PDA

צפה בגרסא המלאה : תפסו אותי. =[

DarkGulis
03-11-07, 12:41
אמא שלי תפסה אותי מעשן סיגריה, אני לא יספר לכם את כל השיחה שהיא עשתה לי אבל בקיצור היא אמרה לי שבתכלס אני בוגר ושאני יכול להחליט לבד אבל היא לא רוצה שאני יעשן ושהיא מחכה שאני יאמר לה שהפסקתי ואם אני לא יאמר לה שהפסקתי בקרוב אז היא תספר לאבא,ואני לא יוכל יותר לצאת עם חברים וכו'.....
מה אתם הייתם עושים במקומי? סתם תגובות? עצות?

sojgoonrulez
03-11-07, 12:45
קודם כל בן כמה אתה?

ג'פרי
03-11-07, 12:48
במקומך הייתי מפסיק לעשן כי זה טמטום מוחלט ובזבוז כסף סיגריות לא יתן לך כלום בחיים

ColemanIsGay
03-11-07, 12:59
מפסיק לעשן

עלוש
03-11-07, 13:06
תספיק לעשן , זה סתם בזבוז כסף , אתה יכול לקנות 4-5 קופסות טונה במקום קופסץ סיגריות שזה בכלל לא עושה כלום רק מזיק לגוף שלך :)

Logout
03-11-07, 13:06
מפסיק לעשן
חח אתם חושבים שאם ז היה כזה קל זה עדיין היו כל כך הרבה מעשנים בעולם?
עזוב את זה שתפסו אותך אתה צריך להפסיק.....למרות שזה קשה...
חחח לפי הכותרת חשבתי תפסו אותך מאונן/מזיין חחח

ג'פרי
03-11-07, 13:07
חח אתם חושבים שאם ז היה כזה קל זה עדיין היו כל כך הרבה מעשנים בעולם?
עזוב את זה שתפסו אותך אתה צריך להפסיק.....למרות שזה קשה...
חחח לפי הכותרת חשבתי תפסו אותך מאונן/מזיין חחח
ברור שקשה אבל עם רוצים יכולים :mellow: הכל זה תלוי בכח רצון שלך

Logout
03-11-07, 13:10
ברור שקשה אבל עם רוצים יכולים :mellow: הכל זה תלוי בכח רצון שלך
:sbb4: חח יאללה אחי כמו שזורקים את המוצץ בגיל 3 ולא חוזרים אליו יותר...ככה תזרוק את הסגריות XD
בהצלחה

ג'פרי
03-11-07, 13:17
:sbb4: חח יאללה אחי כמו שזורקים את המוצץ בגיל 3 ולא חוזרים אליו יותר...ככה תזרוק את הסגריות XD
בהצלחה
בדיוק :laughing:

zuko
03-11-07, 13:17
זה...תלוי בגודל החגורה של אבא

Antonator1
03-11-07, 13:34
מה חגורה תגיד לי?!?! מה הוא ילד קטן? ועוד בגלל סיגריות? אם אתה עוד מתאמן אני בכלל לא רואה סיבה שהחגורה תגרום לנזק כלשהו...

slim shady
03-11-07, 13:34
זה...תלוי בגודל החגורה של אבא

חחחחחחחח

bad boy
03-11-07, 14:02
אח שלי תפסיק לא חבל על הכסף ואלה

Logout
03-11-07, 14:03
אח שלי תפסיק לא חבל על הכסף ואלה
חח לא חבל על הבריאות?

DarkGulis
03-11-07, 14:22
אני מת להפסיק אחים שלי אבל בעבודה וביציאות עם החברה כולם מעשנים וממש בא לך אחת....מבינים..אתם לא יודעים עד כמה אני רוצה הפסקתי לאיזה שבוע פעם וכל השבוע חשבתי על זה ובסוף חזרתי...למי ששאל אני בן 15.

benwin21
03-11-07, 14:22
תחשוב שבמקום לבזבז כסף לע סיגריות הייתי יכול לקנות אבקות.

עצוב מאוד.

