PDA

צפה בגרסא המלאה : ראיון חדש באתר ! אור ביטון !:)

arbel2
03-11-07, 21:56
היה לי העונג לראיין את אור ביטון "ביגביט" יקירנו.
הוא חבר קרוב,ויש לו הרבה עתיד בתחום.תהנו :)

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1127&CategoryID=191

bigbit
03-11-07, 21:58
היה לי העונג לראיין את אור ביטון "ביגביט" יקירנו.
הוא חבר קרוב,ויש לו הרבה עתיד בתחום.תהנו :)

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1127&CategoryID=191

היה לי את העונג להתראיין אצלך אח שלי!
אוהב אותך בויה

arbel2
03-11-07, 22:00
היה לי את העונג להתראיין אצלך אח שלי!
אוהב אותך בויה

אני עוד אסמיק כפרה

yonip
03-11-07, 22:04
תודה רבה, קורא :)

Logout
03-11-07, 22:04
קראתי הכל..מעניין מאד..תודה....
רגליים חזקות אחויה..

bigbit
03-11-07, 22:12
תודה אחי..זה באמת הצד החזק אצלי

CriminaL
03-11-07, 22:19
אל תצטער על מה שקרה עם רותם בוא ניקח אותך למכון(ליווי) יש שם 1000 רותם ;)

israel2290
03-11-07, 22:21
פשש קטלני אהבתי
יש לך גוףף מטורף.....כזה אני רוצה .....

bigbit
03-11-07, 22:21
פשש קטלני אהבתי
יש לך גוףף מטורף.....כזה אני רוצה .....

(= תודה אח שלי

Antonator1
03-11-07, 22:23
אחד הראיונות היותר טובים שקראתי באתר, שיחקתם אותה!

arbel2
03-11-07, 22:26
אחד הראיונות היותר טובים שקראתי באתר, שיחקתם אותה!

נשבע לך עשית לי את השבוע :)

Antonator1
03-11-07, 22:29
נשבע לך עשית לי את השבוע :)
פיי... חבל שעוד לא היית בפורום כשהייתי מתרגם מאמרים מSteelfactor.ru... באמת ראיון טוב היה - יותר בגובה העיניים מהקודמים.

israel2290
03-11-07, 22:38
(= תודה אח שלי

אח שלי איפשר לדבר איתך איכשהוא בפרטי?
יש לך אולי איסקיו?

Antonator1
03-11-07, 22:44
מתי אתה מכבד אותנו באיזה ראיון עם גלעד בן יעקב?

arbel2
03-11-07, 22:45
מתי אתה מכבד אותנו באיזה ראיון עם גלעד בן יעקב?

תלוי רק בגלעד :)

MagneZium
03-11-07, 22:49
ליגה אחי

bigbit
03-11-07, 22:49
אח שלי איפשר לדבר איתך איכשהוא בפרטי?
יש לך אולי איסקיו?

כנס לפרטים שלי בפורום יש שם את המספר שלי

Coleman
03-11-07, 23:00
ראיון בנזונה....כל הכבוד אחי ובהצלחה :)

ניגרי ענק
03-11-07, 23:07
ראיון סבבה.
מסכים מאה אחוז לגבי בוכניק, מי שלא עבר מוקדמות - תהייה הסיבה אשר תהייה - לא רשאי להשתתף בתחרות בערב.
אחרת עושים צחוק מהעבודה ומהמתחרים שכן השקימו קום וקרעו את התחת להופיע פעמיים במצב פיזי כל כך קשה, אבל צריך להדגיש למי שלא הבין עדיין - שהפאשלה הזאת התרחשה באיגוד של אדון פרי'ג ולא בנאבא.
כל כך מתאים ואופייני לאיש הזה, לא לבדוק תעודות זהות, לסלוח גם על פספוס של מוקדמות, העיקר שהמתחרה הביא את המזומנים.
מתערב שגם קבלה לא ניתנה לאותו מתחרה או למתחרים אחרים, מישהו יהיה חייב פעם לפתוח את תיבת הפנדורה הזאת שנקראת מר פרי'ג.

