PDA

צפה בגרסא המלאה : הבדל בין העדות סקר

the answer
18-11-06, 22:06
למי אתם חושבים יש תגנטיקה הכי טובה לפיתוח גוף בארץ מזרחים אשכנזים אתיופים פיליפינים צינו גם עדה מסוימת אם אתם רוצים

amir harduf
18-11-06, 22:08
חשבתי הרבה זמן על התשובה.. אבל הגעתי למסקנה שפשוט אני לא יכול לענות על השאלה.. המון תשובות אפשר לתת כאן...

Leo
18-11-06, 22:11
רוסים (ערבים לא הייתי אומר כי זה שהם לא עושים צבא לא משנה להם את הגנים)

מתן18
18-11-06, 22:14
רוסים (ערבים לא הייתי אומר כי זה שהם לא עושים צבא לא משנה להם את הגנים)

משנה את הגנים??

WTF DUDE???

Tnavon
18-11-06, 22:15
אם אתה שואל על חיטוב אז ניראה לי שמזרחים
בכל מאות שנים האלה המזרחים חיו בתנאי חום וברעב ככה שיש להם מעט מאוד אחוזי שומן ואז בטח גם יש להם גנטיקה מצויינת של חיטוב ועלייה נקייה

מה שאמרתי זה לפי ההיגיון......תקנו אותי אם אני טועה

Leo
18-11-06, 22:16
הם לא עושים צבא ויש להם יותר זמן להשקיע בפיתוח גוף. ( יש הרבה ערבים בתחרויות בארץ ככה שחשבתי שכמה יגידו)

אצלי במכון יש כמה רוסים עם מאסה של 120~ קילו יחסית חטובה ורוב המכון שלי רוסים ואם יש לא רוסים נגיד אשכנזים או אחרים הם בדרך כלל שחיפים.

Night_Wolf
18-11-06, 22:16
חחחחחחחחח כל אחד יש תגנטיקה שלו,אם היא טובה או לא זה לא תלויי בעידה או בלאום שלו...
בכל מקרה אם אתה רוצה אחי שאני יענה לך על השאלה שלך אז רוב האנשים ה"סוסים" מהאיזור שלי הם גרוזינים

VoRteX
18-11-06, 22:17
אם אתה שואל על חיטוב אז ניראה לי שמזרחים
בכל מאות שנים האלה המזרחים חיו בתנאי חום וברעב ככה שיש להם מעט מאוד אחוזי שומן ואז בטח גם יש להם גנטיקה מצויינת של חיטוב ועלייה נקייה

מה שאמרתי זה לפי ההיגיון......תקנו אותי אם אני טועה

בגלל זה הם גם שחיפים וחלשים(לא כולם כמובן)... וכמו שאמרת תנאי חום (שמש) בגלל זה רובם גם שחומים.

ו-Night Wolf אחי העדה כן משנה... שים לב שהאשכנזים לבנים... זה נובע ממיקום גאוגרפי ופעילות... לא חשופים הרבה לשמש ולכן לא צריכים להיות שחומים... לעומת המזרחים.

Tnavon
18-11-06, 22:18
בגלל זה הם גם שחיפים וחלשים... וכמו שאמרת תנאי חום (שמש) בגלל זה רובם גם שחומים.
שחיפים וחלשים , אבל עם הם יתחילו להתאמן אז יהיה להם גנטיקת חיטוב מעולה......לא ככה??

TZAHI10
18-11-06, 22:19
אני יכול להגיד מי הכי גרועים: האתיופים. כולם שחיפים, מתי ראיתם אתיופי שמן עם כרס? או אתיופי עם שרירים גדול? זה אחד ל1000.

Leo
18-11-06, 22:20
האנדו-מזומורפים שרוב הרוסים האמיתיים כאלה הכי טובים לפיתוח גוף במיוחד חובבני , המזו-אקטומורפים ( מזרחים ) טובים להיות דוגמני תחתונים

VoRteX
18-11-06, 22:21
שחיפים וחלשים , אבל עם הם יתחילו להתאמן אז יהיה להם גנטיקת חיטוב מעולה......לא ככה??

תשמע... אני לומד בבי"ס ש-90% ממנו מרוקואים... ולפחות 85% מהם הם שחומים... ורובם שחיפים וכן הם די חטובים (להרבה מהם יש קוביות בבטן שהם מתלהבים כל היום וקצת ורידים בידיים) ויש גם כמה מרוקאיים בהמות אני לא אשקר

the answer
18-11-06, 22:21
ההגיון אומר שמזרחים שיותר עבדו אם הגוף במשך דורות יהיו יותר חזקים ואשכנזים שעבדיו יותר אם המוח יהיו יותר חכמים תקנו אותי אם אני טועה ודרך אגב לדעתי ערבים גם מנופחים ממש ולא רק חזקים וחטובים יש להם גנטיקה הכי טובה בגוף ואני לא דווקא מדבר רק על מפתחי גוף אני מדבר בכללי על אנשים אפילו בלי להיתאמן

Gamerrrrr
18-11-06, 22:22
ואחרי זה אתם קוראים לי ולעומרי גזענים הא???

Tnavon
18-11-06, 22:22
אם תילך למרוקו ותוציא איזה נער ותביא אותו לפה ותרגיל אותו לתזונה נכונה ולהתאמן כמו שצריך,לדעתי הוא יהיה סוס חטוב ביותר

Leo
18-11-06, 22:23
והרוסים שעבדו בפרך ביום בדצ'ה וחיברו יצירות מופת בלילה הם השילוב.

Gamerrrrr
18-11-06, 22:24
ההגיון אומר שמזרחים שיותר עבדו אם הגוף במשך דורות יהיו יותר חזקים ואשכנזים שעבדיו יותר אם המוח יהיו יותר חכמים תקנו אותי אם אני טועה ודרך אגב לדעתי ערבים גם מנופחים ממש ולא רק חזקים וחטובים יש להם גנטיקה הכי טובה בגוף ואני לא דווקא מדבר רק על מפתחי גוף אני מדבר בכללי על אנשים אפילו בלי להיתאמן
זה דווקא פחות נכון, תנאי המחייה הצפון אירופאים (סקנדינביה רוסיה, פינלנד) והצורך בטיפוס כיוון שחוץ מנורבגיה הכל מישור, גרמו לבני האדם שם להתחזק גנטית מאשר ברעב המזרחי

VoRteX
18-11-06, 22:24
ואחרי זה אתם קוראים לי ולעומרי גזענים הא???

חחח מי קרא לכם גזענים חוץ מ ZOZO

Gamerrrrr
18-11-06, 22:25
חחח מי קרא לכם גזענים חוץ מ ZOZO
יותר מידי אנשים.

Bullet
אתם כולכם מדברים שטויות!!!
כולם יודעים שהאתיופים הם מלכי האנאבוליות!!!