קח בזוקה וכל פעם שבא לך לעשן תאכל.

עריכה: בונא ילד אתה בגיל שלי. מה אתה מעשן זה סתם חרא. אם כבר אלכוהול מילא לא יכול לגרום לך לסרטן ולהרוג אותך(רק בתאונות).

בטח התחלת בגלל הפוזה.

bad boy
03-11-07, 14:25
אני מת להפסיק אחים שלי אבל בעבודה וביציאות עם החברה כולם מעשנים וממש בא לך אחת....מבינים..אתם לא יודעים עד כמה אני רוצה הפסקתי לאיזה שבוע פעם וכל השבוע חשבתי על זה ובסוף חזרתי...למי ששאל אני בן 15.

חחח יפוזאיסט מסריח
תשבע לא בישביל הפוזה ??????????
עזוב בריאות לא חבל על הכסף אהה קורעים תתחת במלצרות לבוא לסים 20 שקל על סירגיה בחיים לא

DarkGulis
03-11-07, 14:28
אני חדרן בבית מלון ולא מלצר זה 1.
2 לא יודע אם זה היה בשביל הפוזה או להיות כמו כולם אבל אני מודה שלא הייתי צריך להתחיל...השאלה איך אני מפסיק.

ג'פרי
03-11-07, 14:32
אני חדרן בבית מלון ולא מלצר זה 1.
2 לא יודע אם זה היה בשביל הפוזה או להיות כמו כולם אבל אני מודה שלא הייתי צריך להתחיל...השאלה איך אני מפסיק.
תבקש מחבר שיכניס לך כאפה כל פעם שאתה מעשן :ohmy:
עכשיו ברצינות.. פשוט תפסיק עם זה
זה לא שאתה לא יכול זה שאתה לא רוצה ..אין לך מספיק כוח רצון תחשוב על הנזקים שזה יוכל לגרום לך בעתיד +ביזבוז מוחלט של כסף :ohmy:

Danzig
03-11-07, 14:35
כולם מתחילים בשביל הפוזה ובגלל המושפעות אף אחד פה לא יכול להגיד שזה לא נכון, דבר שני המלצה שלי פשוט תפסיק עם זה, אין בזה שום דבר טוב - ריח מסריח, מזיק לבריאות, מזיק לכיס.

yonip
03-11-07, 14:40
אחי, אם אתה גומר קופסא ביומים שזה נחשב מעשן קל, וקופסא עולה בערך 18 שקל, תעשה חשבון,
270 שקל בחודש, 3240 שקל בשנה, וכמה זמן אתה הולך לעשן תאכלס? זה לא שאתה תעשן עד גיל 18 ואז תפסיק, אתה תעשן איזה 40 שנה במקרה הטוב אם תהיה חכם להפסיק כבר שתהיה מבוגר..
40 * 3240... 129600.
מאה עשרים ותשע אלף שש מאות שקל , יעלה לך לעשן, וזה רק אם אתה גומר קופסא ביומים אחי!!!
ובינינו מי שמעשן בהתחלה באמת מעשן קופסא ביומיים ואז עובר לקופסא ביום, קופסא וחצי ביום, לא חבל?
ועל הבריאות שלך לא חבל?

שמע אחי גם אני אתמול יצאתי היינו איזה 30 ילדים אחי גם שאני לא מכיר, רוסים, קיצור היה מצחיק וזה היה פול אלכוהול סיגריות, ראיתי כולם מעשנים תאמין לי גם רציתי לא בגלל הפוזה פשוט בא לך..

