PDA

צפה בגרסא המלאה : רק בייספס בנתיים.. אמצע חיטוב :]

shaytaub
31-10-07, 20:31
http://img132.imageshack.us/img132/6594/shaydc9.jpg

------------------------------------------------------------------

http://img103.imageshack.us/img103/3990/shaykukoj6.jpg

הבאתי עוד תמונה שתיראו קצת יותר טוב.. אני יודע שאני דיי חטוב כי אני באמצע חיטוב, אבל אני רוצה להגיע לאחוז שומן יותר נמוך..
http://img147.imageshack.us/img147/1466/shaykeyf1.jpg

http://img207.imageshack.us/img207/2552/shaykeeeelj7.jpg
למשל בתמונה הזאת אני רוצה להגיע לאחוז שומן נמוך ביד..

רק בייספס וטרייספס בנתיים אנשים.. אני אעלה תמונות כשאני אסיים את החיטוב כי אני באמצע כרגע.
אני חייב לציין שיש פה המון סוסים בפורום ובאמת מעריך את ההישגים שהגעתם אליהם !
אני כבר כמעט שנה קורא פה על התפתחויות של אנשים נימנע מלהגיב ממש, אבל בהחלט אקטיבי בקריאה :P
אוהב להתאמן ותמיד אוהב.. בקרוב עידכון מלא של כל הגוף, שי. :]

אני חייב לציין שאני מתאמן רק בבית עם דאמבל של 12 וחצי ק"ג.. ושתי מוטות.
אני מנסה לעשות כמה שיותר עם זה..

מיצטער קצת על הבלאגן בפוסט :P

!Demon!
31-10-07, 20:35
ניראה די בסדר..יש לי שאלה אבל למה אתה עושה חיטוב?אתה לא ניראה לי על אחוזי שומן גבוהים..

shaytaub
31-10-07, 20:36
כי הייתי על אחוז שומן דיי גבוהה עם מאסת שריר טובה.. עכשיו אני לקראת כמעט סוף חיטוב, כשאני אסיים את החיטוב אני אעלה את התמונות ה"לפני" ל"אחרי"..

Antonator1
31-10-07, 20:38
איזו חושניות...

ואן דאם
31-10-07, 20:53
איזה חיטוב בראש שלך... תתחיל מסה.. מה בדיוק אתה מחטב ?
חיטוב עושים שיש מספיק "ציפוי" על השריר שהשגת בתקופת המסה... לא עושים חיטוב שאין שריר...
בהצלחה במסה

shaytaub
31-10-07, 20:57
אתה אומר שבתמונה הזאת אתה לא רואה שריר? אז אני אעלה תמונה אחרת אם זה ככה...
והייתי במאסה עכשיו אני אמצע חיטוב, כשאני אסיים תיראה..
ואני לא רוצה רוצה להיות מאסיבי אני רוצה פיטנס.
ואין זמן למכון כושר בצבא, אז אני מנסה כל מה שאפשר לעשות באימוני בית..

eminemfan
31-10-07, 21:00
תשמע אם יש לי זיכרון טוב העלית פעם תמונות של באק דאבל בייספס ונראית מרשים מאוד,בהצלחה בחיטוב אח שלי!

ואן דאם
31-10-07, 21:00
לא אמרתי שאין שריר... אבל ממה שרואים אתה די חטוב.. אתה לא צריך חיטוב אתה יותר צריך מסה.. וזה לא משנה אם אתה רוצה להיות מאסיבי או לא.. גם בפיטנס צריך עוד קצת "בשר" ...
לטעמי תתחיל מסה נקייה מה גם שחורף עכשיו... אז תנצל את זה... ותעלה ותגדל כמו שצריך כמה חודשים טובים ואז לקראת הקיץ תחטב אתה תיראה הרבה יותר טוב...

shaytaub
31-10-07, 21:02
זהו אני לא רוצה.. הייתי הרבה זמן על אחוז שומן גבוה ואני רוצה להיות חטוב עם מסת שריר כזאת.. לא ראית את כולי אני חושב שאני מספיק מאסיבי כדי לחטב כמו שאני רוצה, שום אני אומר אני לא רוצה להיות גדול..

tipakess
31-10-07, 21:10
נחמד

!Demon!
31-10-07, 21:20
כי הייתי על אחוז שומן דיי גבוהה עם מאסת שריר טובה.. עכשיו אני לקראת כמעט סוף חיטוב, כשאני אסיים את החיטוב אני אעלה את התמונות ה"לפני" ל"אחרי"..
הבנתי..אז בהצלחה בחיטוב!

shaytaub
31-10-07, 21:40
עידכנתי קצת תמונות.. למרות שממש קשה לצלם בפלאפון, כשאני אסיים חיטוב עם אחוז שומן נמוך אני אעדכן עם מצלמה טובה.

maorstyle
31-10-07, 22:28
אתה תימני אחי?

