PDA

צפה בגרסא המלאה : אקנה ואימונים

ofirass
06-11-07, 20:04
לאחרונה לחבר שלי התחיל אקנה בגב וקצת בחזה, הוא מתאמן ומשתמש רק באבקת חלבון אחרי אימון, שמעתי כבר אנשים שמתאמנים רציני פה מדברים על אקנה בגב כתופעת לוואי אבל אני לא יודע אם מדובר בתופעה שנגרמת בגלל תוספים, פעילות הורמונלית מוגברת או פשוט משהו אחר... מישהו יכול לשפוך קצת אור על התופעה? תודה מראש לכל המגיבים...

CriminaL
06-11-07, 20:35
לאחרונה לחבר שלי התחיל אקנה בגב וקצת בחזה, הוא מתאמן ומשתמש רק באבקת חלבון אחרי אימון, שמעתי כבר אנשים שמתאמנים רציני פה מדברים על אקנה בגב כתופעת לוואי אבל אני לא יודע אם מדובר בתופעה שנגרמת בגלל תוספים, פעילות הורמונלית מוגברת או פשוט משהו אחר... מישהו יכול לשפוך קצת אור על התופעה? תודה מראש לכל המגיבים...
תאמת שביומיים אחרונים גם לי התחילו לצאת פיצעונים קטעים כאלה בחזה ובכתפיים :ohmy:

Coleman
06-11-07, 20:49
אקנה הוא תופעת לוואי של צריכת סטרואידים...לפי מה שאני מבין חבר שלך לא מתעסק בזה ובגלל זה חשוב מאוד לשמור על הגיינת גוף, להחליף בגדים מן הסתם ולהשתדל להתרחץ אחרי הזעה מרובה...יכול להיות שהפצעונים הם לאו דווקא אקנה אלא "פצעי זעה"-זיעה שהתייבשה על העור...
גם טלק יכול לעזור בלייבש את האזור :)
בהצלחה אחי

אליאב קרייסלר
06-11-07, 20:59
אז מה יש מלא כאלה שבגיל צעיר אפילו 14-15 מתחיל להיות להם..גם לי מגיל 15 היה זה תלוי באנשים ובסוג העור...

toxicity
07-11-07, 01:29
אין קשר בין אקנה לפיתוח גוף אם אתה לא לוקח סטרואידים