תכניס לראש שלך שאתה לא עושה את זה אחי אני לא מבין ת[b]ילדים[b] בני 15, וכן אתה עוד ילד אחי, (גם אני ^^) ש"לא יכולים להפסיק"...
אחי תאמין אם תרצה תצליח , אני מכיר בנאדם שעשן 50 שנה והפסיק רק בגלל שהוא חשב כמה כסף זה עלה לו ( מעל חצי מליון) , והחיים זה לא רק כסף, אבל הבריאות אחי ? תחשוב

וואלה חח איזה חפירה דפקתי פה , עזבו אני קצת מסטול מאתמול חח, קיצור אחי .. בהצלחה

DarkGulis
03-11-07, 14:45
אני ינסה!
עוד שאלה:
איך אתם חושבים אני עכשיו על 17% שומן אם אני יאכל מסודר כזה בערך אבל בלי תפריט...ויש לי עבודה פיזית ממש קשה כאילו אני מנקה בסביבות ה25 חדרים ביום שאני עובד...(מלון רויאל ים המלח)
אפשרי להורידד באחוזי השומן?ל10-12% המטרה שלי

yonip
03-11-07, 15:10
אתה צריך תפריט מסודר אחי, ואתה צריך להתאמן מסודר

benwin21
03-11-07, 15:20
129 אלף גבר. לא חבל תחשוב כמה תוספים תוכל לקנות או מכונית או מחשב או טלוויזיה או נערות ליווי

מתן18
03-11-07, 15:22
חחחחחחחחחחחח מה זה אמא שלך תפסה אותך מה אתה בן 10? עאק היא תספר לאבא ואני מפחד..

goldBEN
03-11-07, 15:23
אני אומר תבקש מאמא שלך שתגיד לאבא שלך ותקווה שהוא יידע לתת לך טוב טוב רגשות אשם ושיידע להעיק לך על המצפון!
ככה אני הפסקתי בערך...

DarkGulis
03-11-07, 15:42
חחחחחחחחחחחח מה זה אמא שלך תפסה אותך מה אתה בן 10? עאק היא תספר לאבא ואני מפחד..
סתום תפה אם אלה התגובות אל תגיב....

DarkGulis
03-11-07, 15:42
אני אומר תבקש מאמא שלך שתגיד לאבא שלך ותקווה שהוא יידע לתת לך טוב טוב רגשות אשם ושיידע להעיק לך על המצפון!
ככה אני הפסקתי בערך...
הבעיה שאבא גם מעשן.

מתן18
03-11-07, 15:47
סתום תפה אם אלה התגובות אל תגיב....

שמע,מה תא המעשן ב"סתר" מההורים? מה אתה בכיתה ב'?
דבר עם אבא ואמא,תגיד להם שאתה מספיק בוגר להחליט...חחח זה נשמע ממש הזוי ?היא אמרה שאם אני לא מפסיק היא תספר לאבא" :mellow:

///Efi///
03-11-07, 17:05
תחשוב על זה שאתה משלם 20 שקל ועושה חורים בריאות שלך....
אני מוכן ליתקוע בך מסמר בשביל 10

Logout
03-11-07, 18:05
תחשוב על זה שאתה משלם 20 שקל ועושה חורים בריאות שלך....
אני מוכן ליתקוע בך מסמר בשביל 10
אני בישביל 9 :sbb4:
יאללה אחי...אתה הבנת מה אתה צריך לעשות...לא צריך לגרור את זה עוד...יאללה בוהצלחה בגמילה....

Dino Psaras
03-11-07, 18:29
חחח בכוסשלרבאק מה נהיה מהפורום הזה.

מתן18
03-11-07, 18:34
חחח בכוסשלרבאק מה נהיה מהפורום הזה.

אתה יודע מה זה "ראבק"? עזוב,בכל מקרה +1

Dino Psaras
03-11-07, 18:36
אתה יודע מה זה "ראבק"? עזוב,בכל מקרה +1

כן ואני יודע שיש פה ניגוד חח, אבל זה הפך לקללה של ערסים, אז אני זורם עם הזרם :laughing:

DarkGulis
03-11-07, 18:41
אני בתהליכים היום עישנתי רק אחת.

מתן18
03-11-07, 18:43
וואי תותח אתה:book: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Logout
03-11-07, 18:43
אני בתהליכים היום עישנתי רק אחת.
:jockey: כל הכבוד....שזה יחזיק ככה אבל אחי...בהצלחה

DarkGulis
03-11-07, 18:47
:jockey: כל הכבוד....שזה יחזיק ככה אבל אחי...בהצלחה
אחי תודה רבה לך ...איך אני נותן לך מוניטין?