YOG558
31-10-07, 23:20
יד מאוד נחמדה אחי

shay
01-11-07, 00:19
חחח אני זוכר אותך מפה..
יאללה תמשיך במסה!

shaytaub
01-11-07, 06:17
אתה תימני אחי?
לא אחי.. חצי פרסי חצי טוניסאי :]

///Efi///
01-11-07, 11:06
עידכנתי קצת תמונות.. למרות שממש קשה לצלם בפלאפון, כשאני אסיים חיטוב עם אחוז שומן נמוך אני אעדכן עם מצלמה טובה.

אם תמשיך לחטב לא ישאר כלום.

תפציץ במסה עד שתגיע ל15% ואז תחטב שוב!!!!!!!!!!!:sbb4: :boxing:

Tamir H
01-11-07, 11:31
אתה כבר על אחוז נמוך לדעתי תתחיל מסה

maorstyle
01-11-07, 11:52
לא אחי.. חצי פרסי חצי טוניסאי :]

אהה סבבה אחי

d-undertaker
01-11-07, 12:02
עדיף שתישאר בפוסט הורדות..

עכשיו ברצינות: תתחיל להתאמן ולאכול!!!!!!!!!

xLaes
01-11-07, 12:56
אתה חטוב רצח,אתה סתם מבזבז את הזמן.
תתחיל מסה
=/

ZoonD
01-11-07, 16:18
שמע אנשים אומרים לך פה לעלות מסה והם די צודקים ...
מנקודת מבט שלנו אתה לא בעל מסה כזאת שיש לך "זכות" לחטב .. :]

אבל אם בכיף שלך להראות עור ועצמות בסוף החיטוב , בכיף
אנחנו רק ממליצים .. :flowers:

shaytaub
01-11-07, 16:27
אולי באמת חבל שהעלתי ככה את התמונות וישר לא את הלפני אחרי..
הייתם רואים שהיה עליי אחוז שומן דיי גבוהה וגם מאסה דיי ניכבדת.

תיראו הייתי דיי מלא עם אחוז שומן גבוהה, זה רק מאמצע חיטוב.. אני ניראה חטוב כי אני דיי חטוב אבל אני רוצה להגיע לאחוז שומן נמוך, זה מבחינתי סוף חיטוב.
זה דבר ראשון, דבר שני זה שאני לא רוצה להיות מאסיבי אני רוצה בערך לשקול 70 ומשהו קילו על אחוז שומן נמוך.. אז מהאלה שחושבים שאני שחיף אני ממש מיצטער לבשר לכם אבל ממש לא..

ואן דאם
01-11-07, 17:05
לא אומרים לך שאתה שחיף יקשה הבנה...
אתה אומר שאתה בחיטוב ושעדיין אתה ממשיך לחטב.. מה אתה בדיוק ממשיך לחטב ?
אתה כבר על אחוז שומן נמוך.. וממה שרואים אתה צריך מסה ... אם תמשיך לחטב אתה תשיג תאחוז שאתה רוצה אבל מה עם השריר ? (אתה רוצה שריר לא עצמות נכון ?)
כנס למסה תצבור שריר (תצבור מעט שומן אין מה לעשות זה שני דברים שבאים ביחד) ואז תחטב ...
אם אתה אומר שהיית מלא אז וואלה ירדת יפה עכשיו הגיע הזמן לגדול (בשריר לא בשומן)...
וסתם טיפ ... אל תפחד מעלייה במסה.. גם אם תצבור מעט שומן אחרי שתגמור לחטב תיראה טוב ...

ZoonD
01-11-07, 17:05
בכיף אחי רק חבל על הזמן ...
כי עכשיו נכנס החורף ויש לך הזדמנות להסתיר את המסה מתחת לקפוצ'ון :]
ואחר כך בקיץ, תוכל להתגאות מחיטוב יפה ... הכל עניין של תזמון

אני מאמין שלא תרצה ללכת לים בקיץ בתקופה של מסה :sbb4:

