PDA

צפה בגרסא המלאה : תראו מה זה.

Der Metzgermeister
19-11-06, 14:51
http://israblog.nana.co.il/blogread.asp?blog=358364

שלחו לי הרגע באייסי ואני מזועזע מזה.
תראו בצד שמאל איפה שרשום "חוקי המשחק"

P-a-n-1-c
19-11-06, 14:59
צריך ליידע מישהו בקשר לזה, הנערה הזאת תהרוג את עצמה :\

מתן18
19-11-06, 14:59
אוי אברוך:cry_1:

Arielp
19-11-06, 15:02
איכס גועל נפש... עוד נערה שגומרת את עצמה

BenM
מפגרת ברמות!

ran_z
מסתומרת חוקי המשחק?
מי המציא את חוקי המשחק האלה עכשיו אני שולח לו שוטר הבית.

MagneZium
19-11-06, 15:18
היא רוצה לשקול 40 קילו
אולי פאק

Amit
19-11-06, 15:20
היא רוצה לשקול 40 קילו
אולי פאק
40 קילו זה דווקא סביר אם היא 1.60 ככה

מתן18
19-11-06, 15:24

מסכים.

HHHEELLBBOOYY
19-11-06, 15:28
חברה צריך לעשות משהוא!

או שלא

OMRI-TURBO
19-11-06, 15:33

לא זה ממש לא סביר!
משקל תקין לאשה בוגרת בגובה הזה זה 55.

Tnavon
19-11-06, 15:33
פאק זה גועל נפש
לדעתם זה יפה אבל לדעתי זה פשוט מחליא אני מעדיף מלאות (הכול בפרופורצית אבל...) על רזות

Gamerrrrr
19-11-06, 15:38
נו כל הישראלבלוג הזה אלה בחורות כאלה, הכרתי אחת כזאת, מהעבודה, היינו בקשר טוב דווקא

d-undertaker
19-11-06, 17:25
הקב"ה ישלח לה עזרה במהרה..

Krazy-Hawk
19-11-06, 21:30
הם חוסכות את עלויות המזון וקונות עם זה אבזרי מין.
חחחחחח

כמה טימטום יש בעולם....

Der Metzgermeister
19-11-06, 21:39
הם חוסכות את עלויות המזון וקונות עם זה אבזרי מין.
חחחחחח

כמה טימטום יש בעולם....

חחחחח אביזרי מין?
אתה חולה..

Amit
19-11-06, 21:42
לא זה ממש לא סביר!
משקל תקין לאשה בוגרת בגובה הזה זה 55.
אני דווקא מכיר הרבה בנות במשקל הזה ובגובה דומה מאוד והם לא אנורקסיות או משהו מישהי בגובה 1.60 ששוקלת 55 נחשבת די מלאה לדעתי(וכן אני מכיר גם כאלה)

Krazy-Hawk
19-11-06, 21:49
חחחחח אביזרי מין?
אתה חולה..

אני מרגיש מצויין, תודה ששאלת.

איזה בנאדם מפגר לא יכולה להבין עובדה פשוטה שהיא עושה לעצמה נזק לכל החיים ויש סיכויים גדולים מאוד שגם לא תוכל להוליד ילדים בעתיד... הן לא בנות 8 איך הן מגיעות למצב כזה ה' ישמור.

Der Metzgermeister
19-11-06, 21:59
אני מרגיש מצויין, תודה ששאלת.

איזה בנאדם מפגר לא יכולה להבין עובדה פשוטה שהיא עושה לעצמה נזק לכל החיים ויש סיכויים גדולים מאוד שגם לא תוכל להוליד ילדים בעתיד... הן לא בנות 8 איך הן מגיעות למצב כזה ה' ישמור.

בדיוק כמוש אנחנו דוחפים אוכל בכוח בשביל לעלות את ה200 גרם שריר האלה

Real
19-11-06, 22:00
חח לרגע נזכרתי שאנחנו בישראל.. סתכלו את התגובות..

"תאכלי עד 500 קלוריות ליום..
אבל יותר סביר 100...

תעשי ספורט מדרגות וכאלה.. "

זה אישית הרג אותי..

ודיי כבר היא לא טיפשה.. היא חולה..
זאת מחלה.. בולמייה.. אנורקסיה..

עוד שבוע היא תמצוץ לי בשביל קופסת סוכרזית..
חחחחח.. . לא משנה.. קיצר..