HHHH
03-11-07, 18:49
אני באמת מבין אותך גבר.
כשמתחילים קשה להפסיק אפילו אם רוצים אני בטוח שהתחלת לעשן כדי לעשות רושם בחברה.
ולדעתי פשוט תגיד להורים שלך שאני לא יכול להפסיק הם יבינו .

DarkGulis
03-11-07, 18:51
אני באמת מבין אותך גבר.
כשמתחילים קשה להפסיק אפילו אם רוצים אני בטוח שהתחלת לעשן כדי לעשות רושם בחברה.
ולדעתי פשוט תגיד להורים שלך שאני לא יכול להפסיק הם יבינו .
תשמע אני מעשן איזה שנה לא עד כדי כך מכור לא 25 שנה אבל עדין זה לא קל..לאט לאט =]
חוץ מכמה חברה בפורום אין לי תמיכה משומקום כולם ההפך נגדי ואומרים לי שאני לא יצליח.

Logout
03-11-07, 18:52
אחי תודה רבה לך ...איך אני נותן לך מוניטין?
אי אפשר אחי.....כדי שלא שאנשים לא ידונו על מה שהיה בפורום כנראה...אז ביטלו בנתיים את האפשרות.... תודה...

ד"א...לא אמורים לתת לנו הסברים כבר?

DarkGulis
03-11-07, 18:53
אי אפשר אחי.....כדי שלא שאנשים לא ידונו על מה שהיה בפורום כנראה...אז ביטלו בנתיים את האפשרות.... תודה...

ד"א...לא אמורים לתת לנו הסברים כבר?
חחח אז שיהיה אפשר אני יתן לך.
בינתיים קבל מוניטין רוחני :11:

WWE=STEROID
03-11-07, 18:59
תשמע אני מעשן איזה שנה לא עד כדי כך מכור לא 25 שנה אבל עדין זה לא קל..לאט לאט =]
חוץ מכמה חברה בפורום אין לי תמיכה משומקום כולם ההפך נגדי ואומרים לי שאני לא יצליח.

זה קשה לצאת מזה

HHHH
03-11-07, 19:02

בהצלחה אבל בכל זאת עדיין יהיה לך קשה בוא נגיד אם יגידו לך אל תעשן שבוע יהיה לך מאד קשה.
יש לי הרבה חברים מכורים לסיגריות אפילו בורחים מהבית ספר רק כדי לעשן.
לפעמים חברים שלי אומרים שהם רעבים אז אני שואל למה אתם לא מביאים \כסף בשביל לקנות אוכל בקפיטריה הם אומרים בזבזתי את כל הכסף על סיגריות.

xLaes
03-11-07, 19:22
מפסיק לעשן.

speed
03-11-07, 20:23
שמע, אני קראתי פה ת'דיון, אני לא נוגע בסיגריות, זה עניין בריאותי יותר מהכל אבל זה גם מסריח ומרחיק אנשים (גם בנות אם במקרה חשבת שאתה עושה פלברות- אין לי מושג מה זה נותן אבל שיהיה..אני אישית לא אוהב פלברות בעיקר בעיקר לא על בנות אבל זה כבר יוצא מהדיון) - אני לא יכול להגיד לך מנסיון אישי אבל אני יודע דבר כזה, אתה רוצה להפסיק, אל תגיד, סיגריה אחת וזהו.. -תפסיק!!- תהיה גבר! "מעכשיו כמה שקשה על החיים ועל המוות", זה למשל דבר שכן שכן קורה במהלך החיים ולא רק בסיגריות שלפעמים פשוט צריך לעשות סוויט'ש, דוג' פשוטה: השקמה בבוקר וכו'.. אם הבנת אותי, בהצלחה!

Mikeo
03-11-07, 20:41
כשחברים שלך מציעים לך סיגריות אז תגיד שהחלטת להפסיק לעשן הם יכבדו אותך אם הם לא לגמרי מעפנים, ואל תכנע לפיתוי זה כמו החבר'ה פה שקורעים את עצמם כדי לא לאכול סטייקים או עוגות כשהם בחיטוב. :sbb4:

Mikeo
03-11-07, 20:42
כשחברים שלך מציעים לך סיגריות אז תגיד שהחלטת להפסיק לעשן הם יכבדו אותך אם הם לא לגמרי מעפנים, ואל תכנע לפיתוי זה כמו החבר'ה פה שקורעים את עצמם כדי לא לאכול סטייקים או עוגות כשהם בחיטוב. :sbb4:

יוסייי
03-11-07, 21:43
אם חבר שלך אומר קח סיגריה ואתה אומר הפסקת והוא עדיין ממשיך לשכנע אותך זה לא חבר זה כלב שבא לדפוק אותך כדי שהוא לא ידפק לבד כי בתאכלס מי שמעשן לבד עם מספר חברים זה אומר שהוא מכור נקודה

Exhibit
03-11-07, 21:55
מגיע לך.
אולי זה ילמד אותך שלעשן זה דבר מטומטם וחסר אחריות,
אין שום הגיון בלעשן בגיל צעיר, בייחוד שזה עולה הון כסף.
חבל על הריאות שלך.. תפסיק כבר, מה זה נותן לך לעשן?
99% מהילדים שהתחילו לעשן בגיל צעיר התחילו בגלל פוזות ולחץ חברתי,
ועכשיו אתה תתקע עם זה כל החיים ותבזבז מלא כסף על דבר שלא נותן לך כלום.
טמטום..

Shir =]
03-11-07, 21:58
שמע, אני קראתי פה ת'דיון, אני לא נוגע בסיגריות, זה עניין בריאותי יותר מהכל אבל זה גם מסריח ומרחיק אנשים (גם בנות אם במקרה חשבת שאתה עושה פלברות- אין לי מושג מה זה נותן אבל שיהיה..אני אישית לא אוהב פלברות בעיקר בעיקר לא על בנות אבל זה כבר יוצא מהדיון) - אני לא יכול להגיד לך מנסיון אישי אבל אני יודע דבר כזה, אתה רוצה להפסיק, אל תגיד, סיגריה אחת וזהו.. -תפסיק!!- תהיה גבר! "מעכשיו כמה שקשה על החיים ועל המוות", זה למשל דבר שכן שכן קורה במהלך החיים ולא רק בסיגריות שלפעמים פשוט צריך לעשות סוויט'ש, דוג' פשוטה: השקמה בבוקר וכו'.. אם הבנת אותי, בהצלחה!
צודק.

androtest
03-11-07, 22:16
אמא שלי תפסה אותי מעשן סיגריה, אני לא יספר לכם את כל השיחה שהיא עשתה לי אבל בקיצור היא אמרה לי שבתכלס אני בוגר ושאני יכול להחליט לבד אבל היא לא רוצה שאני יעשן ושהיא מחכה שאני יאמר לה שהפסקתי ואם אני לא יאמר לה שהפסקתי בקרוב אז היא תספר לאבא,ואני לא יוכל יותר לצאת עם חברים וכו'.....
מה אתם הייתם עושים במקומי? סתם תגובות? עצות?

בחור, סיגיריות זה חארא, זה פוזה וזה לא נותן לך כלום!
אתה לא תזיין יותר אם תעשן.
לא תצליח יותר בלימודים אם תעשן.
לא תיהיה עשיר יותר אם תעשן.
לא תיהיה גדול יותר אם תעשן.

זה חארא אחד גדול ולא נותן לך כלום.
עברתי את זה, בגלל פוזה התחלתי לעשן. בצבא הגעתי למצב של 1-2 קופסאות ביום. לא יכולת לרוץ. 100 מטר בלי למות. זה גמר לי את הכיס, זה פשוט חארא!!!!

תיהיה איש רציני, תפסיק עם זה, זרוק את הכל לפח. תאמין לי שבחורה מעדיפה להתקרב לגבר שלא מסריח מסיגריות.