Leo
וברוסיה
מי ניצח את כל האירופאים שטענו לעליונות בגזע ואת הנאצים? הרוסים! (אגב אני לא הכי רציני כשאני כותב הערות כאלה פה כבר ... אבל אני מתכוון לתוכן)

amir harduf
18-11-06, 22:26
זה דווקא פחות נכון, תנאי המחייה הצפון אירופאים (סקנדינביה רוסיה, פינלנד) והצורך בטיפוס כיוון שחוץ מנורבגיה הכל מישור, גרמו לבני האדם שם להתחזק גנטית מאשר ברעב המזרחי

גם לפי ההגיון לפחות שלי.. כשאין הרבה אוכל, האדם שישרוד הוא בעל החילוף חומרים האיטי.. ולא המהיר, בעל נטיות ההשמנה ולא הרזייה.

the answer
18-11-06, 22:27
אני יכול להגיד מי הכי גרועים: האתיופים. כולם שחיפים, מתי ראיתם אתיופי שמן עם כרס? או אתיופי עם שרירים גדול? זה אחד ל1000.
יש לי אחד במכון ממש סוס אתיופי וזה האתיופי היחידי שאני מכיר שמתאמן למה מה אתה מצפה מאנשים שגדלו בלי לאכול כלום וכל היום עושים ספורט יש להם גנטיקה של ריצות ארוכות מטורפות וגם הם על אחוזי שומן אפסייים אבל בפיתוח גוף פחות

VoRteX
18-11-06, 22:27
גם לפי ההגיון לפחות שלי.. כשאין הרבה אוכל, האדם שישרוד הוא בעל החילוף חומרים האיטי.. ולא המהיר, בעל נטיות ההשמנה ולא הרזייה.

זה לא רק ההגיון שלך... זה היה עוד בימי הביניים או באדם הקדמון (שהם יכולים להחזיק זמן בחורף).

Gamerrrrr
18-11-06, 22:28
זה לא רק ההגיון שלך... זה היה עוד בימי הביניים או באדם הקדמון (שהם יכולים להחזיק זמן בחורף).
האדם הקדמון זה לא נכון כי כולנו התחלנו על אותה יבשת ורק לאחר מכן החלה התצלות היבשות

Tnavon
18-11-06, 22:29
עדיין לא מצאתי הסבר למה האתיופים הם אצנים כל כך טובים,זה לא שהם כל היום עושים ריצות שם באפריקה

Leo
18-11-06, 22:29
חילוך חומרים איטי ואנדומורפיות לאו דווקא אומר חוסר שרירים.....

זה אומר שאתה לא חייב להוציא 600 שקל בשבוע על תזונה בשביל להגיע ל 80 קילו מאסה נקייה

Tnavon
18-11-06, 22:33
אני הולך עם לאו
מזרחי גם יגדל כמו אשכנזי רק שהוא יצתרך פחות אוכל בשביל זה,כי הם היו רגילים לתנאים של רעב

HHHEELLBBOOYY
18-11-06, 22:34
חבורת גזענים!

המוצא לא משנה כמה שתחשבו על זה

Gamerrrrr
אני הולך עם לאו
מזרחי גם יגדל כמו אשכנזי רק שהוא יצתרך פחות אוכל בשביל זה,כי הם היו רגילים לתנאים של רעב
יש את אפקט הגנטיקה בכל זאת.

Bullet
עדיין לא מצאתי הסבר למה האתיופים הם אצנים כל כך טובים,זה לא שהם כל היום עושים ריצות שם באפריקה

זה בגלל שיש להם המון סיבים איטיים ומעט לבנים, יש להם מעט מאוד משקל (חוסר שומן ושרירים), וגם מבנה הגוף של האצנים בנוי יותר לריצות-גפיים ארוכות.

Tnavon
18-11-06, 22:35
אההה סבבה ,תודה על ההסבר.
וזה גם יכול להיות מנפח לב ריאה או שזה לא קשור

הוספתי בעריכה:
אבל מצד אחד אתה אומר שאין להם שרירים ושומן ומצד שני תראה את רוני קולמן את שקיל אונייל את כל הסוסים של האנ בי איי וכ'ו
אליהם בחיים לא הייתי אומר שהם חסרי שומן ושריר (שומן אולי כן,אבל שריר לא.....)

Deja Vu
18-11-06, 22:37
בקשר לריבועים בבטן אצל המרוקאים
אני חושש להגיד שזה שמא עקב החברה המודרנית
עם כל הכבוד לבני המגזר הזה
זה מגזר עני מאוד (בלי הכללות)
ומכתוצאה מכך ניתן לראות את ילדי מרוקו משוטטים להם ברחובות, עסוקים בריצה עקב גניבות מסטיקים
כמו כן ניתן להבחין בכך שהאשכנזים יותר מפונקים , והמרוקאים בניגוד אליהם הולכים יותר ומשוטטים יורת כפי שאמרתי (אני קורא לתופעה הזו צ'חצ'חה שכונתית כאשר הם יושבים על הברזלים)
בניגוד לילדים האשכנזיים שעסוקים במחשב ולאכול כל הזמן
אין שאלה בכלל מדוע המרוקאים מחוטבים , אך שחיפים

Gamerrrrr
18-11-06, 22:38
ומכתוצאה מכך ניתן לראות את ילדי מרוקו משוטטים להם ברחובות, עסוקים בריצה עקב גניבות מסטיקים
כמו כן ניתן להבחין בכך שהאשכנזים יותר מפונקים , והמרוקאים בניגוד אליהם הולכים יותר ומשוטטים יורת כפי שאמרתי (אני קורא לתופעה הזו צ'חצ'חה שכונתית כאשר הם יושבים על הברזלים)
זה לא נקבע לפי דור אחד או שניים אתה צריך ללכת 20 דורות אחורה מינימום כדי לדבר, אז להגיד שהם מול המחשב זה לא נכון.

Tnavon
18-11-06, 22:39
דווקא כל האשכנזים החנונים הם כאלה שחיפים מגעילים .

אבל לרוץ בגלל גניבת מסטיק?!?!?! מילא פלאפון, אבל מסטיק ?!?!?!?!?!

Deja Vu
18-11-06, 22:39
זה לא נקבע לפי דור אחד או שניים אתה צריך ללכת 20 דורות אחורה מינימום כדי לדבר, אז להגיד שהם מול המחשב זה לא נכון.
אני יודע ,
בחנתי את התופעה במבט אחר וקצת שונה ..

Gamerrrrr
18-11-06, 22:40
אני יודע ,
בחנתי את התופעה במבט אחר וקצת שונה ..
זה עדיין לא תקף. אנחנו מדברים על דורות שלא היה חשמל בכל בית בכלל ולא חשבו על המחשב

Tnavon
נכון ,זה כמו שגם היום יש מרוקאים שמנים

Deja Vu

אני לא רואה הבחנה גדולה כל כך ואף דקה בין האשכנזים החנונים לערסים הקטנים האלה
שיש להם "גב" שהוא בן 20
אגב, אני מעדיף להיות חנון מעבדה מאשר ערס
וקרוב לודאי שאותו חנון מגעיל ושחיף יהיה בעתיד הבוס שלך בעבודה

Gamerrrrr

אני כל היום יושב בבית ומתעסק במחשב, וכעובדה אני לא שחיף מגעיל.