ThaiB0X
01-11-07, 18:08
גם פיטנס צריכים מסה

http://www.peterlagermand.dk/images/0001.jpg

shaytaub
02-11-07, 16:41
לא אומרים לך שאתה שחיף יקשה הבנה...
אתה אומר שאתה בחיטוב ושעדיין אתה ממשיך לחטב.. מה אתה בדיוק ממשיך לחטב ?
אתה כבר על אחוז שומן נמוך.. וממה שרואים אתה צריך מסה ... אם תמשיך לחטב אתה תשיג תאחוז שאתה רוצה אבל מה עם השריר ? (אתה רוצה שריר לא עצמות נכון ?)
כנס למסה תצבור שריר (תצבור מעט שומן אין מה לעשות זה שני דברים שבאים ביחד) ואז תחטב ...
אם אתה אומר שהיית מלא אז וואלה ירדת יפה עכשיו הגיע הזמן לגדול (בשריר לא בשומן)...
וסתם טיפ ... אל תפחד מעלייה במסה.. גם אם תצבור מעט שומן אחרי שתגמור לחטב תיראה טוב ...
אני לא מבין אם אני הקשה הבנה פה או אתה...
אין לי מה לעלות במאסה, כמו שאמרתי לך אני לא רוצה להיות גדול יותר ממנה שאני. אני רוצה לשקול בערך 70 ומשהו עם אחוז שומן נמוך, ואני לא מבין איך מהתמונות האלו אתה רואה שאני על אחוז שומן נמוך? איך אתה יכול לדעת כמה? אם אתה יודע כל כך טוב, אז כמה?
באמת ניראה לך שאני לא מבין כלום? אמרתי לך אני צריך לחטב עוד, בשביל להגיע לאחוז שומן נמוך.. זה הכל.. לא יהיה שום עור ועצמות אני מבטיח.

ואן דאם
02-11-07, 16:46
אני לא מבין אם אני הקשה הבנה פה או אתה...
אין לי מה לעלות במאסה, כמו שאמרתי לך אני לא רוצה להיות גדול יותר ממנה שאני. אני רוצה לשקול בערך 70 ומשהו עם אחוז שומן נמוך, ואני לא מבין איך מהתמונות האלו אתה רואה שאני על אחוז שומן נמוך? איך אתה יכול לדעת כמה? אם אתה יודע כל כך טוב, אז כמה?
באמת ניראה לך שאני לא מבין כלום? אמרתי לך אני צריך לחטב עוד, בשביל להגיע לאחוז שומן נמוך.. זה הכל.. לא יהיה שום עור ועצמות אני מבטיח.
אם לא עור ועצמות אז מה יראו ?
שריר ?
אין עליך הרבה מסה של שריר... מניסיון אתה סתם מבזבז תזמן שלך עדיף שתתחיל מסה כמו שצריך ואז תחטב ותגיע לאיזה אחוז שומן שבא לך לפחות שיהיה עליך שריר.. כי איך שאתה עכשיו פשוט אין טעם ואין בשביל מה לחטב.. אם אתה רוצה להיות רזה וזאת המטרה שלך אז סבבה.. ממה שאני הבנתי אתה רוצה שרירים על אחוז שומן נמוך.. ובשביל זה צריך לעשות קודם כל מסה ואז חיטוב....
ד"א תסתכל על התמונה שהביאו לך של הבחור של הפיטנס.. ותבין ...

shaytaub
02-11-07, 19:35
אם לא עור ועצמות אז מה יראו ?
שריר ?
אין עליך הרבה מסה של שריר... מניסיון אתה סתם מבזבז תזמן שלך עדיף שתתחיל מסה כמו שצריך ואז תחטב ותגיע לאיזה אחוז שומן שבא לך לפחות שיהיה עליך שריר.. כי איך שאתה עכשיו פשוט אין טעם ואין בשביל מה לחטב.. אם אתה רוצה להיות רזה וזאת המטרה שלך אז סבבה.. ממה שאני הבנתי אתה רוצה שרירים על אחוז שומן נמוך.. ובשביל זה צריך לעשות קודם כל מסה ואז חיטוב....
ד"א תסתכל על התמונה שהביאו לך של הבחור של הפיטנס.. ותבין ...
אני לא ממש רוצה פיטנס, אני יותר רוצה להגיע למשקל שאני נימצא בו עכשיו על אחוז שומן נמוך..
ואני מעדיף לחטב עד הסוף ולהיות אחוז שומן נמוך, ואם לא להיות מרוצה אז לעלות נקי..
כי הייתי על אחוז שומן גבוהה מספיק זמן, ואני לא רוצה לעלות עוד מאסה..
הבעיה היא גם שקשה מאוד לעלות במאסת שריר בגלל שאני מתאמן בבית וזה דיי קשה.
התמונות עם החיטוב ייראו הרבה יותר טוב..

תודה רבה על התגובות, אני מאוד שמח שאתה מנסה לעזור..

netanel680
02-11-07, 20:19
תן מאסה גבר אתה חטוב!!!!!!!