שיהיה לה בהצלחה..
-------------------

אני רוצה לערוך לרגע ולהגיד משהו שפיספסתי,
זה הכול בגלל ההורים,וזה הכול בגלל מערכת החינוך,

קבלו למה היא עושה את העינויים האלה..
אבא שלה מקלל אותה בלי סוף אומר עד כמה היא פרה שמנה וכאלה..
וזה משבר פסיכולוגי לילד ללא תמיכה ללא כלום..
ומי כמונו יודע שתמיד לבנאדם בא להרשים את כולם ולהיות אהוב על כולם..
והיא עושה בשביל זה הכול.. גם למצוץ לי בשביל קופסת סוכרזית..
וזה הבעיה בעצם..

Krazy-Hawk
19-11-06, 22:15
בדיוק כמוש אנחנו דוחפים אוכל בכוח בשביל לעלות את ה200 גרם שריר האלה

מה הקשר ? זה ממש לא אותו הדבר.
מה שאנחנו עושים זה לא ימנע מאיתנו להביא ילדים בעתיד או למות מרעב.

Dino Psaras
19-11-06, 22:18
עדיין לא הבנתי, מה זה החרא הזה???!:helpsmilie:

Night_Wolf
19-11-06, 22:23
איכס מה כלכך טוב בלא לאכול כלום,היא בסוף תיתמוטט..

Der Metzgermeister
19-11-06, 22:25
מה הקשר ? זה ממש לא אותו הדבר.
מה שאנחנו עושים זה לא ימנע מאיתנו להביא ילדים בעתיד או למות מרעב.

קשה לי להתרכז עם הציצים האלה..אז תן תמונה יותר גדולה
אם אפשר גם וידאו

Di-Bol
19-11-06, 22:29
נראה לי היא לוקחת Dnp

Yoshi-Moto
19-11-06, 22:43
עדיין לא הבנתי, מה זה החרא הזה???!:helpsmilie:
בלוג של ילדה שעתידה להיות (או שהיא כבר) אנורקסית...
בכל הודעה שלההיא רושמת שהיא שמנה שהיא אכלה יותר מיידי(ובעצם היא אכלה סתם תפוח ופרוסת לחם)

וריל... אני מסכים איתך בכל מילה שאמרת! היא רשמה שם שהיא הייתה על הסקייטבורד ואבא שלה אמר "וואו איזה סקייטבורד חזק! מחזיק אפיל אותך" או משהו כזה... אז יוצא בשעצם היא חולה רק בגלל שהוא דפוק בשכל

שריר בראש
19-11-06, 22:54
עצוב לי לקרוא את זה :(

HHHEELLBBOOYY
19-11-06, 22:56
באמת עצוב

Krazy-Hawk
19-11-06, 23:08
קשה לי להתרכז עם הציצים האלה..אז תן תמונה יותר גדולה
אם אפשר גם וידאו

:):):):) לא זוכר למי שייכים הציצים האלה...

אבל אני לא ישאיר אותך בידיים ריקות אז הינה ציצים טובבים לא פחות: :)

http://img.sexyshare.net/files/pics/133/132365/img_1_pr.jpg

Real
19-11-06, 23:19
קשה לי לנשום.. !!

(גוף לפנים פרצוף תאונת דרכים)

OMRI-TURBO
19-11-06, 23:21
אני דווקא מכיר הרבה בנות במשקל הזה ובגובה דומה מאוד והם לא אנורקסיות או משהו מישהי בגובה 1.60 ששוקלת 55 נחשבת די מלאה לדעתי(וכן אני מכיר גם כאלה)

לדעתך אבל זה משקל תקין לאשה, בין 50-55.
50 זה כבר נחשב קצת לאשה בוגרת.

OMRI-TURBO
19-11-06, 23:22
:):):):) לא זוכר למי שייכים הציצים האלה...

אבל אני לא ישאיר אותך בידיים ריקות אז הינה ציצים טובבים לא פחות: :)

http://img.sexyshare.net/files/pics/133/132365/img_1_pr.jpg

גועל נפש זה לא ניראה כמו שדיים, זה בכלל עגול:ph34r:
אם לא היה לה אותם בכלל זה היה יותר מושך.

Der Metzgermeister
19-11-06, 23:23
גועל נפש זה לא ניראה כמו שדיים, זה בכלל עגול:ph34r:
אם לא היה לה אותם בכלל זה היה יותר מושך.

עומרי צריך לישון.

