PDA

צפה בגרסא המלאה : מה דעתכם על הבחור מהעמוד הראשי, משה מרמת גן?

TZAHI10
18-11-06, 14:26
לדעתי עבר אחלה שינוי, גם התחטב וגם עלה במאסה של שרירים, היו יותר גדולים ממנו אבל הוא בהחלט נראה טוב. אני מקווה לעבור שינוי דומה בעזרת השם אלוקים אלוהינו אחד!

מתן18
18-11-06, 15:20
גם אני אהבתי את השינוי...:jockey:

אבל בטח החבר'ה האלה מוצאים אלפי שקלים בשביל השיונוי הזה..:cry_1:

HHHEELLBBOOYY
18-11-06, 15:31
יש כבוד אחלה מסה
אבל מזה התנוחה המוזרה הזו מה הוא נהייה Fff? חח

TZAHI10
18-11-06, 15:35
יש כבוד אחלה מסה
אבל מזה התנוחה המוזרה הזו מה הוא נהייה Fff? חח

דווקא סבבה של פוזה.. חחח FFF הזה שמשעמם לי אני עושה חיפוש על ההודעות עם השם שלו ולא מפסיק לצחוק איזה שטויות הוא עשה פה בפורום, מעניין אם הוא כבר פגש את הכווכזים או לא:1eye:

TZAHI10
18-11-06, 15:41

אבל בטח החבר'ה האלה מוצאים אלפי שקלים בשביל השיונוי הזה..:cry_1:

למה אלפי שקלים?

Real
18-11-06, 15:44

אבל בטח החבר'ה האלה מוצאים אלפי שקלים בשביל השיונוי הזה..

מה .. ?..

אליאב
18-11-06, 15:46
קודם כל הוא לקוח של גיל אז הוא אצל תזונאי פעם בחודש וחצי לפחות וזה מעקב מעולה
הוא מתאמן בחדר כושר בצורה מקצועית (אין דבר כזה להפסיד אימונים סתם או "אין לי חשק היום")
הוא אוכל 1 ל-1 מה שגיל אומר לו ולא חורג בגרם
הוא עבר תקופה של לפחות שנה עם גיל (לדעתי יותר)
ומגיע לו - יש לו גוף בן :):):):)

בקשר להודעה של מתן 16-
זה לא אלפי שקלים חומרים
זה אבקת חלבון רגילה כמו שאתה לוקח וסוכר ענבים ואוכל טוב... שינה, אימונים וגנטיקה.
פשוט זה עבודה קשה וארוכה והוא הצליח כל הכבוד לו.
אל תשכח שהוא לא בגיל שלך הוא לפחות בן 24 זה גיל שונה גיל שגודלים בו אחרת.. מגיל 16 (הגיל שלך נראה לי..?)

בהצלחה לכולם.

Gamerrrrr
18-11-06, 15:48
קודם כל הוא לקוח של גיל אז הוא אצל תזונאי פעם בחודש וחצי לפחות וזה מעקב מעולה
הוא מתאמן בחדר כושר בצורה מקצועית (אין דבר כזה להפסיד אימונים סתם או "אין לי חשק היום")
הוא אוכל 1 ל-1 מה שגיל אומר לו ולא חורג בגרם
הוא עבר תקופה של לפחות שנה עם גיל (לדעתי יותר)
ומגיע לו - יש לו גוף בן זונה

בקשר להודעה של מתן 16-
זה לא אלפי שקלים חומרים
זה אבקת חלבון רגילה כמו שאתה לוקח וסוכר ענבים ואוכל טוב... שינה, אימונים וגנטיקה.
פשוט זה עבודה קשה וארוכה והוא הצליח כל הכבוד לו.
אל תשכח שהוא לא בגיל שלך הוא לפחות בן 24 זה גיל שונה גיל שגודלים בו אחרת.. מגיל 16 (הגיל שלך נראה לי..?)

בהצלחה לכולם.
אין קשר כל כך בין 16 ל24
כאילו לרמות ההורמונליות

Fatty
18-11-06, 16:10
כל הזמן מדובר באתר וגם בתגובות האנשים באתר על "השיטה של ישראלבודי". ה"שיטה" פה זה לא פשוט תזונה נכונה?

pohdem
18-11-06, 16:18
כל הזמן מדובר באתר וגם בתגובות האנשים באתר על "השיטה של ישראלבודי". ה"שיטה" פה זה לא פשוט תזונה נכונה?
שיווק מותק

Night_Wolf
18-11-06, 16:23
ניראה מעולה ..הוא גם היתחרה בנאבא 2007 בקטגוריה של ה80 קילו נידמה לי...
בחור מאוד נחמד ושוחחתי איתו מלא שנפגשנו בחנות של גיל ..

מתן18
18-11-06, 16:43
לא חבר'ה לא הבנתם אותי....הם כותבים "השיטה של ישראלבאדי" ולא נראה לי שזה רק יעוץ תזונה עם גיל...ולא,ממש לא התכוונתי לחומרים.
כך שדי הגיוני שזה עסק יקר..

TZAHI10
18-11-06, 16:47
כבר יצא לי להפגש עם גיל והשיטה זה ייעוץ של גיל בתזונה, תוספי מזון ובתוכניות אימונים.
אין עוד משהו נוסף חוץ מזה, נכון כל פגישה עולה כסף וגם כל תוסף מזון עולה כסף (שגם בלי קשר מי שמתאמן לוקח תוספים) אבל בסכום הכללי זה לא יוצא אלפי שקלים ממש לא

Dino Psaras
18-11-06, 18:17
דווקא סבבה של פוזה.. חחח FFF הזה שמשעמם לי אני עושה חיפוש על ההודעות עם השם שלו ולא מפסיק לצחוק איזה שטויות הוא עשה פה בפורום, מעניין אם הוא כבר פגש את הכווכזים או לא:1eye:

:):):):) הוא יפגוש, אל תדאג, אני יעדכן!:wiggle:

Gamerrrrr
18-11-06, 18:19
יש נוסחא לתפריטים של גיל, הוא לא הולך צריך 3000 קל' 50 גרם חלבון 100 גרם פחמימה ו20 גרם שומן. תפריט של גיל זה לא משהו מהמדריך לעלייה במסה או לחיטוב

Shlomik
18-11-06, 18:22
כבר יצא לי להפגש עם גיל והשיטה זה ייעוץ של גיל בתזונה, תוספי מזון ובתוכניות אימונים.
אין עוד משהו נוסף חוץ מזה, נכון כל פגישה עולה כסף וגם כל תוסף מזון עולה כסף (שגם בלי קשר מי שמתאמן לוקח תוספים) אבל בסכום הכללי זה לא יוצא אלפי שקלים ממש לא
מצטרף אני עם הפגישות יעוץ של גיל כבר טיפה יותר מחצי שנה וזה ממש לא מסתכם באלפי שקלים.