כך או כך, אני ישבתי בקהל, לא ידעתי כן מוקדמות או לא מוקדמות, והיה לי ברור לגמרי שהקרב על המקום הראשון היה בין אור ביטון לראובן סולומון.
ממש לפני ההכרזה הימרתי על ראובן כמנצח, אכן בגלל ה"בשלות" שלו.
לאור הגיע המקום השני, הדירוג של בוכניק לפניו זו שערוריה גם בלי קשר למה שהיה בבוקר - כיוון שבוכניק לא היה פרופורציונלי בכלל - והציג פלג גוף עליון יפה אבל רגליים קטנות.
דרך אגב, אני זוכר אותו מנצח במר ישראל עד 21 של נאבא בשנת 2005 (היה מתחרה יחיד) ככה שאולי הייתה לו סיבה טובה לא להציג תעודת זהות השנה.
בשורה התחתונה, ההגדרה "גוף יפה" פשוט יושבת פיקס על אור ביטון, הוא אולי לא מפלצת אבל האסטתיקה שלו עושה את העבודה.

Antonator1
03-11-07, 23:09
אני חייב לציין שמבחינת חיטוב ואסטטיקה אור פשוט מדהים אותי כל פעם מחדש. זה יישמע מגוחך אבל האסטטיקה שלו מרשימה אותי יותר מזו של פלקס ווילר.

arbel2
03-11-07, 23:11
ראיון סבבה.
מסכים מאה אחוז לגבי בוכניק, מי שלא עבר מוקדמות - תהייה הסיבה אשר תהייה - לא רשאי להשתתף בתחרות בערב.
אחרת עושים צחוק מהעבודה ומהמתחרים שכן השקימו קום וקרעו את התחת להופיע פעמיים במצב פיזי כל כך קשה, אבל צריך להדגיש למי שלא הבין עדיין - שהפאשלה הזאת התרחשה באיגוד של אדון פרי'ג ולא בנאבא.
כל כך מתאים ואופייני לאיש הזה, לא לבדוק תעודות זהות, לסלוח גם על פספוס של מוקדמות, העיקר שהמתחרה הביא את המזומנים.
מתערב שגם קבלה לא ניתנה לאותו מתחרה או למתחרים אחרים, מישהו יהיה חייב פעם לפתוח את תיבת הפנדורה הזאת שנקראת מר פרי'ג.

כך או כך, אני ישבתי בקהל, לא ידעתי כן מוקדמות או לא מוקדמות, והיה לי ברור לגמרי שהקרב על המקום הראשון היה בין אור ביטון לראובן סולומון.
לאור הגיע המקום השני, הדירוג של בוכניק לפניו זו שערוריה גם בלי קשר למה שהיה בבוקר - כיוון שבוכניק לא היה פרופורציונלי בכלל - והציג פלג גוף עליון יפה אבל רגליים קטנות.
דרך אגב, אני זוכר אותו מנצח במר ישראל עד 21 של נאבא בשנת 2005 (היה מתחרה יחיד) ככה שאולי הייתה לו סיבה טובה לא להציג תעודת זהות השנה.
בשורה התחתונה, ההגדרה "גוף יפה" פשוט יושבת פיקס על אור ביטון, הוא אולי לא מפלצת אבל האסטתיקה שלו עושה את העבודה.

אפשר גם לפרגן למראיין ,שמועות אומרות שהוא בחור סבבה לגמרי (וכוסון עולם P: )

bigbit
03-11-07, 23:14
ראיון סבבה.

תודה רבה אחי ..אני מסכים איתך לכל מילה בנוגע להתנהלות האיגוד
זה ממש מחמיא מה שאתה אומר..
שווה להשקיע בענף הזה שמקבלים מחמאות כאלה כמו שאתה נותן

Jones
03-11-07, 23:21
ארבל שיחקת אותה..אחלה ראיון,ואור בכלל אתה מדהים אחי אני מקווה שתצליח בכל אשר תעשה ...ורותם סלע אל תדאג אני כבר אסדר לך איזה דייט..אחם אחם..

ניגרי ענק
03-11-07, 23:22
אפשר גם לפרגן למראיין ,שמועות אומרות שהוא בחור סבבה לגמרי (וכוסון עולם P: )

המראיין הוא אכן אדם שנון בצורה יוצאת מן הכלל, הייתי מגלה לאנשים שהוא אף אישיות חביבה ומצחיקה, אבל אני לא רוצה להרוס לו את המוניטין...:sbb4:

arbel2
03-11-07, 23:24
המראיין הוא אכן אדם שנון בצורה יוצאת מן הכלל, הייתי מגלה לאנשים שהוא אף אישיות חביבה ומצחיקה, אבל אני לא רוצה להרוס לו את המוניטין...:sbb4:

אני יכול להיתרגל לקטע של "דיקטטור אכזרי" שמרחף סביבי לאחרונה

ניגרי ענק
03-11-07, 23:24
תודה רבה אחי ..אני מסכים איתך לכל מילה בנוגע להתנהלות האיגוד
זה ממש מחמיא מה שאתה אומר..
שווה להשקיע בענף הזה שמקבלים מחמאות כאלה כמו שאתה נותן

בכיף.
אני תמיד אומר את האמת, ולא מרוויחים ממני מחמאות לחינם, זה פשוט מגיע לך.
לגבי התנהלותו של אדון פרי'ג, אם רק בעניין בדיקת תעודות הזהות עסקינן, אז תרשה לי לצטט את רון קופמן: זה רק קצה הקרחון.

bigbit
03-11-07, 23:47
אני חייב לציין שמבחינת חיטוב ואסטטיקה אור פשוט מדהים אותי כל פעם מחדש. זה יישמע מגוחך אבל האסטטיקה שלו מרשימה אותי יותר מזו של פלקס ווילר.

פשש..איזה מחמאה
תודה אחי

OhadB
03-11-07, 23:49
ואי אתה מוכר לי היית בכשרון או כשלון נכון ? הקפצת תציצי..

Antonator1
03-11-07, 23:50
ואי אתה מוכר לי היית בכשרון או כשלון נכון ? הקפצת תציצי..
בוקר טוב אליהו.

xLaes
04-11-07, 00:22
אחלה ראיון.

eminemfan
04-11-07, 00:45
ארבל ריאיון חמוד לאללה,ואור(מליקסון בשבילי)באמת יש לך אסטתיקה יפה ועם עוד מסה יש לך עתיד בתחום,ולגביי מעבר לארצות הברית אתה צודק,המשכורות פה זעומות זאת הסיבה שגם אני טס לניו יורק בקרוב לעבוד במובינג ולבחון את הבודיבילדינג העצום שם מקרוב,בהצלחה אח שלי.

talvolik
04-11-07, 00:51
תודה ארבל, היה נחמד לקרוא. מחכה לעוד כמה כאלה

פינגווין
04-11-07, 01:17
וואלה נחמד חח
מיזה מרדכי בוכניק ? זה שהתחרה בנוער וזכה בשני?
ומה הקטע? יעני הוא לא מתאים לנוער?

frenzy15
04-11-07, 01:23
היה כיף לקרוא הכל
תודה רבה

M.r Olympia
04-11-07, 09:47
מאוד נהנתי לקרוא תודה ארבל
ולאור שיהיה לך בהצלחה בתחום הזה אחי :sbb4: ובכלל !

PcGunMan
04-11-07, 10:11
ראיון בן זונה:diractor::jockey::sbb4:
ובכלל אור אתה משהו נראה נפלא!!! גוף אסטתי ברמות מאוד פרפציונלי
ואין לך מה להתאכזב מהקטע עם רותם סלע שתלך לאלף עזזאל זאתי כמה שהיא פצצה:laughing:
שהיה לך בהצלחה בהמשך!:jockey:

Daniel-Barak
04-11-07, 10:54
אור, אתה עושה רושם של אחלה בן אדם, גם מעבר לקטע של בודיבילדינג, וזה כבר טוב וחשוב...
לדעתי, ורק על פי התמונות, היית אמור לסיים במקום השני לפחות בתחרות, אך לצערנו זה לא קרה. אני חושב שזה ייתן לך רק מוטיבציה להמשיך בתחום ולא להשבר, להפציץ ולחפש הזדמנויות לייעל ולהתייעל (חו"ל, כבר אמרנו?), כי יש לך עוד הרבה מה למכור.

שיהיה לך המון בהצלחה, וכמובן תודה לארבל על הראיון :)

bigbit
04-11-07, 12:01
ראיון בן :):):):):diractor::jockey::sbb4:
ובכלל אור אתה משהו נראה נפלא!!! גוף אסטתי ברמות מאוד פרפציונלי
ואין לך מה להתאכזב מהקטע עם רותם סלע שתלך לאלף עזזאל זאתי כמה שהיא פצצה:laughing:
שהיה לך בהצלחה בהמשך!:jockey:

אור, אתה עושה רושם של אחלה בן אדם, גם מעבר לקטע של בודיבילדינג, וזה כבר טוב וחשוב...
לדעתי, ורק על פי התמונות, היית אמור לסיים במקום השני לפחות בתחרות, אך לצערנו זה לא קרה. אני חושב שזה ייתן לך רק מוטיבציה להמשיך בתחום ולא להשבר, להפציץ ולחפש הזדמנויות לייעל ולהתייעל (חו"ל, כבר אמרנו?), כי יש לך עוד הרבה מה למכור.

שיהיה לך המון בהצלחה, וכמובן תודה לארבל על הראיון :)

תודה אחים שלי!(=

Gootche
04-11-07, 12:38
רעיון מעולה כל הכבוד.
טעות כתיב שמצאתי-
"דבר ראשון תודה לגיל וisraelbody שסידרו לי את הופעת האורך"
-הופעת אורח אני מניח שזה אמור להיות?

עוד אחת-
"אבל בעייני העובדה שהוא לא נכך"
-נכח

טל יואב
04-11-07, 14:34
נחמד , נחמד , אהבתי ראיון קליל , למרות שלדעתי קצת קצר אבל נחמד , לא מספיק עמוק אבל חביב .

לקחת הרבה מוטיבים מאצלי ואני שמח על כך יפה .
כל הכבוד ארבל על ההשקעה .

אור יקירי ,
אתה האור אחי , כל הכבוד על הגישה ועל הדרך שבה אתה רואה את הענף , מאחל לך המון בהצלחה בהמשך הדרך בארץ ובחו"ל . לדעתי הצנועה היית צריך לקחת מקום ראשון ללא ספק בכלל .

עלוש
04-11-07, 14:57
נחמד , בהצלחה אור :)

גיל גרנות
04-11-07, 15:47
הבחור הזה באמת עובד קשה, ומגיע לו כל הפרגון.
אין לי ספק שלאור יש עתיד גדול בספורט הזה בארץ, אם הוא ישקיע ויתמיד כפי שהוא עושה עכשיו, מבחינתו רק השמיים הם הגבול.

גנטקיה מעולה, משמעת של ברזל וסבלנות. כל אלו יביאו אותו להצלחה!

עלה והצלח איש יקר, אין לך מושג כמה אני שמח לעבוד איתך

bigbit
04-11-07, 17:10
נחמד , נחמד , אהבתי ראיון קליל , למרות שלדעתי קצת קצר אבל נחמד , לא מספיק עמוק אבל חביב .

לקחת הרבה מוטיבים מאצלי ואני שמח על כך יפה .
כל הכבוד ארבל על ההשקעה .

אור יקירי ,
אתה האור אחי , כל הכבוד על הגישה ועל הדרך שבה אתה רואה את הענף , מאחל לך המון בהצלחה בהמשך הדרך בארץ ובחו"ל . לדעתי הצנועה היית צריך לקחת מקום ראשון ללא ספק בכלל .

תודה אחי אני באמת מעריך אותך על הכנות ועל המקצועיות שבתגובות שלך ובכלל באהבה ובתרומה שלך לענף..
אני אשמח לתפוס איתך שיחה פנים מול פנים בעתיד..:sbb4:

gil-Nissim
04-11-07, 17:17
אחלה ראיון, כל הכבוד..

טל יואב
04-11-07, 18:35
תודה אחי אני באמת מעריך אותך על הכנות ועל המקצועיות שבתגובות שלך ובכלל באהבה ובתרומה שלך לענף..
אני אשמח לתפוס איתך שיחה פנים מול פנים בעתיד..:sbb4:

בכיף אחי יהיה לי לכבוד:jockey:

BlueNinja
04-11-07, 18:52
קראתי הכל

אחלה מאמר תמשיך ככה [[=

ואור אחי באמת אתה נראה מצויין!

יש לך פוטניצאל אדיר!!! באמת אחייי

והיה כיף לראות אותך אתמול :):):):).. ולאחרים אתמול שראיתי אותך היד שלך בהרבה יותר גדולה ממש שרואים בתמונות אחי [[=

תמשיך ככה !

PcGunMan
04-11-07, 18:53
קראתי הכל

אחלה מאמר תמשיך ככה [[=

ואור אחי באמת אתה נראה מצויין!

יש לך פוטניצאל אדיר!!! באמת אחייי

והיה כיף לראות אותך אתמול :):):):).. ולאחרים אתמול שראיתי אותך היד שלך בהרבה יותר גדולה ממש שרואים בתמונות אחי [[=

תמשיך ככה !

"אחלה מאמר" חחחחחחחחחחח איזה מאמר יא סטלן!!!:laughing:

BlueNinja
04-11-07, 18:55
"אחלה מאמר" חחחחחחחחחחח איזה מאמר יא סטלן!!!:laughing:

חחח עזוב אותי חח אני עייף אני אחרי האימון...

ואור אתמול באתה אם אלון להביא לי תאבקה חחח..

Natanz
04-11-07, 18:58
אור בחור מבורך :) תמשיך ככה אחי

וראיון יפה אהבתי, קצר וקולע :)

arbel2
04-11-07, 19:00
אור בחור מבורך :) תמשיך ככה אחי

וראיון יפה אהבתי, קצר וקולע :)

תודה ,אני לא מאמין גדול בלהאריך דברים ,הרעיון הוא לנגוע בנקודות מסויימות ,ואני שמח מאוד שנגענו בנקודות האלו בראיון עם אור :)

ודרך אגב ,הראיון עם גלעד בן יעקוב נמצא בשלבי עריכה :)

Shady's_Soldier
04-11-07, 19:02
תודה ,אני לא מאמין גדול בלהאריך דברים ,הרעיון הוא לנגוע בנקודות מסויימות ,ואני שמח מאוד שנגענו בנקודות האלו בראיון עם אור :)

ודרך אגב ,הראיון עם גלעד בן יעקוב נמצא בשלבי עריכה :)
אני שמח מאוד שנגעתם בנקודה על רותם סלע :)
ובכלל ראיון נפלא, אור נשמע כמו אחלה בן אדם ובאמת יש לו עתיד ואתה ארבל ממש מוכשר, הראיון היה מעניין מאוד :)

arbel2
04-11-07, 19:05
אני שמח מאוד שנגעתם בנקודה על רותם סלע :)
ובכלל ראיון נפלא, אור נשמע כמו אחלה בן אדם ובאמת יש לו עתיד ואתה ארבל ממש מוכשר, הראיון היה מעניין מאוד :)

תודה
ואני הייתי מנצל כל מצב "לגעת" ברותם סלע

///Efi///
04-11-07, 19:39
זה כל כך נכון הקטע הזה שלא מפרגנים לענף הזה בגרוש פה בארץ יואוווו!!!

יש מצב שאולי אפשר לארגן עצומה אם חתימות ונישלח את זה לספורט5?

P-a-n-1-c
04-11-07, 19:43
כל הכבוד,
ארבל תעבור על ההיגוי יש לך פה ושם טעויות כתיב.

bigbit
04-11-07, 19:58
הבחור הזה באמת עובד קשה, ומגיע לו כל הפרגון.
אין לי ספק שלאור יש עתיד גדול בספורט הזה בארץ, אם הוא ישקיע ויתמיד כפי שהוא עושה עכשיו, מבחינתו רק השמיים הם הגבול.

גנטקיה מעולה, משמעת של ברזל וסבלנות. כל אלו יביאו אותו להצלחה!

עלה והצלח איש יקר, אין לך מושג כמה אני שמח לעבוד איתך

תודה אחי..הרבה בזכותך..(=