לא ראו אחד כזה, מה שכן תאכלס כל המכון שחיפים אף אחד לא מנופח , אפילו המדריך היה חצי ממני בגודל(אני לא משוויץ או משהו רק מתאר מצב שלא נעים שכל העיניים עלייך כל תנועה שתעושה).

אי אפשר להקפיא את המנוי כי זה רק 3 חודשים (wtf) אבל אפשר להעביר למישהו אחר, אז נראה מה אני יעשה כבר, למישהו שמתאמן כבד זה לא מתאים ,לאחד מתחיל זה מכון מצוין להתחיל בו.

לא יודע באיזה שעה באת כשאני הייתי היה איזה אחד די גדול שבא לשם הרבה
אבל כשהלכתי באמת הגיעו כל האלה מהבצפר שלי :):):):)

האמת אני שם כי לי זה זול רצח 800 לשנה

Crocker
31-10-07, 22:53
הייתי בסביבות 7 , 8 הלכתי
הייתי עם חולצה אפורה צמודה

Tamir H
31-10-07, 22:58
הייתי בסביבות 7 , 8 הלכתי
הייתי עם חולצה אפורה צמודה

המדריך היה קירח וגדול?
אם כן אז אתה באמת גדול....

שמע במכבי יש או בני 14-17, זקנים וכמה סוסים אין באמצע

Crocker
31-10-07, 23:00
המדריך היה עם חולצה לבנה, הייתה לו חולצת פולו נדמה לי ומראה נאצי כזה כאילו "מה אתה בכלל פונה אלי" זה מה שהיה שביקשתי ממנו שיגביר את המזגן וששאלתי למה אין מוזיקה

לא זוכר אם היה לו קרחת
בכל מקרה אני יבוא לשם שוב אין ברירה אלא לסיים את המנוי

Tamir H
01-11-07, 11:35
זה בטוח דוד חחחחח