Ori-Silver
18-11-06, 22:41
לדעתי לכושים יש גנטיקה הכי טובה ועובדה שכמעט כל המתחרים במר אוליפיה הם כושים

Tnavon
18-11-06, 22:41
אני לא רואה הבחנה גדולה כל כך ואף דקה בין האשכנזים החנונים לערסים הקטנים האלה
שיש להם "גב" שהוא בן 20
אגב, אני מעדיף להיות חנון מעבדה מאשר ערס
וקרוב לודאי שאותו חנון מגעיל ושחיף יהיה בעתיד הבוס שלך בעבודה
ויכול להיות שאותו "צ'חצ'ח" שגנב לך מסטיק יהיה איזה אברג'ל שיירה טיל לאו על הבית שלך............
ואני אישית הייתי מעדיך להיות אותו אברג'ל ולחיות כמו מלך מאשר איזה בוס מחברה צנועה שמרוויח בסדר

OMRI-TURBO
18-11-06, 22:44
לאתיופים אין גנטיקה לפיתוח גוף, בין מזרחים ואשכנזים הרמה זהה.
אפשר לראות את זה בתחרויות, לפעמים אפילו יש יתרון למזרחיים וערבים.
אבל בכל אופן אין הבדל בין האשכנזים למזרחים

Gamerrrrr
תבדוק את מרי האולימפיה בשנים האחרונות, יש שלושה שחורים

חוץ מזה שהמתחרים הבאמת טובים עם לבנים.

OMRI-TURBO

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:
והקשר לאתיופים הוא ?

Leo
18-11-06, 22:45
אין אף אחד מישראל באולימפיה , והשחורים בארהב הם לא אתיופים ,

OMRI-TURBO
18-11-06, 22:45
תבדוק את מרי האולימפיה בשנים האחרונות, יש שלושה שחורים

חוץ מזה שהמתחרים הבאמת טובים עם לבנים.

אין קשר הם לא אתיופים בכושים בארה"ב,אתיופים המוצא שלהם אחר

Gamerrrrr
18-11-06, 22:46
אין קשר הם לא אתיופים בכושים בארה"ב,אתיופים המוצא שלהם אחר
אותו חרא :P ;)

סתם, הכוונה היא גם לשחורים, הרי הגדולים באמת היו לבנים

Tnavon
18-11-06, 22:47
רוני קולמן היה גדול באמת..............אבל הוא שחור

Leo
18-11-06, 22:48
ויכול להיות שאותו "צ'חצ'ח" שגנב לך מסטיק יהיה איזה אברג'ל שיירה טיל לאו על הבית שלך............
ואני אישית הייתי מעדיך להיות אותו אברג'ל ולחיות כמו מלך מאשר איזה בוס מחברה צנועה שמרוויח בסדר
סביר להניח שרוסי יהיה הבוס של החברה של שניכם , במקרה שזה יהיה אני , אני ישים אותכם בשתי מחלקות "מתחרות" ובמקום אחד אני ישים רק אשכנזים מקום שני רק מזרחים מקום אחר רק פנמיניסטיות עם מנהלי מחלקה שגאים בזה שהם מהקבוצות האלה ונותן לכם להראות מי יותר טוב ועושה לי יותר רווחים

Tnavon
18-11-06, 22:49
חחח אחלה רעיון.
ואף אחד לא הולך להיות הבוס שלי!!

OMRI-TURBO
18-11-06, 22:49
רוני קולמן היה גדול באמת..............אבל הוא שחור

אנשים אנחנו מדברים על אתיופים זה לא אותו גזע בכלל הצבע שלהם שחור אבל זה לא קשור גם אצל כושים יש גזעים שונים

Deja Vu
18-11-06, 22:52
יקח הרבה זמן עד שתבנה לעצמך את המעמד הזה ,
ולא נראה לי שתגיע אליו אם אתה שואל אותי אבל אני אשמח להפגש איתך בעתיד ולהכתיב לך את לוח הזמנים שלך ואת המשכורת שאתה תביא לג'וניור צ'חצ'ים שלך . :1eye:

Tnavon
18-11-06, 22:55
אנשים אנחנו מדברים על אתיופים זה לא אותו גזע בכלל הצבע שלהם שחור אבל זה לא קשור גם אצל כושים יש גזעים שונים
ומאיפה הם באו לאמריקה????
האמריקאים באו לפני הרבה זמן ושיעבדו הרבה איתיופים והביאו אותם לאמריקה
עכשיו מה שהם עשו זה השבחה של הגזע הזה
כי הם בחרו רק את הגברים החסונים ביותר שיתאימו לעבודות פרך
אז קרה מצב שיש מלא איתיופים בארהב שכולם חסונים וסוסים ועם גנטיקה טובה,והכושים לא התבוללו והם לא עשו ילדים עם לבנים,הם המשיכו להשביח את עצמם וזה מה שקרה,בגלל זה כל הכושים בארה''ב הם סוסים

Gamerrrrr
18-11-06, 22:55
האשכול נהיה אשכול נדמה לי

ובקשר לאפריקאים שנמצאים באמריקה, רוב הסיכויים שהם מניגריה כי זאת הנקודה הנוחה ביורת להגיע עם ספינה מארה"ב

Gamerrrrr
18-11-06, 22:56
אז קרה מצב שיש מלא איתיופים בארהב שכולם חסונים וסוסים ועם גנטיקה טובה,והכושים לא התבוללו והם לא עשו ילדים עם לבנים,הם המשיכו להשביח את עצמם וזה מה שקרה,בגלל זה כל הכוסים בארה''ב הם סוסים
כולם! אתה בדקת??
זה שרואים בסרטים כושי סוס כי צריך מישהו שהוא שחור ושהוא בחור גדול, במקרה וזה יהיה שומר ראש נאצי יחפשו לבן, במקרה ירצו שומר ראש איטלקי יחפשו איטלקי סוס נקודה.

Tnavon
18-11-06, 22:57
האשכול נהיה אשכול נדמה לי

ובקשר לאפריקאים שנמצאים באמריקה, רוב הסיכויים שהם מניגריה כי זאת הנקודה הנוחה ביורת להגיע עם ספינה מארה"ב
לא משנה , הכוונה זה לאפריקה

Gamerrrrr
18-11-06, 22:58
לא משנה , הכוונה זה לאפריקה
תקח גרמני ורוסי יש להם את אותו גזע? לא. אחד נורדי אחד סלבי, תקח ניגרי ותקח אתיופי הם זהיים?? לא, בניגריה זה ג'ונגל ובאתיופה זה סוואנה אלה תנאי שטח שונים ולמה זה משנה?? כי זה מה שגורם לשינויים במבני הגוף של כל גזע וגזע

Tnavon
18-11-06, 23:00
כולם! אתה בדקת??
זה שרואים בסרטים כושי סוס כי צריך מישהו שהוא שחור ושהוא בחור גדול, במקרה וזה יהיה שומר ראש נאצי יחפשו לבן, במקרה ירצו שומר ראש איטלקי יחפשו איטלקי סוס נקודה.
עכשיו זה פחות
אבל אני מדבר על אז שהם לקחו מניגריה או איפה שזה לא יהיה רק את הטובים
זה כמו לעשות קבוצת כדורגל משחקנים מכל העולם
אתה תיצא אם השחקנים הטובים ביותר . יהיה לך מה שנקרא DREM TEAM
וזה בידיוק מה שהאמריקאים עשו
אני לומד את זה בגיאוגרפיה................

