PDA

צפה בגרסא המלאה : התכווצויות שריר התאומים ודקירות בגיד הרגל

ice13
05-11-07, 19:33
אני מתעורר בלילות האחרונים עם התכווצויות שריר בתאומים של רגל שמאל, ואם אני מזיז את הרגל אני מת מכאבים, אתמול בטעות הזזתי את הרגל כי התעוררתי באצמע הלילה עם ההתכווצות ולא הייתי ערני, והיה לי כאבי תופת!
וזה אחרי ששבוע שעבר הרגשתי מעין דקירות בגיד באותו רגל, ונחתי מאז ואז פתאום התעוררה לי הבעיה הזאת!

שווה ללכת לרופא?
כי מוזר לי שזה קורה, כי עד כמה שידוע לי התכווצות שריר זה מחומצות חלב שמופרשות באימון ולא התאמנתי הרבה זמן על רגליים!

Flash
05-11-07, 20:01
זאת לא התכווצות שריר רגילה אחרי אימון שנובעת מהנזק המקירוסקופי בשריר. מה שאתה מתאר זו תופעה דיי נפוצה של פקודת כיווץ חזקה שנשלחת בטעות לשריר הזה. יש סברות שזה קשור לחוסר באבץ וכל מיני כאלה. בכל מקרה התגובה היא נוירונית (עצבית) ובדרך כלל עוברת אחרי כמה פעמים כאלה. אם זה מטריד במיוחד וממשיך שווה לך ללכת לרופא שיבדוק את זה כמו שצריך.

CriminaL
05-11-07, 20:15
זה קורה לי פעם בשלושה חודשים אני מתעורר בלילה וחייב למתוח את הרגל ,פעם אחרונה שזה קרה לי הייתי תוך כדי שינה צעקתי אמא ,אמא והשאר אני לא זוכר :laughing:

ice13
05-11-07, 22:36
זאת לא התכווצות שריר רגילה אחרי אימון שנובעת מהנזק המקירוסקופי בשריר. מה שאתה מתאר זו תופעה דיי נפוצה של פקודת כיווץ חזקה שנשלחת בטעות לשריר הזה. יש סברות שזה קשור לחוסר באבץ וכל מיני כאלה. בכל מקרה התגובה היא נוירונית (עצבית) ובדרך כלל עוברת אחרי כמה פעמים כאלה. אם זה מטריד במיוחד וממשיך שווה לך ללכת לרופא שיבדוק את זה כמו שצריך.
תודה על התשובה המקצועית!
חוסר אבץ יגרום לעוד תפועות לוואי?

Flash
05-11-07, 22:38
תודה על התשובה המקצועית!
חוסר אבץ יגרום לעוד תפועות לוואי?

בכיף! עד כמה שאני יודע יש לזה תופעות לוואי של פגיעה קלה בזיכרון לטווח קצר, אבל לא משהו משמעותי.

ice13
05-11-07, 22:40
בכיף! עד כמה שאני יודע יש לזה תופעות לוואי של פגיעה קלה בזיכרון לטווח קצר, אבל לא משהו משמעותי.
שווה לבדוק את זה או שזה לא משהו משמעותי?

Flash
05-11-07, 22:42
תראה אם זה לא עובר לך עוד כמה פעמים תלך לבדוק את זה.

ice13
05-11-07, 22:52
תראה אם זה לא עובר לך עוד כמה פעמים תלך לבדוק את זה.
תודה

PcGunMan
14-11-07, 15:26
חוסר מגנזיום חד וחלק לא אבץ ולא בטיח חסר לך מגנזיום בגוף

ice13
14-11-07, 15:28
חוסר מגנזיום חד וחלק לא אבץ ולא בטיח חסר לך מגנזיום בגוף
עבר לי כבר
אבל תודה בכל זאת אחי:flowers:

ice13
20-11-07, 21:22
כבר יותר משבע שלא היה לי התכווצות באמצע הלילה, שלשום באימון עשיתי פולי ובטעות אימתי את הרגל, ונתפס לי השריר ממש מעט.
היום באמצע כפיפות רגליים נתפסו לי התאומים בשני הרגליים, היו לי כאבים איומים ואני עד עכשיו לא מצליח ללכת.
אז כנראה שאני יאלץ לקנות תוסף כלשהו עם מגנזיום כי לאחר שקראתי באינטרנט, המאכלים עם הכי הרבה מגנזיום- בוטנים, אגוזים שקדים.... אני אלרגי אליהם:unsure:

יש תוסף רק של מגנזיום בכמות גדולה? או שעדיף לקנות מולטי- ויטמין עם מגנזיום וזהו?

tomerA
20-11-07, 21:32
כבר יותר משבע שלא היה לי התכווצות באמצע הלילה, שלשום באימון עשיתי פולי ובטעות אימתי את הרגל, ונתפס לי השריר ממש מעט.
היום באמצע כפיפות רגליים נתפסו לי התאומים בשני הרגליים, היו לי כאבים איומים ואני עד עכשיו לא מצליח ללכת.
אז כנראה שאני יאלץ לקנות תוסף כלשהו עם מגנזיום כי לאחר שקראתי באינטרנט, המאכלים עם הכי הרבה מגנזיום- בוטנים, אגוזים שקדים.... אני אלרגי אליהם:unsure:

יש תוסף רק של מגנזיום בכמות גדולה? או שעדיף לקנות מולטי- ויטמין עם מגנזיום וזהו?

לי זה דווקא קורה בפשיטות רגליים.

Nicolas
20-11-07, 21:34
תאמין לי שנתפס לך הבטן זה הרבה יותר כואב, היה לפני שבועה בארך בעמצה שעשיתי בטן

ice13
21-11-07, 11:06

מקפיץ

ice13
21-11-07, 23:14
נאלץ להקפץ עוד פעם