Takima
19-11-06, 23:32
כן... כולם צריכים...

Real
19-11-06, 23:36
חח כרגע חזרתי מתלאביב,
הייתה לי נסיעה אחושרמוטה חרא..
ישנתי שם על איזה ערבייה כול הדרך חח ..

חזרתי הביתה שתיתי שתי כוסות נס קפה באימשלי אני רועד פה ..
העין שלי קופצת כמו משוגעת חחחחחח .. יא אללא

Amit
19-11-06, 23:40
לדעתך אבל זה משקל תקין לאשה, בין 50-55.
50 זה כבר נחשב קצת לאשה בוגרת.
סבבה כל אחד והטעם שלו:)

TZAHI10
20-11-06, 00:39
ובואו נחזור לנושא המקורי... הבנות שמרעיבות את עצמן, שמקיאות. שפותחות בלוגים מלאים בדיאלוגים ואמירות מטורפות, תמונות של בחורות רזות שרואים להם את כל העצמות. מדובר במחלה, יצא לי להכיר בחורות כאלה וזה מאוד קשה לשכנע אותם לעשות משהו כדי להפסיק עם זה. תמיד הן יצליחו שקר ולרמות איכשהו את הסובבים וגם את ההורים, תמיד ימצאו זמן להקיא את האוכל שאכלו. יש הרבה בנות כאלה שפשוט לא יודעים עליהם והם לא מספרות.. בטוח שאתם מכירים\הכרתם לפחות אחת.
מאוד קשה להיות בקשר ולדאוג למישהי כזאת, כי לא משנה מה עושים היא תמיד נשארת כזאת אלא אם כן לוקחים אותה לאישפוז וגם זה אחר כך היא יכולה לחזור לזה אם לא משגיחים.. קיצור זאת בעיה גדולה זה נושא מחליא ומעצבן ועצוב הבעיה שמאוד קשה לצאת מזה (אבל לצאת מזה באמת) בנות שאומרות שיצאו מזה לרוב לא באמת יצאו. אלא משחקות עם החיים שלהם.. עד שלבסוף הם פוגשות את המוות בגיל צעיר. ומה יצא להם מכל זה? הגיעו ל"שלמות" שלהם שזה רק עור ועצמות אבל הם לא נשארות בחיים

Takima
20-11-06, 01:24
מה אם מלמדים אותן פיזיולוגיה ותזונה, מספרים להן על כל ההשלכות הבריאותיות בעניין ומראים להן סקרים על מה בנים ובנות חושבים על אנורקסיה ועל ענייני גוף ויופי בכלל?

הן הולכות נגד הטבע ע"פ הגיון שלהן. אמורה להיות דרך כלשהי להחדיר בהן מציאות ולהראות להן את הדרך הנכונה, מה אתם חושבים?

OMRI-TURBO
20-11-06, 01:35
אין כזה דבר מציאות, מציאות היא בעיני המתבונן.
בפורום הזה בטח שאין מציאות, אני לא חשוב שרוני קולמן זה מציאות.
לכל אדם יש מציאות אחרת, בשבילה זה להיות מקל בשבילך זה להיות בלון, זה לא משנה.
אי אפשר לשכנע אותך ששרירים זה לא יפה נכון? בדיוק כמו שאי אפשר לשכנע אותה שהיא רזה מדי ושזה לא בריא.

Takima
20-11-06, 01:41
אבל זה נגד הטבע. על פי הטבע, בחורה לא "אמורה" להיות ככה, זה לא טבעי וזה מזיק.

לגבי רוני קולמן, זה גם נגד הטבע אבל כבר דנו פה שיש הבדל, ביגורקסים בונים את הגוף ואנורקסיות משמידות אותו.

Takima
20-11-06, 01:49
ואתה צודק, זה כמו לנסות לשכנע את מתחרי מר אולימפיה לא לקחת סטרואידים, והם בעצמם יודעים שזה עלול להזיק להם.

OMRI-TURBO
20-11-06, 02:15
ואתה צודק, זה כמו לנסות לשכנע את מתחרי מר אולימפיה לא לקחת סטרואידים, והם בעצמם יודעים שזה עלול להזיק להם.

בדיוק..
אין גם כזה דבר "לשכנע בן אדם" כל בן אדם מאמין במה שהאופי שלו והתכונות שלו מביאות אותו להאמין.