ולא ממש הבנתי את הקשר עם השומרי ראש

Yoggie
18-11-06, 23:02
חחח גיימר אתם משעשעים... :jockey:
אני אוסטרו-הונגרי , יש סיכוי שאני אהיה מר אולימפיה הבא?

Tnavon
18-11-06, 23:02
תקח גרמני ורוסי יש להם את אותו גזע? לא. אחד נורדי אחד סלבי, תקח ניגרי ותקח אתיופי הם זהיים?? לא, בניגריה זה ג'ונגל ובאתיופה זה סוואנה אלה תנאי שטח שונים ולמה זה משנה?? כי זה מה שגורם לשינויים במבני הגוף של כל גזע וגזע
אהה אוקיי טעות שלי
אבל אני דיברתי על תורת השבחת הגזע ככה שלא ממש משנה הלאום
גם אם תשביח את הגזע הגרמני או הרוסי או הנרווגי זה לא משנה,אתה עושה את אותו עיקרון

OMRI-TURBO
18-11-06, 23:03
אז קרה מצב שיש מלא איתיופים בארהב שכולם חסונים וסוסים ועם גנטיקה טובה,והכושים לא התבוללו והם לא עשו ילדים עם לבנים,הם המשיכו להשביח את עצמם וזה מה שקרה,בגלל זה כל הכושים בארה''ב הם סוסים

מה אתה חושב שאתה מלמד אותי דברים כאלה פשוטים?:jockey:
מין הסתם אני יודע שהכושים באו לאמריקה מאפריקה..:cry_1:
אבל בכל אופן הכושים מחולקים לגזעים בדיוק כמו השאר, לא קשה לראות חלק גדול שולט בריצות ארוכות וסיבולת,וחלק אחר בכלל לא קשור שולט במאוצי 100 מטר וספרוט שקשור לכוח מתפרץ.
ואם אתה באמת רוצים לדעת אז האתיופים הם לא כושים טהורים, הם מעורבים, אפשר בקלות לראות שחוץ מהצבע שלהם התווי פנים שונים ממש לגמרי מהשחורים בארה"ב גם מבנה הגולגלת קצת שונה הלסת האף,בעצם הכל.
האתיופים הם לא כושים "טהורים" הם בנויים משבטים צפון אפריקאים לא כושים שהתערבבו עם כושים.

Real
18-11-06, 23:04
אני בלרוסי איטלקי,ומה זה נתן לי ס'עמק..

עדיף הייתי איזה מפלצת ניגרי סקוטי סיבירי בלגי..
שילוב משהו השתלת ריאות.. !..

VoRteX
18-11-06, 23:05
אני בלרוסי איטלקי,ומה זה נתן לי ס'עמק..

עדיף הייתי איזה מפלצת ניגרי סקוטי סיבירי בלגי..
שילוב משהו השתלת ריאות.. !..

חזק אהבתי אחי http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon11.gif

Tnavon
18-11-06, 23:06
מה אתה חושב שאתה מלמד אותי דברים כאלה פשוטים?:jockey:
מין הסתם אני יודע שהכושים באו לאמריקה מאפריקה..:cry_1:
אבל בכל אופן הכושים מחולקים לגזעים בדיוק כמו השאר, לא קשה לראות חלק גדול שולט בריצות ארוכות וסיבולת,וחלק אחר בכלל לא קשור שולט במאוצי 100 מטר וספרוט שקשור לכוח מתפרץ.
ואם אתה באמת רוצים לדעת אז האתיופים הם לא כושים טהורים, הם מעורבים, אפשר בקלות לראות שחוץ מהצבע שלהם התווי פנים שונים ממש לגמרי מהשחורים בארה"ב גם מבנה הגולגלת קצת שונה הלסת האף,בעצם הכל.
האתיופים הם לא כושים "טהורים" הם בנויים משבטים צפון אפריקאים לא כושים שהתערבבו עם כושים.
בכל עם יש את הטובים בזה והטובים בזה
אבל לא ממש הבנתי את הקטע של הלא טהורים,אולי תסביר קצת,?.

טוב אני פורש לטובת המיטה,מחר בעזרת השם אני יקרא את מה שהספקתם לרשום

Krazy-Hawk
18-11-06, 23:08
אפרו-אמריקאים, אפריקאים, ניגרים, וכו'.
מהסיבה הפשוטה: כשאבא ואמא שלך היו צדים אוכל בשביל לשרוד אתה נולד עם גנטיקה אתלטית מאוד.

the answer
18-11-06, 23:13
למישהו יש הסבר בקשר לערבים הרי הם לא שחיפים אם מסת שריר גדולה יחסית מטבעם

Krazy-Hawk
18-11-06, 23:17
למישהו יש הסבר בקשר לערבים הרי הם לא שחיפים אם מסת שריר גדולה יחסית מטבעם
ערבים הם ממש לא האדם הלבן העצלן שיושב במשרד מ-9 עד 17:00 ואוכל זבל...
כולם עובדים עבודה פיזית כל היום, ותתפלא אבל רובם יודעים הרבה על תזונה

עריכה: זה נשמע כאילו אני איזה שמאלני חס וחלילה ואני ממש לא!!! פשוט אמרתי מה שאני יודע
A Good Arab Is a Dead Arab
וכן הם כולם טרוריסטים, זה מה שמלמדים אותם להיות מגיל קטן, במקום ללמד אותם משהו בעל תובנה עושים להם שטיפות מח על זה שאם הם יהרגו ירצחו וישמידו הם יגיעו ככה לגן-עדן.
אידיוטים דפקטים דגנרטים.

OMRI-TURBO
18-11-06, 23:17
יש 3 גזעים ראשיים negro,Caucasoids,mongol
האתיופי הוא לא negro טהור, הוא שילוב של Caucasoids ו-negro.
ככה זה כל הכושים של מזרח אפריקה כולל הסומלים למשל.
קצת אינפורמציה:

Caucasoid: Europe, West Asia and North Africa.

Mongoloid: East Asia, Oceania, the Arctic and the Americas.

Negroid: Sub-Saharan Africa.

Australoid: Australia and Melanesia.

על אתיופים:

In the deserts and highlands of Ethiopia, Eritrea, and the Somalilands is found a concentration of several related Mediterranean types, mixed in varying degrees with negroes. To the west these partial whites border on Sudanese negroes; to the southwest the partially Hamitic tribes of Kenya and Uganda form art extension of the peripheral Mediterranean racial area. To the north, the Beja-Bisharin group of Hamitic-speaking nomads connect the East African Hamitic-speaking peoples with their wholly white Egyptian and Berber relatives of North Africa.

While not a Caucasoid people in the sense that North Africans are, East Africans have long received influences from farther North as well as the Middle East, in terms of both racial and cultural input. This is evidenced by male-mediated gene flow from Caucasoids, which accords with historically documented migrations and settlements.

Genetics

"The present composition of the Ethiopian population is the result of a complex and extensive intermixing of different peoples of North African, Near and Middle Eastern, and south-Saharan origin. The two main groups inhabiting the country are the Amhara, descended from Arabian conquerors, and the Oromo, the most important group among the Cushitic people. ... The genetic distance analysis showed the separation between African and non-African populations, with the Amhara and Oromo located in an intermediate position."

