PDA

צפה בגרסא המלאה : הישג חסר תקדים לעמית ספיר בדרום קוריאה

מנטור
30-10-07, 11:28
עמית ספיר דורג במקום 12 בעולם במשקל עד 80 ק"ג בתחרות שנערכה בדרום קוריאה

Di-Bol
30-10-07, 11:54
כל הכבוד
אבל מקום 12 מתוך כמה?

Logout
30-10-07, 12:12
כל הכבוד לו! השיג מכובד..אבל באמת מקום 12 מתוך כמה?

Di-Bol
30-10-07, 12:44
12 מתוך 18
http://www.eastlabs.biz/data/gallery/152/771.jpg

מנטור
30-10-07, 12:53
זו לא תחרות מר ישראל. לא משנה כמה התחרו משום שלא כל אחד שרוצה יכול להתחרות. משום שכל ארץ שלחה את ה-כ-י טובים ומדובר על ארצות בהם מספר המשתתפים הוא אלפי ספורטאים פעילים בתחרות לכן השאלה כמה מתחרים היו בקטגוריה אינה רלוונטית.
תזכרו 12 ב-ע-ו-ל-ם...

MagneZium
30-10-07, 12:55
זו לא תחרות מר ישראל. לא משנה כמה התחרו משום שלא כל אחד שרוצה יכול להתחרות. משום שכל ארץ שלחה את ה-כ-י טובים ומדובר על ארצות בהם מספר המשתתפים הוא אלפי ספורטאים פעילים בתחרות לכן השאלה כמה מתחרים היו בקטגוריה אינה רלוונטית.
תזכרו 12 ב-ע-ו-ל-ם...
לפי דעתי אלון צוקרמן מאור ונאור זיו כמה רמות מעל עמית ,אבל שוב זה רק אני
ולפי מה שאני יודע יש יותר ממ18 מדינות בעולם שככה לא כול ארץ שלחה את ההכי טובים שלה

Night_Wolf
30-10-07, 13:04
לפי דעתי אלון צוקרמן מאור ונאור זיו כמה רמות מעל עמית ,אבל שוב זה רק אני
ולפי מה שאני יודע יש יותר ממ18 מדינות בעולם שככה לא כול ארץ שלחה את ההכי טובים שלה

לדעתי...יש בארץ 3 בודיבילדרים שהם הכי חזקים ושוב פעם זה גם טעם

אלון צוקרמן בנתיים הבודיבילדר הכי חזק בארץ אחרי ההופעת אורח שלו בIFBB אני לא חושב שכרגע יש מישהו ברמה שלו :sbb4:
אחרי זה עדאל חאג'
ואחרי זה יוני האנה עכשיו למה יוני נכון אנשים אמרו שחסרות לו רגלים אבל לדעתי יש לו פלאג עליון רצחני! ואם הוא משפר תרגלים אף אחד לא ידבר אליו חוץ מזה שיש לו תהדרכה של אחיו אלי האנה מר עולם יש יותר טוב מזה?:boxing:

ואני בטוח שגם הם יכלו להגיע למקום כזה ואולי טוב יותר בתחרות שעמית התחרה בה.

P-a-n-1-c
30-10-07, 13:09

אלון צוקרמן בנתיים הבודיבילדר הכי חזק בארץ אחרי ההופעת אורח שלו בIFBB אני לא חושב שכרגע יש מישהו ברמה שלו :sbb4:
אחרי זה עדאל חאג'
ואחרי זה יוני האנה עכשיו למה יוני נכון אנשים אמרו שחסרות לו רגלים אבל לדעתי יש לו פלאג עליון רצחני! ואם הוא משפר תרגלים אף אחד לא ידבר אליו חוץ מזה שיש לו תהדרכה של אחיו אלי האנה מר עולם יש יותר טוב מזה?:boxing:

ממש לא מסכים.
יוני האנה נראה לדעתי פחות טוב ממאור זרדז ולדעתי מי שהכי מובילים בתחום בארץ הם מאור, אלון ועמית ספיר [שאומנם הוא ה"קטן" שבחבורה, אבל הרגליים שלו ממש בפרופורציה לשאר הגוף בניגוד לנאור זיו ויוני האנה לדוג'].

aseed
30-10-07, 13:44
ממש לא מסכים.
יוני האנה נראה לדעתי פחות טוב ממאור זרדז ולדעתי מי שהכי מובילים בתחום בארץ הם מאור, אלון ועמית ספיר [שאומנם הוא ה"קטן" שבחבורה, אבל הרגליים שלו ממש בפרופורציה לשאר הגוף בניגוד לנאור זיו ויוני האנה לדוג'].