Takima
20-11-06, 03:54
אין כזה דבר "לשכנע בן אדם"? תלוי במה. לדוגמא בענייני יופי, "על טעם וריח אין להתווכח". אבל לגבי דרך חיים, אפשר. למעשה, כל אחד רוצה להיות מאושר, בין אם הוא מודה בכך ובין אם המעשים שלו תואמים את זה. לכל אחד יש את אמונותיו לגבי מה הוא צריך לעשות בחיים (כדי להיות מאושר). יש גם כל מיני עיוותים בדרכי חשיבה של בני אדם, שלא מביאים אותם לשמחה. אחת הבעיות היא אנשים אידאליסטים, המאמינים "אמונה עיוורת" באידאל מסויים, "אנשים המחפשים שלמות", אובססיביים אפשר לקרוא להם. הם מנסים להגיע לשלמות הדמיונית שלהם כדי לקבל סיפוק שלעולם לא יקבלו, כי לא ניתן להגיע ל"שלמות" הזאת. אני מדבר כאן גם על ביגורקסים ואנורקסיות. אפשר לראות בבלוג של הילדה רשום "פרפקציוניסטית", "ana perfection". אם אני לא טועה, קוראים לזה Obsessive Compulsive Disorder, בקיצור OCD ובעברית "תורדנות כפייתית". ייתכן שגם לי היה את זה פעם (או שלא היה לי את זה בכלל) ופתרתי את זה באמצעות חיפוש הגיון מאחורי מחשבותיי ומעשיי. לדעתי ככה גם אפשר לנסות לשכנע אנשים לסור מדרך מסויימת, ע"י נסיון לגרום להם להרהר בהגיון שעומד מאחורי פעולותיהם ואמונותיהם. מה הטעם להאמין במשהו אם אין בו הגיון? וזה מאד הגיוני ש"שאיפה לשלמות" מהסוג הזה לא תוביל לשמחה, כי אדם כזה מתמקד ב"חסר" תמיד. ולמה בכלל לעשות משהו אם הוא לא למטרת שמחה או הישרדות בסיסית (שאנרוקסיה נוגדת אפילו אותה).

Takima
20-11-06, 04:02
כאן אני מגן על כבודם של מפתחי הגוף: הם עדיין יותר נורמאליים מאנורקסיות. אולי מה שהם עושים זה לא טבעי, אבל רק בגלל החומרים וגם אם זה לא טבעי, זה לא נוגד את הטבע (כמו אנורקסיות). הם גם אוהבים את הגוף שלהם (לפחות כשהם מחוטבים), להיפך מאנרוקסיות ש"שונאות את עצמן" (לפי דברי הילדה מהבלוג).

OMRI-TURBO
20-11-06, 04:22
אין כזה דבר אמונה עיוורת, כל אמונה היא עיוורת.
בדיוק מאותה סיבה שאתה לא יכול לשכנע מצביע של מרץ להצביע לליברמן.
התכונות והאופי שלך קובעות את הדרך שלך בחיים ואת ההחלטות שלך.
המציאות של כל אחד שונה בגלל שהמציאות לא קיימת, יש רק פירוש של המציאות, כל אחד מפרש את מה שהוא רואה בצורה שונה.
אין כזה דבר היגיון, לכל בן אדם יש היגיון אחר, ההיגיון שלך זה לא ההגיון של מישהו אחר, לכן אתה לא יכול לשכנע בן אדם שיאמץ את ההיגיון שלך.

OMRI-TURBO
20-11-06, 04:25
כאן אני מגן על כבודם של מפתחי הגוף: הם עדיין יותר נורמאליים מאנורקסיות. אולי מה שהם עושים זה לא טבעי, אבל רק בגלל החומרים וגם אם זה לא טבעי, זה לא נוגד את הטבע (כמו אנורקסיות). הם גם אוהבים את הגוף שלהם (לפחות כשהם מחוטבים), להיפך מאנרוקסיות ש"שונאות את עצמן" (לפי דברי הילדה מהבלוג).

נורמלי בשביל מי?
בשבילך!
כי אם תשאל אותן, אז המפתח גוף הוא ה"לא נורמלי".
אף אחד לא אוהב את הגוף שלו לכן הוא מנסה לשפר אותו, כמו שהן מנסות להרזות אתה מנסה לעלות במאסה,מסתכל על עצמך מכל זווית 100 פעם,עושה 5 פעמים ביום את אותן פוזות, עולה על המשקל, שוקל את האוכל וכו'
השגעון הוא אותו שגעון רק בדרכים אחרות, כמו שאתה לא יכול לשכנע מישהו שרוצה להיות ענק שזה לא יפה או שסטרואידים זה מזיק,או לשכנע מישהי מפיטנס שהיא עושה נזק לגוף, אתה לא יכול לשכנע אנרוקסית שתפסיק.