Racial TypesThough Ethiopians are generally Negroid in pigmentation and hair type, their Caucasoid (Mediterranean) accretions are evident in their cranial and facial morphology, which distinguishes them from pure West African Negroids.

Bullet
18-11-06, 23:21
עומרי בגלגול הקודם היית צ'ארלס דרווין חחח

OMRI-TURBO
18-11-06, 23:23

חחח :jockey:
תשמע זה מאוד מעניין כל הנושא של הגזע..

HHHEELLBBOOYY
18-11-06, 23:23

חחחחחחחחחח

Leo
18-11-06, 23:34
ערבים הם ממש לא האדם הלבן העצלן שיושב במשרד מ-9 עד 17:00 ואוכל זבל...
כולם עובדים עבודה פיזית כל היום, ותתפלא אבל רובם יודעים הרבה על תזונה

עריכה: זה נשמע כאילו אני איזה שמאלני חס וחלילה ואני ממש לא!!! פשוט אמרתי מה שאני יודע
A Good Arab Is a Dead Arab
וכן הם כולם טרוריסטים, זה מה שמלמדים אותם להיות מגיל קטן, במקום ללמד אותם משהו בעל תובנה עושים להם שטיפות מח על זה שאם הם יהרגו ירצחו וישמידו הם יגיעו ככה לגן-עדן.
אידיוטים דפקטים דגנרטים.
לרובם יש """גנטיקה""" בפיתוח גוף בגלל שהם לא עושים צבא ובשנות השיא שהן 18-21 מתאמנים
חוץ מזה הם מזו-אקטומורפים כמו שאר המזרחים. תכלס פעם קראו להם ערבים-יהודים

אבל אני לא רואה פה סגידה מספיקה לרוסים , לרוסים יש את הגנטיקה הכי טובה (נכון כמה אומרים שלגרוזינים אם כבר אבל הם מכוערים וטיפשים), את הבנות הכי יפות וחכמות , את ההישגים הכי גבוהים בארץ יחסית לזמן שהם פה , רמת הIQ הכי גבוהה ( יותר מהאשכנזים)
והאתלטיזם הכי גבוהה !

כל זה בגלל שנים תחת שלטון הצאר!

VoRteX
18-11-06, 23:36
אבל אני לא רואה פה סגידה מספיקה לרוסים , לרוסים יש את הגנטיקה הכי טובה (נכון כמה אומרים שלגרוזינים אם כבר אבל הם מכוערים וטיפשים), את הבנות הכי יפות וחכמות , את ההישגים הכי גבוהים בארץ יחסית לזמן שהם פה , רמת הIQ הכי גבוהה ( יותר מהאשכנזים)

רוסים זה אשכנזים

Leo
18-11-06, 23:40
רוסים זה לא אשכנזים , יהודים-רוסים זה הגזע העליון אין מה להשוות לאשכנזים הskinny fats

VoRteX
18-11-06, 23:41
רוסים זה כן אשכנזים

Leo
18-11-06, 23:43
לא הם לא , אין לי כוח להסביר נמאס לי להיות דרויניסט להיום

Bullet
18-11-06, 23:47
לרוסים יש את הגנטיקה הכי טובה (נכון כמה אומרים שלגרוזינים אם כבר אבל הם מכוערים וטיפשים)רמת הIQ הכי גבוהה ( יותר מהאשכנזים)
והאתלטיזם הכי גבוהה !

bullshit

Leo
18-11-06, 23:48
bullshit מקנא?

חח:wiggle:

Bullet
18-11-06, 23:49
מקנא?

חח:wiggle:

אני לא מקנא בעצמי.
בגלל זה אני אומר שזה בולשיט. יש לך הוכחות שאתה אומר דברים כאלו?

ari
18-11-06, 23:53
בוא נתחיל בזה שאין דבר כזה "גזע". (אלא אם אתם נאצים ודוגלים בתורת הגזע של היטלר..) כולנו שייכים לגזע\מין האנושי
השוני בין האנשים נובע מהמיקום הגאוגרפי והתנאים שבהם הם חיו.

זה לא קשור לנושא ^^ ואין לזה קשר לחיים, פשוט אני עושה עכשיו עבודת גמר על היטלר והמפלגה הנאצית אז שפכתי קצת חומר בשביל להראות משכיל :whistle:

אישית אני חושב שלאפרו-אמריקאים יש את הגנטיקה הכי טובה מבחינת הגודל ..
בין אשכנזים למזרחיים ההבדלים זניחים
ולאתיופים יש גנטיקה טובה לריצות מהירות, לפיתוח גוף לא .

Gamerrrrr
18-11-06, 23:56
בוא נתחיל בזה שאין דבר כזה "גזע". (אלא אם אתם נאצים ודוגלים בתורת הגזע של היטלר..) כולנו שייכים לגזע\מין האנושי

זה לא קשור לנושא ^^ ואין לזה קשר לחיים, פשוט אני עושה עכשיו עבודת גמר על היטלר והמפלגה הנאצית אז שפכתי קצת חומר בשביל להראות משכיל :whistle:

תרצה או לא אבל המין האנושי מחולק לגזעים ורואים את זה, זה כמו כלבים, יש קוקר ספיינל ויש פיטבול

OMRI-TURBO
18-11-06, 23:56

יוו איזה חכם אתה...!

OMRI-TURBO
18-11-06, 23:57
תרצה או לא אבל המין האנושי מחולק לגזעים ורואים את זה, זה כמו כלבים, יש קוקר ספיינל ויש פיטבול

עזוב GAMER, אל תתחיל אפילו....
חבל על המאמץ ואני מדבר ברצינות.

Gamerrrrr
18-11-06, 23:57
עזוב GAMER, אל תתחיל אפילו....
חבל על המאמץ ואני מדבר ברצינות.
אני חייב להסכים איתך
אני פורש למיטה

OMRI-TURBO
18-11-06, 23:59
אני חייב להסכים איתך
אני פורש למיטה

לילה טוב, מסכן הבחור הזה, הוא באמת משוכנע שגזע זה המצאה של הנאצים.
:ph34r:

Leo
19-11-06, 00:00
רוסים הם לא אשכנזים , זה כמו לומר שפיליפינים ויפנים זה אותו דבר בגלל ששתיהם מאסיה והם מלוכסנים.
אבל יש הבדל ניכר בגנים בהתנהגות ובמראה

OMRI-TURBO
19-11-06, 00:01
רוסים הם לא אשכנזים , זה כמו לומר שפיליפינים ויפנים זה אותו דבר בגלל ששתיהם מאסיה והם מלוכסנים.
אבל יש הבדל ניכר בגנים בהתנהגות ובמראה

מה אתה מבלבל את המוח תגיד לי! רוסים זה סופר אשכנזים כמו פולונים ושאר המזרח אירופאים.
רוסים זאת העדה האשכנזית הכי גדולה בארץ.

ari
19-11-06, 00:03
אין דבר כזה גזעים .. יש את הגזע האנושי, ויש קבוצות שתיאמו לעצמם יכולות שמתאימים לאזור שבהם הם חיו

ובני אדם זה לא כמו כלבים .. בכלל לא ..

ari
19-11-06, 00:06
ולספקנים, ויקיפדיה:

תאוריות (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94) מוקדמות התבססו על מאפיינים פנוטיפיים כוללניים, כגון צבע עור (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7%95%D7%A8), ולא התבססו על מובחנות ביולוגית ממשית. כך, למשל, אפריקאי (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%A7%D7%94) ויליד אוסטרלי (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%92%27%D7%99%D7%A 0%D7%99%D7%9D) יכלו להיחשב כשייכים ל"גזע השחור" למרות שאין להם מוצא משותף. הגדרות מאוחרות יותר הצביעו על מאפיינים ביולוגיים תורשתיים (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%95%D7%A8%D7%A9%D7%94), שאינם חיצוניים בהכרח, כמופיעים בתדירות גבוהה יותר בקרב קבוצות אוכלוסייה מסוימות יותר מאשר באחרות, כבסיס לחלוקה לגזעים.
החל ממחצית המאה ה-20 (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%9E%D7%90%D7%94_%D7%94-20), בעקבות השפעתן ההרסנית של תורות גזע שונות, נמצא השימוש במונח גזע תחת מתקפה. הביקורת התמקדה בכך שיותר משהמונח מציין מהות כלשהי של "גזע", הוא משקף תהליך היסטורי של הבניה חברתית (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%94_%D7%97%D7%91%D7%A8% D7%AA%D7%99%D7%AA). היינו, החלוקה לגזעים היא מלאכותית, ומסתמכת על מאפיינים חיצוניים חסרי חשיבות, כך שלגזעים בבני אדם אין ממשות ביולוגית, אלא הם נוצרים ככאלה כתוצאה מתהליכים חברתיים (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%94), תרבותיים (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%A8%D7%91%D7%95%D7%AA) והיסטוריים (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94).

OMRI-TURBO
19-11-06, 00:24
אין דבר כזה גזעים .. יש את הגזע האנושי, ויש קבוצות שתיאמו לעצמם יכולות שמתאימים לאזור שבהם הם חיו

ובני אדם זה לא כמו כלבים .. בכלל לא ..

חחח לך לישון טוב?
זה בדיוק גזע, בדיוק כמו לכלבים לאנשים מגזעים שונים יש הבדלים שונים מאוד החל מגודל פיזי של המוח למערכות הורמנליות למבנה גולגולת לסת אוזניים אף עיניים ושלד. מחקרים גנטיים יכולים לפי השלד לדעת באיזה סוג של גזע מדובר ולפי גולגלת, אתה לא מבין כלום בגנטיקה, בבדיקה גנטית יכולים לזהות את הגזע שלך ועוד הרבה דברים.
תקרא את זה, זה מראה הבדלים אפילו בגודל המוח בין 3 גזעים ראשיים:
http://www.harbornet.com/folks/theedrich/JP_Rushton/Race.htm

אחרי זה תקרא את זה:
http://en.wikipedia.org/wiki/Race_Differences_in_Intelligence

אחרי זה את זה:
http://www.snpa.nordish.net/racesofeurope.htm

OMRI-TURBO
19-11-06, 00:25
ולספקנים, ויקיפדיה:

תאוריות (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94) מוקדמות התבססו על מאפיינים פנוטיפיים כוללניים, כגון צבע עור (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7%95%D7%A8), ולא התבססו על מובחנות ביולוגית ממשית. כך, למשל, אפריקאי (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%A7%D7%94) ויליד אוסטרלי (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%92%27%D7%99%D7%A 0%D7%99%D7%9D) יכלו להיחשב כשייכים ל"גזע השחור" למרות שאין להם מוצא משותף. הגדרות מאוחרות יותר הצביעו על מאפיינים ביולוגיים תורשתיים (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%95%D7%A8%D7%A9%D7%94), שאינם חיצוניים בהכרח, כמופיעים בתדירות גבוהה יותר בקרב קבוצות אוכלוסייה מסוימות יותר מאשר באחרות, כבסיס לחלוקה לגזעים.
החל ממחצית המאה ה-20 (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%9E%D7%90%D7%94_%D7%94-20), בעקבות השפעתן ההרסנית של תורות גזע שונות, נמצא השימוש במונח גזע תחת מתקפה. הביקורת התמקדה בכך שיותר משהמונח מציין מהות כלשהי של "גזע", הוא משקף תהליך היסטורי של הבניה חברתית (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%94_%D7%97%D7%91%D7%A8% D7%AA%D7%99%D7%AA). היינו, החלוקה לגזעים היא מלאכותית, ומסתמכת על מאפיינים חיצוניים חסרי חשיבות, כך שלגזעים בבני אדם אין ממשות ביולוגית, אלא הם נוצרים ככאלה כתוצאה מתהליכים חברתיים (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%94), תרבותיים (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%A8%D7%91%D7%95%D7%AA) והיסטוריים (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94).

מה אתה מעתיק מ-WIKIPDIA, זה אתר שנכתב על ידי אנשים רגילים כל אחד יכול להוסיף שם ערכים.
רוצים שתחשוב שאין גזעים, תקרא את כל מה שהבאתי בלינקים אחרי זה תדבר.

ari
19-11-06, 00:36
מה אתה מעתיק מ-WIKIPDIA, זה אתר שנכתב על ידי אנשים רגילים כל אחד יכול להוסיף שם ערכים.
רוצים שתחשוב שאין גזעים, תקרא את כל מה שהבאתי בלינקים אחרי זה תדבר.
Trait Blacks Whites Orientals Brain Size: Cranial capacity 1,267 1,347 1,364 Cortical neurons (millions) 13,185 13,665 13,767 Intelligence: IQ test scores 85
(purebreds
in Africa, 70) 100
(Ashkenazi
Jews, 115) 106 Cultural Achievements Low High High
ההבדלים קיימים, אך זניחים
וההבדלים השונים אכן נובעים מהמיקום הגיאוגרפי . היהודים יותר משכילים- יותר שימוש במוח- IQ גבוה יותר, באפריקה התרבות השכלית פחות מפותחות - IQ נמוך יותר

אבל זה לא גזעים כמו כלבים \ חיות , זה אכן מבלבל ודורש חשיבה ומחקרים רבים בשביל לפענח את הסוגיה הזאת

העובדה שבעיניי גזעים לא קיימים לא באה מויקיפדיה, ראיתי וקראתי מאמרים ותוכניות רבות על הנושא .. ויקיפדיה זה הדבר הזמין היחיד שיש לי להראות לך כרגע

על כל מחקר ופרופסור שהבאת שטוענים שאכן יש גזעים שונים שהתפצלו מהמין האנושי , יקומו כמה וכמה מדענים שיטענו בדיוק אחרת

OMRI-TURBO
19-11-06, 00:47
כן ראית תוכניות בטלויזיה המערבית וקראת ספרים של החברה המערבית, אני לא אכנס איתך עכשיו למדע המדינה יותר מדי אבל בקיצור ולעניין החברה הליברלית מאז הקמתה דוגלת בשיויון בין גזעים והעלמת כל מחקר או עדות להבדלים בין גזעים, כדי להראות שאנחנו כולנו אותו דבר(כן בטח).
בכל אופן בקשר ל-iq אתה אומר לי שזה קשור לסביבה, אני אומר שזה סביבה וגנים.
נניח וזה הסביבה,במקרה שזה סביבתי בלבד,כל בן אדם שלומד אותם שנים באותו עיר באותו בית ספר אמור להיות בעל Iq זהה. במחקר שהבאתי לך מראים 3 גזעים שחיים במדינות מפותחות ביותר בין אם זה אסייתים או לבנים ארופאים או שחורים בארה"ב, בכל אחד מהמקרים ואפילו אם מדובר ביהודים שחיים בתוך חברה ארופאית יש הבדל משעותי בין ה-iq שלנו לבין של הלבנים,ויש עשרות מחקרים שמראים את זה, בבקשה תסביר לי אם הגורם הוא רק סביבתי איך זה שבאותה מדינה ואותה חברה יש ללבנים Iq נמוך משל היהודים?
עכשיו נגיד שמצאת לזה תשובה מה שלא יקרה, המחקר שלי מראה הבדלים במאפיינים הפיזיים של המוח, ככה שאיזה בית ספר הוא היה או אם הוא גדל בדרום העיר או בצפון העיר אולי יכולים להראות הבדלים ב-iq אבל לא בתכונות פיזיות של המוח או גודל המוח למשל.
אתה גם יכול לראות הבדלים הורמונליים ועוד מליון דברים.
זה שמבחינה גנטית בני אדם דומים זה עדיין לא אומר שאין גזעים, זה פשוט אומר שההבדל הוא זניח יותר מאשר גזעים של קופים למשל או לא יודע של מה.
זה עדיין לא מבטל את העובדה שבני אדם לא שווים החל מהמאפיינים הפיזיים עד לשכליים.
תקרא את כל הלינקים שהבאתי,יקח לך לפחות כמה ימים עד לראשון.
אחרי זה תגיב.

SuzukiR
19-11-06, 00:57
כולם! אתה בדקת??

בנקודה הזאת
גימר צודק

דרך אגב עומרי אם אתה הולך לכנסת יש לך תקול שלי חחחחח
אתה ממש חכם מה אתה לומד?<

ari
19-11-06, 01:26
כן ראית תוכניות בטלויזיה המערבית וקראת ספרים של החברה המערבית, אני לא אכנס איתך עכשיו למדע המדינה יותר מדי אבל בקיצור ולעניין החברה הליברלית מאז הקמתה דוגלת בשיויון בין גזעים והעלמת כל מחקר או עדות להבדלים בין גזעים, כדי להראות שאנחנו כולנו אותו דבר(כן בטח).
בכל אופן בקשר ל-iq אתה אומר לי שזה קשור לסביבה, אני אומר שזה סביבה וגנים.
נניח וזה הסביבה,במקרה שזה סביבתי בלבד,כל בן אדם שלומד אותם שנים באותו עיר באותו בית ספר אמור להיות בעל Iq זהה. במחקר שהבאתי לך מראים 3 גזעים שחיים במדינות מפותחות ביותר בין אם זה אסייתים או לבנים ארופאים או שחורים בארה"ב, בכל אחד מהמקרים ואפילו אם מדובר ביהודים שחיים בתוך חברה ארופאית יש הבדל משעותי בין ה-iq שלנו לבין של הלבנים,ויש עשרות מחקרים שמראים את זה, בבקשה תסביר לי אם הגורם הוא רק סביבתי איך זה שבאותה מדינה ואותה חברה יש ללבנים Iq נמוך משל היהודים?
עכשיו נגיד שמצאת לזה תשובה מה שלא יקרה, המחקר שלי מראה הבדלים במאפיינים הפיזיים של המוח, ככה שאיזה בית ספר הוא היה או אם הוא גדל בדרום העיר או בצפון העיר אולי יכולים להראות הבדלים ב-iq אבל לא בתכונות פיזיות של המוח או גודל המוח למשל.
אתה גם יכול לראות הבדלים הורמונליים ועוד מליון דברים.
זה שמבחינה גנטית בני אדם דומים זה עדיין לא אומר שאין גזעים, זה פשוט אומר שההבדל הוא זניח יותר מאשר גזעים של קופים למשל או לא יודע של מה.
זה עדיין לא מבטל את העובדה שבני אדם לא שווים החל מהמאפיינים הפיזיים עד לשכליים.
תקרא את כל הלינקים שהבאתי,יקח לך לפחות כמה ימים עד לראשון.
אחרי זה תגיב.

אני לא שולל את זה שיכול מאוד להיות שאתה צודק
ראיתי את שני צדדי המטבע, ובחרתי כבר במה להאמין, ואני בספק אם זה ישתנה בקרוב.

אין לי את הזמן או את הרצון כרגע להתעמק בזה ולקרוא את מה שהבאת (שד"א אני לא חושב שיקח לי ימים..אני קורא באנגלית דיי טוב אבל זה כבר נושא אחר), אבל תודה רבה על הדיון, אם לא היו כלולות בו העלבות כלפי בתחילת הנושא הייתי נהנה ממנו יותר :blush:
שבוע טוב

OMRI-TURBO
19-11-06, 01:46
בנקודה הזאת
גימר צודק

דרך אגב עומרי אם אתה הולך לכנסת יש לך תקול שלי חחחחח
אתה ממש חכם מה אתה לומד?<

תודה שאתה חושב שאני חכם,יחסת לזמן שאני לומד אני באמת חכם.
התחלתי ללמוד לפני חודש ומשהו.
אני עושה תואר משולב במדע המדינה/יחסים בין לאומיים +היסטוריה.

OMRI-TURBO
19-11-06, 01:47
אני לא שולל את זה שיכול מאוד להיות שאתה צודק
ראיתי את שני צדדי המטבע, ובחרתי כבר במה להאמין, ואני בספק אם זה ישתנה בקרוב.

אין לי את הזמן או את הרצון כרגע להתעמק בזה ולקרוא את מה שהבאת (שד"א אני לא חושב שיקח לי ימים..אני קורא באנגלית דיי טוב אבל זה כבר נושא אחר), אבל תודה רבה על הדיון, אם לא היו כלולות בו העלבות כלפי בתחילת הנושא הייתי נהנה ממנו יותר :blush:
שבוע טוב

אני מצטער לא התכוונתי להעליב, אתה לא הראשון שאומר לי את זה.
כניראה שאני בלי לשים לב כותב מהר בהתהלבות ולפעמים אני מגזים.

SuzukiR
19-11-06, 13:04
תודה שאתה חושב שאני חכם,יחסת לזמן שאני לומד אני באמת חכם.
התחלתי ללמוד לפני חודש ומשהו.
אני עושה תואר משולב במדע המדינה/יחסים בין לאומיים +היסטוריה.

כל הכבוד לך!
הלוואי ואני יכלתי לילמוד ...
אבל אני כבר לא יכול

תצליח עומרי ולפי איך שאתה מגיב לכל ההודעות פה אני בטוח שתסיים בהיצטינות אחי !
וגם יש לך מסה לא רעה ביכלל

OMRI-TURBO
19-11-06, 13:08
כל הכבוד לך!
הלוואי ואני יכלתי לילמוד ...
אבל אני כבר לא יכול

תצליח עומרי ולפי איך שאתה מגיב לכל ההודעות פה אני בטוח שתסיים בהיצטינות אחי !
וגם יש לך מסה לא רעה ביכלל

תודה רבה שוב:jockey:
המאסה כבר הספיקה לרדת קצת יוצא לי ללכת פעמיים בשבוע למכון..:cry_1:

Leo
19-11-06, 13:41
מי צריך מכון?
במיוחד לא בשביל לשמור מאסה

OMRI-TURBO
19-11-06, 13:46
הנפח יורד לאט לאט שאתה לא מאמן את השרירים.
אם זה היה רק תזונה אז בן אדם היה יכול להתאמן שנתיים להגיע למקסימום שלו ואז משם כל החיים לא לזוז מהבית ולא לעשות כלום.
בן אדם שלא עושה כלום עם השרירים לא ישמור אותם,לאט לאט המאסה יורדת כמובן שלא בחודש אחד.

Leo
19-11-06, 13:56
אתה מאלה שחייבים מכון כדי להתאמן?

תקדיש איזה רבע שעה לסירקיוט לכל הגוף בבית ואולי אפילו יהיה מאסה חדשה מהסתגלות לזה

OMRI-TURBO
19-11-06, 13:58
אין לי ציוד של מכון בבית אז כן אני חייב מכון בשביל להתאמן.
יש לי גם עצלנות חורף פתאום.

ran_z
19-11-06, 14:02
.
יש לי גם עצלנות חורף פתאום.

מי שתרח בערב שבת יאכל בשבת, מי שמציע אצ המיטה שלו בבוקר ישן בלילה , מההה? אמרתי את זה נכון? :huh:

בכל אופן מה שאני מנסה להגיד זה, מי שמתאמן טוב בחורף יראה פרות כל הקיץ.

Gamerrrrr
19-11-06, 15:40
תודה רבה שוב:jockey:
המאסה כבר הספיקה לרדת קצת יוצא לי ללכת פעמיים בשבוע למכון..:cry_1:
בסדר יורדים עד 4 קילו מקסימום ואז הירידה נהיית מתונה הרבה יותר

OMRI-TURBO
19-11-06, 16:26
בסדר יורדים עד 4 קילו מקסימום ואז הירידה נהיית מתונה הרבה יותר

לא ממש ירדתי במשקל, פשוט הנפח ניראה שירד, שאתה מתאמן 5 פעמים בשבוע אז כל יום הגוף שלך די מפומפם, ברגע שאתה לא מתאמן יותר חלק מהנפח או לפחות המראה שלו קצת יורד.

Psychopath
19-11-06, 16:56
לא קראתי את כל הפוסט , אין לי זמן וכוח וגם יש לי עוד דקה אימון.
בקיצור
לפי דעתי גנטיקה זה לא מדד לכלום, ישנה סטטיסטיקה אבל גם על זה יש ויכוחים
בידיוק כמו ששני אחים אחד יכול לצאת גבוה ואקטומורף, והשני נמוך ואנדומורף.
והרי זה בידיוק אותה הגנטיקה, אותם ההורים לא ? כמה שיוויון גנטי יש יותר מאחים?
בכל אופן,ממה שיצא לי לראות שאתיופים הם רזים בלי שומן, אשכנזים בדרך כלל ראיתי עם יותר שומן ושריר.
מזרחים זה האמצע (ממה שיצא לי לראות, אני לא מתבסס על כלום).

בכל אופן מישהו אמר פה שאם רוצים לבחון גנטיקה ונתונים של גזע אז צריך להסתכל 20 דורות אחורה ולא 1. ככה שמה שאתם רואים בשכונה זה לא רלוונטי.

Tnavon
19-11-06, 19:02
שאלה לעומרי טורבו:
לפי מה שהסברת מקודם על הגזעי הטהורים וזה
אז לא הבנתי אם מרוקאים זה גזע טהור

OMRI-TURBO
19-11-06, 19:57
שאלה לעומרי טורבו:
לפי מה שהסברת מקודם על הגזעי הטהורים וזה
אז לא הבנתי אם מרוקאים זה גזע טהור

אבל אתה יהודי לא?

Tnavon
19-11-06, 22:25
מה?????
מקודם הסברת על האיתיופים שהם לא טהורים ומשהו כזה לא ממש הבנתי

Tnavon
19-11-06, 22:39
יש 3 גזעים ראשיים negro,Caucasoids,mongol
האתיופי הוא לא negro טהור, הוא שילוב של Caucasoids ו-negro.
ככה זה כל הכושים של מזרח אפריקה כולל הסומלים למשל.
קצת אינפורמציה:

Caucasoid: Europe, West Asia and North Africa.

Mongoloid: East Asia, Oceania, the Arctic and the Americas.

Negroid: Sub-Saharan Africa.

Australoid: Australia and Melanesia.

על אתיופים:

In the deserts and highlands of Ethiopia, Eritrea, and the Somalilands is found a concentration of several related Mediterranean types, mixed in varying degrees with negroes. To the west these partial whites border on Sudanese negroes; to the southwest the partially Hamitic tribes of Kenya and Uganda form art extension of the peripheral Mediterranean racial area. To the north, the Beja-Bisharin group of Hamitic-speaking nomads connect the East African Hamitic-speaking peoples with their wholly white Egyptian and Berber relatives of North Africa.

While not a Caucasoid people in the sense that North Africans are, East Africans have long received influences from farther North as well as the Middle East, in terms of both racial and cultural input. This is evidenced by male-mediated gene flow from Caucasoids, which accords with historically documented migrations and settlements.

Genetics

"The present composition of the Ethiopian population is the result of a complex and extensive intermixing of different peoples of North African, Near and Middle Eastern, and south-Saharan origin. The two main groups inhabiting the country are the Amhara, descended from Arabian conquerors, and the Oromo, the most important group among the Cushitic people. ... The genetic distance analysis showed the separation between African and non-African populations, with the Amhara and Oromo located in an intermediate position."

Racial TypesThough Ethiopians are generally Negroid in pigmentation and hair type, their Caucasoid (Mediterranean) accretions are evident in their cranial and facial morphology, which distinguishes them from pure West African Negroids.

הנה זה

OMRI-TURBO
19-11-06, 23:27
מה?????
מקודם הסברת על האיתיופים שהם לא טהורים ומשהו כזה לא ממש הבנתי

נו כן הסברתי שהאתיופים הם שילוב של כמה גזעים הם לא כושים טהורים כמו למשל הכושים בארה"ב...
אבל אני ממש לא יודע כל כל גזע וגזע אחרת כבר הייתי איזה ד"ר או משהו כזה..:jockey:

yoni77
19-11-06, 23:56
סביר להניח שרוסי יהיה הבוס של החברה של שניכם , במקרה שזה יהיה אני , אני ישים אותכם בשתי מחלקות "מתחרות" ובמקום אחד אני ישים רק אשכנזים מקום שני רק מזרחים מקום אחר רק פנמיניסטיות עם מנהלי מחלקה שגאים בזה שהם מהקבוצות האלה ונותן לכם להראות מי יותר טוב ועושה לי יותר רווחים
אתה מקסימום תמצוץ לי בשביל שאני ירחם עליך כשתתחנן לכוסית וודקה ואני יקרע מצחוק עלייך

OMRI-TURBO
20-11-06, 00:31
טוב די , הגזמתם, Leo תשמור על הדיבור שלך.