חחח אתה רואה את עמית יותר טוב מחוסאם ומעאדל חג' תאמין יש הרבה חברה טובים מעמית
חוץ מזה להם גם יהיה יותר קשה להתחרות במר עולם למה בקטיגריות משקל 90 ומעלה יש אנשים מאוד מאוד מאוד חזקים

P-a-n-1-c
30-10-07, 13:47
חוץ מזה להם גם יהיה יותר קשה להתחרות במר עולם למה בקטיגריות משקל 90 ומעלה יש אנשים מאוד מאוד מאוד חזקים

האמת שאני לא בקיא במתחרים אז אני לא מתיימר להגיד זה הכי טוב וכו'. עאדל וחוסאם אנ'לא זוכר בכלל איך הם נראים, אז לא הכללתי אותם ברשימה.
בלי קשר לדעתי ה2 הכי טובים הם אלון צוקרמן ומאור זרדז.

ניגרי ענק
30-10-07, 14:03
12 מתוך 18 ברמות האלה זה הישג מכובד, מה עוד שהוא עלה קטגוריה - בעבר התחרה בעד 75
וכעת בעד 80, ברמות האלה זה מאוד משמעותי.
היתרון של ספיר על שמות אחרים שהוזכרו פה זה בפרופורציות הנהדרות שלו.
אגב, כל מי שמבין משהו ספורט הזה יודע שמאור זרזד, עם עוד קצת בשר, יוכל לעשות הישגים יפים מאוד בתחרויות עולמיות.

aseed
30-10-07, 14:04
אין מצב

Night_Wolf
30-10-07, 14:07
את זה זרדז יכול לנצח?:ohmy:

http://img171.imageshack.us/img171/9122/60979930vq9.jpg

ד"א זה לקח אלוף אלופים בתחרות הקודמת של עמית בצ'כיה אם היה מתחרה השנה היה גם זוכה שוב הבחור הזה אם פוטנציאל מטורף התחרויות האלה כבר צעצוע בישבילו :flowers:

עלי טביזירי למי שלא מכיר :sbb4:

aseed
30-10-07, 14:09
זות תמונה מאוד ישנה שלו לפני כמה שנים עכשיו יש לו מסה הרבה יותר גדולה
חוץ מזה מלא מאוד מתחרים שם באותה רמה בערך

Night_Wolf
30-10-07, 14:15
http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=182219&g2_serialNumber=3 משקל כבד בתחרות בחו"ל

ניגרי ענק
30-10-07, 14:16
תמונה מדהימה גלעד.
בכל אופן, אי אפשר לדעת איך מאור ייראה בעוד שנתיים או 3.
באדי בילדינג הוא ספורט שאתה מגיע לבשלות בגיל מאוחר, ומאור רק בתחילת דרכו.
יש לו הכל, ואני חושב שהוא יגיע לשם - אם ירצה.

aseed
30-10-07, 14:18
הוא יכול להגיע אבל עוד כמה שנים
לא עכשיו

Night_Wolf
30-10-07, 14:19
http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=182168&g2_serialNumber=3

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=182123&g2_serialNumber=3

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=182243&g2

רמה גבוהה לא? :ohmy: :boxing:

gil-Nissim
30-10-07, 14:21

אחרי זה עדאל חאג'

אמ אמ אלי הכושי גם אחד הבודיבילדרים הטובים שיש בארץ..:whistle:

ניגרי ענק
30-10-07, 14:22
הוא יכול להגיע אבל עוד כמה שנים
לא עכשיו

זה בדיוק מה שאמרתי.
קח את הבנאדם עוד 3 שנים קדימה, אחרי שהוא יוסיף עוד בשר, ותקבל מתחרה ברמות הגבוהות ביותר.
לא אמרתי שהוא יכול כבר כעת לעשות שם שמות, מהתמונות שהועלו כאן רואים שהרמה פשוט מחרידה, במובן החיובי של המילה (קרדיט לארבל אני אוהב את המשפט הזה שהוא המציא).

מנטור
30-10-07, 14:32
עם כל הכבוד לאלון, יוני, מאור וכל מי שעוסק בספורט הזה, רק עמית הביא קבלות בינלאומיות.
נחמד לראות איך כל אחד יכול להגיד שההוא יותר טוב מזה וזה יותר טוב מההוא. מי שרוצה להגיד שהוא יותר טוב מעמית שילך לתחרות מול הטובים בעולם בלי תירוצים של כמה יש בקטגוריה. תזכרו כאשר אתה טוב, לא משנה כמה יש מאחוריך אלא כמה יש לפניך. כרגע רק לעמית ספיר יש קבלות, לא רק מהשופטים בארץ שדירגו אותו ראשון בכל תחרות בה השתתף אלא גם משופטים ברמה בינלאומית יחסית לשאר העולם.

aseed
30-10-07, 15:02
עמית הכי טוב בארץ נקודה

xLaes
30-10-07, 15:10
כל הכבוד 12 מתוך 18

ZoonD
30-10-07, 16:06
ריספקט !
איזה כבוד

Di-Bol
30-10-07, 16:24
עמית הכי טוב בארץ נקודה
חחחחח אסיד :basketball:

Night_Wolf
30-10-07, 16:42
עמית הכי טוב בארץ נקודה

אז אני אתה ועומר פורשים כן?חחחחח אין סיכויי נגדו חחח

SiX PACK
30-10-07, 16:50
ממש לא מסכים.

צודק

P-a-n-1-c
30-10-07, 16:56
עמית הכי טוב בארץ נקודה

איפה זה ארץ נקודה?

talvolik
30-10-07, 16:56
מקום מכובד, באמת כל הכבוד לו.
בן כמה הוא דרך אגב?

bode
30-10-07, 16:57
איפה זה ארץ נקודה?

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

frenzy15
30-10-07, 17:01
כל הכבוד לו

bigbit
30-10-07, 17:20

אם יש מישהו לא אובייקטיבי זה אתה...לא משנה על מי מדברים על מאור זרדז עמית ספיר מבכירי המפתחי גוף שהוכיחו את עצמם אתה תמיד תגיד שהמפתחי הגוף הערבים טובים יותר..
תשפוט לפי תוצאות לא לפי "החבר'ה"
הבנו כבר שאתה לא מחזיק ממאור..אבל זה בסדר עוד שנתיים שהוא יפציץ בחו'ל הוא ישתיק אותך

עלוש
30-10-07, 17:38
כל הכבוד

SuzukiR
30-10-07, 17:48
אם יש מישהו לא אובייקטיבי זה אתה...לא משנה על מי מדברים על מאור זרדז עמית ספיר מבכירי המפתחי גוף שהוכיחו את עצמם אתה תמיד תגיד שהמפתחי הגוף הערבים טובים יותר..
הבנו כבר שאתה לא מחזיק ממאור..אבל זה בסדר עוד שנתיים שהוא יפציץ בחו'ל הוא ישתיק אותך

אמרתה יפה חיי דיאלי

arbel2
30-10-07, 19:18
הייתה לו קטגוריה קשה
הישג מכובד מאוד ,והוא נראה מעולה

אחלה טרייספס יש לבחורצ'יק :)

Logout
30-10-07, 20:15
הייתה לו קטגוריה קשה

בול חשבתי על לאיפה נעלמת הימים האחרונים חח..:character63:

טל יואב
30-10-07, 21:33

:jockey: :flowers: :bow: :clap: :clap: :sbb4: :ok:

ניגרי ענק
30-10-07, 21:34
הייתה לו קטגוריה קשה

לאיפה נעלמת ציניקן שנון וזדוני שכמותך?:jockey:

arbel2
30-10-07, 22:10
לאיפה נעלמת ציניקן שנון וזדוני שכמותך?:jockey:

משברון נפשי, הרבה חשבון נפש ,כמה אימונים לא משהו ,ושיחרור עצבים בריבאונד על חשבון האגן השביר של אקסית שלי

זה מסכם הכל כמו שצריך ?

arbel2
30-10-07, 22:19
עם כל הכבוד לאלון, יוני, מאור וכל מי שעוסק בספורט הזה, רק עמית הביא קבלות בינלאומיות.
נחמד לראות איך כל אחד יכול להגיד שההוא יותר טוב מזה וזה יותר טוב מההוא. מי שרוצה להגיד שהוא יותר טוב מעמית שילך לתחרות מול הטובים בעולם בלי תירוצים של כמה יש בקטגוריה. תזכרו כאשר אתה טוב, לא משנה כמה יש מאחוריך אלא כמה יש לפניך. כרגע רק לעמית ספיר יש קבלות, לא רק מהשופטים בארץ שדירגו אותו ראשון בכל תחרות בה השתתף אלא גם משופטים ברמה בינלאומית יחסית לשאר העולם.

יש לך כמה נקודות טובות
אבל עמית ספיר אינו הבאדיבילדר היחידי בארץ שמביא קבלות מחו"ל , כל כך מהר שכחנו את שי הררי ?נכון להיום שי הררי הוא הבאדיבילדר הכי טוב בארץ ,הוא האבא של כולם לדעתי.

עמית עשה השנה קפיצת מדרגה מטורפת ,אם תשווה את התמונות שלו משנה שעברה להשנה ,ההבדל הוא לא פחות ממדהים ,משיחה שניהלתי איתו כמה ימים לפני הטיסה שלו הוא עשה צעדים השנה שהם יותר רציניים מבשנים עברו ,ואני מאמין שאחרי המנוחה המתוכננת שלו מתחרויות אנחנו נראה עמית ספיר הרבה יותר איכותי .
הוא לקח אומנם רק מקום 12,אבל הוא היתחרה נגד אלופים מכל העולם ,לא נגד קונוסים.

בנוגע להשוואה לכל השאר ? אי אפשר לומר כלום עד שהוא לא יעמוד עם כולם על אותה במה ,ובגלל הסיכסוך המפגר בין האיגודים בארץ , לא נראה את זה , יש בארץ מתחרים ברמה גבוהה מאוד
כמו מישל טרוני , מאור זרדז , חוסאם המצרי , אלון צוקרמן ( מישהו בכלל יכול לדבר עם הטרול מערות הזה ? ) ,יוני האנה שלמרות כל הרעש סביבו והפוזות הוא באדיבילדר לא רע בכלל , אלי הכושי , והרשימה ממשיכה עוד ועוד ועוד וגם בנוער עולים מתחרים צעירים שיעשו לעמית המון צרות בעתיד

יש לתת לבן אדם קרדיט ,ויש לצאת מפרופורציות .
הוא באדיבילדר מדהים , אבל יש בארץ לא פחות טובים ממנו.

ניגרי ענק
30-10-07, 22:23
משברון נפשי, הרבה חשבון נפש ,כמה אימונים לא משהו ,ושיחרור עצבים בריבאונד על חשבון האגן השביר של אקסית שלי

זה מסכם הכל כמו שצריך ?

:laughing:

שלחתי לך מייל שאולי יפתיע אותך אבל רוב הסיכויים שלא.

arbel2
30-10-07, 22:27
:laughing:

שלחתי לך מייל שאולי יפתיע אותך אבל רוב הסיכויים שלא.

קיבלת תגובה , ושכנראה לא תפתיע אותך גם

aseed
30-10-07, 22:33
קודם כל אמרתי לך לפני זה אל תגיס לי בכלל ולא מעניין אותך מה אני מדבר ..את זה לא הבנת?
דבר שני אני לא אומר על ערבים טובים יותר אלה אם באמת
אבל זה צחוק להשוות למשל את עמית לחוסאם באמת צחוק עזוב לא נתווכח על זה
אבל אני מבקש ממך יפה אל תגיב לי בכלל

arbel2
30-10-07, 22:36
קודם כל אמרתי לך לפני זה אל תגיס לי בכלל ולא מעניין אותך מה אני מדבר ..את זה לא הבנת?

דווקא יש מקום להשוואה בין עמית לחוסאם ,במיוחד בהיתחשב באיך שחוסאם הופיע השנה .

Night_Wolf
30-10-07, 22:41
דווקא יש מקום להשוואה בין עמית לחוסאם ,במיוחד בהיתחשב באיך שחוסאם הופיע השנה .

לדעתי חוסאם היה ניראה מרשים יותר,אני ועומר פגשנו אותו ב IFBB וזה בכלל בן אדם שצריך להעריץ איש משפחה ואבא שלמרות כל האחריות בלהיות אב שמחזיק בית וצריך לדאוג למשפחה יודע גם לשמור על כבודו במפתח גוף מקצועי והוא ניראה השנה מדהים!
אבל עדין הייתי רוצה לראות את הסצנה בינו ובין עדאל שוב למה לדעתי עדאל היה צריך לזכות.

arbel2
30-10-07, 22:42
לדעתי חוסאם היה ניראה מרשים יותר,אני ועומר פגשנו אותו ב IFBB וזה בכלל בן אדם שצריך להעריץ איש משפחה ואבא שלמרות כל האחריות בלהיות אב שמחזיק בית וצריך לדאוג למשפחה יודע גם לשמור על כבודו במפתח גוף מקצועי והוא ניראה השנה מדהים!
אבל עדין הייתי רוצה לראות את הסצנה בינו ובין עדאל שוב למה לדעתי עדאל היה צריך לזכות.

עדאל היה מדהים השנה ,אני דווקא הכי היתרשמתי מהגישה של עדאל
ניגשתי אליו אחרי התחרות אמרתי לו "אחי דפקו אותך בשיפוט " ,במקום להסכים איתי ולקטר הוא אומר לי " מה לעשות ,ספורט זה ספורט " ...גבר שבגברים

ניגרי ענק
30-10-07, 22:46

מבחינה מקצועית, כן ניתן להשוות בין חוסאם לספיר - ואני אפילו חושב שבשייפ הנוכחי של שניהם - ספיר יכול לנצח ביום נתון.
אבל כל זה ספקולציות, יש כבוד גדול לשניהם.
ארבל שלח לי שוב, לא קיבלתי.

bigbit
31-10-07, 00:03

נניח שהבנתי מה כתבת כרגע..
אתה לא צריך להיפגע..סך הכל אמרתי את מה שאני חושב
גם אתה אומר את מה שאתה חושב תמיד..
זה פורום עם חופש ביטוי לא מוגבל לטוב או לרע