Takima
20-11-06, 05:02
כל אמונה היא עיוורת? אני יכול גם לומר שאמונה וידיעה הם אותם דברים, כי מה שאנחנו מקבלים בתור עובדה אנחנו מקבלים מתוך חמשת חושינו, יכולות המחשבה שלנו וכו', אבל יש לנו גם מגבלות. אנחנו לא רואים כל דבר, שומעים כל דבר ומבינים כל דבר. אדם עיוור צבעים לא רואה צבעים מסויימים. אתה רואה בית, יודע שהוא קיים אבל זה בגדר אמונה כי אולי אתה נמצא על סמים, מחובר למטריקס או נמצא בחלום וזאת אשליה.

הכוונה שלי לאמונה עיוורת זה אדם שעושה דברים ללא סיבה או לפחות ללא סיבה שהוא מסוגל להסביר. אנחנו מאמינים בדברים מתוך הגיון ונכון שלכל אחד יש הבנה משלו אבל לבני אדם יש גם יכולות חשיבה לוגיות משותפות. אם אתה מנהל דיון עם אדם, מציג בפניו טענות מסויימות והוא מציג טענות נגדיות עד שאתה מציג בפניו טענה שהוא לא מסוגל להתנגד לה (או אפילו מסכים איתה), זה אומר שגרמת לו להרהר במחשבותיו וככה אפשר לשכנע.

Takima
20-11-06, 05:13
וזה לא כל כך בטוח שאי-אפשר לשכנע מצביע של מרץ להצביע לליברמן. אולי אם לעשות לו שטיפת מוח חזקה, הוא ישנה את דעתו. זה בדיוק העניין שבני האדם אכן מוגבלים ולמרות שאמת יש רק אחת, כל אחד מאמין במה שהוא רוצה. אני מאמין שאפשר לגרום לאדם להרהר באמונותיו אלא אם כן הוא מאד גאוותן ומאמין אמונה עיוורת ומסרב לחשוב בכיוון שונה.

טל יואב
20-11-06, 06:39
הקב"ה ישלח לה עזרה במהרה..

תומך ומחזק אהבתי מאוד את הערה שלך אחי , קבל במוניטין :jockey:

meni32
20-11-06, 11:20
נורמלי בשביל מי?
בשבילך!
כי אם תשאל אותן, אז המפתח גוף הוא ה"לא נורמלי".
אף אחד לא אוהב את הגוף שלו לכן הוא מנסה לשפר אותו, כמו שהן מנסות להרזות אתה מנסה לעלות במאסה,מסתכל על עצמך מכל זווית 100 פעם,עושה 5 פעמים ביום את אותן פוזות, עולה על המשקל, שוקל את האוכל וכו'
השגעון הוא אותו שגעון רק בדרכים אחרות, כמו שאתה לא יכול לשכנע מישהו שרוצה להיות ענק שזה לא יפה או שסטרואידים זה מזיק,או לשכנע מישהי מפיטנס שהיא עושה נזק לגוף, אתה לא יכול לשכנע אנרוקסית שתפסיק.

צודק....בודיבילדינג זה שיגעון בדיוק כמו אנורקסיה.

OMRI-TURBO
20-11-06, 12:33
וזה לא כל כך בטוח שאי-אפשר לשכנע מצביע של מרץ להצביע לליברמן. אולי אם לעשות לו שטיפת מוח חזקה, הוא ישנה את דעתו. זה בדיוק העניין שבני האדם אכן מוגבלים ולמרות שאמת יש רק אחת, כל אחד מאמין במה שהוא רוצה. אני מאמין שאפשר לגרום לאדם להרהר באמונותיו אלא אם כן הוא מאד גאוותן ומאמין אמונה עיוורת ומסרב לחשוב בכיוון שונה.

ברגע שהוא מאמין במשהו אתה לא תגרום לו לשנות את דעתו,ברגע שאין למישהו דעה מוצקה זה משהו אחר.
ניראה אותך גורם ליוסי ביילין לחשוב שצריך לעשות לערבים טרנספר, או לליברמן לתת לערבים כל מה שהם רוצים כי זה יביא שלום:jockey: